הקפצת
איש השבוע

ט ו ב.. אז ככה,

1. סליחה! מקווה שלא ימציאו עלי כאלה אגדות, למשל רקדנית בטן.. 2. אוקיי נתקבל. 3. גמני כזאת, נחש איזה מזל אני? (רמז, יסוד האש ) 4. זכותך. 5. רואים שלא, אני למשל כן. בתקופות מעבר שאני עוברת ליד פרחים, עיני דומעות ואפי נוזל. 6. אני עדיין מחפשת ת´ נהג ההוא , שאני עוקפת הוא תמיד מאיץ...

spag

New member
האיבר הכי סקסי?

אם לא עיניים....אויש....אני מעדיף לצנזר את זה.

boaZone

New member
../images/Emo148.gif מי אתה באמת, רבי מלח?

סתם, אין לי שאלות. אני יודע הכל.... רק טוב!

../images/Emo103.gif../images/Emo103.gif../images/Emo103.gif

כיוון, שאתה יודע הכל, אולי אשלח לך מספר שאלות שיפנו אלי
כל הטוב ! ורק את הטוב ! במה אוכל לשמח אותך ידידי

boaZone

New member
תוכל, תוכל

עוברים דירה בקרוב... צריך לפרק את הרהיטים
(זו אשמתך שיש לך ידי זהב...) נדבר!

"הפה שאסר הוא הפה שהתיר"

זה התשובה (שלי) לשאלתו של goylem
והיד שהרכיבה היא היד שתפרק זו תשובתי, boaZone, למשאלתך

goylem

New member
מעיקרא מאי קסבר?

בכותרת מאי קסבר ובגוף ההודעה מאי קסבר?

../images/Emo41.gifהשאלות שלי:

האם אתה מי שאני חושבת שאתה? מאחינו? באיזה גיל יצאת סופית בשאלה? מה אתה הכי אוהב לעשות? מה אתה לא אוהב שעושים לך? מה בחיים לא תעשה לאחרים? יש לך חברים חרדיים? למה אתה לא מוריד את הכיפה? יש משהו שבחיים לא תעבור עליו? יש מצווה שאתה עדיין מקיים, או עבירה שלא תעבור? מה הקטע עם בולבולים של ילדים? איך אתה מגדיר את עצמך? חילוני/מסורתי/יוצא בשאלה/דתי? על איזה סרט אתה ממליץ? על איזה ספר אתה ממליץ? מתי אתה מרגיש בודד? מתי אתה לא מרגיש בודד? <אלוהימית צוברת נסיון בחקירות>

