לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1274312,743 עוקבים אודות עסקים

פורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו

אודות הפורום ריקודי עם

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.
הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...
אז זהו - זה המקום!
אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.
...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).
"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.
השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.
מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".
איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:
1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.
2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.
3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.
ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!
במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.
 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

תיהנו
x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
כאן אפשר ללמוד איך מבצעים צעדה תימנית, איך מתחילים לרקוד ריקודי עם ולמה זה בכלל כדאי, לדבר על הרקדות, ריקודים, מרקידים, רוקדים, להקות וכמובן פסטיבל המחולות בכרמיאל 

כללי הפרסום בפורום: 
1. גולשים המחפשים בני/בנות זוג לריקודים מוזמנים לפרסם מודעה בלוחות המודעות של פורום זה 
2. ניתן לפרסם הרקדות: חדשות, חד-פעמיות, שינויים חד-פעמיים, הרקדות חדשות (למשך 6 שבועות) בלבד. פרסומים החורגים מכללים אלו ימחקו 
3. יש לשרשר את פרסומי ההרקדות לשרשור ההודעות 

עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים וכלל תכנים המוגנים עפ"י חוק אסור - הודעות כאלו תמחקנה 

אנא התייחסו אל גולשי הפורום בכבוד 

גלישה נעימה 
המשך >>

לצפיה ב-'הזוג ספיבק ב......ספיבק!'
הזוג ספיבק ב......ספיבק!
<< ההודעה הנוכחית
12/02/2010 | 16:13
2
59
שלומות חברים יקרים שלי,

הכל התחיל בכנס ארגון המדריכים. ניגשה אלי אישה קטנה עם צמה כסופה וביקשה לדעת מה זה גלגלדאנס.
אז הזמנתי אותה לחוגי הקט, שהרי אין כמו מראה עיניים להבנת הריקודים המיוחדים שלנו...

ביום שני האחרון היא הגיעה אלינו, האישה עם הצמה הכסופה שקוראים לה רעיה פסיבק מלווה בבעלה, יוסי.
ככה פסע לו הזוג ספיבק למרכז הספורט לנכים ברמת גן ע"ש...ספיבק.
כשהם נכנסו לאולם, כולם התעניינו לדעת אם הם קרובי משפחה של הספיבק ההם שתרמו להקמת המקום
אז היא אמרה...הלוואי...
אז לא להתבלבל חברים....

רקדנו את "ניגונו של יוסי" החלפת הזוגות ואני הבטתי ביוסי המוזיקאי שישב בצד. (לא, הוא לא ניגן לנו....)
הזמנתי אותה לרקוד עימנו אך היא אמרה  "קודם אביט ואח"כ אצטרף". אבל גלגליי לא נתנו לה לעמוד הרבה זמן בצד, הגלגלים שלי,
הם יודעים כל כך יפה להזמין אורחים למעגל ולעשות להם שמח על הלב
יש להודות שרעיה ספיבק השתלבה נהדר, אפילו עם הסד בצוואר, מחאנו לה כפיים אחרי כמה ריקודים שרקדה עימנו.

מאוחר יותר לימדה אותנו ריקוד בשורות-נולדתי לשלום.
לכאורה ריקוד ילדים נכון? אבל היא שבתה אותנו בסיפור שמאחורי הריקוד.

מסתבר שביקשו ממנה לחבר את הריקוד לקראת בואו של סאדאת לארץ ומאה ילדים רקדו זאת כשהוא הגיע.
הריקוד התגלגל בעולם ורעיה מצאה עצמה מלמדת את נולדתי לשלום בשפה האנגלית במעבה הג'ונג'ל ברצפת בוץ!
ואנחנו בוכים על הרצפה הלא נוחה בכרמיאל...

אחרי הסיפור ההיסטורי של לידת ריקודיה (מורתה שרה לוי תנאי וכו') היא התפנתה ללמד את הריקוד בהתאמה לגלגלים.
היא עשתה זאת בכל כך חן וכולנו היינו מרותקים לאישה הקטנה עם הקול הדק
(בלי מדונה היא הצליחה שיהיה שקט מוחלט סביבה...ואני קנאתי לי בשקט...חחח)

ככה היא אמרה לגלגליי ההמומים:
לאגרף את היד ולשלוח קדימה. ליישר גב! לא להיות רפויים, ככה לא מביאים את השלום.
את השלום מביאים בתנופה עזה אלינו.
ואנחנו רקדנו, פעמיים, עם מחיאות כפיים והרגשנו, הרגשנו שהשלום ממש בינינו.
בעבר, היא אמרה, הקשר בין התנועה לבין המילים של השיר היה חזק יותר, מודגש יותר.
החבר'ה שלי התלהבו מהריקוד, הזכיר להם התעמלות בוקר...

רעיה דיברה על ריקודיה שהפכו לנחלת הכלל ואינם שלה עוד.
התבוננתי בה מהצד,  שייכת לדור הנפילים שלא ישובו עוד.
חשבתי לעצמי, האם הרוקדים לוקחים את הריקודים לעצמם? מפקיעים מזכות היוצר?
מאידך הרי זה כך בכל יצירה שיש בה קנין רוחני לא?

בכל זאת היא שמחה בדברה, לא היתה בה עצבות אלא קביעת עובדה.
היא הודתה לנו ואנו הודינו לה, על דמותה, ריקודיה, השפה היפה שבה השתמשה, ואיך שהיא הראתה לנו שהתנועה מבטאת הרבה
יותר ממה שחושבים.

ואני חשבתי לעצמי, מה הסיכוי שאני אגיע לגו'נג'ל אפריקאי וארקוד שם בשמחה על הבוץ.....

רחליק, מקודש לך באהבה...

מאיה
ריקודי עם >>
לצפיה ב-'לא צריך לסוע לאפריקה כדי להגיע לג'ונגל'
לא צריך לסוע לאפריקה כדי להגיע לג'ונגל
12/02/2010 | 18:25
1
1
יש מספיק מזה גם כאן...

ולגבי ספיבק - היא לא אישה קטנה, היא אישה גדולה, אבל נמוכה...
ריקודי עם >>
לצפיה ב-'אכן לכך התכוונתי....'
אכן לכך התכוונתי....
13/02/2010 | 19:23
1
התכוונתי שרעיה ספיבק היא נמוכה (למי שלא מכיר)

חלילה וחס אינה קטנת רוח ומדבריי אף משתמע שהיא גדולה....\

חן חן על ההערה ניר,

שבוע טוב לכולם,

מאיה
ריקודי עם >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