התורה אמת או לא?

avinoni23

New member
כמה שאלות

אז מאפה הגיעה גוף כולכך חכם ? ועולם כולכך מסודר וחכם ?
מאיפה הגיעה הזה שנקרא שכל ?
מה זה אינטליגנציה מה זה רגשות ? מה זה מחשבות ?
אם בכול הטבע אין דבר כזה שכל אז איך בגוף האדם יש שכל ?
&nbsp
גוף האדם כולכך חכם ואפחד לא יוכל לשנות את הדעה שלי שיש מתכנן אני בטוח ב100%
כול מה שאני אומר זו מחקירה מלאה לחלוטין .
אם אני יגיד לכם שהפלאפון שלכם נוצר מפיצוץ משהו יאמין ?
גוף האדם חכם פי מליארד יותר מכול פאלפון ומכול דבר בעולם .
תחקרו קצת את גוף האדם תבינו איך הוא עובד ואז תדברו אתם כנראה בחלום . אני יש לי ספקות רק לגביי התורה.
&nbsp
אפילו כוס חד פעמי אי אפשר לייצר מפיצוץ אז אדם ?? מה אתם רציינים ? לצערי אם אתם חושבים ככה אין לי אם מי לדבר לגביי התרוה אני צריך אנשים שחושבים כמוני שנמצאים איתי באותו דילמה
&nbsp

avinoni23

New member
אז תסבירו לי מה זה

תסבירו לי מה זה רגשות מה זה שכל מה זה מחשבה..
&nbsp
רוב העולם מבין שיש בורא לעולם. הוויכוח הגדול של מי התורה נכונה .
ואני מאמין שאין תורה נכונה וכולם שווים .
&nbsp
&nbsp
בוא נראה אותך יוצר לב או עין או אוזן של בנאדם ...
לצערי אין אם מי לדבר .
את השלב של יש או אין אלוהים עברתי מזמן מזמן
אתם מחזירים אותי אחורה.
&nbsp
לא הגיוני שגוש בשר יחשוב ולא הגיוני שגוש בשר זז.

avinoni23

New member
אחי

לעולם מורכב וחכם חייב להיות מתוכנן נקודה.אין משהו אחר .
כמו שטלוויזיה לא יוכלה להיווצר לבד העולם מורכב באלפי מונים מטלוויזיה אז זה כן נוצר לבד?
אין דבר כזה.
&nbsp
&nbsp
למדתי את המוח למדתי את הגוף למדתי הכול.
&nbsp

avinoni23

New member
מני

כי הרב אמנון יצחק צודק.
שמעתי מליון וויכוחים והוא הסביר שיש אלוהים וחד משמעית הוא צודק.
ללא עוררין .
לגביי התורה לצערי לא קבלתי תשובה חד משמעית .

avinoni23

New member
אז

אז אתה רוצה להגיד לי שאני נוצרתי ככה מאוויר ?
גוף חכם כמו שלי?? חחח ממש מצחיק .
&nbsp
חוכמה אינסופית יש בגוף שלי ובעולם.
אז בוא תגיד לי איך העולם וגוף האדם נוצר..
ואל תגיד לי שגוף האדם והעולם לא חכם . אם אתה אומר את זה מראה על תמימות יתר .
&nbsp
תסביר לי איך העולם נוצר אם בטבע אין שכל איך תסביר לי שאני אלמד .

