סקר חדש - באיזה נסיבות לא תפסלו בן/בת זוג ?

Shamy

New member
סקר חדש - באיזה נסיבות לא תפסלו בן/בת זוג ?

על איזה דברים הייתם פוסלים בן או בת זוג?

מראה? (שיניים עקומות? אולי עקמת? איש משותק לכיסא גלגלים?)

אישיות? (אדם טיפוס A לא ספונטני, טיפוס "סטלן",רגוע מדי?..)

מחלות עם פונטציאל גנטי? (גמדות?צליאק? מחלות מעי...אולי מחלות נפש כמו סכיזופרניה או דכאון קליני?)

זה אמנם פרה קדושה שאני פותחת , אבל בינינו זה פורום אנונימי וכולנו נהנים מלדבר על דברים שהם טאבו! אז בואו שתפו ..מתי ולמה פסלתם בני זוג? מה הקו האדום שלכם?

שלום

אני מאמין שהגורם העיקרי הוא האופי, ואם לא תהיה התאמה ולא תיווצר בינינו אהבה אתקשה להיות אתה בקשר. אבל גם גורמים כמו ריח רע יכולים לדחות ולמנוע את הקשר, וגם מחלות שעלולות להדביק אותי ולסכן אותי.
&nbsp

אני חושבת שאצלי הקו האדום תמיד היה

שלא אצא עם מישהו שעבר עבירה פלילית ו/או פגע במישהו אחר (ואז גיליתי שהאקס שלי היה מוכר סמים ולא ידעתי מזה..
).
&nbsp
אני בגדול בדיעה של NEVER SAY NEVER.
&nbsp

ELLA1992

New member
כל כך נכון!!!!

האקס שלי הוא האדם האחרון שאני או כל בחורה אחרת היו רוצות.
הוא ההיפך הגמור מחלומה של כל אישה.
אינספור בעיות בריאותיות ונפשיות, שיניים הרוסות, מובטל ובכל זאת הייתי איתו, די הרבה זמן ואף אהבתי אותו ומאוד. עדין אוהבת. אבל נפרדתי לאחרונה, כי פשוט אין טעם יותר והבנתי שמגיע לי יותר.
אבל באמת שזה אמנם נשמע רע, אבל אין מה לשפוט, כי איש אינו יודע באילו נסיבות הכל התרחש ומה עבר עליו, מה הוא באמת שווה, בסך הכל כל מי שאני מכירה מתאהב בו אחרי שיחה של כמה דקות, כי הוא פשוט כובש באישיות שלו.

ELLA1992

New member
פסילת בן-זוג

מראה חיצוני:
שיניים עקומות לצורך העניין, תלוי עד כמה? תלוי כמה זה בולט ...
לאקס שלי שיצאתי עמו זמן רב, הייתה בעיה מאוד חמורה בשיניים וזה לא היה נראה טוב בכלל מבחינה אסתטית, התפשרתי איתו מהרבה בחינות, כי הייתה שם אהבה פשוט עצומה, א-ב-ל היום אני יודעת בוודאות שלא אתפשר על דבר כזה ואפסול באופן מיידי.
בעיקרון, לאף אחד אין שיניים מושלמות, אם מדובר בעיה מזעית ולא ממש חריגה אז אני מתעלמת מזה, אך אם זה נראה מזעזע מבחינה ויזואלית , אני כמעט בטוחה שאפסול .

מבטא כבד מדי, גם אפסול, זה פשוט לא עושה לי את זה.

גובה- אני אפסול בן זוג אם הוא נמוך ממני, למעשה, גם אם הוא בגובה שלי אני אפסול, ומנגד, אני גם אפסול גבוהים מדי, שלא יהיה גמד אבל גם לא עמוד חשמל. אני 170, ואני אוהבת אותם בטווח של 175-180. לא פחות ולא יות.

לא פוסלת- שמנמנים. למרות שאני עצמי רזה, אבל אין לי בעיה עם שמנמנים, כמובן בגבול הטעם הטוב, לא פוסלת על זה.
רזים מדי, לעומת זאת, נפסלים אוטומטית.

עקמת? שוב, תלוי באיזו דרגה, מה חומרת העקמת, עד כמה זה בולט, מין הסתם שאם זה בולט זה יפריע לי מאוד.

