שבוע חדש -השכלה על כוס קפה -פייסבוק!

Shamy

New member
שבוע חדש -השכלה על כוס קפה -פייסבוק!

פייסבוק הכריזה על פיצ'ר חדש , כאשר תפרדו מן האקס תוכלו להמשיך להשאיר אותו כחבר ולא לראות את הפוסטים שלו בפיד מבלי לחסום אותו או לעשות אנפריינד (Unfriend)
בואו לקרוא את הכתבה פה -לחצו כאן לקריאת הכתבה

מה דעתכם על העניין? כיצד התגברתם על פרידות מאקסים בעידן הרשתות החברתיות? חסמתם? עשיתם UNFREIND? האם ריגלתם אחרי האקס בפייסבוק? אם כן כיצד זה גרם לכם להרגיש?..מה דעתכם על כל הסוגיה הזו שהרשתות החברתיות החדשות מביאות עימה , אם פעם להפרד מהאקס אמר לראות אותו אולי מדי פעם ברחוב היה לא נעים אבל למעט מזה לא קיבלתם ממנו שיחות או ראיתם אותו במקומות אחרים לעומת המצב כיום עם הרשתות החברתיות שזה נהיה כמעט בלתי אפשרי להתחמק מהאקס

Shamy

New member
יום ג' - אלנבי 40 ייסגר ולא בגלל מה שאתם חושבים

עיריית תל אביב החליטה לסגור את המקום אלנבי 40 (המקום נסגר מנהלית ל30 יום עקב הסרטון המזעזע שצולם ושותף) אבל לא מהסיבה הזו המקום נסגר - בואו לקרוא את הכתבה המלאה פה

Shamy

New member
יום ד' - ינון מגל מטריד מינית

אני לא יכולה להתעלם מהכותרות שהציפו את העיתונים היום , אחרי שינון מגל העליב ח"כית נכה ועוד שלל מסיפוריו כעת אנחנו מתמודדים עם סוגיה אחרת ולא פחות מטרידה בעיני : הטרדות מיניות

לאחר התהוללות במסיבה פרועה של הבית היהודי ינון התהנהג שלא כשורה והחל לנשק חלק מהאורחות והודח מתפקידו כיו"ר הבית היהודי אך ימשיך לכהן כח"כ

בואו לקרוא את הכתבה המלאה ממש פה -לחצו כאן

מה דעתכם על ההתנהגות , העובדה שהייתה מסיבה כזאת פרועה שכללה כ"כ הרבה שתייה וג'וינטים? מדוע אף אחד לא עצר את ינון כשהיה בבירור שהוא שיכור ועושה שטויות? האם זה התנהגות שניתן להבין ולסלוח עליה או שמא לא? ובחיים האמיתיים-האם שתיתם לשוכרה או התניסתם בסמים לרמה שלא יכולתם להבדיל מה עשיתם וקרה שהייתם במצב מביך שכזה? אם תרצו שתפו וספרו לנו

שילת281

New member
לגבי הפוסט של רחלי רוטנר

תשמעי... ודאי שאני נגד הטרדות מיניות.
אבל משהו בסיפור הזה קצת צורם לי. הסתכלתי בפייסבוק של רחלי "המצחיקה והשנונה" וראיתי פוסטים שלה מלפני שנה.. מפרגנת ליינון מגל על הכניסה שלו לפוליטיקה.. לא יודעת אם לפני או אחרי ה"תקרית" שהייתה בניהם. אבל עדיין קצת תמוה. שיימינג בפייסבוק לאחר כל כך הרבה זמן... לא יודעת.

Shamy

New member
לגבי אורן חזן את צודקת

אני לא יודעת למה בלבלתי בינהם..אני דפ"רית .. ולגבי העניין לכי תדעי מה קרה שגרם לשיימינג הזה...עכשיו הוא בתהליכים עם המשטרה אגב

מה שמדהים בכל הסיפור הזה שכולם מנסים להאשים את כולם

וכולם מיתממים והנה פתאום אביבית בר זוהר קופצת כדי שיזכירו את שמה כי ציירו אותה עם חזה גדול בקומיקס לפני כמה זמן ודניאלה לונדון-דקל גם הוסיפה שמן למדורה והאשימה את בעלה של רחלי רוטנר.
אף אחד לא צדיק, אבל מגל הודה שאמר את הדברים האלה וגם אם זה נאמר בהומור- הבחורה נפגעה ובצדק. חבל שהיא עשתה לו משפט שדה בפייסבוק. פנייה למשטרה והכל היה נראה אחרת.
&nbsp
כולם צריכים להיזהר בדרכם ובלשונם.
&nbsp
זוהי אחת הבעיות של הפייסבוק וכל חופש המידע שנשפך ממנו-מגיעים למצב כזה שכולם מאשימים אחד את השני, ומחפשים מידע שדולים מפוסטים מלפני X שנים.

Shamy

New member
יום חמישי - סוף שבוע!! היום כתבה לנשים בעיקר

אני לא יודעת איך זה אצלכם , אצלי שישי בצהריים שמור למכון (שלושה שיעורים ברצף - סיבולת שריר, קיקבוקס ולקנח במתיחות דינמיות) אז לצורך כך שישי הגיע הזמן לזוז במיוחד עכשיו שקצת חם מהרגיל לעונה שלנו

אז הנה כמה תרגילים לחיטוב הישבן עבורכם -ממש פה - לחצו כאן

*אגב הערת OFF TOPIC יום ראשון האדמות חדשות אז זה הזמן להתחיל לענות לאנשים
(אם אתם רוצים האדמה)

חח אהבתי את המם

אסור לי להתעמל יותר מידי (הוראות הרופא ואני ממושמעת
) אבל כל יום בגן משול ל-5-6 שעות של התעמלות, תאמיני לי

Shamy

New member
מאמינה לך! יצא לי להיות עם ילדים קטנים

ואני אולי אשמע מגעילה אבל אני לא אוהבת לעבוד עם פעוטות ...גילאי תיכון ומעלה...

אני חייבת את העבודה הזו...

עם הטיפולים שאני עוברת ועם כל הקושי הפיזי ולפעמים הרגשי- זה עדיין גורם לי להיות עם חיוך וכל כך נהנית לעבוד עם הקטנים האלה במיוחד שעכשיו אני רואה איך אני קוצרת את הפירות ממה שזרעתי מתחילת שנה שהם בקושי ידעו לדבר ועכשיו לא רק מדברים אלא גם שרים בעברית וממש מנהלים שיחה שלמה (ילדים בני 2-3, גן דו שפתי בארץ רחוקה מישראל).

למעלה