דילמה

avinoni23

New member
דילמה

אני נימצא בדילמה
אני המון שנים חוקר תדת תמיד האמנתי אבל יש הבדל בין לדעת בבירור לבין להאמין ...
תמיד האמנתי אבל כשנתחתי תדברים לעומק לעומק לעומק גילתי שאין באמת תשובה אם התורה נכונה או לא..
זה שיש בורא מובן לי .. שהתורה נכונה לא יודע!!
שמעתי המון סיפורים על הר סיני וכול מיני אבל אלו תשובות שאני יוכל להפריך בקלות
אני מחפש תשובה ברורה וחזקה שהיא תיהיה חד משמעית שלא היווצר לי שום ספק
כי יש המון דברים שאני לא מבין בתורה והם מורידים לי תספק .. כמו לאכול חיות, שואה,סבל שיש בעולם להרבה אנשים, שאומרים שהתורה היא רק של היהודים , קושי הידעה לגלות אם התורה אמת או לא זה גם יוצר ספק, המון אנשים שבאמת בתמימות לא גילו אם התורה אמת עד סוף חייהם , המון קשיים שיש בעולם ,גם ללמוד תורה ולהתפלל זה לא ניראה תכלית
ויש לי עוד 1000 קושיות בקיצור עדיין לא קבלתי תשובה
מאוד מעניין אותי לדעת מה האמת של העולם ... כי העולם לא סתם כזה מורכב ומסודר..

כל כך פשוט

אם אין הוכחה - זו הוכחה שאין. כמו שאין הוכחה שאין קנקן תה מעופף סביב הירח.
&nbsp
העולם ממש לא מסודר. אנחנו סידרנו אותו. הכל ג'ונגל ענק. עברו על העולם תקופות קרח, התפוצצות אסטרואידים ומה לא.
&nbsp
יש 10000 הוכחות שהדת הבל. אם חיפשת מוזר שלא הגעת לזה. קרא טיפה בקורת המקרא. למד טיפה ארכיאולוגיה. תתעדכן טיפה בביולוגיה...

avinoni23

New member
מעבר לטוב ולרוע אתה טועה בענק

איך נוצר גוף משכולל כמו האדם ? מהיכן הגיע חומר שנקרא שכל ? מהיכן הגיעו התכונות של מחשבה? רגשות ..?כאב?
אחשלי גוף האדם לא יוכל להיווצר לבד.. תלמד על גוף האדם ותבין איזה חוכמה עצומה יש בו בצורה בלתי רגילה .
אם נסתכל על הטבע איך הגיוני שיש גשם ? שמש ? שהלילה מתחלף ליום ? עונות השנה ? החמצן ?
הפרחים היפים כול סוגי הפירות ? אין סוף סוגי פירות בטעמים שונים ובצורות שונות ?
תחשוב שבטעות הטבע הייה טועה פעם אחת ולא הייה מייצר עיינים לאדם לא הייה אפשר לתקפד בעולם או שבטעות הטבע לא הייה מייצר פה האדם הייה מחזיק כמה ימים וזהוא תחשוב שהטבע בטעות לא הייה נותן לאדם לעשות תצריכים שלו פיפי וקיקי זאת אומרת תחשוב שלא הייה תפתחים האלו ........... תחשוב שבטעות לא הייה גשם בעולם לא הייה קיים רגע.. תחשוב שבטעות לא הייה חמצן בנאדם לא הייה סורד רגע.. תחשוב שבטעות לא הייה נוצר לאדם לב ה ..תחשוב שבטעות אם השמש הייתה קרובה יותר כולם היינו נשרפים רחוקה יותר כולם נקפאים בקיצור יש עוד מלייאד הוחכות ואני ולא בא להתווכח על זה כי פה אני בטוח ב100% אין לי אפילו ספק קטן ביותר.
אני בא לברר על התורה.

