לתועלת כולנו

רחלי 2000

New member
לתועלת כולנו

מי שיש לו כתובות אינטרנט מענינות בכל נושא אשמח אם יפרסם אותם אוהבת אתכם רחלי בתודה מראש

babylon_a1

New member
אממממ ../images/Emo178.gif

כל מה שתרצי יש באינטרנט, יש דברים שקשה למצוא ויש דברים שיותר קל.... אז מה פירוש מעניניים? אלה מעניינים ? טיולים http://www.lametayel.com/ חוקים מטופשים http://www.dumblaws.com/ תמונות http://www1.photosig.com/go/main;jsessionid=aQhx5X3zve-e

uri80

New member
../images/Emo6.gif האתר של החוקים המטופשים הוא

אחד האהובים עלי. אני זוכר שקראתי שביוטה או ביוסטון מותר לך להחזיק כלי נשק גרעיניים, רק שאסור לך לפוצץ אותם... ובמדינה אחרת (טקסס?) אם אתה רואה לפחות 7 אינדיינים ביחד הם נחשבים כחבורת מלחמה (war party) ולכן מותר לך לירות בהם. שלא לדבר על החוק שאסור לך לרכוב על גמל אחורנית תוך כדי לעיסת המבורגר. אכן, מקדש תהילה להילול החוכמה האנושית...

בן הרב

New member
../images/Emo6.gif א שמייכעל

אחד בא בוכה לרבי מה לעשות בני ניתפס לנצרות תתפלל למענו שיצא מזה הרבי נתפס בשערפיו ופתאום חייך חיוך גדול מה מה קרה שואל אותו היהודי ענה לו אלהים ממש מבין לליבך גם לו יש בן נוצרי

babylon_a1

New member
האתר הזה....

מזכיר פנינים דוגמת אלה.... http://www.hofesh.org.il/articles/halacha/piskey-halacha/piskey-halacha.html וקח עוד משהו נחמד מאד דומה מתוך האתר.....אזהרות מטופשות... 1. על מייבש שיער של חברת SEARS : "לא להשתמש בזמן השינה" (חבל, רק אז יש לי זמן לסדר את השיער) 2. על חבילת חטיפי תירס: "אתה יכול להיות זוכה!!! שום קניה לא נדרשת!!! פרטים בתוך השקית" (מסתבר שזהו מבצע מיוחד לגנבים) 3. על סבון רחצה של חברת DIAL : "להשתמש כמו בסבון רגיל" (שזה אומר איך בדיוק?!?) 4. על ארוחה קפואה של SWANSON : "הצעת הגשה - מופשר" (אבל זו "רק" המלצה) 5. על תחתית האריזה של קינוח טירמיסו של חברת TESCO : "נא לא להפוך" (אופס...! מאוחר מידי) 6. על פודינג של MARKS&SPENCER : "המוצר יהיה חם לאחר החימום" (וואלה?!? באמא שלכם?!? כאילו דההה) 7. על אריזת מגהץ בגדים של ROWENTA : "לא לגהץ בגדים על הגוף" (אבל זה יחסוך לי הרבה זמן, לא?!?) 8. על תרופה נגד שיעול לילדים של חברת BOOTS : "נא לא לנהוג או להפעיל ציוד מכני כבד לאחר השימוש" (נוכל להוריד את שיעור התאונות רק אם נצליח להוריד את בני ה- 5 עם השפעת מהמלגזות האלה) 9. על טבליות שינה של חברת NYTOL : "אזהרה - עלול לגרום לנמנום" (אני מאוד מקווה) 10. על אורות חג המולד של חברת NAZAKATO : "לשימוש בתוך או מחוץ לבית בלבד" (על הירח מותר???) 11. על מעבד מזון של ARAKI : "לא להשתמש עבור השימוש האחר" (אני חייב לציין, עכשיו אני סקרן) 12. על חבילת בוטנים של SAINSBURY : "אזהרה - מכיל בוטנים" (מבזק חדשות דחוף!!!) 13. על חבילת בוטנים של חברת הטיסה AMERICAN AIRLINES : "הוראות שימוש: פתח את האריזה, אכול את הבוטנים" (צעד מספר 3: לכו לחרבן) 14. על תחפושת סופרמן שיוצרה בטייוואן: "לבישת מוצר זה לא מאפשרת לך לעוף" (לא?!?! איזה בעסה, ואני כבר חשבתי...) http://www.dumbwarnings.com/

