מאיר שם-טוב המצעד הלא רשמי

קלי קלות

קלי קלות , איך לא חשבתי על כך קודם. הגעתי ל"תחנת האיסוף", כלומר הגעתי ע"י חיפוש מתקדם לרשימת "הלא רשמי". גילתי שבמשך שנה 2 חודשים אספת חומר על ארבעה עשר יוצרים. כל הכבוד על ההתמדה . מסתבר שעבודה רבה לפני. האם יש לך טיפים לגבי אופן עריכת הרשימה.

לא חשבתי על משהו ספציפי

אבל אני בכל חודש פשוט עובר על התשובות מקליד אותם באקסל ואז רואה מה הם הריקודים הפופולריים ביותר. לא הייתי קובע חוק ברזל לגבי כלל היוצרים אבל כסטטיסטיקאי אחד הדברים הבסיסיים לדעתי בניתוח תוצאות הוא "לחפש את הקפיצה". במילים אחרות אם ריקוד פלוני מקבל 5 קולות וריקוד אלמוני מקבל 6 קולות אז הבדל של קול אחד ביניהם הוא זניח אבל אם בין 5 הריקדים המובילים לבין הריקודים שאחריהם בדירוג יש כבר פער של 2 קולות ויותר אז כאן מתחילה קפיצה וכאן כדאי לעשות הפרדה. הנה דוגמא איך הייתי עורך את הרשימות: נניח שרשימת ריקודי המעגל נראית כך שם ריקוד מספר קולות א 10 ב 9 ג 8 ד 6 ה 3 ו 1 ז 1 במקרה זה מה שמסתמן הוא שהריקודים המובילים הם א-ג לפני שמתחילה הקפיצה ואם רוצים אפשר לכלול גם את ריקוד ד שמצבו גבולי. ריקודים ה עד ז לא ייחשבו מובילים אך ניתן להזכיר אותם בעמודה נפרדת. כמובן שבנוסף כדאי להפריד בין ריקודי מעגל זוגות וגושים. אלה הרעיונות שלי...

"המובחרים -הלא רשמי",שם זמני

התחלתי לאסוף את החומר בטבלת אקסל. לגבי הדרוגים הסתמכתי על הדרוגים שאתה דרגת, מתוך הנחה שהם מהיימנים. הקצתי בטבלה מקום למשורר ומלחין ,אך הדבר מסרבל ומאריך את העבודה ,וגם לא בטוח שיש לכך חשיבות עליונה. לכן מכאן ואילך אשאיר רובריקות אלה ריקות,ובעתיד נבקש ממתנדב מהפורום לעזור לנו למלא אותם . את הריקודים הנוספים,שלא דורגו במקומות הראשונים ,ריכזתי בצורה אקראית. רציתי לסדרם לפי תאריך ,אך אי אפשר לרשום באותה רובריקה גם בכתב -את שם הריקוד,וגם מספר-שנת חיבורו. לפתוח רובריקה נוספת מנפח את הענין .חשוב שהרשימה תהייה תמציתית ולא מסורבלת. בקרוב אשלח לפורום דוגמית של הטבלה .

הבחירה שלי... רשימה קצת אחרת

הריקודים של מאיר אהובים בארה"ב - ודוקא אלה המיוחדים. מעגל אין אני - שיר של שוטי הנבואה- חבל מאד שלא נרקד. מזמור לילה הורה מחודשת מאוהב זוגות רמז - קלסיקה! היש הרקדה בעולם שלא רוקדים אותו והרבה?? שיר לאחותי אם תלך - ריקוד מיוחד , לא תפס בארץ גם לא ממש אצלינו אצל הרב, נרקד בד"כ בסוף עם המיוחדים. בא לה - כן, כן - זה עם המלים הנוראיות - ריקוד נהדר לחוגים הקטנים שלנו, במיוחד למתחילים - ריקוד שנרקד אצלינו במחנות בגרסה כפולה, כך שמספיקים לרקוד כמעט עם כולם. אני כמעט תמיד לוקחת את תפקיד הבן, וכך מצליחה להכניס עוד שתי נשים לרקוד. לימדתי את זה בהרקדה של בני נוער, והם מאד אהבו! שורות - נשיקה טורקית, הנער אצלינו מאד אוהב, גם רבים מהמבוגרים.

This confusion happens every time

. IMHO, you need a seperate message with a title announcing the dances chosen from last time. "Sefi Aviv - Greatest Hits" or something in that nature. just a suggestion

תבורכי ארצי - ללא עוררין

וחוץ מזה: במעגלים- מזמור לילה, דרך ארץ השקד זוגות: שיר לאחותי ויד קטנה

../images/Emo204.gif והבחירה שלי.....

מעגלים:
הורה מחודשת
תבורכי ארצי
שובי הרמוניקה {מישו עוד זוכר
}
מאוהב זוגות :
שיר לאחותי
רמז
תני לי
יד קטנה

הורה מחודשת ורמז

אגב, שובה של נטשה ריקוד מיוחד, בזה שהוא מתחיל איטי ופתאום מהיר, הלוואי שתהיה לו עדנה!

איריס0904

New member
הבחירה שלי- תבורכי ארצי, הבעש"ט

הבחירה במעגלים- כמובן- תבורכי ארצי, הורה מחודשת, הבעל שם-טוב דרך ארץ השקד שובי הרמוניקה- זמן רב מאוד שלא רקדתי מזמור לילה ובזוגות- גירסה ראשונה- אם זר קוצים(כמו בלדה) רמז יד קטנה נחל תנינים- שלימדו בעבר חיים צמח

הבחירה שלי

מעגלים: תבורכי ארצי ארץ לא מים הללו הללויה זוגות: יד קטנה שיר לאחותי תני לי

ארץ לא מים???

לא ידעתי שהריקוד הזה נרקד בכלל דווקא מדובר בשיר ממש חמוד אני רק מקווה שלא התכוונת לריקוד "לך למדבר" שהוא ריקוד שונה לחלוטין וגם השיר שונה. רק המילים אותם מילים!

למעלה