לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86508,650 עוקבים אודות עסקים

פורום המחנה החילוני-לאומי

פורום "המחנה החילוני-לאומי" משמש כפורום הרשמי של "פורום נהלל" ו"המטה החילוני לאומי". ראשיתו של הפורום בממשק הקומונות בעל שם זהה. הפורום הוקם כדי לתת מענה לציבור גדול של אנשי ארץ-ישראל חילוניים, כמסגרת מאחדת לכל הפעילים החילוניים.

"מה פירוש 'שלום' כשחלק אחד של הארץ נמצא 'מחוץ לתחום' לגבי המשך פיתוחו של המפעל הציוני? הסיסמה של החזרת שטחים תמורת שלום היא שגיאה חמורה. כל ניסיון ´לגמור´ קשיים על ידי חלוקת הארץ אינו גמר אלא ראשית הסתבכות מחודשת. מלחמת ששת הימים היא תוצאה של גבולות מדיניים, החוצים ארץ שאינה נתינת לחלוקה. עשרים שנה שדדו אותנו ושפכו את דמנו. עשרים שנה בנו מעבר לגבול את הכוח המכוון להשמדתנו, עד שאיימו להוציא מזימתם לפועל".
יצחק טבנקין ז"ל ("לקח ששת הימים" 1967)

"לא ארץ נכריה לקחנו לנו ולא ברכוש נוכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אוייבנו בעת מן העיתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת, השיבונו את נחלת אבותינו" (מכתבו של שמעון החשמונאי לאנטיוכוס בדמשק.)

אודות הפורום המחנה החילוני-לאומי

פורום "המחנה החילוני-לאומי" משמש כפורום הרשמי של "פורום נהלל" ו"המטה החילוני לאומי". ראשיתו של הפורום בממשק הקומונות בעל שם זהה. הפורום הוקם כדי לתת מענה לציבור גדול של אנשי ארץ-ישראל חילוניים, כמסגרת מאחדת לכל הפעילים החילוניים.

"מה פירוש 'שלום' כשחלק אחד של הארץ נמצא 'מחוץ לתחום' לגבי המשך פיתוחו של המפעל הציוני? הסיסמה של החזרת שטחים תמורת שלום היא שגיאה חמורה. כל ניסיון ´לגמור´ קשיים על ידי חלוקת הארץ אינו גמר אלא ראשית הסתבכות מחודשת. מלחמת ששת הימים היא תוצאה של גבולות מדיניים, החוצים ארץ שאינה נתינת לחלוקה. עשרים שנה שדדו אותנו ושפכו את דמנו. עשרים שנה בנו מעבר לגבול את הכוח המכוון להשמדתנו, עד שאיימו להוציא מזימתם לפועל".
יצחק טבנקין ז"ל ("לקח ששת הימים" 1967)

"לא ארץ נכריה לקחנו לנו ולא ברכוש נוכרים משלנו, כי אם נחלת אבותינו אשר בידי אוייבנו בעת מן העיתים בלא משפט נכבשה. ואנחנו כאשר היתה לנו עת, השיבונו את נחלת אבותינו" (מכתבו של שמעון החשמונאי לאנטיוכוס בדמשק.)
x
הודעה מהנהלת הפורום
הודעות מנהלתיות0
המשך >>

לצפיה ב-'שמאלנים 'יהודיים' למען טרוריסטים רוצחים'
שמאלנים 'יהודיים' למען טרוריסטים רוצחים
<< ההודעה הנוכחית
01/12/2007 | 23:42
20
5
איך ד"ר ענת מטר מהחוג לפילוסופיה באונ' תל אביב מגוייסת עד לשד עצמותיה למען אחד מרוצחיו של החייל משה תמם הי"ד, הערבי ה'ישראלי' ואליד דקה המרצה עונש של מאסר עולם.

http://hagada.org.il/hagada/html/modules.php?name=News&file=article&sid=5787

עשיתי קצת גוגל על הגב' הזאת ונתקלתי בין הייתר בכתבה הבאה שלמרות שהיא בת שש שנים היא אקטואלית יותר מתמיד בנוגע לפעולתם החתרנים של השמאלנים בקמפוסים נגד המדינה ובסיוע לטרור הערבי.

http://tam.co.il/3_8_2001/magazin2.htm

שימו לב לקטע הנחמד שלהלן:

"ענת בילצקי, אין בעיה עם זה שאת מביעה את הדעות הפוליטיות, הרדיקליות,
שלך בכיתה?

