לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1128711,287 עוקבים אודות עסקים

פורום הביטלס

ב-4 במרץ 1966 מתראיין ג'ון לנון לעיתון הלונדוני London Evening Standard- ובפליטת פה פזיזה אשר תגרור תגובות חריפות בכל רחבי העולם, הוא מצהיר קבל עם ועדה: "We're more popular than Jesus now" ובכך בעצם מאשר את מה שידע העולם מזה מספר שנים – הביטלמאניה השתלטה על העולם ואין דרך חזרה.כולנו מכירים, מי פחות ומי יותר את הביטלס – ארבעת המופלאים מליברפול אשר אט אט כבשו את לבבות ההמונים בתחילת שנות השישים והצליחו להגיע דרך המועדון הקטן בליברפול, ה- Cavern club, דרך הופעות בהמבורג ועד לפריצה הגדולה בתכניתו של אד סאליבן ב-9 בפברואר 64' אשר בעצם מתחילה את תופעת ה"ביטלמאניה" – האובססיה שהתפשטה מבריטניה וארה"ב אל כל העולם ויותר מכך – הביאה ל"פלישה הבריטית" – הפריצה של הלהקות הבריטיות בארה"ב והעולם כולו בעקבותיהם.ג'ון לנון (גיטרת קצב), פול מקארטני (גיטרת באס), ג'ורג' הריסון ( גיטרה מובילה) וריצ'רד סטארקי, הידוע בשם רינגו סטאר (תופים) הם ארבעת החבר'ה אשר שינו את פני שנות השישים והמוסיקה בכלל עם שירים ואלבומים שעמדו במבחן הזמן. במהלך קריירה שנמשכה 13 שנה הספיקו הביטלס,בהנהגתם ושליטתם של הצמד לנון-מקארטני ליצור, לכתוב ולהלחין מאות שירים אשר נותרו עד היום קלאסיקות המוכרות לכל אוזן אותן יזהו גם אלו שאינם מעריצים. הלהקה הניבה עשרות אלבומי מופת הזכורים לטוב כמו :Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, Revolver, Rubber Soul, The White Album, Abbey Road, The Magical Mystery Tour ועוד.אלבומים אלה אשר נוצרו בתקופה שבין 69'-65' מצטיינים בצלילים חדשניים ושונים מהמוסיקה שנהגו ליצור עד אז,במעבר מהפופ אל הרוק המתקדם, עם שירים שנשמעו באיכות שלא נשמעה עד אז, בין השאר בשל ההשפעות שספגו ממסעם הרוחני בהודו תחת הדרכתו של המורה הרוחני המהרישי יוגי וגם, אם לא בעיקר, בעקבות התנסויותיהם עם סוגים שונים של סמים.במהלך השנים עברה הלהקה תהפוכות רבות: חברים באו והלכו, החברים רבו, התגרשו ועברו משברים בחייהם האישיים והמריבות, אשר ליוו באופן טבעי את ההצלחה הפנומנלית במשך השנים, תרמו לאט לאט להתפוררות וההתפרקות הבלתי נמנעת, כמובן מלוות אותה טרגדיות כמו מותם של סטיוארט סאטקליף, חברו הטוב של לנון וחבר בלהקה בראשית דרכה שמת מסרטן במוח, התאבדותו של האמרגן בריאן אפשטיין, הירצחו של ג'ון לנון בפתח ביתו בניו-יורק בשנת 1980 ומותו לאחרונה של ג'ורג' הריסון – אף הוא מסרטן.אך גם לאחר הכול, כשהלהקה כבר אינה להקה, עדיין יוותרו לנו לנצח אותם שירים: All You Need Is Love, Something, Michelle, Eleanor Rigby, Yesterday, Penny Lane, Hey Jude, You've Got to Hide Your Love Away, Here Comes the Sun, Love Me Do, Blackbird, Yellow Submarine, Let it Be, Lucy in the Sky With Diamonds, Hello Goodbye, While My Guitar Gently Weeps, Strawberry Fields Forever ועוד רבים וטובים שקצר המקום מלפרטם.ואיך נשכח את "The End" , באלבומם האחרון Abbey Road אשר נפרד מאיתנו ואומר: And in the endThe love you take Is equal to the love you make.אנו מקוות שכאן תמצאו את המקום להתבטא ולחלוק עם אחרים את דעותיכם, רגשותיכם, הידע שלכם ובעיקר את אהבתכם ללהקה, שעשתה לנו משהו שאף להקה אחרת לא הצליחה לעשות, לפניה ואחריה.Another Girl וסינתיה לנוןמנהלות הפורום.

