לכל אחד יש-

לא מצאתי שום תימוכין בתאוריה שלך

כנראה שאמשיך לסמוך על האדמה שתחזיק אותי רוקד

uounion1

New member
תראה הכל במציאות מושלם,אך בכדי שתוכל לרכוש

הבחנות בתוך השלמות,אתה עובר דרך מצבים הפוכים,כי מדבר והיפוכו,אתה משיג שכל ורגש של הדבר...אגו הוא דבר מאוד חשוב בדרך לאושר בשלמות,אך מי שחושב שלא צריך יותר כשיש כסף,כבוד,שליטה,ידע(אגו) יתאכזב כמו האדם בשיר..אלא אם הוא כמוך מלאך,מה רע בלהיות מלאך?,זה מצוין,אם טוב לך,איןטעם לשנות. אין חיסרון...לא לכל1המציאות יוצרת שעמום,לעיסות,דיכאון,ריקנות..רוצים להגיע להרקדה ולא יכולים,אולי מתבישים,אולי שכחו.מחלה,חולשת זיקנה...הם חושבים שזה רע ואני טוען שזו מתנה ,כי המציאות בחרה לקדם אותם מעבר למלאך,הם רק צריכים להבין מה המטרה..ואז הרע כבר לא יורגש

Kal Raglaim

New member
יוניון יקירי

חייב להודות שמזה זמן רב לא נתקלתי בגיבוב הבלים כזה. להג חסר פשר ומוזר שכנראה רק אתה מבין.

uounion1

New member
יקירי?הווו אני מסמיק....קל רגליים,מזמין אותך

לתחרות ריצה,אם תנצח,מבטיח לא לכתוב פה יותר

Kal Raglaim

New member
רעיון לא רע

אבל רק על האדמה הגשמית, כיוון שלגבהים "רוחניים" כאלו רק אתה יכול לנסוק.

uounion1

New member
הרוח שלי אומרת שרשי התיבות של שימך ימ.......

אולי תסביר למה אתה מתחקר את בנות הזוג שלי לריקודים?..שאלות כמו איך קןראים לי?,איפה אני גר? וכאלה?...מה,הם לא הסבירו לך שאני נמשך רק לנשים?

האמת שהאכזבה מאי ההגעה להרקדה

מתפוגגת שניה לאחר שההרקדה החלה
אני סבור שאם לא הגעת כנראה של היית אמור להגיע.
מה שהיתכוונתי זה שחיפשתי עוד הסברים לתאוריה שהאדמה היא=לאגו
ולא מצאתי בכל הרשת.
אולי יש לך לינק

uounion1

New member
פולני,האדמה (לא הכוונה לזו שקוברת אותנו כשאנח

נו מיתים..מעפר באת ואל עפר תשוב..אני מדבר על הדימוי...נסה להבין את תוכן השיר..אח'כ תחליף את המילה אדמה במילה אגו..ותבדוק אם השתנה התוכן....מהזה משנה לך מה כותבים,אדמה,ירח,פלאפל?...בשיר האדם סומך על האגו שלו (כסף,כבוד,השכלה,ידע)....ומגלה על בשרו את האכזבה שגם כשיש לו הכל,עדין משהו חסר...כנס לפנימיות של השיר..אדמה ז רק דימוי..דרך אגב בקבלה אדמה=אגו..להראות על משהו תחתון,ביחס לשמיים,שהם השלמות

0p9o8i11

New member
שלום לך זה ריקוד ישן של גדי וגם השיר ישן

יש עוד ישן של אבי לוי נרקד אצל דודו בימי א

הריקוד שהוצג באונ' הוא החדש וגם השיר חדש אייל גולן .
בברכה

uounion1

New member
באמת?תודה על המידע ,..זה ריקוד של גדי?לשיר

של אייל גולן החדש?חשבתי של דודו...אני מקווה שמישהו יצלם אותו ויעלה אותו ליוטיוב..הבנתי שהוא קשה...שוב אנני מבין את גדי,למה הוא לא מכין מצגת,שמונעת את הבלגן בללמוד בצפיפות..

uounion1

New member
אם השאלות הבאות לא מציקות לך,רד מרוחניות

מי אני?,למה אני רוצה?,למה יש סבל?,למה יש אסונות?,מה גורם לי לרצות? מאיפה מגיעות המחשבות? הרגש?. פחדים?. למה אני נמשך לכהות?.אושר מושלם?...הארה? גן עדן בעולם הזה בכל מצב?...לדוגמא,הבנתי שעיצבן אותי שכואבת לי הרגל,לא בגלל שקיבלתי מכה..אלא בגלל שאני לא רוצה! להרגיש גם כאב..כל דבר שאתה לא רוצה,גורם לך לסבל.כי הרצון במאבק עם המציאות..הכאב הוא בגלל שאתה לא רוצה את המציאות שבה כואבת לך הרגל...אם אתה מפתח את הרצון לרצות את ה כאב,זהו!,סיימת עם כדורים נגד כאבים עד יומך האחרון.ענין של תירגול.זה הכל עבודה על המח.איך להנות בכל מצב...לא להתבייש לשאול שאלות ..האגו מעונין שתצא מהחיים האלה בלי כלום מטיפה סרוחה באת ואל עפר תשוב.הוא נותן לך כסף כבוד ידע..רק בכדי להסיח את דעתך..במקרה הטוב אתה מגלה לקראת זיקנה שהוא סימם אותך כל צעירותך.זו ישות שלפעמים מופעלת דרך כל מיני דמויות בחייך,שאומרת לך,זה לא בשבילך,,,מה אתה דפוק?...אתה מחמיץ..רק שתרד מלהתפתח.כשההתפתחות היא מטרת המציאות..סיימתי שבוע טוב

אני בגשמיות קטנה

לא מתעסק באיך ולמה
כמו בריקוד עצמו.
המשמעות היא פרטית לכל אחד
וניתנת לפירוש שונה וזה לא הופך
את זה לנכון יותר.
אני לא מתחבר ככ להנחות שלך
אבל אם זה נותן לך את הכח והשלווה
אז מי אני שאסתור אותם.

כול-שי-קלאם...

דווקא אני לא שמתי לב שהצעדים נשכחו. לימוד הריקוד זרם בקלילות.
היתכן שאני נרדמתי??..
אל תשכח יוניון-ללמד 1,000(!) איש-לא קל!!!!

למעלה