שרשור היכרות עם הפתעה: 72 שעות מ-ע-כ-ש-י-ו-!

Sonic hedgehog

New member
מה לא בסדר באמא שלך?

לא סתם ככה משדכים ישה לחוזר בתשובה.
(סתם, אל תקחי אותי ברצינות)

לא לקחתי ברצינות אבל

לכן הוספתי שסבא שלי הוא זה שהחזיר את אבא שלי (ועוד...) בתשובה והוא זה שעשה את השידוך לביתו....

נשמע כל כך מוכר... התהליך

התחושה שאולי אני הוא ה"לא שפוי" בסיטואציה... האומץ לחוש ש"כולם לא שפוים", ש"אני צודק", אפילו שאף אחד בסביבה לא סבור כך!

וגם הלהיות בשום מקום הזה, התלישות, שמביאה אותך להסתכל על כל האנשים מהצד, כאילו היית מבקר מיקום אחר, ולהתחיל לחשוב לאן הם הולכים, למה הם הולכים, ולמה כולם מחייכים.

בדיוק. זה בדיוק המצב וההרגשה.

כבר כתבתי לך

אז רק אזכיר שוב:
אל תתני להם לבלבל אותך.
תזכרי שהם חייבים לספר לעצמם שאת לא שפויה! אחרת אבוי, יש אפשרות שאת צודקת ועולמם מתערער עליהם.

את שפויה, הרבה יותר מהממוצע כנראה.

מעשה בילדה בת 14

מבית חסידי מאוד מהסוג הגרוע והסגור ביותר שבגיל ארבע עשרה וחצי הבינה שהיא לא רוצה להתחתן

(בחסידות המדוברת מתחתנים בגיל מאוד צעיר)

הכל התחיל במחלה שתקפה אותה (גם מהסוג הגרוע ביותר), החלו ספקות ותהיות של למה אני? למה דווקא אני צריכה לקבל מחלה כזו? אולי זה בגלל שהיא לא התפללה את כל התפילות? ואולי זה בכלל שאבא כועס עליה הרבה? או שזה אפילו בכלל בגלל שפעם הגרביים שלה היו קצרות?

לאחר שהחלימה החליטה להתחיל לשאול שאלות את אבא, את הדוד, ואפילו את הגיס שמקורב לרבה והתשובות לא היו מספקות וגם לא ממש נענו כי למי אכפת מה ילדה בת 14 וחצי חושבת.
אחרי מעט זמן היא הבינה שזו לא הדרך אז היא סיפרה לאבא שאמר לה ללכת מהבית. בהתחלה היא עברה לרחוב, לעיתים לספסל לעיתים לחברות. לאחר שלושה חודשים וקצת תת תזונה היא הגיע בדרך כלשהי לקיבוץ ושם נשארה עד סוף התיכון ואז מסלול רגיל בגרויות בתיכון, צבא , וכרגע אוניברסיטה.

כיום הילדה המדוברת כבר בת 24 חיה חיים מלאי אושר ואהבה חלק מהמשפחה כבר בקשר וחלק לא אבל מנסים לאט לאט.

אני ממש אוהבת אוכל טוב, אני לא ממש מכירה אתכם אבל הגיע הזמן.

השיר שלי הוא Simon And Garfunkel - The Sound of Silence

אחד השירים הראשונים ששמעתי

http://www.youtube.com/watch?v=uuoRCQOEEl8&feature=fvst

(יש עוד הרבה סיפור אבל אנחנו רק בהתחלה)

וואו

ברוב נאיביותי חשבתי שמחלות עושות את זה למשפחה ושבמקרה שלך אולי היו מקלים עלייך קצת את החיים, מסתבר שטעיתי.

סיפור מרתק (גם השאר, אבל שלך בכלל הזיז לי)

בבקשה תתחילי לכתוב פה מעט יותר על עצמך.

ומילה ללייזר. אנא הארך את זמן התחרות או משהו, זה הדבר הכי טוב שקרה לפורום מזה חודשים אם לא שנים (לא מבחינת מספר הכותבים או משהו בסגנון, אתה מגלה פה מרגליות שאולי לעולם לא היו נחשפות).
וכמובן שוב תודה גדולה גדולה, אין כמוך בכל העולמות.

בין 15 ל16 אז

היום מקובל "אפילו" בגיל 17 ממש מתפתחים שם בחסידות אולי עוד כמה שנים הם יבינו שמותר גם פחות מעשר ילדים

ויפסיקו עם הצמות האלה הם ממש מכוערות

למעלה