שלום אני חדש פה... התקבלוני?

שלום אני חדש פה... התקבלוני?

אני בן 20... חזרתי בשאלה בגיל 16 והתחלתי לגור לבד (שכירות כמובן) בגיל 17 וחצי... היום אני כבר עובד ביומיום... (פטור רפואי....לצערי) זה לא שאני מחפש תמיכה קיומית... אבל לתת עזרה וסתם מישו שיקשיב לכולנו חשוב... וכנראה שיש חסכים שאני ישמח להשלים....ואם אתם תהיו העוזרים תודה מראש... אוהב את כולכםםםם...

אהלן אהלן, מש לומך

תרגיש בבית, זרום, רד על אנשים, תהיה מגניבבבבב עשרת הדברות לפורום הכי ציני בתפוז: לא תכתוב 'חחחח' [ברגע שתעשה את זה, מותגת] לא תגיב לכל תגובה שלך [כי זה לא ייגמר ותצא נודניק] כן תגיב לכל תגובה ביומולדת שלך [כי עונים כשמדברים איתך] לא תתחכם בחודש הראשונות [כי אנחנו יותר חכמים] לא תזרוק הערות מיניות בחודש הראשון [גם עניין של מיתוג] לא תזרוק הערות מיניות בכלל [כי אין פה כוסיות, זתומרת יש, אבל הן מתעצבנות כשקוראים להן ככה, או בכלל] לא תתבטא בחוסר שוויון לחתולות [יש להן גם סף כאב] לא תתבטא בחוסר שוויון לנשים [יש להן גם סף כאב] שרשר אחי שרשר [פן תשורשר] היה נוח, אבל עמוד על דעתך [כי ככה גדלים אחי] אל תאהב דוסים [הם לא משתמשים עם דורדורנטים ועושים רעש באוטובוסים] אל תשנא דוסים [אנטישמי] אל תאמין באלוהים [האלו? שואה? קרן פלס?] אל תשנא אותו [אנטישמי] וותר על הסמיילים [הם ישקרו לך, ישכבו איתך ולא יטרחו להתקשר] דע מתי להפסיק [כשבא לך מאד להמשיך]

Le Fay

New member
מזתומרת "לא תזרוק הערות מיניות"?

בשביל מה נירה לך מחזיקימותך כאן? אנד איט'ס א פאר קריי מ"ציני". בקושי יש פה צינית וחצי, ולשניהם אין פנאי אלינו.

נכשלתי בכל "התנאים הללו"../images/Emo7.gif

איפה היית בתחילת דרכי כאן בפורום?? קיבינימט!!!!!!!

rachel21

New member
wellcome!!!

תתכבד-קפה עוגה...(אין לי זמן להוריד תמונות תסתמך על הדמיון...) אני חושבת ש-ה.ל.ל מקום שיכול לענות על השאלות שלך. מקום לפגוש אנשים טובים חמודים שמחים ומעודדים אז כדאי לך. אין לי את המספר אבל תשאל כאן ויגידו לך. בהצלחה.

למעלה