"אחשלי"

מעניין שאלו שהכי "בררו על גוף האדם" - אומרים שזה בא לבד... כל הביולוגים. שמעת על האבולוציה? אבל עזוב, אין לי כח לשיח הזה.

avinoni23

New member
מעבר לטוב ולרע

שמעתי הכול תאמין לי..........
ואין דברור יותר ברור מיזה שהעולם מתוכנן..
בוא תכיח לי מאיפה הגיע השכל המחשבה רגשות ..?
אני לא בא להתכווח על זה כי את זה אני מבין..
רק התורה לא ברורה לי .

avinoni23

New member
אני יסביר

למה כן לחשוב?
סיבה ראשונה יש כמות של לפחות מליון או שתיים שכן מאמינים והולכים לפי התורה...
סיבה שנייה שאומריםש התורה מאוד חכמה ואני אישית לא כזה העמקתי בתורה אבל שמעתי המון דברים חכמים יוצאי דופן ... קיצר בתורה ובכול מה שמסביב לה יש חוכמה עצומה!
סיבה שלישית יש המון גאונים שכן מבינים שהתורה אמת ...
סיבה רביעית שלא הגיוני שהעולם רץ ככה בלי תכלית ..
ויש עוד ...
אבל עדייין אני לא רץ אחרי העדר.. אני מחפש תשובה תאכלס לא מאמין לאנשים אחרים אני רוצה להאמין לעצמי .

אני הישאל שאלה אחרת בשביל מה ניראה לך שבאנו לעולם ? זאת השאלה הגורלית

אני אסביר גם

אתה כותב: "סיבה ראשונה יש כמות של לפחות מליון או שתיים שכן מאמינים והולכים לפי התורה..."

אהא... אז יש בעולם 8000000000 בני אדם (8 מליארד) ומתוכם 2000000 (שני מליון) דתיים, נניח. כמה זה?.. 0.001% מהאוכלוסיה?... זו ההוכחה שלך?.. כי דווקא הפוך אם ככה, אם היהדות נכונה אז 99.99% מהעולם טועה - ואתה טוען שהרבה אנשים לא יכולים לטעות אז אל תאמין ביהדות.

אתה: "סיבה שנייה שאומריםש התורה מאוד חכמה ואני אישית לא כזה העמקתי בתורה אבל שמעתי המון דברים חכמים יוצאי דופן ... קיצר בתורה ובכול מה שמסביב לה יש חוכמה עצומה!"

איפה ראית "חכמה עצומה"? תן דוגמאות. להזכיר לך עוד איזו חוכמה עצומה יש בתורה? לרצוח הומואים, להרוג מכשפות (איך אף פעם לא ראיתי מכשפה על מטאטא , אוף...) "נשים שיערן ארוך ודעתן קצרה" (תלמוד בבלי) וכן אמירות בגמרא שהן טעויות מדעיות ברורות. התורה כותבת שהשמש סובבת סביב כדור הארץ (מעשה יהושוע "שמש בגבעון דום" - טעות פטאלית לחשוב שהשמש היא זו שזזה). וכו'

אתה: "סיבה שלישית יש המון גאונים שכן מבינים שהתורה אמת ..."

וואלה?.. איזה גאון?. ובדקת פעם כמה גאונים יש והיו לנצרות?. למדת על אוגוסטינוס? על הירונימוס?. אל תזלזל. ולאיסלאם לא היו גאונים? הרי הרמב"ם מדבר בחרדת קודש על אבו-נאסר אלפארבי (תגגל) פילוסוף ערבי חשוב.
כמו"כ, הרמב"ם כותב כי אריסטו הגיע "לקצה גבול החכמה האנושית" - אריסטו היה יהודי חרדי?... לא ידוע לי ככה...
אז אל תביא ראיות כאלה, נו באמת... היו וישנם חכמים ללא קשר לגזע או דת.

אתה: "סיבה רביעית שלא הגיוני שהעולם רץ ככה בלי תכלית .."

