לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1625916,259 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

אודות הפורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/274778_735549863_1121812854_n.jpg
המשך >>

לצפיה ב-'אכן נודע הדבר'
אכן נודע הדבר
<< ההודעה הנוכחית
30/06/2004 | 00:11
12
107
בחודש האחרון לא התאפשר לי לכתוב בפורום בגלל חששות.
בתקופה האחרונה, ובפרט בימים האחרונים ממש, שמעתי מכמה וכמה ממשתתפי הפורום שזה נהיה פשוט מסוכן להשתתף באופן פעיל בכתיבה כאן.

אם התואר "אנוסים" מקומם כמה מאנשי הפורום כשהוא מוענק שלא בצדק - לדעתם ל"אנוסים" שבינינו. הרי שהתואר אינקווזיציה - מתאים לכל הדעות כמדומני, לרודפים המחבתים, המנסים להשליט בכוח הזרוע והפחד את שלטון הדת.
משטרת מחשבות, מעקבים, ציטוטים לשיחות, התחזויות, הכל כשיר וכשר. אין חוק ואין משטרה, אין דין ואין דיין.

מיעטתי לכתוב כאן, אבל כשכתבתי, פנו אלי במסרים אישים, כל מיני אנשים וניקים אנונימים שניסו לברר בגלוי ובעקיפין מי אני ומה הרקע שגורם לי לצאת בשאלה. מובן שלכל אחד מכרתי סיפור שונה, ובמקרה הטוב פשוט לא התייחסתי.

אני כותב הודעה זאת כי לאחרונה התוודעתי לסיפור של מי מחברי הפורום באופן אישי, שניזוק ממש, לא פיזית אבל עדיין נזק. מכך שהתגלה נחשף וטופל. במשך הטיפול בפרשה הוא נחשף מקרוב לשיטות ולאנשים. מה שגרם לו להתקשר אלי ולהזהיר אותי מיידית מכמה אנשים מסויימים כאן.
אני מצטט ממה שהוא אמר לי בערך ומי שרוצה שיבין איך שהוא רוצה.
לא כל מי שמחלל שבת ואוכל לא כשר הוא מהצד שלטובתך, לא כל מי שכותב וותיק ומוכר בפורום הוא מהצד שלטובתך, לפעמים דווקא אלו שכבר הורידו את הכיפה לא חוששים לדבר, כי בטוחים לעולם לא יפחדו או יחשדו בהם, לא כל מי שמכניס הודעות לפורום על מרגלים והוראות זהירות הוא באמת מהצד של הטובים. זה כיסוי טוב טוב.

יש לי שמות והוכחות של ממש על הפה הגדול של אנשים שמדברים ומספרים כל מה ומי שהם רואים בכל מקום ומצב. אם זה בטיול או מפגש של הל"ל, אם זה בטישים, אם זה בעוד הרבה הזדמנויות שאפשר להפליל את מי שמנסה עדיין לשמור על עצמו בשקט.
לא בטוח שכל אותם אנשים עושים את זה בתוך כוונות רעות, לפעמים זה מחוסר טקט, מחוסר שכל, מחוסר כסף, מחוסר זהירות, מחוסר תשומת לב מספיקה, מחוסר חום ואהדה, הכל בא בחשבון.

חברים - שמרו על עצמכם.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' מקפיץ,'
מקפיץ,
30/06/2004 | 10:11
31
למה ישמעו וירְאו וירַאו.

קפוץ! קפוץ! קפוץ! קפץ?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מפחיד>מעצבן>מתסכל'
מפחיד>מעצבן>מתסכל
30/06/2004 | 10:20
19
לצפיה ב-'לפעמים כדאי לשתוק......'
לפעמים כדאי לשתוק......
30/06/2004 | 10:54
32
אני מניחה שיש כאלה שזה האינטרס שלהם ועיקר מטרתם בחיים לחשוף פרטים על האנשים כאן ובמיוחד על האנוסים, שעוד אפשר להזיק להם כהוגן, עם אלה אין לי כל יכולת להגיע להבנה או הסכמה.

אבל לצערי יש גם ביננו שמדברים יותר מדי נניח שמחוסר תשומת לב ואולי אפילו טיפשות זמנית, אבל בחייאת, מדובר כאן בדיני נפשות, אנחנו לא יכולים לסתום את הפה?

אני מדברת על שיחות פה ושם כשמדברים עם אדם "בטוח" או ששואלים בצ'אט על חבר זה או אחר.

