לכל אחד יש-

uounion1

New member
"כל שי כלאם",שיר וריקוד לטעמי,...גדי ביטון,ב

פעם הבאה,עשה טובה,תבוא מוכן ללימוד,תלמד את הצעדים לני שאתה מלמד.600רוקדים...הפדיחה אתמול,הרדימה את ההרקדה..לא יתכן שיוצר ומרקיד כמוך,ישכח את הצעדים של הריקוד שהוא בעצמו יצר השבוע...אם היית מכין מצגת לפני,היית בא מוכן

קוראים לזה חוסר מקצועיות זלזול הקהל אולי

ייתן דעתו על כך אם זה המלך
אז חפשו את הבגדים
כי הוא לא רק ערום גם .........
זה מה יש

ואני קוראת לזה, להיות אנושי. למי זה לא קורה ?

לרוב, דווקא, בעיתוי הכי לא צפוי.
מקצוענות...יצירתיות...לימוד...הפקה ...יש לו קבלות על הכל.
עדיין כמו כולנו, אני מאמינה, קיימת שאיפה מתמדת לשלמות.
דווקא, לי היה מעניין, תהליך, או לפחות פרק, בחיבור, והעמדת ריקוד.
שלא לדבר על הסיטואציה הלא קלה, של להתמודד עם קהל גדול,
תוך כדי הנחיה, הדרכה, וגיבושו הסופי של הריקוד, כשלא הכל הולך לפי הספר.
השיר של סגיב כהן יפה מאד, הריקוד עוד טרי .
לתחושתי, נכונו לו ימים טובים על הרחבה.
כולהה כלאם.
בגדר המלצה, לרקוד יותר.
לדבר, פחות. א.

.

זה זלזול. לא אנשוניות. זו לא הפעם הראשונה.

כאשר הוא מביא גרסה חדשה של מוסיקה לריקוד קיים ואומר בגלוי שהוא עדיין לא בדק האם היא מתאימה לריקוד ובכל זאת שם אותה בהרקדה ועומד על הבמה ורוקד עם עצמו-בודק אם זה עובד, תוך כדי שמאות רוקדים ("עכברי הניסוי") מנסים לרקוד - זה זלזול!

uounion1

New member
ואני קורא לזה הצד השלילי של האגו,הרצון להרגיש

עליונות ,אי שליטה ביצר,לקבל צומי וכו'..גדי הוא מדריך מנוסה,לטעמי רקדן מספר1,גם מהמדריכים,נראה טוב,לבוש יפה ,בקיצור האגו בעננים..הבעיה היא שהוא מתבגר,בו זמנית עם הרצון שגודל להתבלט על פני האחרים..מזכיר לי תינוק שמתלהב ומתרגש מצעצוע חדש....אנני רואה כל רע בזה,כל עוד זה לא בא על חשבון רוקדים ששילמו29 שקל פלוס דלק(אחרי העלאת מחירים)....ביזבז15דקות על לימוד של ריקוד שהוא בעצמו לא משופשף בו,מה הבעיה לחכות עוד שבוע ואז ללמד?..אם היה מוציא מצגת לפני,אז היה לו גם קל יותר ללמד,גם כתוצאה מהתרגול שלו עצמו וגם כשהרוקדים מכירים כבר את הריקוד,קל להם יותר ללמוד...יש פחות בעיות כש600רוקדים מנסים ללמוד,כשיש מצגת...כך נראה מרקיד שאמור להוות דוגמא?..פולני מדובר על ההרקדה בבית דני ביום שלישי..יש לציין שגם בסבב השני ובסיום ההרקדה,גדי לא הצליח לשחזר את הריקוד שיצר,גם אחרי שהושמע5פעמים...אז זו קלות דעת לנסות עוד ללמד 600רוקדים,איפה האחריות ?..כך נראה זה שמייצר מדריכים בקורס למדריכי רקודי עם?

יוניון אם מדובר על הריקוד לכל אחת....

לא למדתי אותו בבית דני אלא אצל עופר אלפסי.
שהוא בלי ספק אחד המדריכים הטובים שקימים היום
אם אגיע היום לאוניברסיטה אוכל לבדוק את מרקיד הבית
למרות שם זה לכל אחד... אני כבר יודע אותו אז אצפה מהיציע

uounion1

New member
שים-לב למילים בשיר"יצר לב נעוריו מהתל בו"אולי

זו הסיבה למה גדי בחר לחבר לו ריקוד

uounion1

New member
אולי זה יענין..."כל שי כאלם"=הכל דיבורים,....

