הקפצת
איש השבוע

Le Fay

New member
טוף מאד לראות אותך כאן!

1. האם אתה עדיין סבור שיוצאים צכים להיות גורם מגשר בין דתיים לחופשיים? 2. מתי אתה נעשה פסימי? 3. מה דעתך על ראשים גלוחים, קעקועים ופירסינג? 4. כמה אנשים מכירים אותך ממש-ממש טוב, וכמה מהן נשים? 5. איך אתה תופס את חובתו של אדם ביחס להוריו? 6. מה אתה הכי אוהב ללבוש, כשהנסיבות מרשות? 7. ממה הכי תרצה להתפרנס? 8. איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשור? 9. מה אלכוהול עושה לך, והאם השתכרת פעם? 10. מה יותר נוח לך - יחד או לבד?

../images/Emo103.gif הגדולה מכולם ../images/Emo13.gif

1. צכים נשמע לי, בהקשר הזה מלחיץ ומחייב כזה. הייתי אומר, שזה מתבקש הן כאינטרס שלנו היוצאים (איך ההרגשה להיות חילוני בין יוצאים ? את ההרגשה ההפוכה אני מכיר) והן כבני אדם תרבותיים ומכובדים. יד אחת מחזיקה יונה תמה היד השניה גם 2. כאשר אני לא עומד במטרה שהצבתי לעצמי. בדרך כלל מהצברוח הזה אני מתחשל ומתעצם. 3. מתחת למסווה הסולידי שלי, מסתתר פריק עם עגיל באמצע השפה העליונה וכמטר דרומה משם יש כאלו שזה ממש חמוד אצלם 4. אני נפעם מהשאלות שלך מוריד לפנייך ת
גברים מעט נשים קמצוץ 5. העיקרון הוא הדדיות. ובכל זאת אמא יש רק אחת ואבא גם 6. יחף עם תחתונים נוחים בקיץ וטרנינג בחורף עם נעלי בית חמות 7. מעבודה בתחום התוכנה. ויום לו יבוא ואוכל להתפרנס מנכסי שיצמחו בלי עבודה (השקעות רביות וכיוצא בכך, את יודעת לבד) 8. אותו דבר כמו עכשיו רק יותר ממוסד ומבוסס. 9. הרגשה טובה יותר תחושה של... ריחוף... ניתוק... הפעם הראשונה (מבין 2) שהשתכרתי היתה בגיל 20 כשהפנמתי שאני צריך לצאת לדרך משלי בלא אמונה ותמיכה. מהדיכאון כמעט התאבדתי
וחשבתי שכדי לדחות את הקץ עדיף לפגוע בבריאותי בכך שאשתה לשוכרה. 4 ימים הייתי שיכור ביום הראשון רוקנתי בקבוק יין ואז קניתי בשוק בקבוק 777 שהספיק לי ל3 ימים נוספים. הדכדוך של הימים ההם הספיק לי עד היום ומאז הם חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה
10. בעיני, סימן לקשר מוצלח, הוא כאשר אנו ביחד וההרגשה שלי נוחה כאילו הייתי לבד. זה היה טוב

Le Fay

New member
מפיתום. הגדולה מכולמה זו ספל!

ואחריה לפחות עוד שלוש
אוקיי, החלום שלך מבהיר את ענין האחריות הקולקטיבית. כמעט שאלתי מתי אתה ממש רציני ואז חשבתי לי שיכולה לנחש בעצמי, בינתיים גם אלוהימית התעכבה שמה וגם הסתבר שאין לך שום קושי להיות רציני
אז השאלות שנשארו אחרי כל זה: 1. יש לך כוח לדראמות ולאנשים דרמטיים? 2. אלו התמכרויות הכי מפחידות אותך? 3. אסתטיקה משחקת אצלך תפקיד מרכזי גם בעבודה, בכתיבת תוכנות? 4. מה הדבר הראשון שתקנה, כשתוכל? 5. עד כמה אתה צריך אנשים, אם בכלל? לתיקון עולם נירה לי יש'ך יותר מפרטנר אחד כאן, וגמני אשמח להצטרף. נ.ב. חילונית בין יוצאים זה כלום כשאתה ממילא מרגיש, או בוחר להרגיש, אאוטסיידר בכל מקום, ומנחשת שרבים מאיתנו מרגישים ככה בעולם. לך תדע - אולי כולם.

