לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1625116,251 עוקבים אודות עסקים

פורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

אודות הפורום יוצאים בשאלה

שלום וברוכים הבאים לפורום שלנו! נושאים רבים מטרידים את מוחם הקודח של היוצאים והיוצאות בשאלה. הקשר עם המשפחה, השלמת השכלה, מערכות יחסים זוגיות ועוד ועוד ועוד ועוד... על מנת לדון באותם נושאים, בכדי לתמוך ולעודד האחד את השני - בשביל זה קיים הפורום. 
הפורום נפתח מתוך מחשבה על היוצאים בשאלה מהמגזר החרדי. מהר מאוד התברר שלא רק אנחנו, החרדל``שים, זקוקים לפורום אלא גם הדתל``שים ואולי הדתל``שים זקוקים לו אף יותר מאשר החרדל``שים. לחרדל``שים יש את ה.ל.ל. עבור הדתל``שים אין בעצם כלום... מהר מאוד גם הצלחנו להבין שהדתל``שים תורמים לפורום באספקטים שונים ומגוונים. אי לכך ובהתאם לזאת (ועל יסוד החלטת עצרת האומות המאוחדות) אנחנו שמחים לברך בברכת ברוכים הבאים את החרדל``שים לסוגיהם השונים ואת הדתל``שים למיניהם (וכל המינים...כרגע יאבדו) השונים...
אז יאללה, למה אתם מחכים? קדימה לפורום! 

x
הודעה מהנהלת הפורום
 http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc6/274778_735549863_1121812854_n.jpg
המשך >>

לצפיה ב-'שירשור הניקים השנתי*'
שירשור הניקים השנתי*
<< ההודעה הנוכחית
23/01/2010 | 09:58
150
222
מה הניק שלכם אומר?
באיזה נסיבות הוא קם?
למה קוראים לו ככה?
כמה יש לכם בכלל ?
ועוד פרטים...

*עפ"י רעיון של הכבשה

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'spag על שום מה?'
spag על שום מה?
23/01/2010 | 10:12
24
נסענו לטיש בתל אביב ודיברנו על זה שאני צריך לכתוב בפורום. התלבטתי בקול איזה ניק לבחור ואחת, הדס אחת שאנלא חושב שהיא כותבת בפורום עכשיו, הציעה את spag כי אני ספאגטי. שלא תגידו שהאורך לא קובע.
ככה זה נשאר כבר מאות שנים וכך כנראה ישאר לנצח. אמן כן יהי רצון.

אין לי עוד ניקים.
ספאג אלוהיך, ספאג אחד.

בוקר טוב,
שבת שלום.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אין אפילו אחד'
אין אפילו אחד
23/01/2010 | 10:41
12
29
כאשר הייתי מתקשר למישהו, השיחה התנהלה כך:
מי שעונה שואל "מי מבקש?"
הייתי עונה "דני."
הוא שואל "איזה דני?"
הייתי עונה "יש רק 'דני' אחד."
צוחקים ומעבירים את השיחה בלי לשאול יותר.

מזה הגיע הניק.

יש לי רק ניק אחד פעיל בתפוז. יצרתי עוד אחד עם שמי המלא, אך מעולם לא השתמשתי בו.
פעם הייתה מסיבת תחפושות במפגש פורום ריקודי עם (בתפוז) והתחפשתי לדרקולה (אף אחד לא זיהה אותי כי האיפור נעשה ע"י מאפרת מקצועית דה-לוקס), אז כדי להירשם למסיבה יצרתי ניק "בדם אהבתי" (שם של ריקוד) אך גם איתו מעולם לא כתבתי בפורומים.

אז לעניין כמות הניקים בפועל, יש רק אחד...

אם אתה רוצה עוד פרטים, תצטרך לפרט ולנמק
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'המרגל שחזר מהכפור...'
המרגל שחזר מהכפור...
24/01/2010 | 19:06
11
32
ככה חוזרים אחרי יותר משנה בלי מילת הסבר?

ברוך הבא איש קשיש...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'סדרי עדיפויות'
סדרי עדיפויות
24/01/2010 | 20:26
10
20
הסברתי בפרטי למספר שואלים אך הנה אאוטינג עבורך...

בשנתיים האחרונות החיים שלי עברו תהפוכות רבות. בעצם - תמיד החיים שלי עוברים תהפוכות, לא ברור לי למה. אולי בגלל שאני ספונטני מדי

הדברים שגזלו לי המון זמן (לפי סדר מהרב למעט): הבת שלי שבה אלי אחרי שנים רבות של נתק (ואז שוב עזבה כעבור שנה), סיימתי ללמוד באונברסיטה נושא חדש שלא קשור למקצוע שלי, ואני משקיע זמן רב בנתינת צומי לשני הבנים שלי.

