לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1625116,251 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

אודות הפורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/274778_735549863_1121812854_n.jpg
המשך >>

לצפיה ב-'שאלות לאורח מר ישראל סגל'
שאלות לאורח מר ישראל סגל
<< ההודעה הנוכחית
22/11/2004 | 07:42
93
151
מר ישראל סגל יתארח אצלינו בפורום ביום רביעי 24.11.04 החל משעה 9 בערב ויענה על שאלותיכם.

על האורח:
מר סגל מוכר לכולנו כעיתונאי, עורך ומגיש תכניות טלוויזיה וכסופר שכתב את הספרים: "נעילה", "אחד משנינו" ולאחרונה "וכי נחש ממית".

אתם מוזמנים לשרשר כאן את השאלות למר ישראל סגל.

אנחנו מבקשים לשמור על מספר כללים בסיסים על מנת להקל על האירוח:

לא לנהל דיונים בשרשור השאלות.

הודעות שכוללים אלמנטים של: שפה לא נאותה, קללות, וכדומה ימחקו מיידית.

תודה מראש ובילוי נעים.
צוות הנהלת הפורום.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלות על הבוקר'
שאלות על הבוקר
22/11/2004 | 09:55
5
45
בוקר טוב

1) כמה זמן לקח לך תהליך היציאה בשאלה?
2) האם היציאה בשאלה שלך היא נושא שמעסיק אותך ביומיום ?

זהו לבינתיים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
25/11/2004 | 11:15
4
27
לצפיה ב-'התשובה שלך'
התשובה שלך
25/11/2004 | 11:21
59
כאן

ואם אני זוכרת נכון, אתה לא עז....
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
25/11/2004 | 11:24
2
17
לא ראיתי את התגובה לשאלתי שלא משורשרת נכון ...

כנראה אני לא עז אחרי הכל.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מעז יצא מתוק'
מעז יצא מתוק
25/11/2004 | 16:52
1
20
לצפיה ב-'עז מה?'
עז מה?
26/11/2004 | 00:09
16
לצפיה ב-'מר סגל הנכבד'
מר סגל הנכבד
22/11/2004 | 12:34
41
א. כשאתה מדבר על מלחמת תרבות בין חילונים לחרדים למה אתה מתכוון?

ב. האם את לא חושב שהמרירות האישית שלך כנגד אחיך שנידה אותך גורמת לך לשנוא את כל החרדים?

ג. לפני כמה שנים עשית כתבה לטלויזה על חרדים בעמנואל שלא עומדים בצפירה ביום הזכרון לחללי צה"ל. בהתחשב בעובדה שבנך ובתך לפי מה שהתפרסם תומכים בסרבנות, האם היית עושה היום כתבה כזאת שוב?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלותיי'
שאלותיי
22/11/2004 | 12:39
1
56
שלום מר סגל

א. האם נכונות השמועות כי אתה התבטאת שבמבט לאחור לא היית עושה את הצעד של חזרה בשאלה?

ב. האם היה לך חלק בהקמת תנועת ה.ל.ל והאם יש לך קשר עם התנועה כיום?

ג. האם אתה חושב שתהליך של יציאה בשאלה יכול להתקיים תוך שמירת קשר טוב עם המשפחה? במי נראה לך תלוייים הדברים?

תודה ויום טוב
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאחר'
לאחר
24/11/2004 | 20:05
56
לא מדוייק. אמרתי שיש לי ספק (! ) היה לי חלק בהקמת " הלל ". אין לי קשק כיום . בודאי שאפשר לחזור בשאלה ולשמור קשר טוב עם המשפחה. במקרה שלי, לצערי, זה לא קרה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלותי...'
שאלותי...
22/11/2004 | 12:50
2
50
קראתי את שני הספרים "נעילנ"  "וכי הנחש ממית", אז קודם כל - נהניתי ומהאחרון יותר- בעיקר אהבתי את צורת הכתיבה בה אתה עובר בין גוף ראשון לשלישי, בעיני זה מרתק
אבל בכל זאת  התרשמתי בעיקר על פי הספר השני שאתה עדיין נמצא במצב של  " חשבון לא סגור" עם אחיך ואולי גם עם  עוד אנשים במשפחה? בחברה החרדית?
אני יודעת שיוצא לשאלה תמיד יהיה יוצא לשאלה, אבל  אתה עגיין נשאר עם הכעס ואולי  דרך הספר לסגור חשבון?
ותמשיך לכתוב...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'תיקון...'
תיקון...
22/11/2004 | 16:05
34
"נעילה"
עדיין
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאסתי'
לאסתי
24/11/2004 | 20:08
49
החשבון הפתוח הוא בעיקר עם עצמי. תודה על הפירגון.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'למר סגל'
למר סגל
22/11/2004 | 09:28
1
50
יש לי שאלה. ברור שהצלחת בעולם מחןץ לישיבה אתה נראה מעורה מעורב ומשפיע. רציתי לשאול אותך שאלה עד כמה העולם מבחוץ הצליח לחדור לתוכך עד כמה אתה מרגיש חלק ממנו. תודה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לרן 444'
לרן 444
24/11/2004 | 20:11
50
ככה, ככה. לא בן בית בעולם הדתי ולא בחילוני.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלותיי'
שאלותיי
22/11/2004 | 17:01
4
51
1. האם אתה מודע לכך שלפחות בחודשים הראשונים של יוצאים בשאלה רבים, אתה מהווה עבורם איזשהו סמל ומוקד הזדהות ושאיפה? אם תסכים איתי שזו אחריות כבדה, מה אתה עושה בקשר לזה?

2. האם באמת נראה לך כי הסכנה הגדולה ביותר לחברה כאן מגיעה מכיוון החברה החרדית? בהתחשב בכל המלחמות, החיסולים, ההתעללויות ושאר מרעין בישין שמתחוללים כאן, האם החרדים הם באמת הסכנה הגדולה שבה יש לרכז את המאמץ המלחמתי?