"מבחינתי זה בסדר שבשיעורים שלנו אנחנו מדברים על הכיבוש ועל מה שמציק לנו
פוליטית. נכון שלפי החוק, אני צריכה ללמד לוגיקה ולא להטיף, אז אני משתמשת
בדוגמאות לשוניות בקורס מבוא לפילוסופיה של הלשון, שבאות מהאירועים העדכניים".
ולראשי האוניברסיטה אין מה להגיד על זה?
"לא. הם קורקטים איתנו ואנחנו איתם. אנחנו, מבחינתנו, שומרים על החוק והסדר,
מבקשים אישורים לכל דבר. בכנסים שלנו אנחנו אפילו שוכרים סדרנים, ומבקשים
מהקהל לשמור על השקט ולא להשתולל"."

בשביל זה אנחנו משלמים לה משכורת מהמיסים שלנו?
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אוי נו כאילו שמישהו עם טיפת שכל'
אוי נו כאילו שמישהו עם טיפת שכל
02/12/2007 | 00:01
8
מתייחס למפגרים האלה.

כל עוד הם לא תופסים עמדות במדיה ההמונית או ממציאים ארגונים משפתיים וירטואליים..
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'מדובר בפגם גנטי'
מדובר בפגם גנטי
02/12/2007 | 00:41
7
זו לא תופעת שוליים. מספר ה-self hating jews הוא עצום. וזו הסיבה המרכזית שאנחנו נמצאים בברוך שלנו.

http://www.masada2000.org/shit-list.html
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אבל עד איפה זה מגיע?'
אבל עד איפה זה מגיע?
02/12/2007 | 01:36
3
1
לא הבנו איך העם היהודי הובל כצאן לטבח
לא הבנו איך מתוך העם היהודי פקידוני היודנרט

ולהבדיל מיליון מיליוני הבדלות

איך בגין נטש  את סיני?
איך שרון נטש את גוש קטיף וחומש?

בוא תסביר לי את זה!
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'איך שכחת את הדתיים בזמן הגירוש מג.קטיף'
איך שכחת את הדתיים בזמן הגירוש מג.קטיף
02/12/2007 | 01:45
1
"היה לא תהיה"
"בעזרת ה' לא תהיה התנתקות"

איזה טמטום, יותר גרוע מהחילונים שיושבים בבית
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'דברים שרואים משם...'
דברים שרואים משם...
02/12/2007 | 02:48
איך שאני רואה את זה, אנחנו עם תחת מצור. אנחנו עם מבולבל שדי (ואולי כמעט לגמרי) נכחד עם השנים ואכן הגנים שלו עברו מוטציות שקצת שיבשו לו את ההסתכלות על העולם.

ראשי ממשלה שמגיעים לשלטון רואים שאין מחנה מאחוריהם. שהם לבד לגמרי במערכה. הם נכנסים לתוך מערכת של שיקולים שבאים הם מבינים שהם רק כלי שחמט במסגרת רחבה הרבה יותר ושהם לא יכולים להגיע באמת להחלטות עצמאיות. זו הסיבה שבגין מסר את סיני ושרון מסר את גוש קטיף - כי הם מבינים שאין ברירה. כל הארץ שלנו נמצאת תחת כיבוש.... המצב עד כדי כך פטאלי. מה שאפשר לעשות מבחינתם זה לשחק את המשחק כי שינוי אמיתי לא יכול להיות כשאתה לבד. תמיד האנשים הצודקים פה היו לבד, מקום המדינה. אצל עם נורמלי, תנועה כמו לח"י היתה תנועה לאומית ענפה אבל פה מדובר היה בכמה עשרות אנשים בסופו של דבר. כי לא באמת האמינו שזו הארץ שלנו, שצריך לבנות פה בית שלישי ושהכל מגיע לנו בזכות.