הדברים שגזלו לי מעט זמן: נפרדתי מההיא שגרתי איתה כ 10 שנים (שאיתה נולדו לנו שני בנים - ללא חתונה רחמנא ליצלן), אני שוקל בשיא הרצינות לעקור מארץ הקודש והפיגועים ולעבור לארץ האפשרויות והנקמה (תכנון - בעוד שנה וחצי), ואני מסדר את הבית לקראת מכירה בע"ה ז"ל (או משהו כזה, כבר שכחתי את כל ראשי התיבות).

יש עוד דברים שונים ומשונים אך הם לא לפורום.

בתוך כל זה נאלצתי לוותר על כמה מתחביביי, שזה בין היתר שיטוט בפורומים רבים וביקור בפאבים בתל אביב עם המון רעש רקע וללא יכולת להבין את מה שהשני אומר (אולי כי מדברים אידיש).

בוקר בהיר אחד התגלה אלי האלוהים ואמר לי "קח נא את מקלדתך את יחידך אשר אהבת את 105 (105 מקשים, לא 108) ולך לך אל פורום היוצבש". אה, סתם התגעגעתי, אבל סיפורים עם האלוהים יותר פיקנטיים מאשר תאווה יצרית אגואיסטית. בנוסף - כבשה תוהה איימה עלי שאם לא אכתוב בקרוב בפורום, היא תוציא פאשקעוויל הקורא לכל הצדיקים בפורום להחרימני (גם זה יותר פיקנטי מאשר סתם שאלה מתי אשוב לכתוב).

עכשיו שיש לי קצת יותר זמן (מי יודע - אולי זה זמני) חזרתי אל גוב האריות (רק אני יכול - כי יש רק דני אחד).

תודה על הברכות ותודה על ההתעניינות. כיף לחזור ולשגע אתכם. אה, לא, אתם כבר משוגעים...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לגבי המעבר, '
לגבי המעבר,
24/01/2010 | 22:23
2
19
מקווה שאינך מתכוון לצמיתות. אם כן, חבל
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'כן. לצמיתות.'
כן. לצמיתות.
24/01/2010 | 22:52
6
לצפיה ב-'Look at the bright side'
Look at the bright side
24/01/2010 | 22:53
14
יהיה לך איפה לשהות אם תבוא לבקר בארץ נכר.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אהבתי, כן יש דני(אתה) רק אחד...'
אהבתי, כן יש דני(אתה) רק אחד...
25/01/2010 | 20:09
6
31
גם האמת היא רק אחת. לא שבעים פנים לה. (עיין=70).
אני שמחה שהאנשים באתר הזה "השילו" את היראה, החרדה, והפחד  לפקוח עיניים, להתייחס לרגשות שלהם ולא לשקר לעצמם שלחיות בשקר עם עצמם והחברה בה הם נמצאים  זו דרכה של נשמה. יצאו נגד החברה שאליה נולדו העזו, ומתמודדים להגיע למקום בו יוכלו לחיות בשלווה והרמוניה עם נשמתם (הדת, שבה למילים יש כוח, בלבלה אותנו כשהפכו את הנשמה לנפש.)  שלא כמו באתרי הדת האחרים שם, קשה להם לראות את האמת. בלבלו אותם .
שמחה לעזור, עברתי תהליך ארוך  מיגע למצוא את האני שלי ולהתחבר למי שאני באמת. הפכתי לאדם פורה, יצירתי, פעיל, תורם, מאושר והיום אני יודעת לאן אני רוצה לנווט את החים שלי. כל הכוח שהיה טמון בי, ידעתי עליו, אבל לא האמנתי שהוא כוח, התייחסתי אליו כחולשה, לא האמנתי בי גם כשאנשים ראו את כוחותיי, ואמרו לי. אני לא האמנתי. רק כשהבנתי דרך מחקרי המדע שאין צורך בקיום של אלוהים כדי שהיקום שלנו יתהווה ויתקיים ו"הרגתי" את האלוהים, באותה שנייה הרגשתי איך כל הקשרים שמקשרים אצלי במוח בין התאים נפרמים מתחיל חיבור, חדש בין התאים. פתאום התחלתי לראות כמה העולם הרבה יותר פשוט. נעים, מזמין ויפה. אני מנווטת את עצמי . כשהוצאתי את החוצץ שהיה ביני ובין נשמתי, זרמו להן התובנות נפקחו עיני והתחלתי לעשות כל אשר חשקה נפשי. באמת שלה. win win, בעברית שאנו מכירים "ואהבת לרעיך כמוך". זה שורש הנשמה. זו המהות שלה. היא יודעת שהיא אחת (המודעות האישית) מיני רבים ובדיוק כמוה כל אחד אחר. וכולנו ביחד זו "הנשמה" ממעל (הודעות הקולקטיבית). וממה זה בדיוק מורכב...בשביל זה יש לנו היום מדענים שעדין בודקים ומבררים את האמת לאשורה (לא יפסיקו עד שיתנו לנו אישור).
יש לי בלוג,  להיות הקוסם שלי. אשמח אם תבקרו ומבטיחה להפריח תובנות.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שלום לך גברת מתפלפלת'
שלום לך גברת מתפלפלת
25/01/2010 | 20:19
5
27
קודם כל - ברוכה הבאה לפורום, את מוזמנת לספר מעט על עצמך ועל מה שהביא אותך לכאן (מומלץ עם מעט יותר אנטרים...).

