רציני?!

רציני?!../images/Emo19.gif

תגידו יש איזו שהיא שיטה, שאני לא יודעת עליה, כדי לדעת מתי הבחור רציני? כי אני ממש מבולבלת ואני לא יודעת מה לעשות, אני לא מחפשת סתם קטע, נמאס לי מכל הקטעים האלו שלא מגיעים לשום מקום, הגיע הזמן למשהו רציני אני מקבלת מסרים כפולים....נכון שזה מתסכל? כן אני יודעת הזמן יגיד הכל... אבל עד אז... עזרו לי...

sunset3

New member
למען האמת../images/Emo105.gif

אי אפשר להבין בני אדם בכלל (כמו כן בנות..) לי קרו כמה פעמים כאלה שהם הראו רצינות כזאת שהם נורא מעוניינים בקשר רציני כי אני זאת שאמרתי מההתחלה שאין סיכוי שאהיה מעוניינת בסתם להיות ביחד. אז הראו שהם מעוניינים מאוד, רצו ופוף.. פתאום לא שמעתי מהם

born2b

New member
די לטמטום../images/Emo98.gif

אי אפשר לדעת מה יהיה וזהו. באופן טבעי אנשים לומדים אחד על השני ככל שהקשר מתפתח ולפעמים זה פשוט זה לא זה אז במקום לרטון ולהתלונן תגידי תודה על הדברים הטובים שהיו ותלמדי ותמשיכי הלאה. ששמים יותר מדי חומות היחיד שנכנס זה הגנב.

ליאן.

New member
מאוד תלוי איזה מסרים את מקבלת..

אפשר לקבל דוגמאות? רק לטווח הארוך את יכולה לדעת אם בנאדם הוא באמת רציני.. עד לשלב הזה אפשר לתת את הספק, ולהתנהג כאילו שמדובר בקשר רציני לכל דבר, שלא יהיה מקום לספק אצל הצד השני שאלו הכוונות שלך.

מה שיהיה יהיה../images/Emo80.gif

טוב למסקנה הזאת הגעתי... חוץ מלזרום אם זה אין פיתרון אחר, כנראה שצריך לנסות כמה מזוייפים כדי להגיע למישהו אמיתי באמת. אגב, סופ"ש הזה גרם לי להבין שלא תמיד הזמן מביא את התשובות, לפעמיים הוא רק מביא הפתעות חדשות ולא צפויות מלאות שאלות חדשות, שמבלבלים עוד יותר... אבל חפיף, גם אם זה לא רציני זה גם משהו, מכניס קצת מתיקות לחיים שלפעמיים משעממים ובודדים. אז אני לא אחשוב רחוק אני אחשוב קרוב... כן נראה לי מצאתי את התשובה שלי... תודה

אולי....../images/Emo4.gif

אולי את מקרינה את מה שכתוב בכרטיס שלך וזה ממש לא נראה דומה לקטע רציני. אז יכול להיות שאת צריכה לעבוד על מה שאת מקרינה החוצה. ולא שאני לא אוהב את מה שכתבת.

אז מה את אומרת?

החופש בשבילי הוא האוויר לנשימה.... אבל את רוצה מישהו לעוף איתו גבוה. האם את נותנת לגברים בחייך להבין שאת רוצה קשר רציני? או שהמחשבה הזו היא כל כך מיושנת בעיניהם שאת מסתפקת בזרימה איתם ומנסה לעוף גבוה עם מי שמנסה לעוף למיטה.

הגדרת חופש../images/Emo20.gif

תלוי איך אתה מסתכל על זה... חופש יכול להיות הזכות שלך לבחור להיות עם מישהו מסויים לתת אותה מידה של חופש לבן זוג כמו שאתה מצפה לקבל. חופש לא חייב להיות מתכון לבדידות או סטוצים. קשר רציני לא מוגדר ככלוב אצלי, ברגע שאתה מרגיש כבול אתה כבר לא תרצה להשאר, מסכים איתי? אך ככל שתשחרר קצת את ה"חבל" הבן זוג ירצה יותר להשאר יכול להיות שאני טועה ותקטול את הדעה שלי ברגע... אבל אני מאמינה שניסיון הוא השיעור הטוב ביותר, אז ככה שיכול להיות שהדעה שלי תשתנה, ואולי אתה צודק... יש הסכמה?

בוודאי שלא אקטול את דעתך

וקצת מאוחר לי מכדי לרכז מחשבה עמוקה. ומה שאמרת נשמע מאד נכון אבל קצת עוקף כזה. עדיין מה שאמרתי בהודעה הקודמת דורש ממך לחשוב לרגע מה את באמת מקרינה בקשרים שלך. נראה מה יהיה מחר.... לילה טוב

blackcat2

New member
כך שגם אם הבחור טוען לרצינות ובאמת

לא מזמן יצאתי עם בחור שרצה מאד קשר והראה נכונות וקידם אינטימיות מאד מאד מהר. אבל קרה מה שקורה בד"כ שבחור בעל חרדת נטישה מטורפת פוגש בחורה החוששת מקשרים חונקים מידי- הוא בעט לפני שקיבל את הבעיטה (וזה למרות שזו לא תוכננה להופיע כי אני עוד קיוויתי לעבוד על הקשר כי אני מאלה שמאמינות שזה אפשרי עם לקשר יש בסיס טוב). כך שגם אם הבחור טוען לרצינות ובאמת מתאמץ קחי בחשבון שדברים לא תמיד נמצאים בשליטתך.

Gisele

New member
כיצד תדעי אם בחור רציני לגביך?../images/Emo41.gif

אז ככה: יש כמה דברים קטנים שלפי דעתי מעידים על כוונותיו הרציניות של הבחור:
הקול שלו מתרכך כשהוא עונה לך לטלפון
הוא מחזיר לך טלפונים תמיד (וכשזה לא קורה אז הוא מתנצל על כך (ומוודא שאת באמת לא כועסת))
שואל אותך מה את רוצה לעשות? לאן את רוצה לצאת? ומתפשר\מוותר על דברים שהוא תכנן (במידה ואת לא רוצה)
לא לוחץ עליך לעשות שומדבר, לא להוט, מאוד נזהר בדבריו ובמעשיו (היה לי חבר שלקח לו כמה פגישות עד שהוא נישק אותי וגם אז הוא וידא שזה בסדר
)
מקנא לך, אם זה כשהוא מזלזל בבחורים אחרים שאת מדברת עליהם או שהוא פשוט שותק ולא מוציא מילה כשאת מספרת לו על ידידים שלך או על מישהו שהתחיל איתך
מתכנן את סופ"ש שלו איתך באופן אוטומטי
לא להוט ולא מכוון לסקס בכל הזדמנות כשאתם ביחד
אומר לך שלא תשכחי להתלבש חם ולקחת מטריה ובאופן כללי דואג לך, מביע התעניינות רבה בך ואכפתיות ואם הוא אומר לך שהוא אוהב אותך באופן הכי ישיר שיש בלי משחקים, הרי שמצאת לך בחור זהב
(ברוב המקרים לפחות..) שיהיה לכולם בוקר אור!

למעלה