קורסים בשיטת גרינשפן DIR

התנדבות

אז זו הסיבה שלא שמעו עליכם עד היום? התנדבות? אתם פה כבר כמה שנים?? ההפצה עליה את מדברת מסתבר לא הגיעה לשום מקום כי אני באופן אישי מכירה עשרות של אנשים שחיפשו במשך שנים ועדיין מחפשים אתכם. הערטילאיות עדיין אופפת אתכם עד לרגעים אלו ממש לצערי הוכשרתם להכשיר? או הוכשרתם לטפל? עצוב כל הסיפור הזה

וואו.. ומקווה שאתן עוד פה

יצא לי לקרוא את חילופי הדברים בין המשתתפות בעץ הזה. גם אני במקום של חיפוש אחר משהו מעניין ללמוד... תמידית ! העובדה שגרינשפן עצמו מוציא קורס הנושא את הכותרת... שלו עצמו. מול "קורס רב שלבי "אמיתי" של המודל עצמו" יוצרת אצלי בלבול ושאלה... הבלבול... בשוק קיימים "תכנים" משווקים היטב, חלקם עובדים ( ואני עם עבודה לא מתווכחת !!!) ... רוב הזמן כמרפאה בעיסוק, אקח מהכילים את מה שמתאים ל-CORE של הריפוי בעיסוק. ( אני ! רק אני ! לא מכלילה רחמנא לצלן
). בסופו של דבר בתהליך ההטמעה וההפנמה, הופכים התכנים לעוד כלי משמעותי בסל הכילים של ה"מרפאה בעיסוק" ... השאלה היא ? מה הסיבה לדעתכן ? לעבור תהליך כל כך ארוך וכל כך מורכב ? כדי לרכוש כלי הנמכר מלכתחילה בורסיה ישומית ע"י ה"איש " עצמו ? האם מישהו באמת ישאל אותי אם עברתי את כל הקורס? אנחנו רואים את זה בכל תחום... כמעט כל תחום בימינו פרוץ ועובד על ה"דרך המהירה" ... ואני ? קיבלתי אתמול מסר ממודרכת שלי שרוצה ללמוד אלבאום, או ורדי או משהו כזה.. ושאלתי את עצמי... וריפוי בעיסוק לעומק כבר למדת ? אבל עמוק בפנים אני יודעת שהתשובות אצלנו מגיעות מאוחר מדי לפעמים... אבל עדיין מאמינה שאנחנו הופכות את הידע הכללי לריפוי בעיסוק בסופו של דבר : ) חג שמח לכולן.

מסכימה

בתור מרפאה בעיסוק שלמדה קורס בסיסי ב ABA ועברה מספר ימי עיון בשיטת DIR ועבדה תחת הדרכה בשתי השיטות- בסופו של יום שתיהן נכנסות לארגז הכלים שלי כמרפאה בעיסוק כמו כל שיטה אחרת שלמדתי ואיני מוצאת צורך להעמיק בהן יותר מכך. כל עוד כמובן לא בחרתי באף אחת מהן לקריירה בלעדית...

למעלה