הקפצת
איש השבוע

R a c h e

New member
../images/Emo124.gifאיש השבוע../images/Emo47.gifמלח השמים../images/Emo47.gif

והשאלות שלי:
איך היית מציג את עצמך אם עכשיו הית מתחיל לכתוב בפורום?
איך אתה מציג את עצמך בחברה?
מוהל? מה בדיוק כתוב שם בכרטיש האישי?

../images/Emo103.gif

כפי שהצגתי עצמי בהודעתי הראשונה כאן, בפורום: אני חוזר בשאלה, בן 30 (רק שמאז הספקתי להחליף ספרה), כופר מוחלט באמונה היהודית.
בשלבים: זה מאד תלוי באיזה הקשר דבר ראשון אני אומר את שמי (שאינו מלח השמים...), וצמוד לכך, נעים מאד אח"כ ולאו דווקא בסדר הזה, אני מספר על עבודתי ועל לימודי ודברים שמעניינים אותי (שזה כמעט הכל...)
הנושא של המילה, באידיש, משמש מקור לבדיחות רבות. (אנ'לא זוכר כעת משהו ספציפי, אבל בטח מישהו מפורום אידיש יוכל לעזור) לכן כתבתי שזה המקצוע שלי. וחוץ מזה, נאמר, גדול העונה יותר מן המברך, וכשמהלו אותי עניתי אמן (מי זוכר ?) === נחמד שהשתמשת ב
אחר תגובתי ל sharkyM אינשטיין אמר: אלהים אינו משחק ב
ואני אומר: האם אלהים רוצה שאנחנו נשחק בקובייה

|קוביותמרחם אימי ועוד פרט טריוויאלי

שנודע לי לאחרונה: אני יוצא דופן (ניתוח קיסרי). ולמה שהתכוונת goylem : יצאתי ממשפחה חרדית חסידית מאחת החסידויות היותר מרובות אוכלוסין. את שם החוג איני אומר כיוון שנראה לי שזה יפריע להרבה אנשים ומה איכפת לי להיות נחמד? איני מאמין באסטרולוגיה ובכל זאת אומרים על בני מזל שור שכשהם שומרים סוד הם עושים מזה כזה עניין שעדיף כבר שישר היו מתוודים

goylem

New member
אני הייתי

אני הייתי מוציא אותך בואקום.... אתה חמוד.

goylem

New member
אתה אנוס או שכבר יצאת מהא

אתד אנוס או שכבר יצאת מהארון? (לא במובן הסקסולוגי כמובן...)

../images/Emo103.gif../images/Emo53.gif

אני לא ממש אנוס (אין צורך בכוחות החילוץ
). אבל אני חובש כיפה (פחות מכשיעור) ודי ´מעורבב´ (שייק) בצבור החרדי. - לייזר המשפט הזה מוכר לך מאיפשהו? (ואיך היה אתמול בירושלים?) והנה תמונה שאינה שייכת לכאן

../images/Emo43.gifטוב השאלות שלי../images/Emo132.gif

1>> מה לדעתך עדיף, ליהות מוחצן
או מופנם
? 2>> האם היחס של היהדות להמן בן אמדתא ההגגי
היה הומני לדעתך? 3>> למה אתה לא רוצה ילדים?
4>> מה היית רוצה שיחשבו עליך בעוד 100 שנה?
5>> ובעוד 1000 שנה? 6>> במה החיים שלך היו שונים אילו היה לך 5 מיליון דולר בבנק?
7>> מה לדעתך ההבדל בין אדם לחתול?
8>> ומה ההבדל בין אדם לכלב?
9>> ובין
לכלב
?

../images/Emo103.gif

המשך לשיחה שבע"פ ? 1>> אמנם אמרו : "מילה בסלע שתיקה בתריין", ובכל זאת להצלחה בחיים עדיף להיות מוחצן. 2>> לנקום זה מאד הומני (=אנושי). השאלה היא האם נקמה כדאית ורצוייה. 3>> ככה. 4>> גברים: אחלה גבר נשים: איזה סקסי 5>> בעוד 100 שנה אחשוב על כך 6>> עד כדי כך הם היו שונים, שאלו לא היו החיים שלי בכלל... הקדמה לתשובות הבאות: יש יותר מכנים משותפים מאשר הבדלים. 7>> אדם יכול להיות נאמן כמו כלב. ולא לא טעיתי בשאלה. 8>> אדם יכול להיות אגואיסט כחתול. וגם כאן לא טעיתי בשאלה. 9>> מתפלסף
אם חתול היה בנאדם ההבדל בינו לבין כלב שונה מאילו כלב היה בנאדם ההבדל בינו לחתול
יש לי קצת שאריות שפעת קלה מהשבוע שעבר ואולי אני הוזה ומדמדם מתוך מעט חום שיש לי