3. מה באמת קרה בינך לבין רוני שוב (מקור ראשון) שגרם לה לצאת ממך נסערת כל כך ולכתוב את אשר כתבה?

4. בעמודו הראשון של הספר הבאת את הציטוט: "וכי נחש ממית נחש מחיה? אלא שבזמן שישראל מסתכלים כלפי מעלה ומכוונים את לבם לאביהם שבשמים, היו נרפאים" ושייכת אותו ל"שיר ילדים מבוסס על אגדות חז"ל". כתלמיד חכם אתה וודאי יודע שהציטוט הוא (בשינוי שתי מילים) ממסכת ראש השנה.

5. מאנשים שקראו תיגר על השקפת העולם אליה נולדו ועל הסביבה הממסדית בה צמחו, היה מצופה לכאורה שלא ימהרו לשקוע ולהטמיע עצמם בחברה חדשה תוך כדי קבלת כל חוקיה וכלליה. איך אתה מסביר את העובדה שרוב היוצאים ממהרים לנסות ולהשתלב בכוח בחברה החילונית (צבא וכו') מבלי לחשוב ולערער?

6. האם אתה עדיין קובע עיתים לתורה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'האם תוכל להרחיב את השכלתנו'
האם תוכל להרחיב את השכלתנו
22/11/2004 | 19:32
2
40
ולספר לנו מה אירע עם רוני שוב?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'קישור'
קישור
22/11/2004 | 20:04
1
39
לצפיה ב-'מי אתה? אנחנו אחיים?'
מי אתה? אנחנו אחיים?
22/11/2004 | 22:01
14
לצפיה ב-'לייזר פלס'
לייזר פלס
24/11/2004 | 20:16
56
אינני רואה בחרדים " סכנה לאומית ". גב' רוני שוב שאלה שאלות של עם ארצית ולכן אמרתי לה שהראיון נגמר. היא בכל זאת התעקשה לפרסם ומתוך עוינות. נו שויען... השיר אומנם מבוסס על משנה אבל הסוגה שלו היא אגדת חז"ל ולא מהחלק ההלכתי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ושאלתי'
ושאלתי
22/11/2004 | 17:22
2
46
מר סגל היקר, האם ייתכן שאתה טועה בכך שאתה יוצר חפיפה בין מערכת היחסים האישית הקשה שלך עם משפחתך החרדית לבין מערכת היחסים בין כלל החילונים לכלל החרדים בישראל?

הושים לב למציאות הנוכחית - שרידי החקיקה הדתית הולכים ונשחקים, החברה החרדית הלחוצה מצוייה במצב של מגננה אל מול החברה החילונית הבטוחה בעצמה.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ריגולטו היקר'
ריגולטו היקר
24/11/2004 | 20:19
1
47
ייתכן שיש השפעה אישית , אבל לעניות דעתי החילוניות היא זו שנסוגה מול החרדיות.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'האם אתה באמת מאמין בכך?'
האם אתה באמת מאמין בכך?
24/11/2004 | 20:31
31
בהתבוננות לטווח הרחוק, אינני רואה את החרדים מנצחים.
הרי רק לפני כ-200 שנה ניתן היה להגיד שחלק גדול הרבה יותר מהעם היהודי הוא חרדי.
איך לדעתך תשפיע רשת האינטרנט על החברה הדתית ובמיוחד על החרדית, כאשר מכל מכשיר סלולר ניתן כיום להחשף לתכנים ותרבות חילוניים?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלות לאורח'
שאלות לאורח
23/11/2004 | 09:50
1
43

שלום מר סגל.

האם הנך מזהה תמורות שחלו בחברה החרדית בעשורים האחרונים, או שמא לדעתך, החברה החרדית של היום היא אותה חברה שבה היית וממנה יצאת

האם אתה צופה תמורות בחברה החרדית בטווח הנראה לעין

בשבועון 'ארבע כנפות' (16.11.04) מופיע הסיפור הבא:

"כחה של מחשבה טובה

ירון יצחקוב

את הספור שמעתי לפני מספר שנים מהרב דן סגל, הידוע כאיש אמת ועובד אלקים מהמיוחדים שבדור.

בדרך לירושלים יש מושב בשם: 'שרש'. ובבית הארחה ב'שרש' היה אחראי משגיח כשרות שכיום הוא משגיח בבני ברק. אותו משגיח היה מארגן מדי יום מנין. יום אחד לאחר שתשעה יהודים כבר הגיעו, ניגש המשגיח ליהודי עם כובע טמבל ומכנס קצר, כך הוא תיאר אותו, שניכר היה עליו שאינו שומר תורה ומצות ושאלו:

"סליחה, אולי אתה מוכן להשלים לנו מנין?"

"אני מוכן" ענה היהודי, "אבל תסביר לי בבקשה- מה זה?"

"אל תדאג" אמר המשגיח "אתה נכנס אתנו לבית הכנסת וכשכולם יענו אמן, תענה גם אתה ונסתדר, יהיה בסדר".

התחילו השנים לעלות במדרגות בית הכנסת ולפתע מגיע אחד הבנים של המתפללים הקבועים, פנה המשגיח ליהודי עם הכובע ואמר לו:

"תשמע אנחנו כבר עשרה, אז אם אתה ממהר אתה יכול ללכת".

"אני משוחרר?" שאל היהודי

"כן" ענה המשגיח,

"טוב שלום, שלום".

לימים באותה שנה נפטר אותו יהודי שהוזמן להשלים את המנין והופיע למשגיח בחלום ושאל אותו:

"אתה זוכר אותי?"

"זוכר", ענה המשגיח.

