לא הייתי כאן כמה אמשים וכבר

אבזץ

New member
לא הייתי כאן כמה אמשים וכבר

חסמו מישהי?! הודעת התנצלות בעקבות חילופי גברא בדירתי ובעקבות התמקחות עם חברות הכבלים על דבר הכסף, נותקתי זמנית מהאינטרנט (עד ליום יום חמישי הבעל"ט). ובינתיים, גולש כמו יאפי בחיבור אלחוט. מעט, מעת-לעת, כעת. לשולחי ההודעות, סליחה. צום קל והרבה תחת, ישראל

mr lonley5

New member
אני גולש מהסלולרי...

(כי אין לי אינטרנט בבית,ובודאי שלא בבסיס...) וזה ממש גרוע! אין מה לעשות,החיים קשים...

אבזץ

New member
לא יאמן, מסתבר שיש חיבור אלחוטי

בבית סבי וסבתי בבני ברק עיר הקודש. היינו כחולמים. לא יאמן. אני גולש עכשיו ממש מקודש הקודשים בלאפ-טופ בחיבור שאינו מאובטח. החושש לעבירויסין, ישראל

מחממנוע

New member
אז הנה

נסביר לך בינתיים, בגלל שהחיבור אינו מאובטח, כנראה בגלל שזה בני ברק אתה יכול לגלוש. שכן אם היה מאובטח- ומוצפן, לא היית יכול. וירוסין ושאר מרעין קישן לא יהיו לך אם תתקין NOD32

babylon_a1

New member
שמעתי על ה NOD

שהוא אנטי וירס חזק וטוב אבל כשרוצים להסיר אותו, הוא מתגלה כוירוס לא קטן כנ"ל קספרסקי

Bider

New member
קל ופשוט להסרה

קספרסקי אכן לא פשוט... התוכנה הכי שתלטנית שיצא לי לראות...

תרגמתם אותו???

איך לוקחים משימה כזאת
צריך הרבה הרב אומץ בשביל זה. איך מתרגמים "אמשים"? "שפוף"? למרות שיש שיטענו ש"באידיש זה נשמע יותר טוב"...
. קישון, קישונט, קישהונט, קישהונד או אפילו הופמן. לא משנה. מה שברור זה שהוא תופעת טבע נדירה ומיוחדת.

אכן אדם מיוחד

ולגבי שמו- מעיון באתר שהוקם לזכרו מתברר שאלו ואלו דברי אלהים חיים: "אפרים קישון נולד בבודפסט שבהונגריה בחודש אוגוסט 1924 בשם הופמן פרנץ. לימים, לאחר שהפך לסופר הונגרי, שינה את שמו לפרנץ קישהונט. כשעלה לארץ בשנת 1949, עִברת פקיד העלייה את שמו לאפרים קישון, ובשם זה היה ידוע בארץ ובעולם." כולם צודקים חוץ ממני שהכלאתי את שמותיו מתקופות שונות. אך זה היה בכוונה מטעם נסתר כלשהו (קצת מסתורין
).

אבזץ

New member
אכן שנון ומצחיק.

בעיקר אהבתי את הסיפור על רשימת הציטוטים החכמים ואת הסיפור על השכן שהאזין למוזיקה קלאסית (מתוך "עסק משפחתי" או משהו כזה). ומי שהקשיב לוידויי הלוהטים במפגש האחרון יחייך.

R a c h e

New member
העיקר שאתה כאן וגם |OFF|

אז רק שיהיה לכם ברור שאני ב- Conway אשר בניו המפשייר ושאין כאן מיסים. ושאני מתכננת לצאת למסע קניות מטורף מחר עם שחר ושמה שחבל זה רק שאין לי מזוודה מספיק גדולה. ואני כאן כדי להפריע להשתוללות - חיים (Justy)

למעלה