avinoni23

New member
תגובה

אם אתה חכם שיודע בדיוק איך נוצר העולם בוא נראה אותך יוצא עדין ולב של בנאדם.. אתה אפילו לא יודע מאיפה להתחיל..
גם עם תיקח את כול המוחות שבעולם הם לא יצליחו לסדר..
אז ניראה לך שבהקראי עין נוצרה?
&nbsp
מי יצר את הבורא.? אני לא יודע אם לקרוא לזה בורא או לא
בוא נגיד שאני לא יודע איך אותו בורא נוצר כי באמת שאני לא יודע לעומק...
&nbsp
אבל ברור שגוף האדם מתוכנן עלידי משהו והעולם מתוכנן עלידי משהו . זה שאני לא יודע איך הבורא נוצר זה לא אומר שהעולם לא מרוכב וחכם בצורה בלתי רגילה... אני רוצה לראות שכול המוחות בעולם ייצרו חלק אחד בגוף האדם אני רוצה ליראות שהם ייצרו פרי רק פרי זה הכול . בוא ניראה אם משהו יצליח לייצר אבטיח .

avinoni23

New member
תגובה

נשמה אתה מדבר שטויות בקילו
&nbsp
גם בלי סוף זמן לא יוכל להיווצר משהו כולכך חכם .
עולם כולכך חכם זה לא שיש רק חלק אחד חכם
יש מליוןןן... תסביר לי מה זה רגשות? איך גוף שהוא עפר זז ?
איך בשר יוכל לזוז?? איך בניי האדם זזים ? אם אתה אומר שלטבע אין שכל והוא לא חושב אז איך יש שכל לאדם ? מה זה מחשבה? מה זה אינטוציה? מה זה רגש?
&nbsp
מעניין גוף האדם נוצר ככה באוויר השמש באוויר הגשם החמצן הירקות והפירות אתה סם קצת זרעים באדמה ואופ גודל לך עץ לאט לאט...
עזוב אתה מדבר שטויות אתה תמים אחשלי
&nbsp
אני את השלב הזה עברתי מזמן אתה מחזיר אותי אחורה אחורה את השלב הזה תכנתי תאמין לי.
&nbsp
אני מחפש תשובה אם התורה אמת לא משהו אחר.
את התשובות אם יש בורא או לא כבר חקרתי למדתי לעומק והבנתי שיש חד משמעית 0 ספק. ושאני מתכוון אלוהים אני לא בדיוק יודע איך לתאר את זה אבל יש איזה כוח מסוים או משהו שברא את העולם .

avinoni23

New member
אחי

אתה מדבר שטויות בקילו
עולם כולכך חכם לא יוכל להיווצר ככה באוויר..
כמו שטלוויזיה לא יוכלה להיווצר ככה סתם ואפחד לא יגיד שיש סיכוי שבמליירדי שנים הטלוויזיה נוצרה מעצמה.
גוף האדם פי מליארד יותר חכם . תחקור קצת על הגוף אתה מדבר מתמימות מרובה.
מי סידר שיהיה עף לנשום? אוזניים לשמוע? עיינים לראות ? פה שאוכלים איתו ומדברים איתו
כולכך הרבה דבריםםם?? תראה כמהה??
&nbsp
תחשוב שהייה פיצוץ בעולם והפיצוץ הייה יוצר בנאדם 90% מושלם שחסר לו רק פה אז וואלה הוא לא הייה סורד רגע כי צריך לאכול.. תחשוב אם לא הייה לו לב בטעות.. הגוף לא הייה עובד... אתה יודע מה זה כליה לב סרפת אתה מבין מה המשמעות של הדברים האלו ? יש לך בגוף חוכמה בלתי רגילה .
&nbsp
ולגביי השאלה מי ברא את הבורא.. או את הכוח שברא את העולם או מה שלא יהיה(כי אני לא רוצה להגיד שמות )
&nbsp
אז יש כזה מצב שהייה כוח מסוים שהוא הייה קיים תמיד ...
חייב שיהיה ככה... בוא אני רוצה שתיצור לי עין של בנאדם או אוזן או לב אם אתה מצליח ליצור אני פוסל שיש בורא...
&nbsp
יאלה בוא תנסה...
&nbsp

