שרשור חברתי שבועי -
, פינה חדשה בואו לקרוא

Shamy

New member
שרשור חברתי שבועי -
, פינה חדשה בואו לקרוא

אז אני שמחה מאוד לראות שאנשים מגיבים ורוצים גם סתם לפרסם בדיחות ולהשמיע קול חברתי כי כיף לדבר פה עם אנשים

יחד עם זאת אני בן אדם פדנט שאוהב סדר וניקיון אז אני מוסיפה לכם שרשור OFF TOPIC בו תוכלו לכתוב סתם הודעות חברתיות לכל המעוניינים השונים לכל יום בשבוע אז להשתדל לשרשר נכון (היה לי פעם תמונה כיצד לשרשר אני אחפש ואעלה לטאגליינס הקבועים)

שיהיה לנו בהצלחה

Shamy

New member
יום א' -29.11.15

אז יום ראשון , מתחילים את השבוע -צירפתי את גרפיחד (אומנם כתוב לו שני אבל אצל הנוצרים שני הוא כמו ראשון ליהודים)

משהו מעניין? חדשות? בדיחות שבא לכם לשתף? כל דבר שהוא לא קשור לבינו לבינה וחברתי שבא לכם לשתף אותנו זה המקום

Shamy

New member
יום שני 30.11.15 - עצלני , גשום ונגרר לי

בואו לשתף - איך עובר לכם היום בינתיים? בעבודה? במשרד? בא לכם לחנוק את הבוס? (סתם לא באמת!
) אולי אתם בבית כמוני?

לי נגיד היה יום לא כזה איי איי איי , הלכתי לשני ראיונות עבודה ואני חרדה ונראה לי שבשניהם אני אקבל תשובה שלילית וחבל..אבל מה לעשות...אם אני לא אשאר אופטימית אני אשקע אז נניח ונעמיד פנים שזה יעבוד ואם לא אין ברירה נמשיך לחפש ולנסות

Shamy

New member
חמישי ! 3.12.15 כמעט סוף שבוע!!

אני מאוד שמחה שאתם משרשרים דברים חברתיים! זה עושה לי טוב על הלב לראות שקוראים מה שאני כותבת ומיישמים! אני רק ממש מבקשת לשרשר בהתאמה שדברים שהם OFF וחברתיים במקום המתאים

בכל מקרה מה אתם עושים לסופש שהתחיל חורפי? אני התחלתי ללמוד חתירה (אני ידעתי רק חזה) אז אני אבלה יותר בבריכה

למעלה