זה כבר הנחה שלך. אין מה לענות.

אתה: "אני הישאל שאלה אחרת בשביל מה ניראה לך שבאנו לעולם ? זאת השאלה הגורלית ".

אז ככה, אם אין תכלית, מה זה מוכיח?. קשה לך בלי תכלית אז תקח תכלית מזוייפת?. תכלית בכל מחיר?. אתה מניח ש"באנו לעולם" בשביל משהו. על סמך מה?. באנו לעולם כי אנשים עשו סקס. זה הכל. גם פרות וכלבים באים ככה לעולם. מעניין אם יש להם שאלות תאולוגיות-אקזיסטנציאליסטיות (=קיומיות) שכאלה.

avinoni23

New member
מעבר לטוב

אתה כנראה לא מבין תראש שלי.
בעולם יש המון המון המון שכן מאמינים שיש בורא.. הוויכוח של מי הבורא של היהודים או מוסלמים או של כולם זה הוויכוח .
כשאמרתי שמליון או שתיים שלוש כן מאמינים בתורה לא כולם באותו דרגה ויש כאלו שאומרים שהם יודעים שהתורה נכונה ... אז אם יש כמה מליונים אז אולי התורה באמת נכונה...
אבל זה לא נשמע לי הגיוני שהתורה היא רק של היהודים אני יותר מאמין שהבורא הוא של כולם שווה בשווה אני מנסיוני יודע שלרוב תמיד הרוב לא צודק.. תמיד הקומץ הקטן צודק... מה לעשות כי חכמים יש מעט ולא הרבה..

איזה דוגמאות אני יוכל לתת לך יש אין סוף... אל תידאג אני לא מדבר באוויר אחשליי..
למדתי לא מעט תורה ויש המון דברים חכמים ביותר שלא כתובים בשום ספר ...
ואין לי כוח לפרט .אם היא לא הייתה חכמה כולכך לא הייו תוכנים אותם מבוקר ועד לילה ...

אפחד לא אמר שאין גיאונים בעולם... אבל גם בתורה יש המון המון גיאונים שמע תמיד יש לפה ולפה... וזה שיש גיאונים בעולם זה לא אומר שהם לא מאמינים שיש בורא... בין אם יש בורא לבין אם התורה נכונה זה שמיים וארץ. מה שאני בא להגיד שיש המון רבנים שהם לא טיפשים בכלל שהם כן מבינים שהתורה אמת ואם יש הדר של כולכך הרבה אנשים שהולכים לכיוון התורה אז אולי יש שם משהו לא ?

לגבי התשובה האחרונה.. בנאדם כול החיים שלו אוכל עובד ישן אוכל עובד ישן ככה כול החיים.
הוא עושה אותם פעולות כול הזמן בצורות אחרות .. ובסוף הוא מת והופך לחול.. אז מה הפואנטה..? הוא בא לפה בשביל בסוף להיות ערימת חול זו המטרה? הריי בורא עולם יש לו חול בשפע בים .. יש לו בלי סוףף אז בשביל מה לייצר אדם שבסוף הופך לחול ?

תן לי תשובה תאכלס למה אתה חשוב שאין בורא נתחיל מהתחלה... שלב שני אם יש בורא מה ההוחכה שאין תחלית לעולם

סליחה אבל

אין לי כח לדיון הזה. ראיתי את התגובות שלך גם פה וגם בפורום השכן, ואני אל חושב שניתן לנהל דיון.
&nbsp
המשך יום נעים :)