בסופו של דבר, אם אתה שואל אותי אריק שרון עשה בשכל. הוא עשה בשכל כי אין מאחוריו מחנה לאומי. המחנה הוא בעצם הפורום הזה. הסקרים מנבאים לאיחוד הלאומי 7 מנדטים... מה זה. הרי זה לא נורמלי שיש עדיין אנשים שיצביעו קדימה, עבודה, מרצ.... אבל יש. עובדה. אם צריך לתמרן בין הטיפות ולומר "תפסת מרובה לא תפסת כלום" אתה יודע מה - הם צודקים. אם במו"מ בתכסיסים ובהתחנפנות למעצמות הם יצליחו לשרוד פה ולקיים את המדינה היהודית של ציפי ליבני אז שיבושם להם, אשריהם, הם עשו את העבודה שלהם, את העבודה הפוליטית הדיפלומטית הערמומית והמתקתקה. הם עשו את זה. סביר להניח שיום אחד זה ייגמר במגה פיגועים או בפצצות גרעין מסוגים שונים והתמרון הזה יבוא לסופו, אבל אולי לא.... דרך פתלתלה של וואי ואנאפוליס עשויה גם להבטיח קיום לעד.

הבעיה היא שאותי זה לא יספק. עם ללא כבוד עצמי ומדינה ללא חזון בסיסי של הצדק בדרכיה לא מדבר אלי. עיר הבירה שלי מבחינתי צריכה להיות פנינה, היהלום שבכתר, ואני רוצה להרגיש ביטחון שזה שלי. ואם בן עוולה כזו או אחר מעז לדבר על חלוקת בבת עין המדינה הזו אז אני רוצה לדעת שאנחנו נשמיד אותו באותו יום. אני לא רוצה לחיות אחרת. אני לא רוצה לחיות עם המחשבה שכל שני וחמישי עשויים לדון על נטישת חבל הארץ של רמת הגולן, עם כל המשמעויות של המקום הזה, שרוב העם בכלל לא מודע אליו או שלא אכפת לו. אני לא רוצה לחיות ככה.

ולכן אני עם המדינה הזו תחת הכיבוש גמרתי.

המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אהבתי את האנגרם של השיטליסט'
אהבתי את האנגרם של השיטליסט
02/12/2007 | 01:48
2
וכן לצערי ייתכן ובאמת זה גנטי , לפני כמה חודשים מצאו שיש הבדל בין צורת החשיבה של שמרנים וליברלים ... וכנראה שהסיבה גנטית.
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'כנראה שאתה צודק'
כנראה שאתה צודק
02/12/2007 | 01:59
1
כנראה שאי אפשר גם להיות לוחם דגול וגם לשנן את התלמוד ולפתח את היציריתיות מספיק כדי להגיע לפסגות רוחניות גם בנושאי דת וגם בנושאי חול.

ובאמת החשמונאים היו היהודים הכי אמיצים שחיו אבל כנראה שהיום הם לא היו מחזיקים דקה אחת בישיבה וגם לא זוכים בפרסי נובל.

לא סתם אפלטון אמר שצריך להפריד בין היצרנים ללוחמים לפילוסופים, אי אפשר לעשות הכל ביחד, אבל כמה שהוא דיבר וכמה שהיוונים היו גדולים בסוף לא רק שהם נפלו הם קיבלו על עצמם את הנצרות FFS, את הנצרות...
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'דווקא הכנסיה המזרחית שלהם'
דווקא הכנסיה המזרחית שלהם
02/12/2007 | 02:50
הייתה במצב טוב והחברה הגיעו להישגים לעומת ה"תור האפל" של מרעב אירופה

עד שמוחמד התחיל לעשן פטריות במערה ליד מקה.
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'שילכו כפרה על כל החיילים'
שילכו כפרה על כל החיילים
02/12/2007 | 00:09
1
חארות.
בושה וחרפה. איך את הסרבנים מהשמאל מציגים כחסידי אומות העולם והדוקטורית הזו ימח שמה צריכה להביט להורים של תמם ז"ל בעיניים לפני שהיא מתייצבת לצד אדם שכזה.
קראתי את דבריה , תולעת מאוסה וצבועה שיושבת במגדלי השן שלה על מה שהיה פעם שיח' מוניס.  עדיף כבר לעבור למכללת אריאל שנבנתה על אדמת בור ולא על חורבות בתים של ערבים.
ורק שתראו איזה תנאים יש לאסיר פלשתיני בעוד לגלעד שליט אין מגע אפילו עם הצלב האדום.
זה מעלה לי את העצבים ! זה מבזה אותי כאזרחית המדינה !

וברוך הבא אהרן
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'היא ושכמותה יצטרכו לתת דין וחשבון מול הבורא'
היא ושכמותה יצטרכו לתת דין וחשבון מול הבורא
02/12/2007 | 00:16
ואני מקווה שזה יהיה בקרוב
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אבל איפה הסטודנטים לעזאזל?'
אבל איפה הסטודנטים לעזאזל?
02/12/2007 | 00:33
2
"כהניסטים" כמו ענת בילצקי פוגשים תמיד, אבל למה הסטודנטים שותקים?