בקשר לאמרת שאע"פ ש"מילה בסלע"

משתוקא בתרין, אתה מעדיף לדבר. אתה נוהג כסוחר. עפ"י מה ששמעתי בשמו של אחד מה"גוטע יידן" (יהודים טובים, כינוי לאדמורי"ם) ששאל פעם את נכדו האם לפי אימרה זו יותר טוב לשתוק או לדבר, וכמובן שתשובת נכדו הייתה שהשתיקה עדיפה, אמר לו רואים שאינך סוחר, כי לו היית סוחר היית מבין ששתיקה היא אחת גם אם היא ארוכה, אך מילה היא כל מילה ומילה והיא בסלע. ולשאלותי. א. האם ישנם התנהגיות שעדיין נותרו עימך אף לאחר היציאה? א"כ מה הם? ב. מדוע הינך חובש כיפה בעבודה? (או שלא רק שם?!) הרבה הצלחה. נ.ב. אני נהנה מדבריך בפורום תמיד.

מה יועץ התדמית שלי יאמר על כך ?

על שאלותיך אענה לכבודך תשובה חלקית שיש בה אמירה שלימה א. אני אוהב את השם (זה המשפט שאני חושב כשזה קורה) זה מוזר אולי זה מעוות אבל זה נכון מה לעשות?! (מהדברים שנעים בציר עוקף שכל) ב. אני לא מתבייש בהיותי יהודי אני לא מתבייש בהיותי יהודי אני לא מתבייש בהיותי יהודי ברור לי שתשובות אלו הפכו ת'שאלות לתהיות. לחושב בבהירות כמוני מעט ערפל מגוון. ישר כוחך על הווארט
ותתברך בכל

עובבי

New member
כמה פעמים אתה מאונן ביום?

האם אתה מרגיש מיוחד בגלל היום שנולדת בו? (ל"ג בעומר)(1 במאי) השלם: "אני מאושר ושמח כי נטלתי........ מתי ראית בפעם האחרונה אחות "רחמניה"? (מאז ומעולם אני מתפלא מדוע קוראים לאחיות 'רחמניות'. הניסיון הקצר שלי עם בתי החולים הוכיח שלקרוא לאחות-'רחמניה' יהיה כמו לקרוא לזונה-'צדקת', או לקבצן עם שיניים מרקיבות-'איש מצליח') עם פרג או עם תמרים? בברכה, עובבי. נ.ב. רק אוזני-המן עם פרג של ספתא.(אבזץ, לטיפולה של סבתך)

pinkli

New member
אהיי..

מה אתה מנסה לומר כאן?? האם דקרו אותך האחיות, או סודות אחרים מסתתרים מאחורי שאלותיך?? (גמני עם פרג) --לי--

אני מטיל ../images/Emo103.gif

ולפי התוצאה אני מחליט. אה... על כזו תשובה לא חשבת... להיוולד באותו תאריך כמוך, עובבי, גם בעברי וגם בלועזי, זו הרגשה מאד מיוחדת
בטח לכזו תשובה חיכית
תתפלא- מלבד מעט פסיכופטיות (שזה דבר ממש נדיר), כל האחיות הן רחמניות. הסבר: ראיתי פעם בשם אחד הקדמונים שהגדיר את המושג 'לב טוב' שזהו לב שיוצאים ממנו מעשים טובים. כמו כן אחות רחמניה זוהי אחות שמעשיה רחמנים. ואגב, די לאחרונה יצא לי לשהות בקרבת חולה זמן רב בבתי חולים ונוכחתי (לפחות בחלק מהמחלקות) שהצוות שם עובדים קשה ביותר חסר להם כוח אדם וציוד (מסיבות תקציביות). והאחיות ממש רצות מחולה לחולה ממש באופן על אנושי. כמובן שהחולים עדיין אינם מקבלים את הטיפול האופטימלי עקב החוסר הנ"ל בכוח אדם, אך הצוות בבית החולים עושה מאמצים עילאיים ועל כך אני מברכם. עם שוקולד נ.ב. אמרת סבתא אמרתי שוקולד ? סבתי מת"א, נוחה עדן, הייתה מכבדת אותנו תמיד שבאנו אליה בשוקלד לבן ושקדים מלוחים קלויים. אח איזה זכרונות טופים נהניתי מדבריך |שפתיים ישקו|

../images/Emo103.gif השלם

מרוב שבער לי להתייחס לאחות הרחמניה שחכתי להשלים את: השלם: "אני מאושר ושמח כי נטלתי........ ובכן, האם אפשר לקפד במקום להשלים ? אני מאושר ושמח אני מטבעי מאושר ושמח. אילו הייתי כלב, הייתי מכשכש עכשיו בזנב. בלי פרוזאק ובלי יין ובשר שמח סתם סתם שמח כמו שאפשר להיות עצוב סתם כך אפשר להיות שמח סתם

pinkli

New member
האם..