"אתה היהודי מ'שרש'! .

"נכון" ענה האיש.

"אתה זוכר שבקשת ממני להשלים לכם מנין?"

"זוכר" ענה המשגיח.

"ואני הסכמתי", אמר היהודי.

"זוכר שהסכמת" אמר המשגיח.

"על זה שהסכמתי להשלים את המנין, אין לך מושג כמה שכר נתנו לי על זה בשמים ולא רק שנתנו לי רשות לבוא בחלום ולהעביר לך את המסר הזה, אני מבקש ממך- גש לילדים שלי ותגיד להם שאף אחד מהם לא אומר עלי קדיש ויש לי צער גדול מזה".

וכך היה. המשגיח נסע ל"שרש" ובקש מבניו שיאמרו קדיש על אביהם.

הרב סגל, כאשר סיפר את המעשה, אמר שאינו יודע האם הבנים אמרו קדיש או לא, אבל שמעתי מפי הרב יצחק זילברשטיין שגם הוא מכיר את הספור הזה, שהבנים כן התחילו לומר קדיש על אביהם."

שאלתי היא, האם לדעתך, אחיך מאמין לסיפורים האלו באמת ובתמים, או שמא הוא סבור שהכל מותר וראוי ובלבד "שיתקרבו הלבבות לאבינו שבשמים"

לסיום, תודה לך על שהסכמת להתארח בפורומינו הקדוש.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לגולם'
לגולם
24/11/2004 | 20:25
39
זהו סיפור ריק מתוכן שאינו אומר דבר. סתם פולקלור נחות.יש תמורות בחברה החרדית כמו בכל חברה אחרת לאורך זמן כה רב.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלות לר' ישראל סגל'
שאלות לר' ישראל סגל
23/11/2004 | 15:21
1
44
שלום מר סגל
מקריאה בעיתונים הבנתי שאתה בעד מאבק תרבותי בין החרדים ובין האנשים החופשים במדינה.
איך ובמה אמור מאבק זה להתקים?
האם החרדלניקים הם בכלל חרדים למאבק זה, בקיצור מי הוא חרד?

האם אתה בעד פעילות אקטיבית לגרימת יציאה בשאלה ואם כן האם רק לגבי החרדים או גם לגבי הדתים?

האם לדעתך עצירת ההקצבות היחודיות לחרדים תגרום ליציאה לעבודה ולפחות ילדים וממילא לפתיחות גבוהה יותר, או לסגירות יתר בחברה החרדית?

האם מוכרת לך תופעת האניסות בחברה החרדית והאם היא רחבת הקיף (ברור לי שאין בידך מחקר, ברצוני בהערכה סוביקטיבית). ואיך אפשר לעזור גם לאנשים אלה?

וכלל איך אפשר לעזור ליוצאים בשאלה לממן את השכלתם החסרה, האם במסגרת חוק חינוך צריכה המדינה לממן אותם?

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאדמו"ר'
לאדמו"ר
24/11/2004 | 20:27
45
אני בעד דיאלוג של עימות בין שתי תפיסות העולם. קשה לי לענות על כל השאלות המעניינות שלך. בסך הכל כתבתי ספר...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'על מלחמת תרבות ותרבות יהודית'
על מלחמת תרבות ותרבות יהודית
23/11/2004 | 18:19
1
32
1. בעניין מלחמת התרבות בין חילוניים לדתיים... האם אתה מתכוון למלחמה ממש? לשינוי דרסטי של הסטטוס קוו? איך ומתי לדעתך זה אמור לקרות?

2. אתה מדבר הרבה על תרבות יהודית. גם אני חושבת שאורח החיים החרדי לא משמר את המסורת התרבותית העשירה הזו. אבל למען האמת גם אנחנו לא ממש משמרים אותה.
האם לדעתך ישנה דרך לשמר תרבות יהודית בלי דת?

3. דברת על כך שאדם שעזב את הדת לא ישתחרר מכך לעולם, האם אתה מדבר על עזיבת הדת או על הניתוק מהמשפחה שלפעמים כרוך בכך?

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הדוניסטית'
הדוניסטית
24/11/2004 | 20:30
34
לא מלחמה עם כדורים של רובים. יש דרך לשמר תרבות יהודית בלי דת ויש גופים רבים בישראל שעוסקים בכך. לשאלתך השלישית - אני מדבר על שני הנושאים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שלום ישראל!'
שלום ישראל!
24/11/2004 | 13:37
1
41
ראשית ד"ש לכולם, (בייחוד לאורי) אמממ ושנית, אם כבר יש לי הזדמנות לשאול שאלה באינטרנט, הייתי רוצה לשאול כך.

באיזו תדירות אתה בוכה? מתי בכית לאחרונה? מה גורם לך לבכות?

ידוע שאמרו חז"ל "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" והם הביאו סיפור לדוגמא, מרב אחד שפרק עול ממש באחרית ימיו... ככה שיש מצב שנראה פעם את ר' דן בג'ינס קצר וגופיה קרועה...

אנשים רגילים, מוצאים להם, איך שהוא, דרך מפלט מהחיים שתוכה הם מנהלים את חייהם. גם אנשים שיודעים שהאדם איננו בעל בחירה חופשית, עדיין ממשיכים לכעוס על הרוצח הרבה יותר מאשר על הרוצח האמיתי (הכדור שנורה) כי ככה זה אנשים... הם מחליטים מראש את מי לשנוא ואת מי לא, וכל אחד מקוטלג ככה או אחרת...

אצל היוצאים בשאלה הדברים הרבה יותר מורכבים, לי למשל, קשה "לזרום" עם כעס מתפרץ על רוצחים, קשה לי לייחס רוע לרעים, כל כעס, ויהיה הקיצוני ביותר, אני פיתאום חושב עליו והוא נמוג לי...