avinoni23

New member
אחי

שמעתי הכול הכול גם אין סוף שיעורי תורה וגם את המדענים הכול שמעתי תאמין לי.
&nbsp
תקשיב אתה בעצמך אומר שגוף האדם לא חכם..
אז בוא ניראה שיציאו לאדם את העין שלו ויעשו בדיוק אותוו דבר חדש
מה הבעיה? הריי זה לא חכם ...
אם הייתי תממים הייתי אוכל הכול מהמחזרי בתשובה והייתי גם מאמין שהתורה נכונה אבל לא.. אני חקרתי לעומק לעומק אני כבר 8-9 שנים חוקי את האמת של העולם. ולא הגעתי למסכנה שהתורה אמת אבל הגעתי למסכנה שהעולם מורכב בצורה בלתי רגילה לא חוכמה רגילה וחייב להיות מתכנן. אין שום הוחכה שהבורא הוא רק שלנו ...
אתה יודע כמה חקירות הייתי שואל לגביי האם יש בורא או לא... והיום זה ברור לי חד משמעית. בלי סיסמאות זה כמו 1+1
&nbsp
בוא ניראה אותך מצליח לייצר פרי כמו תפוח אני לא מאמין שיש בורא.
&nbsp
תבין שהדברים האלו הם מעל השכל היא אפשר לייצר אין דבר כזה
&nbsp

avinoni23

New member
תגובה

קודם כול המדע לא ייצר שום דבר חכם יותר מהגוף ואפילו לא מתקרב ב0.1% הרובוט הכי משוכלל שהצליחו לייצר הולך כולו עקום
&nbsp
הוא ניראה שיצליחו לייצר בנאדם שלם ... יש לי פטנט במקום שמפעל מסוים יעסיק עובדים שיעסיק רובטים שייצרו לרובטים שכל שיעבדו במקום... למה לא עושים את זה?
&nbsp
סים לב למה הרבה אנשים רודפים אחרי הקנאביס הרפואי ולא אחרי סמים אחרים שלא טבעיים או כול מיני תרופות שלא עוזרות ולמה זה ככה?
כי בקנאביס יש הכי פחות שאפשר תופעות לוואי (כי מעשנים את זה ולא לוקחים את זה בצורה הטבעית ) וכול שאר התרופטות והסמים יש להם מליון ואחד תופעות לווי ... והקנאביס נוצר ככה בלי מחשבה ככה באוויר והתרופות מליון ואחד מדענים יצרו אותו ובסוף מה? כול התרופות שיש בבתי חולים רק הורסים את הגוף וקורעים את הגוף מבפנים עוד לא ראיתי תרופא אחת שמרפא . אחי אני לא רוצה שהמדענים ייצרו לי משהו יותר טוב מעין שייצרו לי משהו כמו עין שהיקחו בנאדם יציאו את העין שלו ויחברו את זה לגוף שלו . ואני רוצה שזה יהיה נוזלי כזה גמיש בלי ברזל יאלה בוא ניראה... לפי מה שאתה אומר בנאדם שהוא מכוער יוכלים לייצר לו פנים חדשות לחתוך לו את הראש לייצר לאדם הזה מוח והינה הבנאדם דוגמן על ... טבעי לגמרי !
&nbsp
בוא ניראה שיצליחו לייצר עוד שמש... בוא ניראה שיצליחו לייצר לא בקשתי עין עזו ב זה כבד מדיי שיצליחו לייצר תפוז . לא רוצה יותר . הכי פשוט שיש לא ?
&nbsp
אחי תשאל את אמא שלי אם היא ילדה אותך או לא ... הריי יש לך גיל מסוים ולפני הגיל הזה לא הייתה .... יוכל להיות שגם האדם הראשון הראשון היייה תמיד והוא הביא את כולם זה גם יוכל להיות .
&nbsp
&nbsp
תבין השורש של הבעיה שלך שאתה חושב שהעולם טיפש ולא חכם .
העולם הזה מורכב בצורה כולכך בלתי רגילה אז אל תדבר שטויות..
זה לא הגיוני שבפנים של האדם יהיה גם משהו משוכלל כמו אוזניים וגם אף וגם שכל וגם עיינים וגם פה וגם שיינים תראאאה כמה דבריםם ??
מלה תגיד היה פיצוץ והפיצוץ יצר עין אחת (גם לא הגיוני) אבל ליצור שתי עיינים ? וגם אוזניים? כמה דברים וכול דבר יש בוא חוכמה עצומה .
&nbsp
&nbsp