פעם אחת קרה לי שהמרצה הזכיר את ערביי ישראל כקבוצה שאי אפשר לצפות ממנה להזדהות עם הציונות ועם המנון מדינת ישראל ואני הגבתי לו מתוך אינסטינקט, אני לא רטוריקן גדול, אבל עדיין הוא החל לגמגם, ואכן הסתבר שהוא היה פעם בכנופיית "שלום עכשיו"
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'מה הוא אמר לך?'
מה הוא אמר לך?
02/12/2007 | 01:51
1
1
לצפיה ב-'שהוא מצדיק את הערבים שלא עומדים בהמנון'
שהוא מצדיק את הערבים שלא עומדים בהמנון
02/12/2007 | 16:10
2
לצפיה ב-'הם קורקטים איתנו?'
הם קורקטים איתנו?
02/12/2007 | 00:36
לצפיה ב-'צביעות של שמאלנים קיצוניים ועוכרי ישראל.'
צביעות של שמאלנים קיצוניים ועוכרי ישראל.
02/12/2007 | 02:40
1
כאילו שאוניברסטית שיח מוניס לא שטח כבוש, כבוש באבוה.
יאללה, זה שהם מדחיקים ומכחישים את העבר...פאתטים.
לא משנה את זה שהערבים רואים את שיח מוניס ככבושה וגם רוצים לחזור אליה.

הייתי מת לראות את השמאלנית הזו בילצקי,
עם המסגד של שיח מוניס היה נחפר מהאדמה ומתרומם מעלה מעלה,
לצד הבית הירוק שהפך למסעדה
והיה דופק להם המואזין
דרשה נאה ב-4 לפנות בוקר פק"ל.

אז היינו מדברים על "כיבוש"...ומה מסתתר מתחת לאוניברסיטה הזו.

גם כל התירוצים שה"כיבוש" זה על "עם" ולא על שטח...
איזה בולשיט שמאלני נפוץ, מה עם 1.5 מליון "פלסטינאים אזרחי ישראל"??
לא לאומנים, כבושים, עויינים, כפויי טובה ו"מרגישים מקופחים" (ברובם)

המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אתה מתרגש מהם יותר מדי'
אתה מתרגש מהם יותר מדי
02/12/2007 | 02:55
זה לא שכאילו יש להם את היתרון הלוגי , יותר טענות ושבעצם הם חושבים על ישראל ועל השלום ולא על האימפולסים החייתיים שלהם (ה "עוד צ'אנס") ואינטרסים של האיחוד האירופאי ועוד חברס.
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'כל הפרופסורים השמאלנים הללו'
כל הפרופסורים השמאלנים הללו
02/12/2007 | 08:40
1
הם ההוכחה שאין קשר בין השכלה לחכמה.
המחנה החילוני-לאומי >>
לצפיה ב-'אין קשר , באמת?'
אין קשר , באמת?
02/12/2007 | 08:44
הקשר הוא כזה : השכלה רשמית = מצרך נדרש שכולם שואפים אליו
אנשים חכמים מקבלים אותה באופן קל יותר
טפשים לא

אלא אם כן מדובר בחבר מביא חבר והפליות מתקנות , שזה מסביר המון על הפמיניסטיות והערבים שמוציאים תלמידים מכיתות .

העובדה שיש שמאל קיצוני שלא עושה שום דבר חוץ להפיץ פרופוגנדה במוסדות הלימוד היא פשוט תוצאה של אלו , וכנראה גם העובדה שסביר להניח שהם מרצים למדעי השוםדבר ולאיזשהוא סוג של גאופוליטיקה מזרח תיכונית.
לא יותר מזה.
המחנה החילוני-לאומי >>

הודעות אחרונות

14:26 | 15.05.08 איתי חיים
19:32 | 14.05.08 יהוי
15:13 | 14.05.08 Andromeda Galaxy
13:37 | 14.05.08 יהוי
21:47 | 13.05.08 יהוי
13:19 | 13.05.08 רצוי ומצוי1
18:53 | 12.05.08 שרידובדבנית
18:22 | 12.05.08 Andromeda Galaxy
10:11 | 10.05.08 מנדי ספדי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