אודות הפורום הביטלס

ב-4 במרץ 1966 מתראיין ג'ון לנון לעיתון הלונדוני London Evening Standard- ובפליטת פה פזיזה אשר תגרור תגובות חריפות בכל רחבי העולם, הוא מצהיר קבל עם ועדה: "We're more popular than Jesus now" ובכך בעצם מאשר את מה שידע העולם מזה מספר שנים – הביטלמאניה השתלטה על העולם ואין דרך חזרה.כולנו מכירים, מי פחות ומי יותר את הביטלס – ארבעת המופלאים מליברפול אשר אט אט כבשו את לבבות ההמונים בתחילת שנות השישים והצליחו להגיע דרך המועדון הקטן בליברפול, ה- Cavern club, דרך הופעות בהמבורג ועד לפריצה הגדולה בתכניתו של אד סאליבן ב-9 בפברואר 64' אשר בעצם מתחילה את תופעת ה"ביטלמאניה" – האובססיה שהתפשטה מבריטניה וארה"ב אל כל העולם ויותר מכך – הביאה ל"פלישה הבריטית" – הפריצה של הלהקות הבריטיות בארה"ב והעולם כולו בעקבותיהם.ג'ון לנון (גיטרת קצב), פול מקארטני (גיטרת באס), ג'ורג' הריסון ( גיטרה מובילה) וריצ'רד סטארקי, הידוע בשם רינגו סטאר (תופים) הם ארבעת החבר'ה אשר שינו את פני שנות השישים והמוסיקה בכלל עם שירים ואלבומים שעמדו במבחן הזמן. במהלך קריירה שנמשכה 13 שנה הספיקו הביטלס,בהנהגתם ושליטתם של הצמד לנון-מקארטני ליצור, לכתוב ולהלחין מאות שירים אשר נותרו עד היום קלאסיקות המוכרות לכל אוזן אותן יזהו גם אלו שאינם מעריצים. הלהקה הניבה עשרות אלבומי מופת הזכורים לטוב כמו :Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band, Revolver, Rubber Soul, The White Album, Abbey Road, The Magical Mystery Tour ועוד.אלבומים אלה אשר נוצרו בתקופה שבין 69'-65' מצטיינים בצלילים חדשניים ושונים מהמוסיקה שנהגו ליצור עד אז,במעבר מהפופ אל הרוק המתקדם, עם שירים שנשמעו באיכות שלא נשמעה עד אז, בין השאר בשל ההשפעות שספגו ממסעם הרוחני בהודו תחת הדרכתו של המורה הרוחני המהרישי יוגי וגם, אם לא בעיקר, בעקבות התנסויותיהם עם סוגים שונים של סמים.במהלך השנים עברה הלהקה תהפוכות רבות: חברים באו והלכו, החברים רבו, התגרשו ועברו משברים בחייהם האישיים והמריבות, אשר ליוו באופן טבעי את ההצלחה הפנומנלית במשך השנים, תרמו לאט לאט להתפוררות וההתפרקות הבלתי נמנעת, כמובן מלוות אותה טרגדיות כמו מותם של סטיוארט סאטקליף, חברו הטוב של לנון וחבר בלהקה בראשית דרכה שמת מסרטן במוח, התאבדותו של האמרגן בריאן אפשטיין, הירצחו של ג'ון לנון בפתח ביתו בניו-יורק בשנת 1980 ומותו לאחרונה של ג'ורג' הריסון – אף הוא מסרטן.אך גם לאחר הכול, כשהלהקה כבר אינה להקה, עדיין יוותרו לנו לנצח אותם שירים: All You Need Is Love, Something, Michelle, Eleanor Rigby, Yesterday, Penny Lane, Hey Jude, You've Got to Hide Your Love Away, Here Comes the Sun, Love Me Do, Blackbird, Yellow Submarine, Let it Be, Lucy in the Sky With Diamonds, Hello Goodbye, While My Guitar Gently Weeps, Strawberry Fields Forever ועוד רבים וטובים שקצר המקום מלפרטם.ואיך נשכח את "The End" , באלבומם האחרון Abbey Road אשר נפרד מאיתנו ואומר: And in the endThe love you take Is equal to the love you make.אנו מקוות שכאן תמצאו את המקום להתבטא ולחלוק עם אחרים את דעותיכם, רגשותיכם, הידע שלכם ובעיקר את אהבתכם ללהקה, שעשתה לנו משהו שאף להקה אחרת לא הצליחה לעשות, לפניה ואחריה.Another Girl וסינתיה לנוןמנהלות הפורום.