avinoni23

New member
תגובה

קודם כול מי קבע שהעולם קיים 4 מליארד שנה...
דבר שנה כן אני מצפה שהמדע היצור בנאדם כי היום כמות המדענים היא עצומה ביותר.
&nbsp
עוד לא שמעתי על תרופא שמרפאת .. לבנתיים כולם חולים סוכרת סרטן אין סוף מחלות ולא מצליחים לרפות כלום עובדים רק הסמפטום . עובדה שלמי שיש סוכרת אז נותנים לו כדורים לכולם החיים. ויש אין סוף דבר שמקבלים כדורים לכול החיים . לי אף פעם רופא לא הצליח לעזור
אבל שגילתי תזונה שנקראת תזונה טבעית אז גילתי את הרפואה האמתית . שרק לגוף ולטבע יש תכוח לרפות את הגוף עצמו ולא כדורים ולא רופאים כי אין לה מושג בגוף האדם . אני מכיר הרבה אנשים עם בעיות בלב סרטן וכול מיני בוא תנסה לרפות אותם .
&nbsp
לפי מה שאתה אומר המדע לא יוכל לייצר אדם .
אז טלוויזיה LCD הוא כן יוכל לייצר והוא ייצר בכמויות..
יש סיכוי שטלוויזיה תיווצר מעצמה ? גם אחרי מליון שנה?
אם אני יסים טלוויזיה באיזה יער יש סיכוי שתעלה בדעתך היא נוצרה מפיצוץ? אני מאמין שתגיד שלא הגיוני אז למה גוף האדם שנוצר מפיצוץ כן הגיוני ? הריי הוא יותר חכם מטלוויזיה לפי מה שאתה אומר .
כי מדענים טלוויזיה כן הצליחו לייצר ואדם לא ...
&nbsp
&nbsp
עזוב אדם... שהמדע ייצר לי פרי בדיוק כמו תפוז אל תגיד לי שזה גם מסובך!!!????

avinoni23

New member
תגובה

קראתי על המדע קראתי על הכול שמעתי מליון וויכוחים של הרב אמנון מול אנשים והוא צודק בכול מילה חוץ מהתורה שיש לי ספק.
&nbsp
אני אפילו לא ינסה לבדוק מה שאתה אומר כי אתה אומר שהגוף לא חכם..
ושהמדענים המציאו דברים חכמים יותר מהגוף..זה כבר טיפשות ותמימות.
&nbsp
אם תגיד לי שגוף האדם חכם והעולם חכם ומסודר בצורה בלתי רגילה ויש לכך סיבה אבל הסיבה היא לא הבורא אז וואלה יש לי מה להקשיב לך .
&nbsp
אבל העולם הוא מורכב מאוד מאוד מאוד זה לא סתם . זה לא נוצר מפיצוץ. פיצוץ רק הורס דברים לא בונה. כך מליון נפצים בוא ניראה אותך מייצר לי ייד של בנאדם . או אפילו את הדבר הפשוט ביותר כוס חד פעמי כך מליארד נפצים .