גם על אבא שלי אני כבר לא כועס, ואפילו לא על ראש הישיבה שלי, שהתקשר אליי ודיבר איתי בחביבות "אחרי" שיצאתי, ומאחורי גבי הוא אמר לחבר ש"מצווה להטביע אותי בנהר"... פשוט מבין אותו, ומבין שככה בדיוק הייתי נוהג לו הייתי במקומו...

אמממ, אתה בטוח שאח שלך רע, והוא בטוח שאתה רע. אני לעומת זאת בטוח ששניכם טובים... אני רק בטוח שעולם הערכים שלכם שונה...

וגם אתה, לו תראה את אחיך בג'ינס עם החולצה הקרועה, תחבק אותו ותצחק איתו בכיף על האלוהים שהוא האמין בו כל כך הרבה זמן... ואפילו תזמין לו זונה שתענג אותו בערוב ימיו... ותשמח מאוד על השינוי... כי אתה לא מאמין שהוא רע אמיתי...

אז למה לעזאזל אתה שונא אותו? איך בכלל אתה יכול לדון איש מסכן שכבול חזק חזק בכבלי האמונה, ואין לו סיכוי להשתחרר ממנה?

איך?

איך בכלל אפשר לדון חרדי ולצאת נגדו למלחמת תרבות, הארי הוא סך הכל מסכן, הרי אתה היית יכול לגמור כמוהו אם היה לך קצת יותר כיף בישיבה...

אצלי, המצב של החרדים מעורר אפילו הזדהות...

טוב! דיי להיום!

אוהב נורא ומתגעגע

שבתאי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שבתאי צבי'
שבתאי צבי
24/11/2004 | 20:37
39
הוי, שבתאי! שבתאי ! את הבכי שלי אני שומר לעצמי... בעניין אחי, נדבר בהזדמנות. גם אני מתגעגע
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מר סגל היקר: פרוגרמה, יש?'
מר סגל היקר: פרוגרמה, יש?
24/11/2004 | 15:15
1
27
האם יצא לך כבר לשבת עם שותפים לעמדותיך כדי לגבש רשימת צעדים חיונית בדרך למדינה חילונית של כלל אזרחיה?

אילו היה בידך להוסיף למערכת החינוך החרדית מרכיב חובה יחיד, שאין בה עדיין - מה היית מוסיף?

מה דעתך על מערכות חינוך ייחודיות ואוטונומיות, החל מ"חדר" וכלה בבתי חינוך אנתרופוסופיים?

האם לדעתך מדינת ישראל צריכה להיות יהודית וחילונית, כמו בחזונו של הרצל, או קודם כל דמוקרטית?

מה טיב היחסים שלך עם אלוהים, והאם הוא (הוא?) עדיין משחק תפקיד בעולם הפנימי שלך?

מה אתה מרגיש ביחס לאדם אינטליגנטי, נעים ואהוב, שבוחר לעבוד בדבקות איזושהי ישות מופשטת, שאמורה להיות בעלת תודעה?

מה הכי חשוב לך להספיק בחיים האלה שלך?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לה פיי'
לה פיי
24/11/2004 | 20:40
28
השאלות נכבדות מאוד וקצרה היריעה מלענות לה. באשר לאלוהים, בודאי שהוא משחק תפקיד, כלשונך\ בעולמי האישי. אבל זה עניין אינטימי שלי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מר סגל'
מר סגל
24/11/2004 | 09:50
12
עדיין הרב הזקן מלמד באותו מקום בתל אביב וכינוייו התרבו, הוא עדיין כמו הר געש ומפטר עובדים כמו גרביים.
האם גם אז בזמנו הוא היה כזה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלותי למר סגל הנכבד'
שאלותי למר סגל הנכבד
24/11/2004 | 17:10
1
23
לפעמים אני חושב שאדם יוצא בשאלה נכנס לתוך ריק תרבותי ובעצם גורם לכך שאין כל ערכים לבן אדם כזה.. האם זה נכון? ומהי לדעתך האידיאליה התרבותית שיש להנחיל לבני העולם החופשי של היום ערכים דמוקרטיים? מסורת? לאומניות?... הבחנתי שהרבה מהיוצאים הפכו לאנרכיסטים האם זה חלק מהפירמוט שהאדם עובר אחרי התפרקות ערכיו הדתיים בו הוא לא רוצה שום מסגרת ושום חוקים או אידיאליים? ואולי גם מוסר העצמי של האדם בלי שום אמונה או שאיפה כלשהי גם מהוה מסגרת מתאימה לחיות איתה ואף לחנך בה את הדור הבא? ועוד שאלה.. איך נתפסת אצלך המלחמה שלך נגד התרבות החרדית? מלחמה נגד משהו חיצוני שמאיים על התרבות החופשית או שאתה נאבק גם עם החרדי לשעבר שלך שאתה מרגיש צורך להסביר למה היה צורך לעזוב אותה ושהיא כל כך גרועה עד כדי לצאת נגדה מלחמת מצווה.. או אולי מפני שאתה מכיר אותה יותר טוב מאחרים ורואה בה גורם מאיים
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאלי ברקת'
לאלי ברקת
24/11/2004 | 20:44
26
תרבות היא מינוח יווני במקורוובודאי שיש לה קיום עצמאי. מי שנושט איננו נכנס לריק תרבותי. התמורה העיקרית לעוזבים היא  החופש שהם זוכים בו. המלחמה הפנימית נמשכת כל החיים, הן בכסות דתית והן בהקשארים אחרים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'2 שאלות לסגל ישראל'
2 שאלות לסגל ישראל
24/11/2004 | 18:55
1
25
בשנים האחרונות, אנו עדים לכך שחלקים מהציבור החילוני והחרדי מגלים  יותר סובלנות זה כלפי זה [תודעת ציבור לפעולת זק"א וההערכה כלפיהם, מחנה לופיאנסקי שרים התקוה ועוד.]
א. האם לדעתך יש סיכוי להידברות בין החלקים היותר קיצוניים בכל מחנה [ואין הכוונה לנטורא קרתא אלא לציבור החרדי ליטאי למשל, ואנשי שינוי ] או ההידברות תסתכם תמיד אצל האנשים היותר ליברלים שבכל מחנה, איך לדעתך ניתן אם בכלל לקרב בין קצוות אלו  ?
ב. מהכרותך את המחנה החרדי, מה הנקודה המשמעותית ביותר שמפריע לך בציבור זה , שאם יהיה שינוי הנ  תשתנה תפיסתך, ואם אינך מעוניין לענות אישית, מה לדעתך הנקודה העיקרית שמפריעה לציבור החילוני אצל הציבור החרדי [ממחקרים שנעשו , החרדים הם אחת הקב' שאינן אהודות בל' המעטה, אצל הציבור הרחב]
תודה רבה
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לחיפושית 03'
לחיפושית 03
24/11/2004 | 20:48
25
מדובר בםעולות קוסמטיות ( זק" א וכד' ) אין ממש דיאלוג אמיתי והוא כמעט ולא ייתכן. העולם הזה והעולם הבא הם כמו אש ומים שאינם יכולים לדור בכפיפה אחת.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
24/11/2004 | 19:11
1
7
האם היית רוצה שלא יהיו חרדים בעולם?
בכלל,
בארץ,
עיר מגורך או כל מקום שאתה שוהה בו.
אם כן,לא,למה ומה היית עושה כדי שזה יתקיים.