לצפיה ב-'100 דרכים כדי לגרום לאנשים לשמוע ביטלס'
100 דרכים כדי לגרום לאנשים לשמוע ביטלס
<< ההודעה הנוכחית
04/06/2010 | 21:07
44
31
בארץ שלנו יש הרבה אנשים שלא בהכרח שומעים ביטלס אז פה נכתוב 100 דרכים איך לגרום להם לשמוע ביטלס.

תהיו יצירתיים

הביטלס >>
לצפיה ב-'1) להשתלט לאמא על היריד בבי"ס, ולהשמיע ביטלס '
1) להשתלט לאמא על היריד בבי"ס, ולהשמיע ביטלס
04/06/2010 | 21:36
8
כמוזיקת רקע

2) לזמזם שירים שלהם תמיד כשאנשים עוברים לידך...
הביטלס >>
לצפיה ב-'3) להסתובב לכל מקום עם רמקולים ולהשמיע'
3) להסתובב לכל מקום עם רמקולים ולהשמיע
04/06/2010 | 22:04
8
ביטלס לקהל הרחב
הביטלס >>
לצפיה ב-'4. "ליידע" אותם שהם מכירים אותם...'
4. "ליידע" אותם שהם מכירים אותם...
04/06/2010 | 22:12
6
"את/ה יודע/ת כמה שירים שלהם את/ה מכיר/ה ולא יודע/ת את זה? הנה, תשמע/י!"
זה קרה לי פעם, אמרו לי "וואי, נכון! אני אוהב/ת את השיר הזה!" ואז הם שומעים טיפה ומתלהבים P:
הביטלס >>
לצפיה ב-'5) להשמיע להם בכוח!'
5) להשמיע להם בכוח!
04/06/2010 | 22:21
5
6
לדחוף להם אוזנייה עם שירי ביטלס בפול ווליום ולגרום להם לאהוב את זה D:<

6) רינגטון עם שיר של הביטלס
הביטלס >>
לצפיה ב-' לחמישי D:'
לחמישי D:
04/06/2010 | 23:19
4
4
ואני לא מתה על הרינגטונים שלהם... זה מוזר |:
הביטלס >>
לצפיה ב-'רינגטונים של מי?...'
רינגטונים של מי?...
04/06/2010 | 23:21
3
59
של הביטלס? Oם
הביטלס >>
לצפיה ב-'כן... זה כזה... מוזר P:'
כן... זה כזה... מוזר P:
05/06/2010 | 19:34
2
3
לצפיה ב-'מה הבעיה בזה? Oם'
מה הבעיה בזה? Oם
05/06/2010 | 19:36
1
4
לצפיה ב-'לא יודעת, זה פשוט מוזר XD'
לא יודעת, זה פשוט מוזר XD
05/06/2010 | 20:45
4
לצפיה ב-'7) לחכות שישימו שירי ביטלס ברדיו'
7) לחכות שישימו שירי ביטלס ברדיו
04/06/2010 | 23:24
4
או לחלופין:
8) בתוכניות רדיו שבהן אפשר לבקש שירים, פשוט לבקש שירים ביטלס