זה לא חוקי מה שאתה עושה

יש לי כאבי בטן עכשיו

uri80

New member
../images/Emo6.gif האמת, כשאני חושב על האתרים האלו

זה יותר עצוב ממצחיק אבל מילא... <תסתכלו עליהם ותראו אותנו>

babylon_a1

New member
כן החלמאות לא פסחה

על היהדות... במידה והיא לא המציאה אותה עוד מנפלאות הבינה האנושית האינטרסים של המעביד ושל העובד הם זהים בתשעה מכל עשרה מקרים. הייתי אומר אפילו, בתשעים ותשעה מכל עשרה מקרים" -- שר החוץ הבריטי לורד קורזון "קשה מאד לעשות תחזיות, במיוחד בקשר לעתיד" -- מועמד לנשיאות צרפת אלן פירפיט "סכנה! נגיעה בכבל הזה גורמת למוות מיידי! מי שייתפס נוגע בכבל, יועמד לדין" -- שלט בתחנת רכבת באילינוי "אנחנו מצויים בעיצומה של מגמה בלתי הפיכה לכיוון שלום בעולם. אבל זה יכול להשתנות" -- דן קוויל "הסכם בעל-פה אינו שווה את הנייר שעליו הוא חתום" -- מפיק הסרטים סמואל גולדווין "יש לי עשרה זוגות של נעלי ספורט, אחד לכל יום בשבוע" -- סמנתה פוקס "אין לנו צנזורה. יש לנו הגבלות על מה מותר ומה אסור לדווח" -- דובר ממשלת דרא"פ, לואי נל "הנשיא יודע מה קורה. זה לא אומר שקורה משהו" -- דובר הבית הלבן בתקופת ניקסון, רון זיגלר "ואכן, תושבי סן-פרנציסקו ששרדו אחרי רעידת האדמה מודים לאל הטוב שהשאירם בחיים. אך אלה שמתו, כמובן, יודעים שחייהם השתנו לבלי הכר" -- חברת הקונגרס, ברברה בוקסר "תמיד תלך ללוויות של אנשים אחרים, אחרת הם לא יבואו לשלך" -- שחקן בייסבול יוגי ברה "ועכשיו, בבקשה, שכל אחד מכם יקום ויציג את עצמו" -- יו"ר בית הנבחרים גיב לואיס, לפני קבוצת נכים בכיסאות גלגלים "הנשיא החליט להתערב באופן אישי כדי להביא להפסקת הירידה בשיעור הילודה בצרפת" -- דוברו של נשיא צרפת, שארל דה-גול "אי אפשר לעשות שלום לפני שהמלחמה נגמרה" -- רפאל איתן "קרל לואיס, איזה אצן מדהים... כל הזרועות שלו וכל המרפקים וכל הברכיים רצים באותו כיוון" -- שדר ספורט של ה-bbc, דייויד קולמן "יש לי דעות מוצקות משלי, אבל אני לא תמיד מסכים איתן" -- ג'ורג' בוש "אני תומך באנטי גזענות, באנטי שנאה ובאנטישמיות" -- מועמד לנשיאות ג'ורג' בוש "נעשה פשע פוליטי חסר תקדים בתולדות המדינה, ונדמה לי, בתולדות הדמוקרטיה" -- ביבי נתניהו, על ה"קלטת הלוהטת" "אם כדור השלג הזה יתגלגל, הוא יצית אש בכל המדינה" -- ראש הוועדים בקנדה, רוברט תומפסון "אתה יכול להוביל סוס מת אל הנהר, אבל אתה לא יכול להכריח אותו לשתות" -- ראש העיר טורונטו, אלן למפרט "הבה נרים כוסית לחיי מדינת בוליביה" -- רונלד ריגן, בקבלת פנים לכבודו בברזיל "הבעיה היא שלבתי הקברות יש דימוי קודר. הציבור מקשר אותם עם מוות" -- הבישופ מווילס "הכנסה נמוכה היא הסיבה העיקרית להימצאותם של אנשים עובדים מתחת לקו העוני" -- מסקנות ועדת החקירה האמריקאית למלחמה בעוני, 1973 "לאנשים עם הכנסות גבוהות יש בדר"כ כח קנייה גדול יותר מאשר לאנשים עם הכנסות נמוכות" -- הצהרת הסיכום של כנס איגוד לשכות המסחר בבריטניה, 1956 "ביום ראשון אחה"צ תצא תהלוכה מהכנסייה לכיכר העיר. אבל אם ירד גשם אחה"צ, התהלוכה תצא ביום ראשון בבוקר" -- הודעת עיריית סן-אנטוניו לטענות הנכים לגבי הקיצוץ בתקציב – אין ידיים ורגלים בייגה שוחט – במיסבת עיתונאים

ועוד אחד, משלנו

"לפני הסכם אוסלו עמדנו על פי תהום, אך מאז צעדנו צעד גדול קדימה"
מישהו שאני לא זוכר