מה תגיב,תעשה,תרגיש,אילו-אם-כשהבן שלך יחזור בתשובה?

מה הקשר שלך ליהדות וה"מסורת" כיום ומה היית מצפה מהדורות הבאים אחריך?(או שלא)

לחזור בתשובה,האם זה נראה לך חולשה של ב"א או נקודה חזקה כפי(במידה וכך אתה רואה את היוצא בשאלה)?

היית רוצה להוולד כחילוני,או אתה שמח בנסיון שנתנו לך השנים כחרדי?
אתה מאמין שגם כך היית יוצא סופר וכתב?,אתה חושב שהיציאה שינתה אותך,חיזקה,לימדה,או שאתה פחות או  יותר אותו ילד ?

הכתיבה עזרה לך באיזה שהיא צורה להתמודד ולהבין את המצב אחרת?
היית מעודד סופרים צעירים לשתף את העולם בנסיון החיים שלהם?

איך היית מגדיר את עצמך לאדם "מבחוץ" שלא מכיר אותך או המקום שממנו באת?

איך אתה רואה כאן את השאלות של חברי הפורום?מה זה אומר לך להשאל ע"י חברה שמבינה ועברה-עוברת את אותו מסלול חיים?

תודה

לי

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ללי פינקלי'
ללי פינקלי
24/11/2004 | 20:53
17
חס וחלילה! בודאי שאינני רוצה שלא יהיו חרדים בעולם. אם בני יחזור בתשובה, אכבד את בחירתו. אני שמח ברקע החרדי שלי שהעניק לי דברים רבים. היציאה העניקה לי חופש לחיות את חיי בדרכי. הייתי מגדיר את עצמי כאדם שחי בשטח ההפקר בין העולם החרדי לחילוני.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שלום, מר ישראל סגל,'
שלום, מר ישראל סגל,
24/11/2004 | 19:28
1
20
מקווה ששלומך טוב כשלי.

שאלה קטנה לי, אם יורשה, מהם תחביבך בשעות הפנאי?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לסיטרא'
לסיטרא
24/11/2004 | 20:54
21
לחיות! ויותר חשוב להיות שלם עם עצמי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'רינה אופיר בדרישת שלום מאילת...'
רינה אופיר בדרישת שלום מאילת...
24/11/2004 | 19:42
17
רינה אופיר (מנהלת סניף ה.ל.ל בירושלים) שביקרה היום במשכני האילתי, ביקשה אותי למסור דרישת שלום לישראל סגל ולכל משתתפי הפורום.

ולצרף שאלה בשמה:

ולשאלה, היא קראה את ספרך והתרשמה היטב מכישרון הכתיבה והניסוח. הכל היה מדהים. ורק שהיא זיהתה בו מן איבה כלפי הציבור החרדי וביקשה לשאול מדוע לדעתך נצור הכעס על החרדים בלבך אפילו בגילך המבוגר יחסית?

שוב דרישת שלום מאילת

שבתאי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאנדרנליסט'
לאנדרנליסט
24/11/2004 | 19:59
41
אי אפשר לנקוב בתאריכים. מדובר בתהליך ארוך ומורכב שנמשך במקרה שלי כמעט שלוש שנים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שלום ישראל'
שלום ישראל
24/11/2004 | 20:06
1
22
שמעתי שכאשר התראיינת בתוכנית "לונדון את קירשנבאום", אמרת שאתה רואה את ההשפעה שלך על הציבור החילוני, כהשפעתו של אחיך על העולם החרדי.\

האם אמרת את הדברים?

