האם זה היה שווה

פיליפ33

New member
האם זה היה שווה

האם באמת כל עשרות השנים עדיין לא עשית חשבון נפש? כמה זמן בזבזת על הבל ורעות רוח , קשקושי ביצים בטלוויזיה שרק הלבינו את שערות ראשך מבלי כל תכלית? מה תעשה שתגיע לפני כסא הכבוד??????????? האם הפרוזדור הזה הקטן של העולם סינוור אותך עד כי עזבת את החיים הנצחיים לאחר 120 שנה בעולם הגשמי?????

באמת גרמת לי לחשוב

אולי באמת הכול אבל וריק אבל אם זה נכון ואט דפאק הר יו דואין איר איך הורדת את רמתך הגבוה לשפל המדרגה תתביש צא מידע מהפורום הקלקל הזה ולך לך (כמו שאמר ה' לאברהם) מארצך וממולדתך ומפורום זה עד אשר תגיע על סוף הפרוזדור על האושר הנצחי שנמצא בסוף הפרוזדור אם העיצוב הקולקל פתח את הדלת ולך להציק קצת ל-ה' בשאלות למה הוא נותן לנו להתנהג כך

פיליפ33

New member
../images/Emo6.gif אפרופו לך לך

הפירוש הוא כמובן לך לך מארצך .. מארציותך , לך מהארציות שלך ותידבק ברוחניות האמיתית לשאלתך וואט דה פק אר יו דויינג היר (במקור) אני ירחם ה' הייתי גם פה וגם שם, ככה שאני מייחל שאת לא תצטרכי לחזור אלא תמשיכי בדרכי ישראל סבא

אפרופו פה ושם

אם היית פה ושם זה אומר שאתה פעמיים דפוק... מצחיקים האנשים האלה רוצים לשכנע בצדקתם באמירה כבר הייתי כבר טעמתי וזה לא לטעמי

רוזנר

New member
פיליפ יותר מפוליפ אתה לא שווה

למה אתה מזיין בשכל במקום כזה. אני יכול להכנס לפורום המזוין של החרדים ולשאול שאלה כזאת מהכיוון השני? אין סיכוי.גם פה אני לא בדיוק רצוי מי יודע מה.אבל נוגע לי בקצה. אבל הגזמת חוני.

Le Fay

New member
אם השם שלך מעיד על קירבה משפחתית:

ברוך הבא למקדש צנוע זה, נשמח לראות אותך בחברתנו בקרוב, בימינו (יש'ך אחלה משפחה!). וגם אם הניק לא מעיד, אולי בכל זאת יש תקווה שיצא ממך משהו הגון וטוב...

pinkli

New member
../images/Emo6.gif

אצל משפחת פיליפ תמצאי מכל הבא ליד כך שלצערי זה לא אומר כלום. אבל ברוך הבא, מי שלא תהיה (הפרוזדור צר,תן לי לעבור בו לבד)

babylon_a1

New member
נא לא להתיחס

תופעות לואי של חגיגת

babylon_a1

New member
בשילוב

עם הירואין קוקאין ויחסי מין עם גברים חולי עגבת, כן !

גל נעים

New member
הנה בשבילך כסא הכבוד האמיתי

תהנה לאחר 120 [שנות דכאון והזיות קשות], לכשאתה תעמוד לפניו ביראה ופחד בחיל ורעדה. --------------------------------------------------------

פיליפ33

New member
עזוב אותי אבל אתה חייב הסבר לאחרים

אתה עצמך כותב כי לקח לך זמן לאהוב את עצמך ספר למה ספר מה עזר לך בשכנוע העצמי שלך ותענה בכנות אם כל זה היה כדאי!! איך אמרת? "אני הייתי מגדיר את עצמי כאדם שחי בשטח ההפקר בין העולם החרדי לחילוני" כמה פעמים "הרגשת" שהפסדת מנחה, כמה פעמים זזה הנשמה כששמעת שיר מוכר.. אל תתייאש מן הרחמים פיליפ

למעלה