אחר

New member
לא יודע אם זו האמת או לא

אבל זה בטח לא חלמאות, אלא שנינות מוצלחת

babylon_a1

New member
כנראה ממש משעמם לי ../images/Emo9.gif

קח עוד .... קטעים אמיתיים ממשפטים אמיתיים שאכן התרחשו: עו"ד: "דר', כתוצאה מהבדיקה שלך, האם הגברת הייתה בהריון?" דר': "היא הייתה בהריון אך לא כתוצאה מהחקירה שלי." עו"ד: "יש למישהו הצעות מה מנע מזה להיות משפט על רצח במקום על ניסיון לרצח?" עד: "הקורבן חי." עו"ד: "חקרת מקרי רצח אחרים, נכון? האם היה שם קורבן?" עו"ד: "מתי בפעם האחרונה ראית את מייקל?" עד: "בהלוויה שלו." עו"ד: "הוא אמר לך משהו באותו זמן?" עו"ד: "דר', כמה נתיחות לאחר המוות עשית על אנשים מתים?" עו"ד: "בבקשה צייני את קשרך עם הקטין." עדה: "אני אימו." עו"ד: "והיית כזו כל חייו?" עו"ד: "דר', זה נכון שכשאדם מת בשנתו הוא עובר לצד השני בשקט ולא יודע על כך עד הבוקר למחרת?" עו"ד: "מה קרה אז?" עד : "הוא אמר שיהרוג אותי כי אני יכול לזהות אותו." עו"ד: "והוא הרג אותך?" עו"ד: "מי נהרג במלחמה, אתה או אח שלך?" עו"ד: "היו לה שלושה ילדים, נכון?" עד: "כן." עו"ד: "כמה היו בנים?" עד: "אף אחד." עו"ד: "היו לה בנות?" עו"ד: אני מראה לך את מוצג מספר שלוש ושואל אותך אם אתה מזהה את התמונה?" עד: "כן, זה אני." עו"ד: "היית נוכח כשהתמונה צולמה?" עו"ד: "את יודעת באיזה חודש את בהריון?" עדה: "שלושה חודשים בעשרים ואחד במרץ." עו"ד: "אז נכנסת להריון בערך בעשרים ואחד בינואר?" עדה: "נכון." עו"ד: "מה עשית באותו זמן?" עו"ד: "יש לך ילדים או משהו אחר מהסוג הזה?" עו"ד: "גברת ג'ונס, היית מגדירה את עצמך כיציבה מבחינה נפשית?" גברת ג'ונס: "הייתי." עו"ד: "כמה פעמים התאבדת?" עו"ד: "אתה לא יודע מה זה היה וגם לא איך זה נראה, אבל אתה יכול לתאר את זה?" עו"ד: "חיית בעיירה הזו כל החיים שלך?" עד: "עדיין לא." עו"ד: "אתה זוכר מתי עשית את הנתיחה לאחר המוות על מר הונטינגטון?" דר': "כן. זה היה ערב. הנתיחה החלה בחמש וחצי." עו"ד: "ומר הונטינגטון היה מת באותו זמן?" דר': "לא, אידיוט, הוא ישב על השולחן ותהה למה אני עושה עליו נתיחה לאחר מוות!" עו"ד: "אתה נראה כאדם עם הרבה אינטלגנציה יחסית לרקע שלך." עד: "אם לא הייתי תחת שבועה, הייתי מחזיר לך את אותה המחמאה." שופט בבית משפט פונה לתובע, "אתה מאשים את הנתבע שכינה אותך מטומטם ואידיוט, האם זה נכון?" התובע אומר: "נכון מאוד." השופט שואל: "אז מה אתה רוצה?" עו"ד: "מה היה המרחק בין שני הרכבים ברגע ההתנגשות ביניהם?" עו"ד: "תוכל לתת תיאור שלו?" עד: "הוא היה בגובה ממוצע ועם זקן." עו"ד: "זה היה זכר או נקבה?" עו"ד: "כיצד הסתיימו נישואיך הראשונים?" עד: "במוות." עו"ד: "המוות של מי סיים את הנשואים?" עו"ד: "זה נכון שהיית במקום עד שהלכת משם?" עו"ד: "דוקטור, לפני שביצעת את הניתוח לאחר המוות, בדקת קיומו של דופק?" דר': "לא." עו"ד: "בדקת קיומו של לחץ דם?" דר': "לא." עו"ד: "בדקת נשימה?" דר': "לא." עו"ד: "אז יכול להיות שהחולה היה בחיים כשהתחלת את הניתוח לאחר המוות?" דר': "לא." עו"ד: "כיצד אתה יכול להיות בטוח דוקטור?" דר': "משום שהמוח שלו ישב בצנצנת על שולחני." עו"ד: "אבל יכול להיות שלמרות זאת החולה היה עדיין בחיים?" דר': "יכול להיות שהוא היה בחיים ועסק בעריכת דין."

למעלה