לספר על עצמי ידעתי

לספר על עצמי ידעתי ../images/Emo13.gif

סיפורו של ילד נודד בדרכים, אספר לכם בתמצית הקיצורים. זוג תמהונים להינשא החליטו, כאילו אין מחר ילדים השריצו. את ילדיהם מנעו לראות עולם, הציגו הצגה כקדושים יותר מרבם. אך גדול היה טעותם, כשאחרת התנהגו בביתם. אבא ראש ישיבה ומורה דרך לצעירים, מניח תפילין - אם בכלל - בין הערביים. אם כל חטאת היא מדינת היהודים, אך סוחר בבונדס הציוני להביא רווחים. מבשל הקלטות ומצוטט לטלפונים, מזייף חתימות מכתבים ומסמכים. מעמיד פני הקוזק הנגזל ותמים, ולא מבין מה ממנו רוצים. מכות רצח החטיף לבני ביתו, וגם בעזר כנגדו כילה את זעמו כל ילד יודע על מה **** *** *****, ולקדוש מעונה כמוהו תמיד ירוק התמרור. בנם בכורם החליט לעזוב לנפשו, וחיפש קורת גג לראשו. מתנדבות עמותת הל"ל הושיטו לו עזרה, ובחום רב אימצו אותו משפחה יקרה. משנאת הציונים הטמאים עליה גדל, לצבא הגנה לישראל התגייס כחייל. אחרי הפגנה חשובה באחד הימים, איש יקר הזמינו לקהילתו פורום יוצאים. הכיר המון חברים כלבבו, וחישב אותם כבני משפחתו. בקלות יתר התמכר לסם הפורום, וללא הצלחה ניסה להיגמל כמה פעמים. עם הזמן - בפורום- התחלפו מוביליו, לכבוד היה לו עת צורף לצוות מנחיו. עניינים אישיים העסיקו אותו בתקופה האחרונה, והבין שפסק זמן היא החלטה נבונה. לכן הרים ידיו השמימה והכריז: היו שלום, נעמתם לי מאוד חברים יקרים. למדתי להכיר את עצמי לעומק בזכותכם, אין אוסף אנושי איכותי יותר מכם. R a c h e - רחל היקרה עם הכינוי התמים, למדתי מקרוב כמה יקרה את מפנינים. זמן כוח וכסף משקיעה בשבילנו ללא תמורה, אשרי פורום שזכה - שרחל היא מנהיגה. מודה לך רחל ששיתפת אותי בחוויה לצידך, ובהצלחה לך עם אוריאל, אתם הצוות המנצח. אבקש את סליחתכם ממי שנפגע ממני, כי לא לרעה היתה כוונתי. בטוחני שלא תצאו לי מהמחשבה, כמאמר הצופה מהצד: נתראה בסיבוב הבא! שלכם באהבה.
יוני.

סיטרא

New member
תזכיר לי

כמה פעמים כבר נפרדת מאיתנו? אני לא מצליח להזכר. בהצלחה, בנאדם, תצליח בכל מה שלא תעשה.

אליה1

New member
../images/Emo50.gif בהצלחה יוני ../images/Emo24.gif

למרות שאני לא כותבת בד"כ, אני עוקבת מספיק בשביל לראות כמה תרמת ונתת מעצמך בשביל פורום יוצאים בשאלה וכמה עזרת לרייצ'. בהצלחה בכל מה שתעשה ותודה רבה על הזמן שתרמת מעצמך לפורום. מקווה שתבוא לבקר אותנו פה בבית.
בהערכה רבה. אליה

R a c h e

New member
../images/Emo24.gifיוני - ידיד נפש יקר שלי../images/Emo70.gif

זאת לא הפתעה עבורי, כי אם אבדן של שותף וחבר למסע אני יודעת שנוכל להמשיך ולקיים את השיחות האישיות האינסופיות ביננו וגם שנוכל להמשיך ולהנות ממוחך הקודח בכל מה שקשור לפורום. בשל "קדושת החג" בבית הורי, אני מסיימת כאן ורק שולחת לך המון אהבה. ועוד מילה קטנה-גדולה