אם אכן כן, איפה יוצא לך להרגיש ככה, ומדוע בעצם? האם דך התקשורת, או דרך הספרים שלך? האם אתה אכן הרגשת פעם כמו שחאיך מרגיש כשהוא בשיחת מוסר מול מאות נערים חרדים, ומעלה אותם לדרגות רוחניות כמעט בלתי שייכות.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לזה אני כאילו'
לזה אני כאילו
24/11/2004 | 20:57
23
מעולם לא אמרתי דבר כזה - הרייטינג של אחי בעולם החרדי גבוה בהרבה משלי בעולם החילוני. אינני מטיף לאחרים, בקושי רק לעצמי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלה קטנה'
שאלה קטנה
24/11/2004 | 20:16
1
17
האם אתה עורך / מופיע איפשהו בטלווזיה  כיום?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לבבילון'
לבבילון
24/11/2004 | 20:59
24
אני עורך ראשי של התוכנית " משעל חם " בערוץ 2
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שאלותי:'
שאלותי:
24/11/2004 | 20:21
4
17
שלום ישראל,
קודם כל, אני שמח מאד לראות אותך מתארח אצלנו.
וכעת לשאלותי:
עד כמה לדעתך, המשפחה שלך מאפיינת את המשפחה החרדית הרגילה?
האם תסכים כיום, לפיוס עם אחיך? האם תיזום פיוס כזה?
מה היה הטריגר הראשוני (אם היה בכלל) שגרם לך לפקפק בנושא הדת או האמונה?
כיצד לדעתך תיראנה החברה החרדית והדתית בישראל בעתיד?
האם לדעתך הפרדת הדת מהמדינה היא צעד ראוי, חיוני? האם הרעיון מציאותי ובר ישום לדעתך?

מודה שעדיין לא קראתי את ספרך, אך הוא ברשימת ההמתנה שלי.
אוריאל
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ליורי 80'
ליורי 80
24/11/2004 | 21:02
3
24
כל השאלות שלך נוקבות ואמיתיות. אני מקווה שאת התשובות תמצא בספרי. באשר לחברה החרדית בעתיד - מי יודע? כן, אני בהחלט בעד הפרדת הדת מהמדינה, לטובת שניהם.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'עוד יורי אחד ואבדנו '
עוד יורי אחד ואבדנו
24/11/2004 | 21:23
2
14
לצפיה ב-'יש צפרדעים שצריך לבלוע'
יש צפרדעים שצריך לבלוע
25/11/2004 | 11:27
1
11
יש כאלה שקוראים לי אנדריי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' אנדריי יש לך בעיה עם זה?'
אנדריי יש לך בעיה עם זה?
26/11/2004 | 00:30
5
לצפיה ב-'ישראל!'
ישראל!
24/11/2004 | 20:21
1
20
מה נותן לך את הסיפוק והחשק לחיות הלאה?

בשביל מה בכלל לחיות? היו לך מחשבות התאבדות בעבר?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לאברהם אבינו 56'
לאברהם אבינו 56
24/11/2004 | 21:05
22
דברים רבים נותנים לי חשק לחיות. מה הקשקקוש הזה על התאבדות? ממתי החיים שווים פעולה כזו דרסטית!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ישראל סגל היקר'
ישראל סגל היקר
24/11/2004 | 20:30
1
22
קיבלתי את הספר שלך כמתנת יום הולדת ואני רוצה לומר לך תודה, כי הייתה לי חוויה מעניינת לקרוא אותו. נורא לא אהבתי את זה שההורים נותנים גיבוי ל"צדיק" יותר מ"לרשע" ואני חושב ש"הרשע" יצא בשאלה בייחוד כדי לתת לעצמו ביטוי ייחודי.
יש לדעתך תכונת אופי שניתן לאפיין בה את היוצאים בשאלה? אני דתי לאומי, וחשבתי לא פעם על יציאה בשאלה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לשמעון אברבנל'
לשמעון אברבנל
24/11/2004 | 21:11
26
תודה מעומק לב על קריאתך. אין תכונת אופי ליוצאים בשאלה. כל אדם הוא עולם בפני עצמו. תחשוב היטב לפני שאתה עושה את הצעד - זה לא גן של שושנים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני לא מבין בכלל איך אפשר לצאת'
אני לא מבין בכלל איך אפשר לצאת
24/11/2004 | 20:46
2
18
בשאלה.

אםנניח אתה חרדי ואין לך מושג על העולם החילוני, למה לך לצאת בשאלה לעולם שאתה לא מכיר בו אף אחד ולהתחיל חיים חדשים אם אפשר להמשיך לחיות בתוך החיים החרדיים ולעשות מה שרוצים.
אני חרדי עם כיפה שלעולם לא אצא בשאלה כי אין לי סיבה, זה רק יגרום לי לסבל ולנתק. אני לא חושב שמישהו פה נהנה יותר או פחות ממני, אני רק חושב שחסכתי לעצמי המון כאב ראש.
לא ככה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה איך אפשר להשאר:)'
אני לא מבינה איך אפשר להשאר:)
25/11/2004 | 01:46
1
18

חסכת כאב ראש הרווחת הרבה כאב לב, קושקוש.

<אלוהימית חוזרת למערה>
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'היייי'
היייי
25/11/2004 | 13:08
13
ברוכה הבאה..

מה שלומך?
הכל טוב?

