שאלון קצר לבנות....

yonatan230

New member
שאלון קצר לבנות....

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת 2. מציעה לו לעלות לבית 3. הייתי מעדיפה שהוא ישאל לפני שהוא מנשק 4. נותנת לו סטירה לפנים ושלא יתקשר אלי ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 1. שידבר כמה שהוא רוצה, גם ככה זה לא כלכך מעניין אותי 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין 3. הולכת רגע לשירותים ומשם חיתוך חד הביתה 4. אומרת לו בפנים שהוא מפטפט יותר מידי ושהיית מעדיפה לשמוע אופרה ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 1. מציעה לו בעדינות ללכת למסעדה אחרת 2. משתדלת למצוא משהו מעניין בתפריט 3. או שהולכים מפה או שאני הולכת (תוקפני משהו) 4. אני אסבול קצת ואח"כ אני אומר לו שזה לא היה לטעמי שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר 2. אני אתלונן שאני תפוסה וצריכה מסג' ונראה לאן הידיים שלו יגיעו.... 3. אתאפק עד הבית שם אני כבר אפרוק את עצמי 4. אני אשאל אותו ישירות אם בא לו.. ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 1. מסרבת בנימוס, שלא יקבל רושם מוטעה (ידידים מחוץ לתחום) 2. למה לא ארוחה חינם.... 3. מנסה לברר את המניעים שלו 4. אולי הוא יפתיע, מי יודע לאן זה יתפתח.... ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 1. אני אשן אצלו, אבל מה שבטוח זה שאני מתרחקת ממנו כמה שיותר (על הספה?) 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות 3. אני אישן איתו במיטה אבל לא אומר לו כלום מה שיהיה... אני זורמת 4. אין דבר כזה אין לי כוח, מצידי אני אזחל הביתה רק לא לישון אצלו בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) 2. עוצרת הכל ומסבירה לו שצריך קצת משחק מקדים 3. גם לי אין עצבים למשחק מקדים 4. עוצרת הכל ומזיזה אותו עד שיתחיל להבין לבד ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 1. הולכת לישון מבואסת 2. אומרת לו עוד רבע שעה סיבוב שני (מן הסתם ארוך יותר) 3. מה אתה עושה ממני צחוק?? מה באת בכלל? 4. מתחילה משחק מקדים שני עד שהוא חוזר לפעילות מלאה ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 1. איכס, עוצרת הכל, הולכת להתקלח ומבהירה לו שאני לא יכולה ככה 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום 3. משתדלת למצוא תנוחה רחוקה ממנו ויאללה שיגמור כבר 4. אין מה לעשות זה הבחור, נתרגל אליו איכשהו

.אוקיי.

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 1. מציעה לו בעדינות ללכת למסעדה אחרת שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 1. מסרבת בנימוס, שלא יקבל רושם מוטעה (ידידים מחוץ לתחום) 3. מנסה לברר את המניעים שלו ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 4. אין דבר כזה אין לי כוח, מצידי אני אזחל הביתה רק לא לישון אצלו בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) 2. עוצרת הכל ומסבירה לו שצריך קצת משחק מקדים ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 4. מתחילה משחק מקדים שני עד שהוא חוזר לפעילות מלאה ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום(
!) *תלוי לגבי כל השאלות.