או, יותר פשוט:
9) לגרום לאנשים להקשיב ל88 FM בשישי בין 4 ל-5
הביטלס >>
לצפיה ב-'10- לשים טרוטון של הביטלס'
10- לשים טרוטון של הביטלס
04/06/2010 | 23:47
4
2
בהמשך ל-6...
הביטלס >>
לצפיה ב-'אף פעם לא הבנתי.. במה זה שונה מרינגטון? P:'
אף פעם לא הבנתי.. במה זה שונה מרינגטון? P:
05/06/2010 | 00:13
3
2
לצפיה ב-'טרוטון זה המנגינה הנשמעת כשמצלצלים למישהו'
טרוטון זה המנגינה הנשמעת כשמצלצלים למישהו
05/06/2010 | 15:01
2
16
(במקום צליל החיוג) ורינגטון זה הצלצול של הסלולרי.
הביטלס >>
לצפיה ב-'לא זה לא.'
לא זה לא.
05/06/2010 | 17:43
1
10
רינגטון (Ring Tone) זה צלצול כלשהו לטלפון בפורמט midi. כלומר, זה משמיע נעימה כלשהי (שאינה בהכרח נעימה לאוזן... ) שיכולה להיות מבוססת על שיר או קטע מוזיקלי ידוע, או שלא. לצורך העניין, גם הצלצולים הבסיסיים שמגיעים והגיעו עם המכשירים (שלל צפצופים כאלה ואחרים) הם בחזקת רינגטונים (רק שעליהם לא צריך לשלם).

טרוטון (True Tone) הוא השמעת שיר אמיתי (או ליתר דיוק, חלק ממנו) בפורמט mp3 כצלצול, במקום צלצול "רגיל". פעם זו הייתה תכונה חדשנית רק במכשירים המתקדמים, כיום זה המצב ברוב המקרים כי אנשים בוחרים שירים אמיתיים שיושמעו להם כשמישהו מתקשר אליהם (אני לא, כפי שציינתי השבוע בשרשור בנושא שעון מעורר, אני שונאת את זה).

בשני המקרים הנ"ל מדובר פשוט בפורמטים שונים לצליל שמשמיע המכשיר כדי להתריע לבעליו על שיחה נכנסת.

כשמצלצלים למישהו ובזמן שממתינים לו שיענה, במקום צליל חיוג, שומעים שיר שהוא בחר להשמיע, זה נקרא "המתנה נעימה" בסלקום, "שיר בהמתנה" בפלאפון ו-funtone באורנג' (לא זכרתי איך נקרא השירות, אבל בדקתי עכשיו במיוחד).
הביטלס >>
לצפיה ב-'האמת איתך'
האמת איתך
06/06/2010 | 19:41
2
התבלבלתי.
הביטלס >>
לצפיה ב-'11) לשים שיר ביטלס כ"המתנה נעימה"'
11) לשים שיר ביטלס כ"המתנה נעימה"
05/06/2010 | 00:14
3
7
אילו רק זה היה אפשרי...
הביטלס >>
לצפיה ב-'יש סוגשל.'
יש סוגשל.
05/06/2010 | 03:14
5
קאברים וגירסאות שאורנג' מציעים.

הייתה לי גירסת ג'אז ליסטרדיי שחלק מהחברים התלהבו והחלק השני טען שהיא מדכאת למדי
הביטלס >>
לצפיה ב-'כלומר, טרוטון? '
כלומר, טרוטון?
05/06/2010 | 15:02
1
3
לצפיה ב-'לא, אלה שני דברים שונים.'
לא, אלה שני דברים שונים.
05/06/2010 | 17:34
4
"טרוטון" הוא צלצול לסלולרי בפורמט mp3. הוא שונה משיר שלם מכיוון שהוא נחתך במיוחד כדי שיהיה קטן ומותאם לגודל של צלצול (וגם לא השיר השלם, כי לרוב רוצים שהטלפון יצלצל בחלק המוכר בשיר, נגיד הפזמון, ולא יתחיל מההקדמה וכו').

"המתנה נעימה" (זה השם בסלקום, בחברות אחרות יש לזה שמות אחרים) זה לא הצלצול שהמכשיר משמיע, אלא ההיפך – להשמיע שיר למי שמתקשר אליך (כלומר, במקום צלצול לפני שאתה עונה, אתה שומע שיר). כלומר, אתה אכן מכריח את כל המתקשרים אליך להאזין לשיר שבחרת להשמיע להם... (אפשר גם להגדיר שירים שונים לאנשים שונים, ולפי שעות ביממה, או להכין גלריה של שירים שתשמיע למתקשרים שיר אחר באקראי... יש הרבה אפשרויות).