(מקווה שאת מגוננת מספיק)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני צריך עיצה'
אני צריך עיצה
24/11/2004 | 20:58
1
21
כבר שנתיים וחצי שאני חילוני מאז שיצאתי בשאלה. ועדיין לא הייתי עם שום אישה בקשר רומנטי.
טני מוכרח לומר לך שזה נורא מתסכל אותי, כי אומנם סקס זה לא הדבר הכי חשוב בחיים אבל הוא נורא חסר לי, ואני תוהה עד מתיי אהיה בתול. אני גם יודע שיש לי לפעמים "מצבים" עם בחורות, אבל אני לא מצליח לדעת לנצל אותם. וזה כי אין לי אומץ כי לא רכשתי את מיומנות החיזור בגיל קטן.
שאלתי אליך היא האם אתה גם נתקלת בקשיים מאין אלו? היו לך קשיים בהשגת בחורות? אם כן אשמח לשמוע את עצתך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בלעדייך אני חצי'
בלעדייך אני חצי
24/11/2004 | 21:12
18
כן, גם אני נתקלתי בקשיים כאלה אבל התגברתי עליהם. אני מקווה שגם אתה תתגבר.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'כבר המון זמן שאני חושבת לחזור בשאלה'
כבר המון זמן שאני חושבת לחזור בשאלה
24/11/2004 | 21:02
1
21
אבל אני אף פעם לא מוצאת את האומץ לעשות את זה כי אני נורא מפחדת מההורים שלי.
שאלתי אליך היא איך בעצם היה לך האומץ לספר להורים שלך שאתה רוצה לחזור בשאלה, אני בטוחה שההורים שלי פשוט יהרגו אותי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בולע תלשון לפעמים'
בולע תלשון לפעמים
24/11/2004 | 21:14
24
היה לי האומץ לספר להורים שלי, ובעיקר היה לי האומץ לשוחח עם עצמי.אני מאחל לך כל טוב.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'תגיד למה יש לך זקן?'
תגיד למה יש לך זקן?
24/11/2004 | 20:53
1
23
השארת את הזקן שלך עוד מהיותך חרדי, או שפשוט סתם התחלת לגדל אותו? אני יודע שיש יוצאים שמתקשים בגילוח הזקן.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ספרים רבותיי ספרים'
ספרים רבותיי ספרים
24/11/2004 | 21:16
25
גידלתי זקן בתקופת הצבא, על מנת לחטוף עוד כמה דקות שינה לפני מסדר בוקר. אל תסתכל בזקנקן אלא במה שיש בתוכו.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מסקרנות... בכמה שנים כתבת את "וכי'
מסקרנות... בכמה שנים כתבת את "וכי
24/11/2004 | 21:08
1
17
נחש ממית"?

האם נשארת צמוד לשלד העלילתי והמבני שתיכננת לו במקור?
הוא נכתב ברציפות?
האם צינזרת את עצמך במודע, כולל לעבור על כתב היד הגמור ולשנות?
האם הוא דומה למה שהתכוונת לכתוב כשהתחלת?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'Le Fay'
Le Fay
24/11/2004 | 21:18
22
כתבתי במשך שמונה שנים את הגרסא הראשונה גנזתי. תהליך הכתיבה הוא מורכב מעבר לקריאה והגהות. לא צנזרתי את עצמי, אבל שמרתי כמה סודות לעצמי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שלום מר סגל'
שלום מר סגל
24/11/2004 | 21:09
2
24
אני מורה בבית ספר חרדי, ומצאתי אצל אחת התלמידות הנורא צעירות שלי, ספר שכתבת מזמן שנקרא "נעילה" תסלח לי, אבל עם כל הכבוד לליברליות החרמתי לה את הספר מחשש שיגרם לה נזק. חשבתי על זה אחר כך והבנתי שזו הייתה טעות, שהרי היא יכולה להשיג את הספר מחדש בכל חנות ספרים, אבל ניחא, בין לבין קראתי את הספר.
ושאלתי לך היא האם אינך חושש לעורר ספיקות מיותרים אצל צעירים חרדיים ובכך לשבש עליהם את עולמם? בשביל מה לך להכניס אחרים לבוץ שאתה נכנסת אליו ולאמלל את חייהם לחינם?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אהבה מעבר לזווית'
אהבה מעבר לזווית
24/11/2004 | 21:20
25
אוי ואבוי אם האמונה של התלמידות שלך תהיה תלוייה בכך שאת מחרימה להן את הספרים שלי. מנין לך הידיעה שאני אומלל- מהאומללות שלך?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אחלה דוגמה אישית.'
אחלה דוגמה אישית.
25/11/2004 | 11:32
8
לצפיה ב-'שלום לישראל ולחברי הפורום'
שלום לישראל ולחברי הפורום
24/11/2004 | 21:14
1
17
יצאתי בשאלה לפני המון זמן. ועד היום יש אנשים שאני מפחדת לפגוש אותם. כמו רב בית הכנסת בשכונה שלי, ומורות מחנכות שלימדו אותי בבית הספר ובסמינר.
השאלה שלי האם גם לך יש את האנשים שליידם אתה "משחק אותה" דתי או "בעל מסורת" כי לא נעים לך. האם יש אנשים שאתה מתבייש לפגוש ברחוב.

האם היו כאלה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אאאאפצי'
אאאאפצי
24/11/2004 | 21:22
21
אני חושב שיותר מאשר שלי לא נעים לפגוש אנשים מעברי הדתי, להם לא נעים לפגוש אותי. אני אדם חופשי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'האם זה היה שווה'
האם זה היה שווה
24/11/2004 | 16:29
16
26
האם באמת כל עשרות השנים עדיין לא עשית חשבון נפש?
כמה זמן בזבזת על הבל ורעות רוח , קשקושי ביצים בטלוויזיה
שרק הלבינו את שערות ראשך מבלי כל תכלית?
מה תעשה שתגיע לפני כסא הכבוד???????????
האם הפרוזדור הזה הקטן של העולם סינוור אותך עד כי עזבת את
החיים הנצחיים לאחר 120 שנה בעולם הגשמי?????
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'באמת גרמת לי לחשוב'
באמת גרמת לי לחשוב
24/11/2004 | 16:48
2
21
אולי באמת הכול אבל וריק אבל אם זה נכון ואט דפאק הר יו דואין איר
איך הורדת את רמתך הגבוה לשפל המדרגה תתביש צא מידע מהפורום הקלקל הזה ולך לך (כמו שאמר ה' לאברהם) מארצך וממולדתך ומפורום זה עד אשר תגיע על סוף הפרוזדור על האושר הנצחי שנמצא בסוף הפרוזדור אם העיצוב הקולקל פתח את הדלת ולך להציק קצת ל-ה' בשאלות למה הוא נותן לנו להתנהג כך
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' אפרופו לך לך'
אפרופו לך לך
24/11/2004 | 16:59
1
17
הפירוש הוא כמובן
לך לך מארצך .. מארציותך , לך מהארציות שלך ותידבק ברוחניות האמיתית