Lil Kitty

New member
תשובות שלי |הדגש| |סדגש|

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת 2. מציעה לו לעלות לבית 3. הייתי מעדיפה שהוא ישאל לפני שהוא מנשק 4. נותנת לו סטירה לפנים ושלא יתקשר אלי ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 1. שידבר כמה שהוא רוצה, גם ככה זה לא כלכך מעניין אותי 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין 3. הולכת רגע לשירותים ומשם חיתוך חד הביתה 4. אומרת לו בפנים שהוא מפטפט יותר מידי ושהיית מעדיפה לשמוע אופרה ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 1. מציעה לו בעדינות ללכת למסעדה אחרת 2. משתדלת למצוא משהו מעניין בתפריט (במקרה הכי הכי רגוע שאפילו אין במקום סלט נורמלי: אזמין שתיה ואגיד שהאוכל לא לטעמי אבל אני לא ממש רעבה במילא אז זה בסדר) 3. או שהולכים מפה או שאני הולכת (תוקפני משהו) 4. אני אסבול קצת ואח"כ אני אומר לו שזה לא היה לטעמי שאלות ידידים לאן? כל התשובות הן מנקודת הנחה שידידים = גברים שמצאתי לנכון לשמור אותם אך ורק בתור ידידים ולא מעבר. אין אצלי ידידים שאני נמשכת אליהם בסתר. א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר 2. אני אתלונן שאני תפוסה וצריכה מסג' ונראה לאן הידיים שלו יגיעו.... 3. אתאפק עד הבית שם אני כבר אפרוק את עצמי 4. אני אשאל אותו ישירות אם בא לו.. ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 1. מסרבת בנימוס, שלא יקבל רושם מוטעה (ידידים מחוץ לתחום) 2. למה לא ארוחה חינם.... 3. מנסה לברר את המניעים שלו 4. אולי הוא יפתיע, מי יודע לאן זה יתפתח.... ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 1. אני אשן אצלו, אבל מה שבטוח זה שאני מתרחקת ממנו כמה שיותר (על הספה?) 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות 3. אני אישן איתו במיטה אבל לא אומר לו כלום מה שיהיה... אני זורמת 4. אין דבר כזה אין לי כוח, מצידי אני אזחל הביתה רק לא לישון אצלו בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) 2. עוצרת הכל ומסבירה לו שצריך קצת משחק מקדים 3. גם לי אין עצבים למשחק מקדים 4. עוצרת הכל ומזיזה אותו עד שיתחיל להבין לבד (אם הבחור לא מבין במעשים, אעבור למילים. אם ימשיך להיות אגואיסט, שילך לעזאזל) ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 1. הולכת לישון מבואסת 2. אומרת לו עוד רבע שעה סיבוב שני (מן הסתם ארוך יותר) 3. מה אתה עושה ממני צחוק?? מה באת בכלל? 4. מתחילה משחק מקדים שני עד שהוא חוזר לפעילות מלאה ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 1. איכס, עוצרת הכל, הולכת להתקלח ומבהירה לו שאני לא יכולה ככה 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום 3. משתדלת למצוא תנוחה רחוקה ממנו ויאללה שיגמור כבר 4. אין מה לעשות זה הבחור, נתרגל אליו איכשהו

Lil Kitty

New member
* רגוע = גרוע

שכחתי לענות על ג' - אני מצטערת על השטחיות אבל אם הוא ממש ממש נוטף זיעה - זה מגעיל לאללה, עד כדי כך שפשוט יוריד ממני לחלוטין את כל המשיכה באותו רגע ופשוט יגרום לי להיגעל מהבחור. סביר להבין שאני אפסיק את הכל בתירוץ כלשהו (תשובה א' רק לא בכזה חוסר טאקט), או שאשתדל מאוד מאוד להמשיך בכל זאת (תשובה ג'). ונא להתעלם מהכותרת של הדגש סדגש, שכחתי למחוק את זה

Lil Kitty

New member
* להבין = להניח

לעזאזל! מה יש לי?!?! אני מאשימה את השעה

yonatan230

New member
אני חייב להתוודות על משהו....

שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר 2. אני אתלונן שאני תפוסה וצריכה מסג' ונראה לאן הידיים שלו יגיעו.... 3. אתאפק עד הבית שם אני כבר אפרוק את עצמי 4. אני אשאל אותו ישירות אם בא לו.. אני הייתי במצב של תשובה 2, אבל גם אני לא הייתי בטוח ולא הייתי מגדיר את הקשר ידידים אלא יותר משהו מעומעם ולא מוגדר (היא חברה של אחותי). בכל מקרה עשיתי לה מסג' ואמרתי לעצמי נבדוק מה הכיוון בעדינות... בכל מקרה לאט לאט הגעתי עם הידיים קצת קדימה ובהתחלה אפילו לא שמתי לב שאני מעסה לה כבר את החלק התחתון של החזה ממש בקטנה אבל עדיין... בכל מקרה לא יודע למה היא לא אמרה כלום על זה שהידיים שלי מטיילות מחוץ לתחום הגב אבל משום מה אני נסוגתי וחזרתי לגב. אחרי כמה דקות שאלתי אותה אם היא רוצה מסג' עם שמן בחצי צחוק לראות מה היא תגיב להפתעתי היא שאלה אם יש לי שמן... אבל אחרי כמה שניות היא אמרה שהיא עייפה והיא צריכה לקום מוקדם (אני יודע שהיא לא שיקרה) ראיתי שככה המצב והתבאסתי עוד יותר שהמיטה שלי לא תקינה לשינה (סיפור ארוך) אז כבר אמרתי לה לילה טוב ולהתראות.... מישהי מוכנה אולי להסביר לי מה זה היה כל ההתנהלות עניינים הזאת? 1. הייתי בסדר?? 2. טעיתי שלא התאמצתי להשאיר אותה לישון אצלי איכשהו?? 3. זה פותח לי אפשרויות בעתיד??? 4. אני סתם מדמיין לי תודה וסליחה על האורך