הביטלס >>
לצפיה ב-'זה לא עובד ככה'
זה לא עובד ככה
05/06/2010 | 04:52
4
10
אי-אפשר סתם לגרום לאנשים לשמוע ביטלס.. אפשר לחשוף אותם אליהם, זה כן, אבל אם הם לא מתחברים אליהם, אין שום צורך להריח אותם.
הביטלס >>
לצפיה ב-'להריח אותם XDD'
להריח אותם XDD
05/06/2010 | 10:26
1
2
לצפיה ב-'להכריח*'
להכריח*
05/06/2010 | 15:00
10
אני מניח שאפשר לזקוף את השעה לטובתי...
הביטלס >>
לצפיה ב-''
05/06/2010 | 11:48
5
לצפיה ב-'ברור שלא,'
ברור שלא,
05/06/2010 | 15:47
9
אבל זה סתם שרשור נחמד, זה לא שאנחנו באמת מצפים שזה יעזור ושכל העולם יאהב פתאום ביטלס.

אנחנו פורום ביטלס, על כאלה דברים אנחנו אמורים לדבר
הביטלס >>
לצפיה ב-'12) להוליד אותם לאבא משוגע שמשמיע להם ביטלס'
12) להוליד אותם לאבא משוגע שמשמיע להם ביטלס
05/06/2010 | 12:35
6
כל היום, אולחלופין לחפור להם על זה כול כך הרבה שהם יבקשו לשמוע אותם! זה עבד עם חברה שלי! (:
הביטלס >>
לצפיה ב-'להשמיע להם את אבי רואד'
להשמיע להם את אבי רואד
05/06/2010 | 13:34
3
10
זה כבר יעשה את העבודה בעצמו
הביטלס >>
לצפיה ב-'13)'
13)
05/06/2010 | 15:40
15
לצפיה ב-''
05/06/2010 | 19:02
4
מה שנכון נכון
הביטלס >>
לצפיה ב-' עליי זה עבד!'
עליי זה עבד!
05/06/2010 | 19:30
6
לצפיה ב-'14) להשמיע ביטלס בגלגל"צ.'
14) להשמיע ביטלס בגלגל"צ.
05/06/2010 | 16:20
7
אה, רגע, בעצם הם כבר עושים את זה...

אני לא בעד לגרום לאף אחד להאזין למוזיקה שהוא לא רוצה להאזין לה. Live and let live.
אבל בכל מקרה, לטוב או לרע, אי אפשר לחיות בתרבות המערבית ולא לשמוע ביטלס. הם שם, כאן ובכל מקום.
הם הלהקה הפופולרית ביותר בעולם, לא צריך להתאמץ או לדאוג שזה יקרה; זו פשוט עובדה.
הביטלס >>
לצפיה ב-'15) לעשות עבודות בבצפר על שירים של הביטלס'
15) לעשות עבודות בבצפר על שירים של הביטלס
05/06/2010 | 19:38
2
3
וגם:
16) להביא לכיתה שירי ביטלס שקשורים ישירות או בעקיפין לנושאים שלומדים בשיעורים

(לי זה עבד לגבי ווירד אל, אני הולכת להשמיע את Pancreas שלו בשיעור ביולוגיה!)
הביטלס >>
לצפיה ב-''
05/06/2010 | 20:47
1
3
כשלמדנו על מלחמת העולם הראשונה כ"כ רציתי להראות לכיתה את הקליפ של פייפס אוב פיס P:
הביטלס >>
לצפיה ב-'האהא, אני זכיתי להראות אותו לכיתה!'
האהא, אני זכיתי להראות אותו לכיתה!
05/06/2010 | 22:49
5
חבל כל כך שפול התבלבל בקומנטריז ואמר שזה חייל צרפתי וחייל אנגלי \:
הביטלס >>
לצפיה ב-'17. להכניס אותם לעבודות בית ספר'
17. להכניס אותם לעבודות בית ספר
05/06/2010 | 20:48
6
בכל דרך אפשרית XD
[הכנסתי את ההופעה של פול לעבודה באזרחות... D:]
הביטלס >>
לצפיה ב-'18) ללמד שירים של הביטלס בשיעורי מוזיקה'
18) ללמד שירים של הביטלס בשיעורי מוזיקה
05/06/2010 | 21:26
4
ו/או בשיעורי אנגלית.