BravoMan

Active member
לי דווקא יש כוח, ואולי יועיל למישהו מבאי הפורום האחרים

אם אפריך קצת מהקשקושים שכתבת כאן.
&nbsp
בוא נתחיל מדבר פשוט: האם אתה חושב שהעולם - כדור הארץ שאנו חיים עליו, הוא שטוח, ולא כדור?
אם אתה חושב שהוא שטוח, אין מה לדבר איתך, כי ילדים בגן היום יודעים שזה לא נכון.
&nbsp
אם אתה יודע שהוא כדור, תסביר כיצד ייתכן שלפני כמה אלפי שנים כל האנשים בעולם, בלי יוצא מן הכלל, חשבו שהוא שטוח?
אם כולם חשבו שהוא שטוח, אפילו החכמים ביותר, זה בטח נכון, לא ככה?
&nbsp
העולם מתוכנן?
דמיין שאתה מסתכל על השולחן ורואה כמה עוגיות בצורת כוכב, ותבנית כוכב ממתכת לחיתוך בצק.
&nbsp
האם נכון לומר שהתבנית נוצרה כדי להתאים לעוגיות, או שהאמת היא שהעוגיות נוצרו בעזרת התבנית, ולכן יש להן צורה של התבנית?
&nbsp
אותה דבר לגבי בני אדם ושאר החיות - העולם היה כאן קודם (זה אפילו כתוב בתורה!). הוא התבנית. הוא לא נוצר להתאים לנו, אנחנו התפתחנו להתאים עליו.
&nbsp
ואם כבר מדברים על התאמה - יש מעט מאוד מקומות שבהם אפשר לחיות.
שני שליש מכדור הארץ מכוסים במים. בני אדם לא יכולים לחיות במים.
מתוך השליש שנותר, חלק נכבד הוא שממה קפואה. חלק אחר הוא מדבר לוהט, חלק אחר נמצא לי הרי געש, חלק נמצא באזורים שנשטפים ע"י הוריקנים, בחלק מטיילות סופות טורנדו הרסניות.
&nbsp
וזה עוד לפני שדיברנו על חיות טרף, מקום לגדל אוכל וכו'.
בלי הטכנולוגיה המודרנית שהאדם פיתח בזכות כך שהצליח לשים את האמונה בבורא בכלל ואת התורה בפרט בצד, ולהתרכז בעזרה לעמו, אם אני שם אותך ב-99% מהמקומות בעולם, אתה לא תשרוד 5 דקות!
&nbsp
וזה רק על כדור הארץ, שהוא זעיר יותר מגרגר חול ביחס ליקום כולו!
הנה סרטון חביב שממחיש את הנקודה:
https://www.youtube.com/watch?v=jMYIl5b-paY&index=37&list=PLECD9ACF9D6F1F8FF
&nbsp
גם אם אתה לא יודע אנגלית, התמונות מדברות בעד עצמן.
&nbsp
טעויות?
הטבע "טועה" כל הזמן!
רק לאחרונה פורסם מחקר שמראה שממלכת המאיה, אחת התרבויות המתקדמות (יחסית לזמנה) וחזקות בהיסטוריה, קרסה ונעלמה לחלוטין בגלל בצורת של 100 שנה. איפה היה הגשם שלך אז?
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4609521,00.html
&nbsp
בגוף האדם טעויות קורות חדשות לבקרים - קוראים להם מומי לידה, מחלות תורשתיות, וסרטן - כל אלה למעשה טעויות שגורמות לבנייה לא תקינה של הגוף (זה הניסוח הכי מופשט שאני יכול לחשוב עליו).
&nbsp
פעם באמת לא היה חמץ בעולם. יש גם היום יצורים ללא עניים, ויש אפילו יצורים שהיו להם עניים והם כוסו בעור והפסיקו לעבוד כי לא היה צורך בהן.
&nbsp
99.9% מכל הסוגים השונים של יצורים שחיו בעולם נכחדו, וכל מה שנותר מהם במקרה הטוב זה מאובנים.
שים לב! אני לא מדבר איתך על יצורים מזן מסוים שחיו ומתו ובינתיים יש אחרים מאותו זן. אני מדבר איתך על זנים שלמים שכבר לא קיימים בכלל.
&nbsp
שמעת פעם על ציפור ה-"דודו"? על הזאב הטזמני?
שני אלה חיו לצד בני האדם, אבל היום לא תמצא אפילו אחד מהם. בשום מקום.
&nbsp
ולבסוף לגבי המטרה:
כמו שכתבתי לכמה חברי פורום אחרים - אם אתה ממש חייב מטרה, תמצא אחת לעצמך.
חיים נוצרו בתהליך טבעי, והם קיימים משום שיש להם תכונה להמשיך את עצמם - לשכפל, להשתנות, לשרוד.
ההורים שלך הביאו אותך לעולם (לא "באת" בכוחות עצמך), ואתה כנראה תביא ילדים בשלב כלשהו. זו כל ה-"מטרה" בחיים - להביא ילדים.
חיים שעמדו במטרה הזו, נמצאים כאן איתנו, חיים שלא - כבר לא קיימים.
&nbsp
בין אם יש בורא ובין אם לא, ובינתיים אין אף ראיה שיש דבר כזה, העולם עובד כפי שהוא עובד, וזה שתעצום עניים ותדקלם לעצמך שחסידה מביאה תינוקות וכדור הארץ שטוח, לא ישנו את המציאות.