דבר שני, סתם מסקרנות. את כותבת אי שם בתוך דברייך "שמחה לעזור", רק שלא בדיוק הבנתי למי עזרת...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לכל מי שהדת בלבלה. בעצם לכולנו.'
לכל מי שהדת בלבלה. בעצם לכולנו.
25/01/2010 | 21:06
4
13
לצפיה ב-'אני שמח שעזרת לי ומודה לך על כך'
אני שמח שעזרת לי ומודה לך על כך
25/01/2010 | 21:31
3
23
קשה לי קצת לזכור מתי זה קרה, אבל חזקה עלייך שכל דברייך אמת.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'למה יש לי הרגשה שהצבע הכחול'
למה יש לי הרגשה שהצבע הכחול
26/01/2010 | 11:00
2
25
מיתן את הציניות המצופה ממך במקרה זה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'זה מיתון זה?'
זה מיתון זה?
26/01/2010 | 12:23
1
18
אני הופך אט אט לבריטי - ככל שהדעה שלי נחרצת יותר, אני מביע אותה בצורה עקיפה יותר...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'כן, בריטי זו הגדרה טובה כאן'
כן, בריטי זו הגדרה טובה כאן
26/01/2010 | 13:43
5
לצפיה ב-'סוהיזו=חיוך (פורטוגזית)'
סוהיזו=חיוך (פורטוגזית)
23/01/2010 | 13:39
1
18
פעם למדתי קפוארה באחד השיעורים הגיע מאסטר מברזיל ויצא לי לנהל איתו שיחה, וכשסיימנו לדבר הוא אמר שמאותו רגע השם שלןי בקפוארה הוא סוהיזו כי כל השיעור החיוך שלי לא ירד ויש לי חיוך מקסים במיוחד,, ומאז נרשמתי לתפוז תחת הניק סוהיזו. בעבר היו לי ניקים כמו, הנסיך הלבן, קאובוי 17, משה1989, ואני כבר לא משתמש בהם..
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'קפוארה '
קפוארה
24/01/2010 | 12:00
12
מתגעגעת כל כך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בגלל שאני מנהל '
בגלל שאני מנהל
23/01/2010 | 14:08
15
חיים כפולים שנעים בין... לתל אביב, אימצתי לי שם שבו אני נקרא בתל אביב,ומשום מה בחרתי את השם אביב.

וזמיר היה השם של סבים שלי שהיו חילוניים,אז יש פה חזרה לשורשים,וגם להחזיר להם את הכבוד שלא היה לי כלפיהם כשהייתי דוס.

יש לי עוד ניקים עם אותו שם בשינוי המספרים.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אדרנלין זה הגיג שלי.'
אדרנלין זה הגיג שלי.
23/01/2010 | 14:40
16
פעם, כשהיה לי זמן גם לגלוש על גלשן רוח בים וגם לרכב על אופנים בשביל הספורט וגם לדאות וגם לטייל (וגם עבדתי יותר שעות)..
ופעם בשבוע עשיתי טיפול שיאצו בשביל הכיף, סיפרתי למטפלת שעשיתי את כל זה באותו שבוע, ובדיוק נרשמתי גם לקורס גלישת גלים..
היא אמרה לי : צריך לקרוא לך אנדרנליסט, לקחתי.

יש לי עוד 2 ניקים לא בשימוש.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' תוספת + מענה'
תוספת + מענה
23/01/2010 | 15:09
15
העלינו את רעיון הניקים במפגש האחרון, מסקרן לשמוע איך אנשים בחרו את הניק שלהם, בנוסף יהיה מעניין אם תכתבו איך הגעתם לפורום בפעם הראשונה.

ועכשיו לתשובה שלי. לפני שבע+ שנים (כבוד!) בזמן שיטוטי בדף הראשי של תפוז ראיתי הודעה שנכתבה בפורום. נכנסתי, קראתי הודעות במשך ארבע שעות! ואחר כך חשבתי על ניק והתחלתי לכתוב.

חשבתי שעד אז בעצם הייתי כמו כבשה שהלכה עם העדר אבל תהיתי  אם אני עושה את הדבר הנכון, בנוסף הקטע של התלתלים וכאלה ומשם הניק.