avinoni23

New member
תקשיב

ראיתי אתת כול ההרצאות של הרב אמנון בשידור ישיר ויש לו מליון ואחד וויכוחים הוא ניצח בכול וויכוח .
ושוב פשוט להבין שיש בורא. כמו שלמצלמה יש יצרן לעולם שהוא מתוכנן באלפי מונים חייב להיות מתכנן ..
לא ואני לא מקבל את הדברים ומאמין לי.. זה מובן מאליו .
כמו שבתרוה יש לי ספק ולא האמנתי ישר כי אני ממש לא כזה אני שכלי.
&nbsp
אין שום בעיה אני יותר מאוחר הישמע את ההרצאות שנתנתה לי אני מקווה שהם פשוטים להבנה ולא צריך להיות דוקטור .
&nbsp
אבל אם אתה חושב שהעולם הוא ככה באוויר אתה טועה בענק . זה תמימות מרובה.
&nbsp

avinoni23

New member
תגובה

יוכל להיות שיש משהו ראשון שתמיד הייה ..
כי לא הגיוני שהגוף שלי התפתח במליוני שנים לא הגיוני ...
לא הגיוני שבכול הטבע אין שכל
ובראש שלי יש שכל ..
איך התפתח השכל ?
זה דברים לא הגיונים.. תאמין לי שאני אישית התווכתי עם אין סוף רבנים ואין סוף אנשים .. אני לא מאמין לשום דבר רק מה שאני מבין לעומק אני מבין .
&nbsp
אם בסרטון יגידו לי שבהתחלה נוצר חיידק קטן ולאט לאט התפתח והפך למשהו יותר משוכלל ואז הפך לקוף אז לא יאמין כי זה חרטה .
&nbsp
לגביי הרב אמנון הוא ממש לא כזה. הוא איש אמת והוא בק באמת שלו הוא לא משקר הוא באמת מאמין בתורה אז הוא מקיים אותה עד הסוף מה זה היתן לו לשכנע אנשים במשך 40 שנה יום ולילה ללא עלות מה זה נותן לו ? הייתי בכמה הרצאות שלו והכניסה חינם . אומנם יש הרבה רבנים שהם חרטות ויש להם אינטרס אישי אבל הוא ממש לא .

avinoni23

New member
שמע אתה הכי תמים שראיתי

לבנתיים הרב אמנון לא לוקח שקל על שום הרצאה.
הוא רק מוציא כסף על צלמים ועובדים והמון אנשים ועל האתר שלו
שהוא משלם את זה מתרומות.
לרב אמנון יש עסק של העיתון שלו או משהו ובלי שום קשר כסף יוכל להגיע מהרבה מקומות אחרים בלי הציבור.
&nbsp
לבנתיים הוא לא לוקח שקל תאמין לי שאם הוא הייה רוצה כסף הוא הייה ניהיה מליונר ברגע. עובדה שהוא גר בבית פשוט בקומה 3
יש לו רק רכב מפואר כול השאר פשוט .
&nbsp
תבין זה לא הגיוני עולם כזה עולם מורכב וחכם מעל השכל האנושי שנוצר לבד.
&nbsp
צפיתי בסרטון הראשון הכול שם חירטוטים .
תסביר לי אתה איך נוצרו החיים בעולם ? מי סידר שהעין תיהיה על הראש ולא בתוך הבטן ? מי סידר שהשיינים יהיו בתוך הפה ? למה הם לא בטוח הבטן ?
&nbsp
איך בגוף האדם יש נפש חייה גוף שזז וחושב ...

