גמני רוצה להיות מדריך

גמני רוצה להיות מדריך

השנה בפעם הראשונה לזילות המושג מדריך.
אין לי ספק כי יש שפונים להדרכה עם ידע רב ומוקדם שנים של ריקודים.
אולם לאחרונה פגשתי מדריכים חדשים שאין להם מושג ולצערי אני מבין שכל מטרת ההדרכה היא כלכלית בלבד.צר לי שכך מדרדרים את רמת ההדרכה.

EZCA

New member
פולני יקר.נדמה לי שאחרת את הרכבת.

כיום העולם שייך לצעירים ולבלרינות הרקדניות.
כאשר הקורסים האלה נפתחו היו מוכנים לקבל גם עם רגליים שמאליות
והעיקר שישלמו את הכסף לאולפן של גדי
וגם אנשים בגיל 60 התקבלו וכאלה שבקושי הזיזו רגליים.
הטובים שבהם כמו אשר אושרי נהיה מרקיד
והאחרים נהנו לרקוד באולפן בימי שישי.
אז תגיד שלום ולא להתראות
לאולפן שנפשך חשקה בו.
בחיים הכל עובר
כי השנים חולפות מהר.
אז שלום לך אולפן יקר.

האולפן של גדי ???

או שמדובר בכלל בעמותה פרטית או בחברה פרטית???

בכל מקרה מדובר למעשה בעסק פרטי לכל דבר ועניין. ולמעשה אין לנו את הזכות להלין על התנהלותו של עסק פרטי.

עדיין מדובר בעסק פרטי לכל דבר ועניין וגם אם בעלת המניות היחידה בחברה (או בעלת השליטה היחידה בעמותה) היא אוניברסיטת תל אביב (שהיא למעשה אגודה עותומנית).

מה קרה??? לאוניברסיטת תל אביב אסור לעשות ביזנס באמצעות תאגידים אוניברסיטאיים לכאורה???

אם לעיריית כרמיאל מותר להקים תאגידים עירוניים שהם למעשה ישויות משפטיות עצמאיות, אז גם לאוניברסיטה מותר הדבר. להבדיל מעיריית כרמיאל שהיא רשות ציבורית, האוניברסיטה היא תאגיד עצמאי נתמך (כמו עמותה נתמכת) ולא רשות ציבורית. לאוניברסיטה יש חופש פעולה גדול יותר מאשר לעירייה ולכן לעניות דעתי מותר לה לעשות עסקים באמצעות תאגידים אוניברסיטאיים.

תאגיד אוניברסיטאי הוא בדיוק כמו חברה פרטית של אדם פרטי. ולכן הוא יכול להתקשר בהסכם התקשרות עם כל אדם שירצה והוא לא צריך לנמק לאף אחד מדוע ולמה אותו אדם מועדף על פני אחרים במשך שנים.

בכרמיאל כאמור המצב שונה לחלוטין!!!

dudusapir

New member
ההגיון אומר...

לפתוח קורס עולה כסף.
צריך כמות של אנשים כדי לממן. נכון?
מקבלים אנשים עם פוטנציאל וגם כאלו שלא!
להיות מדריך טוב צריך שילוב של ידע ותכונות, ולא לכל אחד יש את זה!
ישנם מדריכים תותחים וגם בינוניים. חלקם טובים לבתי ספר, לגנים, חלק למתנסים, חלק יפתחו חוגים כאלו ואחרים, חלקם יעבדו עם מדריכים אחרים, חלקם יעשו הפעלות ועוד...
לקבל תעודה ולהיות בארגון זה לא משנה, כי בסופו של דבר רק אחד או שניים מהקורס ישרדו לאורך זמן ויהיו מדריכים.
אז למה לדאוג?

למעלה