בואו נסכם שאם אני נותנת פרטים על מישהו זה רק עלי, על עצמי,
מה דעתכם?

יש כאלה שהפורום, הצ'אט והטיש הופכים למקום מסוכן עבורם, אנחנו רוצים את זה?
אם לא-
אז
בואו נשמור כולנו על דיסקרטיות

קפיש?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הרגשתי את זה...'
הרגשתי את זה...
30/06/2004 | 10:58
29
אמנם לא בצורה כל כך היסטרית וקשה כמו שבטח ההוא שאתה מדבר עליו אבל גם ככה קרה מה שקרה.
כמו שאמרתי לפעמים זה ממש מחוסר מחשבה של אנשים.
תעצרו לחשוב רגע..
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'דרוש פרסום!'
דרוש פרסום!
30/06/2004 | 12:13
25
בכדי שכל אחד יוכל לדעת איך לנהוג ועם מי חושבני שדרוש פרסום ברור של אותם משועממים ויותר גרוע מכך. א.בכדי שידעו עם מי לא להתעסק. ב. שלא יהיו שיחשדו בסתם אנשים שאין להם כאן שום כוונות רעות. (אני למשל)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אלא אם כן הם תחליפים שם'
אלא אם כן הם תחליפים שם
30/06/2004 | 12:19
23
בכל פעם אז לכך היייתי מציע שהכניסה הנה תסונן איך שהוא לרשומים בלבד שגם יוכלו להיכנס הנה רק בשם וקוד אחד לכל אחד(זה לאלו שפותחים כמה כרטיסים) וזה גם יואיל שתמיד נדע עם מי יש לנו עסק. ולא שאחד יכתוב כל משפט תחת שם אחר. או שאחד יפתח הודעה יחליף שם ויקפיץ אותה בעצמו כמו תינוק... הייתי פותח הודעה עם הצעות אלו. רחל לתשומת לבך תודה
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'משו על האנוסים המקוריים'
משו על האנוסים המקוריים
30/06/2004 | 16:13
2
36
מעמד מרגש בברית ל"אנוס" מהאינקוויזיציה

היום (ג') ערך ארגון "ברית יוסף יצחק" ברית מילה מיוחדת במינה ל"אנוס" מהאינקוויזיציה על פי מיידע משפחתי שעבר מאב לבן שהגיע ממדינת פרו בדרום אמריקה. הנימול הנרגש סיפר שאביו הדגיש בפניו את שייכותו לשבט "לוי" על פי המסורת שעברה במשפחתו. בברית ניתן ל"אנוס" את השם יעקב בן יצחק, והסעודה נחתמה בשירה ובריקודים. את הברית ביצע הרה"ח דוד ברוור שליט"א מחשובי קהילת רמת שלמה בירושלים. הסנדק היה הרה"ג אלעזר רובינסון שליט"א מטורונטו קנדה.
יוצאים בשאלה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מצ"ב תמונה מהמעמד'
מצ"ב תמונה מהמעמד
30/06/2004 | 16:50
1
31
לצפיה ב-'ידעתי שתגיב'
ידעתי שתגיב
30/06/2004 | 17:22
27
הבאתי את זה במיוחד בשבילך אחי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'יש לי לפעמים הרגשה של'
יש לי לפעמים הרגשה של
30/06/2004 | 16:52
30
דז'ה-וו

חברים, תשתמשו בשכל הטוב שלכם.

אני באמת לא ממליצה לאנוסים להרגיש יותר מידיי בנוח, אם הם נחושים להישאר בסוד.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני רוצה להאמין שזה לא קורה'
אני רוצה להאמין שזה לא קורה
30/06/2004 | 19:07
30
ומסתבר לפי הודעתך שזה כן .

בהחלט מומלץ לחברים לא לחשוף פרטיים אישיים לזרים, ועוד יותר לשמור על פרטיות החברים שלכם.

<יוני לא מבין למה זה קורה>
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'רגע רגע'
רגע רגע
02/07/2004 | 07:56
31
ומי אתה בדיוק? שבתאי/גל/רוכב/אחר (פרט)
יוצאים בשאלה >>

הודעות אחרונות

13:33 | 17.01.16 אורחים בפורום
01:59 | 04.01.16 אדום של יין
18:19 | 03.01.16 יוחאי1985
17:53 | 28.12.15 אורחים בפורום
10:54 | 21.12.15 ספרנו1
16:54 | 10.12.15 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