לשאלתך וואט דה פק אר יו דויינג היר (במקור)
אני ירחם ה' הייתי גם פה וגם שם, ככה שאני מייחל שאת לא תצטרכי
לחזור אלא תמשיכי בדרכי ישראל סבא
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אפרופו פה ושם'
אפרופו פה ושם
24/11/2004 | 17:30
8
אם היית פה ושם זה אומר שאתה פעמיים דפוק... מצחיקים האנשים האלה רוצים לשכנע בצדקתם באמירה כבר הייתי כבר טעמתי וזה לא לטעמי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'פיליפ יותר מפוליפ אתה לא שווה'
פיליפ יותר מפוליפ אתה לא שווה
24/11/2004 | 16:57
10
למה אתה מזיין בשכל במקום כזה.
אני יכול להכנס לפורום המזוין של החרדים ולשאול שאלה כזאת מהכיוון השני?
אין סיכוי.גם פה אני לא בדיוק רצוי מי יודע מה.אבל נוגע לי בקצה.
אבל הגזמת חוני.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אם השם שלך מעיד על קירבה משפחתית:'
אם השם שלך מעיד על קירבה משפחתית:
24/11/2004 | 17:15
3
14
ברוך הבא למקדש צנוע זה,
נשמח לראות אותך בחברתנו בקרוב, בימינו
(יש'ך אחלה משפחה!).

וגם אם הניק לא מעיד, אולי בכל זאת יש תקווה שיצא ממך משהו הגון וטוב...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
24/11/2004 | 18:42
2
7
אצל משפחת פיליפ תמצאי מכל הבא ליד כך שלצערי זה לא אומר כלום.

אבל ברוך הבא,
מי שלא תהיה

(הפרוזדור צר,תן לי לעבור בו לבד)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' אהבתי את הקטע עם הפרוזדור...'
אהבתי את הקטע עם הפרוזדור...
24/11/2004 | 21:05
7
לצפיה ב-'הפרוזדור צר,תן לי לעבור בו לבד'
הפרוזדור צר,תן לי לעבור בו לבד
27/11/2004 | 04:45
9
לצפיה ב-'נא לא להתיחס'
נא לא להתיחס
24/11/2004 | 18:26
4
16
תופעות לואי של חגיגת
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'"??????" זו תופעת לוואי שכיחה?'
"??????" זו תופעת לוואי שכיחה?
24/11/2004 | 18:42
3
6
לצפיה ב-'בשילוב'
בשילוב
24/11/2004 | 19:22
2
13
עם הירואין קוקאין ויחסי מין עם גברים חולי עגבת, כן !
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ועם נשים חולות עגבת?'
ועם נשים חולות עגבת?
24/11/2004 | 19:30
1
18
לצפיה ב-'תשאל את פיליפ (במבטא של גידי גוב)'
תשאל את פיליפ (במבטא של גידי גוב)
24/11/2004 | 20:04
24
לצפיה ב-'הנה בשבילך כסא הכבוד האמיתי'
הנה בשבילך כסא הכבוד האמיתי
24/11/2004 | 21:09
12
תהנה לאחר 120 [שנות דכאון והזיות קשות], לכשאתה תעמוד לפניו ביראה ופחד בחיל ורעדה.
--------------------------------------------------------
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'פיליפ33'
פיליפ33
24/11/2004 | 21:15
1
20
אינך ראוי לתגובה. תתבייש לך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'עזוב אותי אבל אתה חייב הסבר לאחרים'
עזוב אותי אבל אתה חייב הסבר לאחרים
25/11/2004 | 14:49
18
אתה עצמך כותב כי לקח לך זמן לאהוב את עצמך
ספר למה ספר מה עזר לך בשכנוע העצמי שלך ותענה בכנות
אם כל זה היה כדאי!!
איך אמרת? "אני הייתי מגדיר את עצמי כאדם שחי בשטח ההפקר בין העולם החרדי לחילוני"
כמה פעמים "הרגשת" שהפסדת מנחה, כמה פעמים זזה הנשמה כששמעת שיר מוכר..

אל תתייאש מן הרחמים
פיליפ
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'למר ישראל סגל'
למר ישראל סגל
24/11/2004 | 21:33
2
32
על שנענה לבקשתינו והקדיש לנו מזמנו העמוס לאירוח החשוב והמעניין בפורום שלנו, סיפורך הוא סימן דרך ליוצאים רבים ועוד רבים אחרים שבדרך.

אנו מאחלים למר ישראל סגל שימשיך לראות שנים רבות של ברכה במעשיו.
נשמח לראות אותך בעתיד כמשתתף קבוע ולא רק כאורח בפורום.

ל"תפוז אנשים" ובעיקר לאלעד שסייעו בארגון, יצירת הקשר והוצאה לפועל של האירוח.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'נראה לי שהוא כתב מהסלולרי.'
נראה לי שהוא כתב מהסלולרי.
25/11/2004 | 01:59
1
8
לצפיה ב-''
25/11/2004 | 02:48
1
לצפיה ב-'שאלה קשה???'
שאלה קשה???
24/11/2004 | 21:54
22
איך היתה מגיב לו בנך או בתך היו מוציאים ספר עליך ללא הסכמתך ואפילו נגדך???
יוצאים בשאלה >>

הודעות אחרונות

13:33 | 17.01.16 אורחים בפורום
01:59 | 04.01.16 אדום של יין
18:19 | 03.01.16 יוחאי1985
17:53 | 28.12.15 אורחים בפורום
10:54 | 21.12.15 ספרנו1
16:54 | 10.12.15 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