נהג חדש

Le Fay

New member
בשביל נהג חדש עשית לא מעט קילומטרז'

לדעתי כבר רואים עליך. בכל מקרה מאחלת לך הצלחה עצומה! נ.ב. סטימצקי מילא, אבל באתר של כרמל למה עדיין איפשר להזמין?

אבזץ

New member
מר קור היקר, אפשר חתימה?

עלה והצלח ושיהיה לרב מכר בעזרת השם אמן.

מזל טוב

הבטחת לי עותק מתנה,אבל אני ארכוש לי אותו. התאור שלך על החבר'ה שיושבים וקוראים כל מילה השאיר לי טעם מר בפה. אני יודעת שבפעם הבאה שאני ארצה לכתב כשקשה לי,אני אחשב פעמיים. המון הצלחה !

דסדס

New member
מזל טוב!

ובהחלט אני הולכת לקנות את הספר (ברגע שאני אמצא זמן פנוי להגיע לחנות ספרים)... איזה כיף לקרוא את האושר והגאווה שלך... צריך בהחלט לחגוג את המאורע (ואני כן מתכוונת לשתות) אז שיהיה במזל טוב, והרבה הצלחה!

עלה והצלח ויהי אלוהים עמך../images/Emo189.gif

מלאכי הקודש שנבראים בכל עת שהספר נקרא עומדים לך לנצח כמליצי יושר כה לחי

hemi32

New member
נהג עם ביצים ..

מזל"ט, הרבה הצלחה
מקווה שסגרת דיל טוב עם המפיץ/הזכיין ..

boten d

New member
כל הכבוד!

בעוד חודש בערך, כשיהיה לי קצת זמן אקנה את הספר ואקרא. בהצלחה עם הרב-מכר!

שבתאי

New member
תודה תודה תודה תודה!!!

וואו, איזה שרשור מפרגן... ממש מרגש...

שבתאי

New member
הודעה ובקשה

מחר בבוקר אני מופיע בטלוויזיה בערוץ 2 (שעה 8:30) מי שהיה אמור להקליט, הבריז. אשמח אם מישהו יקליט עבורי את התוכנית למען תעמוד ימים רבים. מקווה שלא מאוחר מדיי תודה מראש שבתאי

מתלבט13

New member
עזרה לסופר מבטיח בתחילת דרכו

חובה ומצווה מדאורייתא לעזור לנ"ל. וכל העוסקים בצרכי ציבור באמונה הקדוש ברוך הוא ישלם שכרם ויסיר מהם כל מחלה וירפא לכל גופם ויסלח לכל עוונם. וישלאאאאאאאאאאאאאאאאאח.

אם אתה מתראיין בתוכנית העולם הבוקר

אז תוכל לחזות בצלמך ורמת הפיקסלים שלך באתר של התוכנית שמתארחת בפורטל נענע. וחוצמזה אתה יכול לבקש מההפקה קלטת.

thegmailman

New member
תשובה לגבי נהג חדש , כנסו

יש אתר חדש מגניב שנותן טיפים בחינם לגבי גם העניין של נהג חדש וכדומה , אני חושב שהכתובת היא automati.biz אבל אם זה לא שם תחפשו בגוגללללל בייייי

למעלה