אנרכיה

New member
ובהצלחה יוני

להיות פה לא להיות פה העיקר שיהיה לך טוב. אנרכיה

31415926535

New member
זו הודעה על 'חזרה בתשובה',

או שאני טועה? < 'בין-הערביים' הרי הוא כיום לכל דבר, וגם אם נתכוונת לבין-השמשות, הרי הוא כיום אליבא דר"ת ודעימיה במשך כ-58.5 דקות לאחר השקיעה. (סאטמאר או לא?). >

uri80

New member
עדיין מקווה שתתחרט ידידי.

מי יתן ולא תצליח להיגמל אי פעם. שמח שנפלה בחלקי הזכות להכיר אותך. אל תתיחס לשורה האחרונה כפרידה-אתה עדיין כאן וסביר להניח שנמשיך להציק לך כאוות נפשנו. זהו, קשה להאמין שמגיע הקץ לטריומוירט הזה. בכל מקרה כפי שכבר איחלתי לך, בהצלחה בכל מעשה ידיך ועם משפחתך. ידידך, אוריאל

31415926535

New member
"טריומוירט"

"המלה הפלינדרומית הארוכה ביותר בלועזית הנכתבת בעברית היא "טריומוירט" (שלטון של שלושה אנשים ברומי העתיקה)." <<< "פלינדרום הוא מלה או משפט אשר ניתן לקרוא אותו משני הכיוונים, משמאל לימין ומימין לשמאל. מקור המלה הוא יווני (palin - שוב dromus - ריצה). השם נתן למשל הוא שם פלינדרומי, וכן המלים זוז, הסוסה, היפהפיה." >>>

הוא עוד ישוב

שם השיר: בלדה לעוזב קיבוץ מבצע: שמוליק קראוס לפני חמש שנים עזב את הקיבוץ עם מזוודה אחת ובלוריתו המתנפנפת אמרו עליו: "נראה איך יסתדר בחוץ, תראו שעוד יחזור על ארבע אל הרפת". עבד בסטקייה אחת נידחת גר אצל הדודה וחי בהקפה במשק אירגנו משלחת לא יכלו לשאת את החרפה פעם ביובל הגיע לביקור היה חומק בשביל, ועם הוריו יושב בחדר מסמיק מעט נבוך ולא מרבה דיבור "כן" ו"לא", "אל תדאגו, אצלי הכל בסדר" אומר שלא צריך, אבל לוקח קילו אלכסנדר וכמה יונתן וממלמל: "תודה, אתה יודע, רק בשביל הדרך, כמובן". הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא, הוא עוד ישוב איך השנים חולפות, קשה להאמין הוא ללא בלורית, מפה לשם מעט מקריח אומרים חושב בשמאל, וחי לו בימין בוילה שבנה, אי ש/ם בהרצליה שפעם ביובל הוא לביקור מגיע על זרועו אישתו השחקנית יושבים עם ההורים על אבטיח הקיבוץ מביט במכונית הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב זה ג´וק קטן וזה עובר ולא חשוב הוא, הוא עוד ישוב איזה בן קיבוץ בא לבקר בעיר נבוך עם התרמיל ובלוריתו המתנפנפת הוא ויסקי טוב מוזג, תשתה בחור צעיר ומחייך: "ספר, אז מה נשמע ברפת" אוהב לשקוע בכורסא בנחת להזכיר כל פעם גם אם לא נחוץ בשיחה שמסביב קולחת "כשאני הייתי בקיבוץ" הוא לא ישוב, הוא לא ישוב ולמה לא ולמה לה ולא חשוב הוא עוד ישוב, הוא עוד ישוב ולמה לא ולמה לה ולא חשוב הוא, הוא לא ישוב