משיבה? (לא קראתי את השאלות לפני שפתחתי תגובה)

א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? הדגש| 5. מרחיקה אותו בעדינות, לא מנשקת בחורים שאני לא מכירה ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 5. מספרת לו שאני טבעונית לפני שנפגשים, שלא יקח אותי למסעדת על האש... שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 5. מה זה השטויות האלו "מסעדה רומנטית"?! וחוצמזה, לידידים שלי די ברור מה היחסים בינינו... ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? אם אני לא חמה כל כך: 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) מצד שני, אם זה בחור חדש, סביר להניח שאני מספיק חמה ואז: 3. גם לי אין עצבים למשחק מקדים ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 1. הולכת לישון מבואסת- ומחר מעיפה אותו לכל הרוחות. גבר שלא יודע להתחשב בלילה הראשון לא ילך וישביח עם הזמן ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? אם הוא הטעם שלי, אני גם נמשכת לריח הזיעה שלו, בד"כ: 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? אם הוא מוצא חן בעיני, אני משתפת פעולה...אם לא, אז זזה הצידה/מסובבת את הראש
ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? אם הוא מצא חן בעיני, אני לא עושה כלום. סביר להניח שאני גם אחשוב שהוא לא מדבר יותר מידי. אם לא, אז אחרי הדייט חותכת את העניינים גם ככה. ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? משתדלת למצוא משהו מעניין בתפריט שאלות ידידים לאן? לא מאמינה במוסד הידידים. אם אני זקוקה לפורקן אני אטפל בזה בעצמי. בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? גם לי אין עצבים למשחק מקדים ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? תלוי באיזה שלב אנחנו במע' היחסים. יש סיכוי טוב שלא אגיד כלום במיוחד אם זה לא משהו שחוזר על עצמו. ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? יש כאלה שזה דוחה איתם (ואז מתרחקת) ויש כאלה שזה לא מפריע בכלל.

joshh

New member
היי יונתן

נראה לי שרצית לקבל תשובות קצת לכיוון, ולקחו את הסקר שלך ממש ברצינות. קבל ח"ח, אני חושב שעשית להרבה בחורים ובחורות טובה ויצרת מין מילון גברי-נשי (או ההפך). אם אתה רציני לגביו, שיצבור נפח ניתן לאחר מכן לעשות חישובים סטטיסטים .

שאלון חמוד מאוד. אז ככה:

בקשר לדייטים: שאלה ראשונה הייתי בוחרת בתשובה מס` 3 עם שילוב של 50% מתשובה מס`4 )אם אפשר לבחור ככה..( בשאלה השנייה הייתי בוחרת באופציה מס` 2 ואם הוא לא היה מבין אז הייתי נאלצת לעבור לאופציה 4 ואומרת לו שפשוט יסתום את הפה כי זה לא מעניין אותי! בשאלה השלישית הייתי בהחלט בוחרת בתשובה מס` 2. תמיד אפשר למצוא משהו, אפילו איזה סלט וצ`יפס וקולה.. הלאה.. בעניין הידידים: בשאלה הראשונה הייתי הולכת על תשובה מס` 4 במקום לבזבז לשנינו זמן. בשאלה השנייה הייתי בוחרת בתשובה מס` 3 כדי שהוא לא יתלהב מדי במקרה והוא סתם איזה ידיד חביב.. ובשאלה השלישית באופן עקרוני עם ידידים אני בוחרת בתשובה מס` 4, אבל אם זה ידיד מהשאלה הראשונה ובא לו סקס אז בהחלט הייתי נשארת שם ןמטריפה לו את הלילה. הלאה.. בעניינים שבינו לבינה: בשאלה הראשונה כמובן וכמובן שהייתי בוחרת במס` 3. בשאלה השנייה שום תשובה לא התאימה לי )מצטערת..( ובשאלה השלישית הייתי בוחרת בתשובה מס` 2 ומוסיפה שבלי קשר לסקס עצמו זיעה זה סקסי בעיני. כמובן זיעה כזאת רטובה מתוך מאמץ גופני או משהו ולא זיעה חמוצה מסריחה של מישהו שלא התקלח יומיים או משהו.. זהו.