avinoni23

New member
תגובה

וואי איזה תממים אתה תאמין לי שאני חוקר את התחום קרוב ל10 שנים ואני לא אומר דברים באוויר .
&nbsp
אז לפי מה שאתה אומר הטבע סידר את השיינים הלב עיינים האוזניים הכול הוא סידר פשש מדהים ... רק כי הוא הבין שככה הוא יוכל לשרוד...
הטבע ייצר לב יצר מוח יצר כליות יצר עף אוזניים ממש טבע חכם זה!!
&nbsp
שאלה אלייך איך הגיוני שבטבע אין שכל כי הוא זורם באופן טבעי אין לו מחשבה... אז איך הטבע ייצר שכל? איך יש שכל בעולם ?
&nbsp
&nbsp
המדע לא מרפא שום מחלות אין מחלה אחת שהוא הצליח לרפא..
תלמד תזונה טבעית ותבין לבן איך הדברים עובדים .
&nbsp
יש היום המון חולים בגלל שהם קילקלו את הגוף שלהם עלידי מזונות לא מתאימים ... האדם צריך לאכול רק מאכלים שבטבע ולא מאכלים שהגוף לא מזהה.
&nbsp
המדע לא מרפא שום דבר עובדה שיש המון המון המון חולים באין סוף דברים ואם תחזור אחורה בזמן אנשים לא הייו חולים בכלל..
בעבר לפני 100 שנה לא הייה דבר כזה סוכרת סוכרת זה הייה דבר נדיר מאוד מאוד מאוד! אבל היום זה נפוץ. אני מכיר המון המון אנשים שיש להם כול מיני מחלות והרפואה לא יודעת מה לעשות .
קרחות,סרטן,סוכרת, בעיות עור... תתחיל ללמוד איך הדברים עובדים באמת רואים שיש לך תמימות מרובה כי זה ברור שהעולם חכם ויש לעולם מסדר. לא הגיוני שהעולם עובד בשלמות כולכך גדולה...
&nbsp
תאר לך שבטעות בטעות השמש הייתה יותר קרובה לכדור הארץ אנשים הייו נשרפים ואם היא הייתה קצת יותר רחוקה אנשים הייו נקפאים מי סידר שהשמש תיהיה במקום מדויק ? מי סידר את כול הפרחים היפים והפירות היפים זה הכול אומנות אין אמונות מפיצוץ או מתהליך אין דבר כזה. עכשיו תסביר לי למה הקופים שבגן חיות עוד לא התפתחו ולמה עוד לא ירד להם הזנב ? מה הם לא קלטו שהזנב לא מועיל ?

avinoni23

New member
מתוק

אתה מדבר שטויות יש לך 7 וחצי גרם של שכל.. עוד כמה נים אתה תתבגר ואתה תסכין איתי בכול מילה שלי.
לחשוב שהעולם הזה נוצר ככה מהאוויר זה טימטום בצורה בלתי רגילה אולי אתה עוד ילד עם חנונה
את השטויות האלו עברנו וטחנו מזמן .
אין לי ספק שהעולם נוצר תוכנן עלידי כוח או משהו מסוים .
אין דבר כזה באוויר. לעולם כולכך חכם חייב להיות מתכנן נקודה.
&nbsp
אמרתי לך שלא ייצרו לי אדם. שייצרו לי תפוז בננה בוא ניראה.
דברים פשוטים לא מסובך.
&nbsp
ואין שום דבר היום שמרפא מחלה . כול התרופות עובדות על סימפטום .
הריפוי היחיד שיש זה ריפוי של הגוף בעצמו רק הגוף יוכל לרפות את עצמו... למשל יש שנשברת או פצע או דימום או לא משנה מה הגוף מרפא את עצמו אם הגוף לא ירפא את עצמו אין ריפוי.
כול שאר התרופות זה אינטרס כלכלי ועבודה בעיינים .
&nbsp
כול המחלות מגיעות מאוכלשלא מטעים לגוף
הטבע יצר אוכל שמיועד לאדם וצריך לאכול רק אותו.
&nbsp
&nbsp
אין לך שום תשובה. תן לי תשובה איך הגוף כולכך חכם. מי סידר שהשיינים יהיו בפה מי סידר שיהיה ריסים שיגידו על העיינים? מי סידר שיהיה אפשר לסגור תעין שזה מצוין למקרה סכנה.
&nbsp
הדבר הכי מפגר להגיד שהגוף התאים את עצמו לטבע.
איזה כוח זה בדיוק ??
&nbsp
נכון שאמרנו שמחלות מגיעות ממאכלות לא טובים ..
אז למה הטבע לא מסדר שהמאכלות הזבל שאנשים אוכלים יתאימו להם למה לא??? איזה מצחיק זה להגיד שהטבע יצר עיינים בשביל להתאים את עצמו לעולם.. אח הטימטום!!!
&nbsp
&nbsp
לך תקרא ספרים קצת תקבל ידע כללי.
&nbsp
&nbsp

avinoni23

New member
מתוקי

תסביר איך העולם כולכך חכם?
עצם זה שאתה אומר שהעולם לא חכם זה מראה על הטימטום שלך.