avinoni23

New member
BravoMan

אין לי מושג אם הכדור שטוח או עגול אבל יש החלטה חד משמעית של כולם לפי מה שאני מיבן שהכדור עגול .
אחשלי בתורה אמרו שהוא עגול הגאונים של פעם ...

מה זה השטויות האלו שאנחנו התפתחנו ואותמנו לעולם.. בו נגיד שכן ..
עדיין זה לא סותם שגוף חכם כמו האדם יווצר לבד? ולא הגיוני שיש גשם .. ולא הגיוני שיש שמש ולא הגיוני שיש צמחים ושיש פירות וירקות .. מחסור של רק אחד מאלו ואין עולם מה האכיל אותך כולכך סרטים? בוא תסביר לי איך הגיוני שגוש בשר חושב? איך גוש בשר זז? הולך?
איך הגיוני ששכל שהוא גוש בשר שהוא חושב ? איזה טעיות יש בטבע? אנחנו גורמים לטעיות ? אני רוצה אם כול החוכמה שבעולם שיצלחו לייצר עין או אוזן של בנאדם בוא ניראה.. אחי אם כול הטכנולגיה שיש היא לא מתקאפילו לא 1% לחוכמת גוף האדם .

זה שיש כוח שברא תעולם זה בטוח אין לי ספק לשכנע אי אפשר... כי אני חוקר תנושא כבר 8 שנים ושמעתי מליוני סיפורים לפה ולפה.. ואין ספק שיש בורא...השאלה האם התורה אמת זה הכול

אחי כמו שאתה בטוח שאת הטלוויזה שלך ייצר משהו אז המשהו הזה יותר חכם מהטלוויזיה אז אותו משהו הזה בטוח שהוא לא נוצר ככה סתם מאוויר במקרה אין דבר כזה..
עולם כולכך חכם נוצר לבד ממש לא הגיוני

BravoMan

Active member
אז אתה לא רק בור, אתה גם שקרן...