אנרכיה

New member
היא לא תשוב

שם השיר: היא לא תשוב מבצע: אתניקס בוקר בא יום חדש על מרפסת עץ בהוסטל באוסטרליה זאת עמליה חברה של גל גל מתוסכל בנהלל שם נשאר לחרוש את שדות העמק הוא יבנה לה בית על ההר היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב מעליו היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב שוב תזרח השמש מעליו עברה שנה היא לא חזרה פגשה את ג'ימי ג'ונס חבר של מה שמו דנדי אוהד של גנדי ושל לוחמי חירות איתו התחתנה בתוך כנסייה גל קיבל מברק פניו הלבינו כולם הבינו שהסיפור נגמר היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב מעליו היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב שוב תזרח השמש מעליו לעמליה ג'ונס עכשיו יש חווה אלפי ראשי בקר אבל אין אהבה היא חושבת לחזור לנהלל גל מחכה שאולי זה יקרה ארבעים שנה חלפו בשדות העמק הוא יחכה לה גם בגילגול הבא היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב מעליו היא לא תשוב שוב תזרח השמש היא לא תשוב שוב תזרח השמש מעליו

rachel21

New member
שלום יוני!!

אני בניורק ולא יצא לי לפגוש אותך .... אני אצל נוי ויוצא בשלילה.... להתראות.

אני באותו סרט

היי.. קראתי את מה שכתבת וזה מאוד ריגש אותי וזה כתוב באמת מאוד יפה... רק חבל שאין לי את הזמן גם להיות חבר אצלכם ביוצאים בשאלה כבר כמה פעמים הצצתי ויש לי חברים שג"כ אמרו לי כמה פעמים להיכנס... ורק אומר בקצרה שגם אני מגיע מבית חסידי מב"ב וחזרתי בשאלה וגם ניפגשתי פעם עם מתנדי הל"ל בירושלים.. לא שמרתי איתם כ"כ הרבה קשר והיום אולי אני קצת מתחרט ע"כ... אבל לא משנה... ובקיצור אני מזה מבין אותך וג"כ אני עברתי סיפור דומה... אולי קצת יותר עצוב אולי פחות אך מה אעשה שאין לי זמן כ"כ לא עכשיו וגם לא בכללי להיכנס כאן לבקר הרבה כי אני היום עדיין בצבא בגיל 23.5 ועכשיו השתחררתי עד אחרי סוכות והצצתי... ובכל אופן אני מקנא בכם.... שיהיה לכם המון הצלחה... ומקווה מאוד פעם לשמור וליצור קשר עם כולכם שגם אני מרגיש קצת לפחות חלק ממשפחתכם ושותף לכל אחד בסיפורו האישי ביי בינתיים חג שמח

מיניביז

New member
לא מכיר אותך, אבל תודה...

ולא כ"כ הבנתי: להיגמל צריך מדברים רעים (סיגריות, סמים, אלכוהול, ג'אנק פוד וכו' וכו'), הפורום הזה כ"כ רע בשבילך???

בן הרב

New member
יוני ידידי היקר

אין אני יכול להאריך משום טרדת הדרך, ואני לא קרוב למחשב, צר לי מאד לקרוא את הודעתך, אך אחרי דיבורים שהיה לנו בנושא, מבין אני לליבך ומכבד את החלטתך. כל מה שנותר לי לומר לך הוא, הצלח בכל מעשה ידיך, ותשרור בליבך מנוחה... השאר בדיבור אישי חג שמח דש חם ואולי (קרררר) מבודפסט

סלסרו

New member
החלטה נבונה!

מקווה שאתה מתחיל להתרגש, כי עומדים להפתח בפניך חיים טובים יותר (ולא, לא לקחתי את זה מטור ההורוסקופ השבועי..
)

BatHell

New member
יוני, ../images/Emo51.gif

מאחלת לך הצלחה בכל דרך שתפנה בה! תודה על הכל
. don't forget to visit!

למעלה