לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1626016,260 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

אודות הפורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/274778_735549863_1121812854_n.jpg
המשך >>

לצפיה ב-'מעבר מחיים חרדים לחיים של חופש ושלווה אמיתית'
מעבר מחיים חרדים לחיים של חופש ושלווה אמיתית
<< ההודעה הנוכחית
24/11/2015 | 10:06
1
520
שלום ונעים להכיר.
אני מאד קרובה לפתוח דף חדש...
לאחר 13 שנה בחיים חרדים, החלטתי להגשים את מה שאני רוצה באמת ולחיות חיים חופשיים עם קצת מסורת, לא יותר.
אני פרודה מבעלי ועומדת לפני תהליך גירושין (בעלי חרדי)
יש לי ילדים שאצטרך בסוף השנה להעבירם ממסגרת חרדית למסגרת דת"ל על מנת לרכך את המכה.
משהי עברה תהליך כזה? ויכולה לתת לי עצות? אין לי ממש למי לפנות. להפתעתי לא מצאתי מענה במדיה לנושא שלי.
תודה
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'להכשיר את הקרקע בלי להסתבך'
להכשיר את הקרקע בלי להסתבך
15/12/2015 | 21:12
298
היי! בתור גרושה טריה ואם לשני ילדים מקסימים אולי אוכל לתת לך עצה קטנה מנסיוני: כל עוד לא התגרשת כדאי שלא תחשפי את כוונותיך ותשתדלי לשדר "עסקים כרגיל" כדי שלא יווצרו חיכוכים ומלחמות מיותרות על הנושאים המרכיבים את הסכם הגירושין כגון משמורת וכו'. כמובן שאם יש לך אפשרות שכל הדיון על תהליך הגירושין יתבצע בבית המשפט ולא דרך בית הדין זה עדיף. אחרי הגירושין בעלך החרדי יכול רק ל"קפוץ" לך ותהיי חופשיה לחיות ולגדל את ילדיך כרצונך. בנוסף ישנה עמותה המסייעת ליוצאים לשאלה בכל עניין, חפשי בגוגל "אגודת הלל".
בהצלחה!

יוצאים בשאלה >>

הודעות אחרונות

13:33 | 17.01.16 אורחים בפורום
01:59 | 04.01.16 אדום של יין
18:19 | 03.01.16 יוחאי1985
17:53 | 28.12.15 אורחים בפורום
10:54 | 21.12.15 ספרנו1
16:54 | 10.12.15 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