בהודעה אחרת כתבת: "אני מוכן שתביאי לי סרטון אני אצפה בו אני לא מאמין בכלל בכלל בכלל אבל יאלה תמיד צריך לשמוע שתיי צדדים ולא רק צד אחד למרות ששמעתי את שתיי הצדדים"
&nbsp
וגם "אני מוכן ליראות סרטון שיסביר לי בדיוק את האבולציה .."
&nbsp
אבל בפועל אתה בכלל לא מוכן לקרוא את הקישורים או לראות את הסרטונים שמביאים לך.
אתה רק מדקלם "לא הגיוני", כאילו שאתה חושב שהגיון בכלל...
&nbsp
אני לא יודע מה עשית 8 שנים, אבל בטח לא למדת. אולי ישבת וקראת ספרים עתיקים שכתבו אותם בורים מעידן הברונזה, אבל זה לא נקרה ללמוד.
אם אין לך מושג מה צורת כדור הארץ, צא קודם כל לעולם ולמד איך הוא נראה. אחרי זה תחזור לפה להגיד מה הגיוני ומה לא הגיוני.
&nbsp
הגיוני לך שאנשים בסין לא נופלים? הרי הם בצד ההפוך של הכדור!!!
&nbsp
גוף האדם אינו חכם. הוא טיפש מאוד.
אם היית לך השכלה תיכונית בסיסית, ורואים שאין לך, אולי היית יודע מה זו "אלרגיה".
"אלרגיה", זה כשגוף האדם מחליט שמשהו לא מזיק, בעצם מזיק מאוד, תוקף אותו בכל הכוח, ועל הדרך פוגע בעצמו, לפעמים עד מוות!
תקרא כאן, אולי תחכים:
http://he.wikipedia.org/wiki/אלרגיה
&nbsp
אני למשל אוהב בוטנים, הם טעימים. אבל יש אנשים שהגוף שלהם כ"כ "מטומטם", שאיכלת פיסה קטנה של בוטן, שאתה בכלל לא תשים לב עליה, עלולה להרוג אותם!
&nbsp
הגיוני לך? אולי לא, אבל זה קורה!
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=213839
&nbsp
אגב, אתה גבר נכון? הגיוני לך שיש לך פטמות? חשבת פעם למה הן שם? מה חכם בהן, אתה הרי לא הולך להניק איזה תינוק?
&nbsp
וסתם מתוך סקרנות, כי זה ממש מטומטם מכדי שאני אחשוב לבד על סיבה: למה לא הגיוני לך שיש גשם?
אני יכול להבין למה לא הגיוני לך שיש שמש - בגלל שאתה בור ועם הארץ שאפילו לא למד בתיכון, אתה לא יודע שהשמש עשויה ממימן - החומר הכי נפוץ ביקום!
(אתה בטח גם לא יודע שהוא מהווה שני שליש של מים, כי זו כבר כימיה ברמה של כיתה ח'
)
&nbsp
אני לא יכול להסביר לך איך "גוש בשר" חושב או זז. לא בגלל שאני לא יודע, אלא בגלל שאתה לא מוכן לזה. חסר לך ידע בסיסי ביותר.
אם חשיבה כמו שלך, אני מתפלא שהצלחת להפעיל מחשב ולהגיע לפורום הזה.
&nbsp
שוב - לך תלמד מה היא צורת העולם האמתית, איך אנחנו יודעים שזו הצורה האמתית, ואיך זה הגיוני שיש אנשים בצד ההפוך והם לא נופלים.
אחרי זה, תחזור לכאן, ותתייחס ספציפית לדברים שכתבתי, במקום לדקלם כמו תוכי מנטרות של אנשים מימי הביניים, שחשבו שמחלות הם קללה או רוחות רעות.

avinoni23

New member
תקשיב

מוכן ליראות סרטון וראיתי אין סוף תאמין לי שמעתי אין סוף וויכוחים
ואם נסתכל באחוזרים הדת נשמעת הרבה יותר הגיוני אבבל אני לא מחפש מה יותר הגיוני אני רוצה וודאות !

אחשלי רואים אתה לא מבין מה זה גוף האדם...
רואים שעם כול החוכמות שיש לא מצליחים לייצר אפילו דימוי של שערה אמיתי ..
בו ניראה שיצליחו לייצר מוח עם רגשות ושהוא יחשוב לבד...
אל תבלבל תמוח בעולם יש חוכמה עצומה ביותר .. הכול מסודר פיקס פוקס פשוט יש דברים שאתה לא מבין ... זה הכול! פשוט כוח ההרגל זה כוח עצום אתה רגיל שיש שמש וירח ושהגוף של זז ושהלב שלך דופק... איך הגיוני שחומר מהטבע חושב ? איך אם בכול הטבע אין שום שכל אז איך נוצר לך שכלל ??? עיןן איך נוצר אוזן שיערה עזוב אותך פה אין לי וויכוח תאמין לי שאני בטוח שאני צודק 100% תלמד קצת על תזונה טבעית , גוף האדם ותבין קצת איך הדברים עובדים . תסביר לי איך עין שזה חול איך היא רואה? בוא ניראה אותך מייצר עדין של בנאדם בו מותק ניראה אותך ...