../images/Emo103.gif../images/Emo41.gif

האם אתה מי שאני חושבת שאתה? מאחינו? אחינו כל בית ישראל (והכושים העבריים מדימונה Brothers) וכל מי שמושיט לנו יד [ולשאלתך, כפי ששנינו הבנו אותה, כן (בעלת עין חדה את, אלוהימית
)]
באיזה גיל יצאת סופית בשאלה? יש לכך תשובות שונות מהיבטים שונים. בעיני הגורם המכריע, הוא, הרגע שגמרתי בליבי שלא לשמור מצוות ושהאמונה היהודית אינה נחלתי וזה היה בגיל 18 , כאשר החלו לדבר נכבדות.
מה אתה הכי אוהב לעשות? הכי ? קשה לומר מה הכי... אוקי נבחר משהו לטייל ברגל עם חבר (שני חברים זה יותר מדי לכך) במקומות שנעים לי בהם.
מה אתה לא אוהב שעושים לך? שכועסים לידי (אפילו שהכעס אינו עלי)
מה בחיים לא תעשה לאחרים? "אל תאמין בעצמך עד יום מותך" בכל זאת לתקוע סכין בגב (כדימוי) זה בזוי בעיני.
יש לך חברים חרדיים? כן. חלקם מהטובים שבחברי.
למה אתה לא מוריד את הכיפה? עניין של נוחות. וכשיש לי סיבה, אני מוריד (לשם כך תפרו בג'ינס כיסים עם ניטים).
יש משהו שבחיים לא תעבור עליו?
על גופתי המתה
Never say Ever
יש מצווה שאתה עדיין מקיים, או עבירה שלא תעבור? שלא לשם שמים מצוות שבין אדם לחבירו והמנעות מאכילת חזיר (לא אומרים על אוכל פיכסה)
מה הקטע עם בולבולים של ילדים? נוותר על ההתחכמויות האפשריות ס סת סתם (בכל זאת אחת התפלחה)
איך אתה מגדיר את עצמך? חילוני/מסורתי/יוצא בשאלה/דתי? הוויה דומם צומח חי מדבר אדם זכר ......................... חילוני יוצא בשאלה................
על איזה סרט אתה ממליץ? לך ? עדיף שנדבר קצת קודם שאדע את טעמך לבנתיים צפי באוספים, זהב כחול ירוק, של החמישיה הקאמרית.
על איזה ספר אתה ממליץ? "חוקרים ונחקרים ומה שביניהם" ספרו של מאיר כרמון. חוקר משטרתי בכיר לשעבר <אלוהימית תלמד משהו על חקירות>
מתי אתה מרגיש בודד? בעיקר באותם חגים שאני בוחר שלא להיענות להזמנות מצד מארחים חביבים שונים. החגים הם הדיכאון של הרווקים (על משפט זה אין לי זכויות יוצרים).
מתי אתה לא מרגיש בודד? בדרך כלל. בספרו של גי דה מופאסאן, 'סיפורים', הוא מספר על מסיבה שהשתתף בה ערב אחד בהמשך הערב ירד עם חברו לשאוף אויר בשדרה ודיבר עמו: "למעשה אנחנו מאד בודדים. גם עכשיו שאני כאן איתך הולכים יחד בשתיקה עדיין כל אחד מאיתנו לא יודע את מחשבות חברו הכמוסות ואפילו כשאנו מדברים, חוץ מהנאמר בקול איננו מחוברים. כל מה שבני אדם רוצים בחייהם הוא רק לברוח מהבדידות המציקה. אך לעולם אינם ממש מצליחים. אפילו באיחוד החזק ביותר שבין בני זוג כשהם מחוברים, עדיין, אין אתה יודע מה מחשבותיה ורגשותיה הכמוסות של זו שאיתך..."
האם תשובותי עינגו אותך כפי ששאלותיך אותי

גדול !!

נראה לי שצריך לבקש מזה שעונה שיכתוב שוב את השאלות, זה מעצבן לזפזפ עם העיינים כל פעם כדי לראות על מה אתה עונה. תודה על ההשקעה. ועוד שאלות: 1. יש לך חברים חילונים? שאתה מרגיש איתם טוב ממש כמו החברים החרדיים? 2. אתה לא אוכל חזיר מסיבות אידיאולוגיות או מתוך הרגל? 3. למה אתה מרגיש בודד בחגים? 4. מתי שכבת עם בחור/ה פעם ראשונה?
5. למה אתה בורח כל הזמן להומור? 6. האם ההורים שלך יודעים על מצבך הדתי? 7. האם ההורים שלך מקבלים אותך? 8. האם אתה מאמין באדמורים? 9. מהי התכונה הכי טובה שלך? 10. מהי התכונה הכי גרועה שלך? מרשה לעצמי לשאול הכל כי גם אותי שאלו, תענה על מה שאתה רוצה אבל תשתמש בהומור כתבלין ולא כבשר. (שלהבת)