B o o o o M

New member
תשובות!

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 4. אני אסבול קצת ואח"כ אני אומר לו שזה לא היה לטעמי שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 2. למה לא ארוחה חינם.... ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? לא יודעת זה מאוד תלוי במצב. ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 2. אומרת לו עוד רבע שעה סיבוב שני (מן הסתם ארוך יותר) ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

magenta73

New member
תשובות...

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 1. מציעה לו בעדינות ללכת למסעדה אחרת ***א. לא ממש בעדינות. ב. מראש אני מודיעה מה אני ***לא*** אוכלת. ג. לא מגיעים ישר חמסעדה שהוא/אני בחרנו. מציעים בטלפון - מתאים, מתאים, לא מתאים - לא מתאים. שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר 2. אני אתלונן שאני תפוסה וצריכה מסג' ונראה לאן הידיים שלו יגיעו.... 3. אתאפק עד הבית שם אני כבר אפרוק את עצמי 4. אני אשאל אותו ישירות אם בא לו.. כל התשובות נכונות. הכל תלוי במצב רוח ומי ה"ידיד". ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית מה זה מסעדה רומנטית? ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה אם זה ידיד אמיתי - אין בעיה לישון איתו. בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 2. עוצרת הכל ומסבירה לו שצריך קצת משחק מקדים ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 4. מתחילה משחק מקדים שני עד שהוא חוזר לפעילות מלאה ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

l u r e ME

New member
אחלה שאלון...

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 4. אני אסבול קצת ואח"כ אני אומר לו שזה לא היה לטעמי שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 2. אני אתלונן שאני תפוסה וצריכה מסג' ונראה לאן הידיים שלו יגיעו.... ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 3. מנסה לברר את המניעים שלו ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה . אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? . אומרת לו עוד רבע שעה סיבוב שני (מן הסתם ארוך יותר) ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

זכוכיות

New member
הכל בתאוריה, מעולם לא הייתי ב"דייט ראשון

"שני שלישי", אבל במידה שויקרה כאן משהו מופרע ויום אחד אני אמצע את עצמי בכאלה: א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 3. הייתי מעדיפה שהוא ישאל לפני שהוא מנשק. לא הייתי מקבלת את יפה בכלל. יהיו שיגידו שזה הורס את הספונטניות, לא אכפת לי, אם לא ברור מעל לכל ספק למישהו שהוא יכול לנשק אותי- שלא יהמר עלי. זה מגעיל. התנשקתי לא מעט פעמיים בחיי, יש גם דרך להיסחף לנשיקה בלי לשאול כשברור שכל הצדדים מעוניינים, כשמתקרבים לאט לאט, כשהשפתיים כבר מרפרפות זו על זו, זה כבר ברור לאן מכוונים- אבל לתפוס ולהדביק לי נשיקה? איכס. ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 2. משתדלת למצוא משהו מעניין בתפריט שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 4. אני אשאל אותו ישירות אם בא לו.. ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 3. מנסה לברר את המניעים שלו אני יצאתי בחיי עם ידידים לכל מני מקומות, אם הוא מודע שאנחנו רק ידידים אז מה הבעיה? ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 1. אני אשן אצלו, אבל מה שבטוח זה שאני מתרחקת ממנו כמה שיותר (על הספה?) 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות 3. אני אישן איתו במיטה אבל לא אומר לו כלום מה שיהיה... אני זורמת 4. אין דבר כזה אין לי כוח, מצידי אני אזחל הביתה רק לא לישון אצלו לא הבנתי את השאלה, זה תלוי מי הידיד, זה תלוי אם אני במוד לדברים מסויימים, זה תלוי בערך באלף ואחת דברים. ישנתי עם ידידים לא מעט פעמים, גם באותה מיטה, ולא קרה כלום כי אף אחד לא היה מעוניין בכך. בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) 2. עוצרת הכל ומסבירה לו שצריך קצת משחק מקדים 3. גם לי אין עצבים למשחק מקדים 4. עוצרת הכל ומזיזה אותו עד שיתחיל להבין לבד שוב, תלוי מה בא לי. לפעמים גם לי אין כוח לזה ולפעמים זה קריטי ואני לא יכולה בלי. ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? 1. הולכת לישון מבואסת הולכת לישון אבל לא עם פרצוף חמוץ אלה עם חיוך ענק, כאילו שהוא לא ירגיש רע בגלל זה מספיק בלי שאני אעזור לו... ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

yuli c

New member
תשובות לחלק מהשאלות...