אל תידאג יש לי ידע יותר מכול בנאדם רגיל שתכיר או הכרתה בחיים שלך ובטוח ידע יותר משלך!
לגביי אלרגיה כי אותו בנאדם הזיק לעצמו עלידי תזונה לא נכונה וכול מיני דברים ...
הבנאדם קילקל את עצמו. ... מי ברא שיהיה לאדם פה לאכול ... תחשוב שבטעות הטבע הייה יוצר בנאדם חוץ מי פה .. למה העיינים נמצאות בראש ולא ברגליים ?תבין מחשבה רגשות זה משהו רוחני ולא משהו של הגוף כי בשר זה לא דבר חושב!! חול זה לא דבר שיוכל לחשוב!
איך אתה מסביר את זה שיש המון אנשים שלוקחים אין סוף תרופות לכול מיני בעיות ורק שהם לוקחים משהו מהטבע כמו קנאביס הם פיתאום מרגישים טוב יותר מכול דבר לא טבעי שהרופא נתן להם.. ותחשוב שכול תרופא ישבו אלייה אין סף אנשים בשביל לייצר תרופא.. תחשוב שבטע יש הכול אבל אם 0 אחוז תופעות ליווי שליליות ויותר מועיל פי מליון מתרופות שהרופאים נותנים!
אתה פשוט מדבר מחוסר ידע תבין גם אני הייתי פעם במשחבה שלך כי הייה לי חוסר ידע..
כי לא למדתי כלום..

אין לי מושג מה המשמעות של הפטמות ... אבל אני בטוח שיש להם משמעות אבל אתה יודע מה הבעיה שלך ? שמתוך מליוני חומכות בגוף האדם אתה מסתכל על איזה דבר שאין לי תשובה .... אני בטוח שיש תשובה.. ולא תמיד לכול דבר צריך להיות משמעות ...

אבלא אין לך שכל באמא שלי התוקי שלי יותר חכם מימך!!
אל תלבל תמוח על השמש גשם.... לא יוכל להיות שהכול כולכך מסודרר בניראה איך תסתדר בלי השמש בלי החמצן בלי הגשם בלי העצים פירות ... עזוב מתוק אל תדבר שטויות רואים שיש לך 2 גרם של שכל אם כול הלימודים של הכמיה שללמדתה וואתה אטום לגמריי זה מדהיםם...
תיודע כמה פרופסורים אנשי כמיה מדענים רופאים מה שאתה לא רוצה כן מאמינים?

אחשלי אפחד לא מדקלם ואני לא צריך ללמוד את כול מה שאתה אומר כי הדברים פשוטים .
עולם חכם בצורה מדהימה .. גוף חכם בצורה מדהימה ... יש משהו שייצר את כול זה.

BravoMan

Active member
אתה מצחיק

עוד לא החלטתי אם אתה טרול, או באמת בור ואהבל רציני...
עין עשויה מחול???
&nbsp
אולי מאוחר יותר בכל זאת אבזבז זמן לתשובה עניינית, יותר בשביל מי שקורא את הדיון ופחות בשבילך, אבל בינתיים קבל:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/1949073.stm
&nbsp
הנה בבקשה, מדענים יצרו אוזן אנושית על עכבר

(לא, זו לא בדיחה, זה ניסוי אמתי ושימושי)
&nbsp
נראה אותך מתמודד עם החכמה הזו...

avinoni23

New member
bravo

שמע אנגלית אני לא יודע..
להצליח לייצר אוזן אמיתית אין מצב בעולם!
אז יאלה בוא ניראה אותם מתקדמים ומתחילים לייצר אוזן של בנאדם יאלהה...
גם אני יוכל לספר שאני בעצמי ייצרתי עין של בנאדם ...
רוצה הוחכות תאכלס...בוא ניראה איךך זה התפתח בעתיד...