../images/Emo103.gif גדול !! |ליטוף לאגו| ../images/Emo3.gif

1. יש לך חברים חילונים? שאתה מרגיש איתם טוב ממש כמו החברים החרדיים? כן וגם-כן, כן 2. אתה לא אוכל חזיר מסיבות אידיאולוגיות או מתוך הרגל? מבחן אמריקאי ? בערך כל התשובות נכונות מתוך הזדהות עם השורשים שלי - שזה האדמה בה הכיתי שורש, גם אם היו בה סלעים קרני השמש שזרחו עלי גם אם יבשוני לפעמים האוויר אות נשמתי גם אם לעיתים היה דליל ומזוהם הגשמים שירדו עלי גם אם הצמיחו לצידי טפילים הרוחות שנשבו עלי הגם שחישפוני מעלי וניסו למוטטני האנשים העם והתרבות מהם אני בא 3. למה אתה מרגיש בודד בחגים?
בדד אלך גם תפילה אין לי בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום (זהר ארגוב) האמת אינה קשה כמו השיר הזה. אלא ש - חגים זה משפחה חג זה סעודה מרובת מסובין סביב שולחן ערוך עם מפה לבנה ונרות דולקים צלצול הסכו"ם בצלחות מתמזג בבכי תינוק ובקול צחוקו של ילד מתרונן (ואפילו, לפעמים ויכוחים וכעסים) קידוש דברי תורה אקטואליה וקצת לשון הרע מחמאות לאמא על התבשיל שעלה יפה ולאחות על הבגד הנאה וכשאני בוחר ב'דירת הרווקים' לשהות בחג אין לא מזה ולא מזה לא זה ולא זה עצוב נעים אבל עצוב נוח נוח אך בודד אתה הבנת את זה ברוך ? 4. מתי שכבת עם בחור/ה פעם ראשונה? Shemail ? יעני דנה ? אולי בעתיד.. בחורה לפני עשר שנים באילת בחור מסיבות של דיסקרטיות אמעט בנתונים אבל ניסיתי, ברמה של מזמוזים, ולמדתי על עצמי 1 - אני נמשך לנשים 2 - יש בי פוטנציאל לכל דבר אנושי תמיד אוכל להכחיש אחר כך
5. למה אתה בורח כל הזמן להומור? הרבה תשובות נכונות לשאלה זו (לקרוא מהר בקצב שאני כותב). א אני בורח כל הזמן להומור ? מה פתאום ב אני מכיר ת'אלטרנטיבות ולכן ג החיים מצחיקים אז צוחקים ד החתימה של ספל חמאה : כולם ביחד כשמחייכים נכנס יותר חמצן למוח
ה זה הוא שבא אלי (זה פשוט שם ואני רק רואה את זה) ו לא. הניתוח הפסיכולוגי, על נסיון להסוות צער באמצעות הומור, איננו שייך כאן 6. האם ההורים שלך יודעים על מצבך הדתי? על יצחק כתוב שנפטר בטרם יראה את בנו עשיו יוצא לתרבות רעה גם אבי (יצאתי לתרבות 'רעה' ?) אימי יודעת הבעיה שלי היא דווקא עם הדור שמעל ההורים מפאת פערי הגילאים הגבוהים והמשתמע מכך 7. האם ההורים שלך מקבלים אותך? אבי, ראי שאלה 6 אימי כן וגם כל משפחתי הרחבה וזה ראוי לציון לשבחם אין מילים בפי... 8. האם אתה מאמין באדמורים? לא גיטע יודן (יהודים טובים) כפי שאמר קנאת סופרים אנשים מיוחדים, אויס גיארבעט (מעובדים), בעלי אהבה גדולה, ועצמה פנימית משכילים מאד בתחומם (ובעוד..) כושר מנהיגות ואמונה חזקה אך בכל הקשור לכוחות מיסטיים לא אני לא תודה 9. מהי התכונה הכי טובה שלך? בעיני ? יושר פנימי (מספיק שאני מבין ת'סמנטיקה ?) 10. מהי התכונה הכי גרועה שלך? אמרתי כבר שבעיני- יש אצלי פער בין הפרפקציוניזם ברצון וברעיון לבין מושלמות הביצועים |גן של שושנים|
ושוב שוב שוב שוב העונג הזה

uri80

New member
והשאלות שלי...

