שבוע חדש שבוע אקטואליה חדש - 29.11-5.12

Shamy

New member
שבוע חדש שבוע אקטואליה חדש - 29.11-5.12

יום א' - אז מי שיודע ומי שלא , בסופ"ש הזה היה מה שנקרא בעולם התעשייתי BLACK FRIDAY. ביום זה מוכרים טובין ושאריות אחרות במחירים ברצפה כדי להעלאות את תרבות הצריכה והקניות

בואו לקרוא את הכתבה על שישי השחור ממש פה, לחצו כאן למעבר לקריאה בכתבה

האם השתתפתם? קניתם משהו מיוחד? האם לבן זוג? חברה? אח?..ומה דעתכם על התופעה של שישי השחור וכל המסתפח ומשתמע מכך?

אמריקה בחירפון כללי בגלל זה

כולם פה בהיסטריית קניות.
אנחנו מטעמים כלכליים נמלטנו מזה. הבעל קנה נעליים שחיכה במיוחד להנחות המיוחדות כדי לקנות ובאמת קנה במחיר ממש שווה. אני לא פותחת את האתרים של הקניות כדי לא להתפתות

&nbsp
האמת שלא ידעתי מה עומד מאחורי זה חוץ מעניין ההנחות ובמקרה אתמול בעלי הסביר לי על זה וזה ממש מעניין.

Shamy

New member
יום ב' -30.11.15 , הפלת המטוס הרוסי - המשך העלילות

לאחר הסיפור של טורקיה והפלת המטוס הרוסי , הטורקים ממאנים להתנצל ואף מוסיפים וטוענים אף מדינה לא תבקש מאיתנו להתנצל!

אומנם הנושא לא כ"כ קשור בינו לבינה (אלא אם מחשיבים יחסים פוליטים בין מדינות כחיזור או התנהגות שקשורות לבינו לבינה)

ובכל זאת זה עומד על פרק היום באקטואליה ורציתי להכניס את זה

בואו לקרוא את הכתבה פה - כדי להגיע לכתבה לחצו כאן

(אם שמעתם אתמול או שלשום גם רוסיה טענה כי מעכשיו הם מחרימים מוצרי חקלאות טורקית ומוכנים לעבור לתוצרת ישראלית בשל החרם על טורקיה). אני לא באה לקראת הטורקים חלילה וחס (ולדעתי כל מי ששוגה גם בן אדם וגם מדינה יש לקחת אחריות על המעשה -אולי אני נאיבית מדי..
) אבל מאידך גם אותנו בריטניה טרחה להחרים ולתייג מוצרים שמגיעים מההתנחלויות בישראל. מה דעתכם בנושא זה? חוו דעה..האם יש מקום למדינות לנהוג בצורה כ"כ קיצונית זו כלפי זו ? האם החרם בבריטניה מוצדק על ישראל לדעתכם?(כן לא ולמה?) והאם החרם של רוסיה על טורקיה מוצדק? (כן לא ולמה) והאם לדעתכם , יחסים דיפלומטיים בינלאומיים קצת דומים ליחסים שבינו לבינה או יותר גנון או מה? (האם ניתן להשליך מהכלל אל הפרט?)

שיר אהבה

אהובתי כיין קדושה ותמה
אטבע ביער מילותיה כבתורה
כמעיין אדיר פורץ אושרה
ממלא תבל ויקום בקסמה
עם שלל רגישויות ענוגות
וחודר כחץ לליבות אדומות
עד עמקי המחשבות והנשמות
וזהב בנשמתה ובעיניה ההוגות

למעלה