BravoMan

Active member
יש מצב, ולא רק אוזן!

לא ציפיתי שתדע לקרוא אנגלית, כי ברור שאפילו השכלה תיכונית אין לך, אבל חשבתי שהתמונה תספיק...
&nbsp
בכל מקרה, הכתבה ההיא משנת 97, מאז המדענים התקדמו ויודעים להדפיס כמה איברים, אפילו בלי צורך בעכברים.
קבל כתבה בעברית:
http://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=22012
&nbsp
בקיצור, חכמה יש, רק לא לך.
ואם אתה הולך לקרוא להם שקרנים, כדי שתביא סימוכין...
&nbsp
מצחיק - האל שלך שאתה כ"כ מאמין בו, אפילו לא מסוגל לספק לבני אדם מקור אור שלא גורם להם לסרטן.
גם כן מהנדס בגרוש...

avinoni23

New member
BravoMan

שמע אחשלי עם כול ההשכלה שיש לך יש לך גרם של שכל!!
תאמין לי שיש לי ידע ושכל שגם בחלום שלך אתה לא תשיג מתוק !
הינה למשל תזונה טבעית אתה לא מכיר אני כן מכיר ואני כן יודע מה הגורם לסרטן .
סרטן זה איתות של הגוף שהגוף אומר לך שאתה עושה משהו לא בסדר.
90% אחוז מהמאכלים שאנשים אוכלים הם מעובדים . + אין סוף רגשות שלילים שגם יוצרים כול מיני בעיות . בנאדם קיבל גוף בריא ותקין זה שהוא קילקל אותו זו בעיה שלו.
נו אחשלי למה הרופאה לא מצליחה לפתור את בעיית הסרטן? הריי העולם נוצר בלי שכלל..
וכשיו יש בליונים של שכל בעולם ואפחד לא מצליח לפתור את בעיית הסרט ? וואלה מדהים!!
קיצר באבי לך תעשה פפי

Erich vD

New member
מי גאון של אמא

בתורה יש המון גאונים? כן אחי, נוח ראה קשת אמר שזה סמל שאלוהים עשה בשבילו, וואלה גאון.
גאון זה מי שיושב לחקור תרופות לסרטן, זה מי שיושב להמציא את ווייז, זה מי שמפתח תוכנות שמאפשרות לך בכלל להיכנס לפורום הזה, וגאון זה מי שממציא לך כיפת ברזל שלא ייפלו לך טילים על הראש- ומי לא גאון? הנבלות שיושבים "ללמוד תורה" מקבלים כסף מאיתנו בשביל לשבת כמו אידיוטים ולפרשן לי את אותו נוח שמתלהב מהקשת שאלוהים עשה בשבילו. מה הם עשו למען האנושות שאתה כל כך מתלהב ממנה???

BravoMan

Active member
האמת, אני חושב שנוח היה גאון בסתר!

רק שהוא לא היה בן אדם. הוא היה "אדון זמן" מכוכב גליפרי.
&nbsp
הדרך היחידה להסביר איך כל החיות נכנסו לתיבה שלו, ועוד נשאר שם מספיק מקום לאוכל ושתייה ל-40 יום ולילה, היא שהתיבה, כמו ה-TARDIS של דוקטור הו, גדולה יותר מבפנים

&nbsp
בתור חובב חייזרים, הייתי מצפה שתדע את זה

&nbsp
(כל הודעה זו נכתבה כבדיחה, נא לא להיעלב או לנסות להגיב ברצינות, תודה!)

למעלה