ניתוח שלי לשיר כל שי כאלם=הכל דיבורים..פולני אולי זה יענין אותך..לא סתם נתפסתי על השיר הזה...מסופר על האדם הפשוט,עליו יש הסתרות ששואל את האדמה(אדמה=אגו=מלכות=נחש=נקבה שבתוך האדם)שתגלה לו את כל הסודות..זה כמו לבקש מגנב שיגלה לך מי גנב אצלך בבית ולמה.הרי ברור שהוא ישקר לך...תפקיד האדמה=אגו להסתיר,לשקר לספר לך סיפורים שתרגע,הכל בסדר..שתמשיך לספר לך על גר זאב עם כבש,אחוות אחים,עושר וסבל שהולכים יד ביד..והאדם הפשוט אוכל את השקרים ונרגע....עם הזמן האדם שעובר סבל,מתחיל לגלות את השקרים על בשרו שהזאב עדין לא גר עם הכבש ולא עובר שבוע בלי הרס..והאדמה=אגו..עומדת מול שמיים=בורא=שלמות=גן עדן =כתרעם פער עצום של הסתרות בינהם..לא מרגישה שהיא מתפלשת בחול(אגו)..עם אש=חכמה ומים=בינה חסדים..איכשהו שורדת,אבל זה רק בנתיים...והאדם שרוצה שלמות,שלווה מנוחה,גן עדן ע'י זה שהוא ישנה את העולמות(הסתרות..עולם מלשון העלם)..ממשיך להשטתות בסיפורים שמספר לו האגו..מתרגש משמחה,זה גורם לו לשכוח ולברוח מהשקרים של האגו...אך האגו שוב מפיל אותו פעם אחר פעם....זו הסיבה שנדבקתי לשיר הזה..בו תראה מה מתחבא בשיר הזה...דוקא האש והמים (חכמה וז'א=הקדוש ברוך הוא)יכולים לעזור לו להגיע לשלמות,דוקא איתם הוא מתפלש בחול,כלומר זונח אותם לטובת האגו שמאכיל אותו פעם אחר פעם בשקרים..האדם,מתווכח,מתלקח,כואב,כועס לא סולח,מתלהם,מאיים..לזה גורם האגו כשהאדם סומך על האגו ולא מתעלה מעליו..לא באשמתו...ירכוש כילים,יצליח..יום נפלא

הלואי שמה שאתה מנסה להסביר בנושא

האגו היה ככ פשוט.
אני לא יכול לפרט לך על המקרה
אבל אין מה לעשות לעיתים האגו יוביל אותך
ואם תחליט לותר על האגו אתה עלול להסתובב שנים
עם תחושת החמצה וכישלון.
ברור שניתן לשנות את האגו עם מילים כמו הישגיות שאפתנות
בשבילי אותו הדבר.
האגו לפעמים שולח אותך להראות אני יכול אני אצליח הוא סוג
של דרייב
שבת שלום.
בקשר לריקוד שנלמד אתמול סתמי כמו הרבה אחרים לאחרונה
העדר לומד כרגיל,ורק נשאר את הרועה שיודע שכדאי להקשיב
למילים כי לא היה הרקדה אחת שהוא לא חזר על המשפט הזה
ואתה אפילו מאשש את זה.
אם ממש תרצה ללמוד אותו החיכנית עם המפתחות בטוח תעשה
זאת בקלות.לשימחתי באותה השעה אשר אושרי נותן הרקדה
סוף באולם הקטן וגם אם רוב ההרקדה העתקתי היה פשוט
תענוג.

uounion1

New member
אם היה לך בוס שמעביד אותך,משפיל אותך,נותן לך

מכות כל יום,בלי לשלם שכר,לא הייתה מנסה להתפטר ממנו?...אינך חייב להחמיץ כלום,נהפוכו...אתה רק צריך להשיג מודעות עצמית ..ע'י שאלות כמו..מי אומר לי שזו החמצה?,מי קובע לי להראות יותר טוב,מי קובע לי לדעת יותר ריקודים?..האם זה מחויב או אפשרי?..כל דבר שמחויב גורם לך כעס מצטבר..ככל שתוריד מעצמך מחויבים,תרגיש טוב יותר...ככל שתתעמק ברצונות יותר חיצוניים,תרגיש רע(הפרדה)..ככל שתשאל יותר שאלות פנימה ,תתקרב יותר לשורש..(אחדות),זה יגרום לך להרגיש יותר טוב,כי יש לך בפנימיות פחות רצונות שמתנגשים עם המציאות...אגו זה דבר נפלא,רק אם יודעים איך להשתמש בו....תהיה אתה הבוס שלו ולא הוא הבוס שלך

uounion1

New member
סיגל,האדמה כיום מייצרת את האגו,בלי אדמה האגו

היה נעלם..היא מחיה אותו..מתדלקת אותו...אדמה זו חומריות,בעלת ערך כספי שגורם ליהירות,שחצנות,מלחמות כבוד..מדינות הורגות בשביל קצת אדמה....האדם בשיר חי בסרט של ימי קדם,שם היה לאדמה שימוש אחר...כיום היא אגו נטו..לכן הוא מתאכזב

uounion1

New member
חברים,אתם יכולים לקחת כל דבר,לדוגמא:ריקוד....

הריקוד הוא דבר שלם=שמיים,בורא,כתר,אחדות...אם לא ראית ולא שמעת עליו,זה נקרא ארץ=אדמה=נחש=מלכות.=נפרדות..הפער בין השמיים לאדמה,זה האגו..האדמה נמצאת ב100אחוז אגו...מי שמסתיר ממך את הריקוד,זה האגו שלך...אם את מבטלת אותו,אז בהדרגה נגלית לך השלמות..ביטלת אותו ב10אחוז,קלטת10אחוז מהריקוד וכו'..אילתור לריקוד,יוצר נפרדות..תתארי לך שכל רוקד ימציא לעצמו צעדים....זה שימוש כושל באגו,כי אם כל אדם ימציא לעצמו משהו,לא תהיה שפה משוטפת(מגדל בבל)...טוב אנני מעונין להכביד עליכם..כרגיל נהנתי בהרקדה של שרה בחוף גורדון,לילה טוב

למעלה