כיסא גלגלים? מאוד קשה לי לענות על זה... אבל אני לא חושבת שאכנס לזוגיות עם אדם שמרותק לכיסא גלגלים , אני יודעת שזה נשמע נורא, אבל אני עונה באותנטיות ובכנות, לא מחפשת להתייפייף .
אם זה גבר שאני יוצאת איתו כבר שנים, נשואה לו ואוהבת אותו, אם חס וחלילה קוראת טרגדיה והוא מזדקק לכיסא גלגלים, במצב כזה לא אעזוב אותו, אבל כשמדובר בהיכרות חדשה , אבחר לא להכנס לזה מלכתחילה.

אישיות:
גברים שאנטיים מדי, אדישים, היפסטרים, כל אלו פשוט לא עושים לי את זה, מעופפים מדי, יבשים, לא מפרגנים .
שחצנים מדי- מגברים מתנשאים ושחצנים יורד לי באופן אוטומטי. מגלומנים, נרקיסיסטים , פשוט לא.
עצלן ובטלן? אפסול במיידי, למרות שאקס שלי היה מובטל, אך זה כי היו לו בעיות בריאותיות רבות, שוב, איתו הייתי סלחנית במיוחד אבל בזוגיות הבאה לא אתפשר על זה, לא אצא עם גבר שלא עובד.
אפסול בוודאות על - חוסר ביטחון, חוסר אחריות, מסתורין וחוסר פתיחות, שוביניזם.

מחלות עם פוטנציאל גנטי:
אני לא אתחיל לחפור לו באנמנזה שלו או בהיסטוריה הרפואית של בני משפחתו, וגם אם אדע בוודאות שיש במשפחתו אנשים הנושאים מחלות או לוקים במחלות כאלה ואחרות, לא חושבת שאפסול, במידה והוא נורא מוצא חן בעיניי, לא אפסול בגלל זה, לעולם לא מדובר בסיכוי של 100% שהמחלה בוודאות תעבור , זה אף פעם לא 100% וגם לא בהכרח 70% , אם הבחור יתאים לי כמו כפפה , לא אפספס אותו בגלל זה. לכולנו יש מחלות במשפחה, לחלק פחות ולחלק יותר, אני פשוט אהיה אופטימית.

אם הוא בעצמו חולה? תלוי מה הפרוגנוזה, תלוי עד כמה הטיפול שלו יעיל, תלוי באיזו מחלה מדובר ועד כמה היא פוגמת באיכות חייו ומשפיעה על התנהגותו והחופש שלו.

supersonic777

New member
פסילה - בחורות מעשנות,ללא רשיון נהיגה,בעיות חברתיות...

לא יודעות לעשות כלום(תאמינו לי,שיש דבר כזה!)
וכמובן,עבר פלילי/זנות
*גם בלי רכב אני נוטה לפסול!
&nbsp
&nbsp

Shamy

New member
אז כנראה שאתה ממש עשיר

או בסטטוס סוציו אקונומי גבוה אם אתה פוסל נשים בלי רכב..

supersonic777

New member
יום אחד אהיה עשיר!
כבר היו לי חברות ללא רכב...

פשוט שיגעון...תחשבי,נניח, באפון היפותטי בהחלט,לנסוע לדרום,אבל קודם לנסוע לצפון ולא ביום חול...
תראי,בחורה בת 30 פלוס,אם היא עובדת באופן מסודר,למה שלא יהיה לה רכב...?מילא בשנות ה 20 לחייה...
*לא נכנס לשיקולים כאלה ואחרים ‘למה לא' אלא באופן השערתי בלבד...
&nbsp

Shamy

New member
אני כמעט בת 30

ואין לי רכב ... אחרי חישוב גיליתי שרכב זה בסביבות ה2500-3000 שקל לחודש בהנחה שאתה מחליף יד שנייה ביד שנייה כל 5 שנים ולא נוסע יותר מדי מחוץ לעיר.לי אין סכום כזה להוציא כל חודש..כשיהיה לי אני אקנה רכב כרגע אין אז אין רכב.אולי מקסימום קטנוע 50 לתוך העיר אחרי שאני אסיים שיעורים ואעבור טסט וגם אז רק אחרי שיהיה לי את הממון לכך.

supersonic777

New member
לא הבנתי,יש לך רשיון או אין?מה את מדברת על רכב לפני...

שהוצאת רישיון...?קודם קונים את האוכף,אח"כ קונים את הסוס...
ואגב,הסכום שציינת הוא לשנה ותלוי איזה רכב,סוג,שנה...אה כן,נהגת חדשה בכלל מייקר ביטוח...
אכן לסטודנטים קשה להחזיק רכב,אלא אם כן יש "אבא ואמא"...

למעלה