ספקות בדרך.

• פותח הנושא spag
  • פורסם בתאריך

Le Fay

New member
ומה יהא על אלה שהניחו לתמימים

להמשיך לפרנס גורואים מושחתים (מבית ישראל או אחרים, אני לא בררנית)?

spag

New member
פרולוג ../images/Emo163.gif

קראתי |הגדש|כל מה שכתבתם, הפנמתי ו---נראה לי שאתם צודקים לחלוטין. כצפוי.
לה-פיי, את ממש מפחידה אותי. אסור לטעות? כל כך אסור להגיד דברים בלי לחשוב פעמים? :-O אז אמרתי משהו, לא עמוק, במהירות - אל תכעסי עלי
אתאיסט עם ציציות - תודה! דברי חכמים בנחת נשמעים
אין כאלוהימיתינו.
ריגו, אפשר לקבל אותך גם כיועץ? (ובתנאי שלא תגלוש כל היום וכל הלילה!)
לכל השאר: שאני לא זוכר את השמות והניקים המטורללים - תודה רבה
הכל נקרא ו...נאגר.
עוד אחשוב על זה.
עוד אדבר על זה עם אנשים.
עוד יבוא שלום עלינו ועל כולם. <ספאג, מבּסוט מהפורום - חוזר ללימודים. יום חמישי מבחן.>

Le Fay

New member
בטח מותר לטעות

להטעות, ועוד כאן, נראה לי לא לעניין. בהצלחה בבחינה, מקווה שהלילה תצליח לישון טוב יותר (ועדיין חושבת שכדאי לשקול תוספת ויטמינים. גם כמה שכיבות סמיכה אולי לא יזיקו, זה משפר את פעולת המוח).

Le Fay

New member
עכשיו רק שלושים ../images/Emo7.gif

מה מוריד את הכובע? תתפשט!

uri80

New member
אין צורך להגזים יקירתי../images/Emo98.gif

אבל אני תמיד יכול לנסות...

uri80

New member
לא- בפעם אחת.

בדיוק היה לי מבחן בר-אור לפני כמה ימים. פשוט נקרעתי מצחוק לראות כמה נגדים אוכלי חינם רצים בפעם הראשונה בחייהם (טוב, בואי לא נגזים - לא ממש רצים, הולכים יחסית מהר לצבים.)

Le Fay

New member
אז ממשיכה להסתפק ב"הורדות" עם אחרים

חשבתי שיש חוק בצה"ל שלכל נגד חייבים להשתפל לפחות שישה ס"מ כרס מעבר לחגורה, אם ימשיכו להריץ אותם הם עלולים חס ושלום לאבד חלק! כנראה לא רק בצבא המקומי, כי גם ה-workout המועדף עלי נוצר עבור משרתי קבע בחיל האוויר הקנדי, בעקבות הישגיהם המזעזעים במבדקי משקל, בריאות וכושר.

rigoletto111

New member
תודה תודה

כבר חששתי שתתחיל להאמין בדרקונים... אני באמת גולש כל היום ובשאר 12 השעות ישן או רובץ בסינמטק. איזה חיים מוזרים. אפילו בכיתה ג' עשיתי דברים יותר רציניים.

היום אני בת"א במפגש פורום יידיש!

אוי איך אני מתגעגע לעיר הזאת. ספל, פגשתי איזה מישהי שדומה לך שתי טיפות מים, בחיי, ואמרתי מיד לבחורה שישבה איתי (מישהי מהפורום): את מי היא מזכירה לך? היא ענתה לי מיד: ספל! אחר כך מסתבר שאתם בני דודים!

למעלה