../images/Emo103.gif ../images/Emo98.gif ../images/Emo22.gif ../images/Emo99.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo140.gif

אלו בערך הבעות פני בקריאת דבריך האחרונים
1. יש לך כוח לדראמות ולאנשים דרמטיים? 'שודדי האנרגיה' מכירה ת'מושג ? פווווופפפש 2. אלו התמכרויות הכי מפחידות אותך? שליטה עצמית חשובה לי מאד על כן כל התמכרות או הרגל אצלי הם אתגר לניפוץ סמים קשים (שזה עבורי הלא נודע של ההתמכרויות).
פוחדים מהלא נודע מהלך תדע אם זה טוב או רע 3. אסתטיקה משחקת אצלך תפקיד מרכזי גם בעבודה, בכתיבת תוכנות? אספר לך סיפור על אסטתיקה- כשעלה הרעיון בשעתו, שאלך לטיפול אצל פסיכולוג, הוזכר שם של פסיכולוג מסויים. שאלתי את המציע, האם הפסיכולוג ההוא טוב מראה או מכוער. (ולא הסברתי ת'צמי) כעת וכאן אסביר: חלק מהרעל הנפשי ומהמוגלה הרגשית (מילים קשות מדי ?) שהצטברו בי אז, היו קשורים לחוסר האסטתיקה בעולמנו. ובשביל לדבר על כך בחופשיות, הרגשתי, שלומר זאת לאדם מכוער יכול להיות פוגע. (הלכה היא, שאין מעלין לתורה [בשבת בבית כנסת כשקוראין בתורה את פרשת השבוע] אדם שחשוד בעיני הציבור על חטאים המוזכרים בפרשה. זה דומה למה שהרגשתי). |הפסקה לדיון עם צוות יחסי הציבור שלי טונים גבוהים הדובר מאיים להתפטר| |אני משלם ת'משכורות אז לי יש ת'מילה האחרונה|
4. מה הדבר הראשון שתקנה, כשתוכל? רק שאני אבין, על אלו סדרי גודל את מדברת ? טוב נהיה צנועים
במקום טוב 5. עד כמה אתה צריך אנשים, אם בכלל? שאהיה יומרני? נדמה לי שרובינזון קרוזו מבוסס על סיפור אמיתי. כך, שזה אפשרי. וגם, חשבתי על כך בעבר וזה אצלי בספק מאידך כל הקיום העכשווי של, חומרי כרגשי, מצריך חיות דו רגליות (זה סתם לשם הגיוון במילים). הנ.ב. שלך הכניס אותי לתנוחת 'האדם החושב' (הפסל ההוא) ובנימה חושבת זו...

Le Fay

New member
מתאים לך ../images/Emo6.gif

פשששיו, בטיש האחרון שהייתי בו השתתף בחור יפהפה שנראה כאילו התגלגל לשם ממאה רחוקה וישב בדיוק בתנוחה הזאת. ראית? אוקיי, נהיה צנועים. בית זו התחלה ראויה
שתענוג לפגוש בנאדם חכם כמוך כבר אמרתי, נכון? אז בפקשה תישאר.

rachel21

New member
אני רואה שעמדת בתפקיד בגבורה?

כל הכבוד!!! יודעים מה זה דוסים?

במסיבת שבע ברכות

שעורכים לחתן ולכלה בשבוע שאחרי החתונה, מסיבה שמסתיימת מאוחר מאוחר בלילה, השתתף אחד המחותנים, חסיד קשיש ולץ. כטב עליו לבו אמר: עד היום אני עייף מהשבע ברכות שלי. ==== אף אני כנראה אהיה עייף לשארית חיי אחר השבוע הזה שאני כותב בפורום בשעות הקטנות של הליל.
ואגב, מה זה דוסים ?

Le Fay

New member
לי הן לגמרי הספיקו. קצת מתגעגעת

לדוס, דיסקים בגודל של מכונות כביסה, מהלכי גיבוי על טייפ, סאב רוטינות לכיווץ תאריכים ומסכי מונוכרום...

למעלה