להיות "איש השבוע" 'נפל עליך כהפתעה', או ידעת מראש? לא אכפת לך להחסף לפני מאות מליוני אנשים? (סתאאאם למי אכפת) על איזה נושאים אתה רוצה 'להישאל'? פרטי, חברתי, תעסוקה, עבר, הווה, עתיד? רעיונות והגיגים, אמונה, תחביבים, או הבחירה היא בידינו? אז בנתיים שבוע טוב ותהנה מהכתר כל עוד הוא על הראש.. --לי--

../images/Emo103.gif

ידעתי מראש. היו אלי שתי פניות נפרדות בשבועיים האחרונים. איני יודע האם הפונות היו מתואמות ספל רייצ' תגובתכן... אך עצם ההצעה, להיות איש השבוע, נפלה עלי בהפתעה. מתוך הרגל וסיבות הסטוריות יש בי אלמנטים של מופנמות. הגיע הזמן לצאת גם מזה
) על איזה נושאים אתה רוצה 'להישאל'? פרטי, חברתי, תעסוקה, עבר, הווה, עתיד? רעיונות והגיגים, אמונה, תחביבים...
על כל אלה...
על כל אלה... המבדיל בין קודש לחול חטאותנו הוא ימחול .. שבוע טוב שבוע טוב שבוע טוב שבוע טוב (נכון זה חרוזים?)
לי על הראש אני המלך אחשוורוש (מהצגת פורים בגן-שושנה) תעלא בעידנה סגיד ליה (אם יש צורך בהסבר, אולי מני יתנדב
)

שאלה אחת

אבל קודם התנצלות רשמית: עקב מחסור בתיאום, רייצ' הכריזה על היוצא בשלילה למרות שתאמתי איתך להיות איש השבוע, משום כך נדחה השבוע שלך לעכשיו. זה לא היה מכוון, ואני מתנצלת על עוגמת הנפש (אם הייתה). אחלה שבוע! לשאלה: תאר בעיניי רוחך צוק בגובה קדומים נוראי, ומולו מעבר לתהום פעורה צוק נוסף. בין שתי הפסגות הללו עוד שריר וקיים גשר! אממה - גשר בלתי נראה. כלומר- יש אנשים שיכולים לראות אותו, אך הם לא אתה. אתה יודע בוודאות שהגשר שם, כמו כן, ראית במו שתי עיניך אנשים זרים עוברים מצידו האחד לצידו האחר. (הם אלה שסיפרו לך שיש גשר, ושיש בשני שליש הדרך קרש אחד רופף) אתה אומנם לא רואה אותו, אבל אתה יכול להרגיש אותו. עכשיו - האם תעבור את הגשר (בהנחה שבצוק השני יש משהו שמעניין אותך מאוד) ותלך באוויר? (ואיך תימנע המקשר הרופף?) >ספל חמאהחושבת שמתאים לך כתר<

../images/Emo103.gif איני סובל מפחד גבהים

ההתנצלות מתקבלת אחלה שבוע גם לך ! מנסיוני שאלות כאלו באות לבחון משהו באישיות. ויצא שדיברתי עם חבר (שרק לאחרונה סיפר לי על שאלות בסגנון כזה שנשאל עליהם) ותשובתו היא: להמתין לאנשים הרואים שיעברו ולפסוע צעד צעד בעקבות צעדיהם וכך לעקוף את המכשול. תשובתי היא: ברור שאעבור ת'גשר. וכדי להמנע מהקרש הרופף, אם יהיו אנשים מהרואים ת'גשר אשאל אותם היכן בדיוק הקרש הרופף ואם לא יהיה את מי לשאול, אעבור את הגשר (תוך גישוש בכל צעד לפני שאניח את הרגל) עד לקרבת שני שליש הדרך (לפי הערכה מחמירה) ומשם אמשיך, בזחילה על גחוני, עד שאמצא את הקרש הרופף. יצא לי פעם לעמוד בקומה ה12 של רב קומות, על מעקה הברזל, שמחוץ לתריסי הסלון. כאשר בידי האחת אני אוחז במסילת התריס וביד השניה אני מחזיק אקדח סיליקון וכך אטמתי את הרווח בין המסילה לתקרה מפני הגשמים שלא יחדרו לבית.

למעלה