מה תעשה כשתהיה גדול? מה אתה אוהב לעשות בתור תחביב? מה גורם לך להעריך אדם? מה גורם לך לא להעריך אדם? איך אתה שובר שגרה? מתי הבנת בפעם הראשונה שאתה לא מאמין? נראה לך שתוריד את הכיפה לחלוטין?

../images/Emo103.gif חלום../images/Emo29.gif

> כנראה שאעסוק במחשבים בתחום התוכנה. מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול ? עוד תשמעו על כך > התחביב האחרון, שפיתחתי ממתי שנכנסתי למעוני האחרון
שזו דירה בקומת קרקע בבניין בלב הכרך, לצאת בשעת הפנאי לחצר, כפפה חד פעמית על ידי ולאסוף את הניירות והשקיות ובדלי הסיגריות שבדרך לא דרך מגיעים לשטח. האם זה נקרא תחביב ? > כוח (לא כוחניות) והקרבה > קטנוניות > נבחר לאיש השבוע בפורום יוצאים בשאלה > היו כמה פעמים ראשונות. אחת מהן, כששמעתי על התופעה של הכחשת השואה. ודמיינתי לעצמי, שאולי המבוגרים משקרים בכמה נושאים. > לגמרי, כנראה שלא. אבל, כך אני משער, בשלב כלשהו יתהפך היחס בין משך הזמן, שאני חובש כיפה, למשך הזמן, שאני גלוי ראש. ועכשיו לדברים ה ג ד ו ל י ם : חלום
מה אני רוצה לעשות כשאהיה גדול ? הדברים הבאים יהיו גבוהים ונשגבים קבלו אותם כפשוטם החלום שלי (מותר לחלום, נכון ?) הוא לגאול את האנושות (ולא אין לי שגעון גדלות ולא אנ'לא חושב שאני המשיח). ביום יום אני עסוק בהשרדות ובסיפוק צרכי האישיים והקטנים. אבל הלוואי ויהיה לי הפנאי, הממון וכוח ההשפעה החברתי על מנת לגייס צוות מוחות (של ברי לבב). מטרתנו תהיה גאולת האנושות, להפחית את הסבל ולעשות עלי אדמות גן עדן. בתקופות שונות ועל ידי אישים שונים נעשו נסיונות בכיוון הזה. (השלם או מחק את המיותר) ביניהם: הוגי הקומוניזם וחלק מהדתות. אך כפי שמבחן התוצאה מוכיח מצב האנושות עדיין אינו בטוב. מבחינה חומרית יש בידי האנושות את היכולת לכך רק צריך להתארגן בצורה יעילה. פרוט היכולת: כושר יצור אדיר מעבר לצרכים של כל האנושות אלא שההון אינו מנוצל לטובת הכלל כראוי. גם מבחינת הרצון והשאיפות יש באנושות הפוטנציאל רק צריך לרתום ת'טוב שבאדם לכך. הסבר: ככלל, כל אדם חושב ת'צמו לטוב אפילו מי שבעינינו נחשב לרע (צריך להרחיב על כך?). יכולת ההתקשרות בין אנשים כיום חזקה כפי שלא היתה מעולם, מידע ורעיונות יכולים לעבור מרחקים גדולים בזמן קצר ולהגיע להמוני אנשים מכל הדתות והגזעים. דברי כאן הם בקיצור נמרץ והדברים רחבים רק פתחתי הדלת והצתי הניצוץ ככל שאני חושב על כך יותר, כך נראה לי שאנחנו במרחק נגיעה מהחלום ויום יבוא ולא נבין איך לא חשבו על כך קודם.

אם כבר נגעת בניצוץ...

"והדברים רחבים רק פתחתי הדלת והצתי הניצוץ" (ציטוט) הרשה לי לשלוח אליך הרבה ניצוצות של הבנה... ואיחולים לבביים שהניצוץ יהפוך לאור גדול.

למעלה