למעשה, כשאני חושבת על כך, זו הייתה ההיכרות שלי עם הביטלס:
1. בבי"ס יסודי היו לנו שיעורי מוזיקה שבהם לא ממש למדנו מוזיקה, אלא בעיקר שרנו כל מיני שירים שהמורה אהבה. למרבה השמחה היה לה טעם טוב (ביטלס ומתי כספי ) והיא לימדה אותנו לשיר שירי ביטלס (על אף שבקושי ידענו אנגלית). בזכותה נחשפתי לראשונה לשירי ביטלס (למעט, בעצם, שירים מתורגמים שהיו ברחוב סומסום... כן כן). לא ממש הבנתי מה אני שרה, אבל אהבתי את השירים משמיעה ראשונה. יום אחד אחרי בי"ס הלכתי לחבר לכיתה שאביו אסף את כל התקליטים, חיפשנו בהם את השירים שלמדנו והכרנו, ויחד הלכנו לבית שלי (לא היה לו פטיפון) והקלטנו לקלטת כמה שירים שאהבנו.
2. בתיכון, בכיתה ט', אחת התלמידות הביאה לשיעור אנגלית את "צוללת צהובה" ושכנעה את המורה להקרין את הסרט (זה כמובן חינוכי להפליא ויעיל מאוד ללימוד אנגלית ). זה היה "המפץ הגדול" מבחינתי. באותו יום כשחזרתי מבי"ס ניגשתי לארון התקליטים של אבא שלי, שלפתי את סרג'נט פפר, והשאר היסטוריה...

אגב, אחי סיפר שמורתו לאנגלית (ביסודי) הייתה מביאה לכיתה שירים, כדי שילמדו אנגלית דרך מילים של שירים אהובים, ובין השאר היא הכירה להם שירי ביטלס (גם המורה שלי ביסודי עשתה זאת, ולשמחתי לא עם שירי ביטלס, כי היא הייתה זייפנית נורא ).
הביטלס >>
לצפיה ב-'19)להזמין אנשים לערב קריוקי|ירח'
19)להזמין אנשים לערב קריוקי|ירח
05/06/2010 | 23:02
1
3
לצפיה ב-'ולשים רק שירים של הביטלס '
ולשים רק שירים של הביטלס
05/06/2010 | 23:03
4
לצפיה ב-'להראות לו את הקליפ של הלפ מתחילת הסרט.'
להראות לו את הקליפ של הלפ מתחילת הסרט.
06/06/2010 | 18:28
2
הקליפ בשחור לבן.
הביטלס >>
לצפיה ב-'להגיד לאנשים ש"היי ג'וד" זה שיר פרו-ישראלי'
להגיד לאנשים ש"היי ג'וד" זה שיר פרו-ישראלי
06/06/2010 | 18:56
1
6
לצפיה ב-'תכלס '
תכלס
06/06/2010 | 22:25
3
לצפיה ב-'להשמיע להם את I want you'
להשמיע להם את I want you
09/06/2010 | 20:43
3
לי זה גרם לרצות להתעמק בהם יותר לאחרונה.
הביטלס >>
לצפיה ב-'20) למות ולהפוך לרוח רפאים ואז להשתלט על'
20) למות ולהפוך לרוח רפאים ואז להשתלט על
10/06/2010 | 10:41
1
5
אנשים ולגרום להם לשמוע אותם

(הגעתי מהדף ראשי. ואני לא שומעת ביטלס... אבא שלי כן )
הביטלס >>
לצפיה ב-'להשמיע להם את הRemastered'
להשמיע להם את הRemastered
11/06/2010 | 18:30
5
ככה לא יגידו הסאונד של השירים שלהם נשמע מיושן
הביטלס >>

הודעות אחרונות

07:31 | 17.11.18 אורחים בפורום
10:27 | 11.07.18 אורחים בפורום
00:58 | 10.07.18 אורחים בפורום
15:12 | 20.11.17 אורחים בפורום
10:53 | 01.11.17 אורחים בפורום
10:49 | 01.11.17 אורחים בפורום
23:37 | 01.10.17 אורחים בפורום
23:40 | 07.11.15 rozgil
14:11 | 09.10.15 oudi100

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