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? 1. אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 1. שידבר כמה שהוא רוצה, גם ככה זה לא כלכך מעניין אותי (אגב זה יכול להיות גם מעניין...) ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? תלוי עד כמה לא בסגנון שלי (תמיד אפשר למצוא משהו...) ואם יש באיזור אלטרנטיבות אחרות... שאלות ידידים לאן? דבר ראשון לא בטוחה שכ"כ הבנתי את השאלות, כלומר אם מדובר אצלי במישהו שאני מגדירה כידיד אז סביר מאוד שלא יהיו שאלות לאן משני הכיוונים אלא אם כן הוא מראה סימנים אחרים ואז הוא כבר לא מוגדר אצלי כידיד... א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש שוב אם מדובר בידיד אז אין מצב שיהיה ביננו משהו אינטימי, ולא משנה כמה זמן לא קיימתי יחסים... ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 1. מסרבת בנימוס, שלא יקבל רושם מוטעה (ידידים מחוץ לתחום) שוב, לא רואה מה הבעיה, אם זו מסעדה ששנינו אוהבים... ג. ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה אני עושה מה שנוח לי באותו רגע, שוב אם מדובר בידיד לא חושבת שיהיו אי הבנות... בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? 1. מתמרנת אותו בעדינות ומונעת ממנו לחדור כזה מהר (שיתפוצץ) ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? 2. זה דווקא די סקסי בתנאי שהוא לא מריח כמו שום

yuli c

New member
בשאלות ידידים לאן בסעיף ב...

העתקתי בטעות את תשובה 1- נא להתעלם

עניתי :)

שאלות לגביי דייט ראשון,שני,שלישי א. סוף הדייט, אתם נפרדים לדרככם, הוא תופס אותך ומדביק לך צרפתית, מה את עושה? אם היה לי כיף אז לא מפריע לי, זורמת ב. יושבים במסעדה, הוא מדבר על עצמו יותר מידי לטעמך. מה את עושה? 2. אתפוס את הרגע הנכון ואנסה לשנות נושא בתקווה שהוא יבין ג. הגעתם למסעדה שהוא בחר, האוכל שם ממש לא הסגנון שלך מה את עושה? 2. משתדלת למצוא משהו מעניין בתפריט שאלות ידידים לאן? א. אצלו בערב רואים סרט, הוא רואה את הסרט ואת כבר תקופה לא קיימת יחסים... ואת לא בטוחה שהוא באותו ראש 1. מה פתאום! אנחנו ידידים זה סתם סיכון מיותר ב. הוא הזמין אותך למסעדה רומנטית 3. מנסה לברר את המניעים שלו ג. מאוחר בלילה ואין לך כוח לחזור הביתה 2. אני אשן איתו במיטה, אבל אני אבהיר לו שלא יעשה טעויות בינו לבינה במיטה.... א. הבחור ישר מנסה להכנס בלי שום משחק מקדים....מה את עושה? . עוצרת הכל ומזיזה אותו עד שיתחיל להבין לבד ב. אופססס הבחור גמר תוך דקה וחצי מה את עושה? . מתחילה משחק מקדים שני עד שהוא חוזר לפעילות מלאה ג. הבחור נוטף זיעה במהלך הסקס, מה את עושה? . אין מה לעשות זה הבחור, נתרגל אליו איכשהו נ.ב- יש המון יוצאי דופן בתוך כל הסיפור הזה... הכל שאלה של "מהו ידיד בעיני" של "מיהו הבחור שבמיטה" וכו'... ברעיון מאוד כללי אלו התשובות שלי.... מאווווד כללי....

תשובות של בן

אם נהניתי מהנשיקה, אשמח. אם היא מדברת הרבה על עצמה, אנסה לדבר גם על עצמי. אם האוכל לא טעים, מציעים לבחור מסעדה אחרת. אם אין אהבה של חברות, אשתדל לא לגעת יותר מדי כי אני לא בחור של סטוצים. אם היא לא עושה משחק מקדים, אני אעשה לה. אם הזמינה אותי למסעדה כלשהי, אגיב בשמחה אבל לא אעשה אתה מעשים זוגיים אם לא ארצה. אפשר לישון עם ידידה או חברה מתחילה, אבל לא באותה מטה. אם הקשר כה קרוב שעושים מין, אוכל להעיר לה בנמוס על דברים גופניים שמפריעים.

למעלה