avinoni23

New member
תגובה

כמו שאני עדיין לא מאמין שהתורה נכונה ויש לי ספקות..
באבולציה כרגע אין לי פסיק של אמונה. שתבין באיזה דרגה אני .
&nbsp
דברתי עם אלף כמוך .
&nbsp
תביא לי סרטון שמסביר איך המוח התפתח איך נוצר דבר כולכך חכם במקרה...
&nbsp
ומי קישר את המוח לכול האייברים בגוף...
&nbsp
אם אתה אומר שהעולם לא חכם אז אתה מדבר גם על עצמך ..
איך אתה יוכל לשפוט אם העולם חכם או לא.. אם גם אתה לא חכם (לפי דברייך שגוף האדם לא חכם )
ואם אתה חושב שאתה חכם אז כן יש פה יצירת חוכמה..
&nbsp
ושוב אם גוף האדם לא חכם בוא ניראה שייצרו לי פרי בננה תפוז לא משנה מה.. ושייצרו חלק מסוים בגוף אוזן עין לשון משהו אני רוצה לראות שממצאים לב של אדם ומייצרים אחד כזה. הבעיה שלא יוכלים להמציא שום דבר. אפילו חיידק הכי קטן אי אפשר להמציא ..
עלה של עץ אי אפשר להמציא אז אל תבלבל תמוח.

avinoni23

New member
תקשיב

יש משהו במה שאתה אומר שזה לא הגיוני שיש אלוהים אני מסכים איתך.. וואלה גם אני חשבתי על זה הרבה ותמיד אמרתי לעצמי בראש
איך זה הגיוני שיש אחד שהוא מעליי..? זאת אומרת כול מיני חקירות פנימיות שלא הגיוני שיש משהו מעליי שהוא גדל ממני זה גם משהו לא נתפס...
מצד שני להגיד שהעולם נוצר ככה מכלום זה גם לא הגיוני בהרבה לא הגיוני .
בוא נגיד שהשכל התפתח לאט לאט לאט...
אבל גם האוזן וגם העין וגף היידים והרגליים וגם הלב וגם הסערפת וגם הגולגולת הפה הלשון וגם הצריכים לעשות קקי ופיפי וגם השיינים תחשוב שלא הייה שיינים ? בנאדם לא הייה מצליח לאכול ... תחשוב שבטעות לא הייה גשם ? לא הייה חיים.. תחשוב שבטעות לא הייה צמחים לא הייה שמשץ..
אני מוריד דבר 1 ואין חיים בעולם .... זה שהגוף חכם והעולם חכם אין דבר כזה שכולכך הרבה דברים נוצרו ככה באוויר ...
זה כמו שאני יגיד שהייה בריצפה חתיכת ברזל לאט לאט הברזל התפתח כי עברו מליוני שנים ולאט לאט הברזל התפתח עוד ועוד ונוצר טלוויזיה LCD
גם לא הגיוני ... בקיצור בוא נשאיר את החידה אזו בגדר תעלומה וזהוא. אני כרגע חיי באמונה שהגוף שלי מתוכנן ... וחכם יוכל להיות שאין בורא ואני בעצמי יצרתי את הגוף לפניי שנולדתי ופשוט הסתרתי את זה מעצמי אפשר למצוא עוד מליון דברים .
לגביי התורה וואלה לצערי אני שומע רק חירטוטים ואין תשובה וודאית .

למעלה