יש לי ניק נוסף בתפוז אבל הוא בשימוש אחת לחצי שנה אולי ולא השתמשתי בו בפורום יוצאים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני זוכר שני תרוצים'
אני זוכר שני תרוצים
23/01/2010 | 15:18
1
18
לפני עידן התירגום של גוגל הייתי משתמש בתוכנה בבילון לתירגום
יכול להיות שזה מזה
אם כי אני זוכר גם שראיתי סרט בתשעה באב על ירמיהו ובבל  והבבילון באנגלית נתפס לי בראש

זה קשור לסדירת המדע הבדיוני בבילון 5 (נדמה לי)
לא לתלמוד הבבלי
ולא ללסביות (גם על זה שאלו אותי, כנראה שיש לשם קשר כלשהו לזה)

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-' התוספת'
התוספת
23/01/2010 | 15:34
10
בלי שלום ובלי כלום
ההודעה הראשונה
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...
ההודעה השניה : בערך שלום באתי לעשות סקר...
רק שזה היה סתם למטרת ידע
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp...

שימו לב לבאג, ההודעה הראשונה נכתבה חודש לפני שפתחתי את היוזר מה שלא נכון
יוצאים בשאלה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אצלי זה די פשוט'
אצלי זה די פשוט
23/01/2010 | 15:45
18
השיר Free Falling של Tom Petty בדיוק היה דלוק ברקע והחלטתי שזה מתאים לזמן ולמקום שהייתי בו באותה תקופה. למחרת כבר חשבתי על משהו אחר, אבל זין, לאבד ארכיון של יום שלם?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הניק שלי'
הניק שלי
23/01/2010 | 15:47
17
פתחתי את הניק בתקופה ש"התחלתי לעשות שטויות"
ומן הסתם הרגשתי קצת "מרשעת" על כל העברות שהתחלתי לעשות
אז כדי להרגיע את המצפון שאני בסדר כנראה פתחתי דווקא את הניק הזה.
הגעתי לפורום דרך האתר של חופש
בעצם בזכות הפורום יצאתי בשאלה... :))
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני זה אני :)'
אני זה אני :)
23/01/2010 | 18:10
2
13
אני חי וזז ברשת כבר שנים על גבי שנים ומאז שאני זוכר את עצמי, מעולם לא הסתתרתי מאחורי כינוי אנונימי.
תמיד השתמשתי בשם הפרטי שלי.
amitay - אולי יש משהו בעניין הזה של שורש ה-א.מ.ת שבו שגורם לי קצת לסלוד משקרים ומאלץ אותי להגיד את אשר על ליבי.
לא שאני חושב שאלו מכם המשתמשים בכינויים הם שקרנים חלילה, אבל אני אישית בחרתי להציג את עצמי כפי שאני.
אני מניח שאם הייתי בוחר בכינוי, עם השנים היה לי יותר ויותר קשה להיחשף.

אני רוצה גם לענות על התוספת של הכבשה...ומאחר וזו ההודעה הראשונה שלי כאן, אז עוד יותר מתאים.
הגעתי כי ענייני הדת וחופש הבחירה מעניינים אותי מאוד.
גילוי נאות - בשנה האחרונה אף הקמתי אתר שמוקדש לפרשנות ליברלית של התנ"ך (כפשוטו) ובעצם מנסה ליצור "תורה לבנה" שאינה נשלטת על ידי קומץ רבנים ספציפי.
אבל לא לפרסם הגעתי אז אעצור כאן בעניין זה :)

בכל מקרה, אני מקווה שיהיה לי מעניין כאן. ברוך הבא לי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ברוכבא!'
ברוכבא!
23/01/2010 | 23:15
1
2
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
24/01/2010 | 06:53
1
לצפיה ב-'התשובות שלי :):)'
התשובות שלי :):)
23/01/2010 | 20:56
2
18

הניק שלי סלב- הוא מופיע בפרסומות לתרופות, משחות שיניים וכל פרסומות שיש בה רופא, בד"כ מופיע בכוכבית ובאותיות ממש קטנות.

רציתי ניק בלי מספרים, בהתחלה חשבתי על "המציגה אינה חיילת" ואז הבנתי שזה כנראה פוליטי מדי. נשארתי אינה רופאה.

יש לי 3 ניקים בתפוז, אחד מגיל 14, אחד מגיל 17, וזה-מגיל 20. לכל ניק הסיפור שלו, ולא אחשוף אותם כרגע. רק אומר שאינני משתמשת בהם- אלא רק בנוכחי.

אני מקווה שפתרתי את כל השאלות שאי פעם ישאלו על הניק שלי...
שרשור מבורך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'פתרת כמה ועוררת עוד כמה...'
פתרת כמה ועוררת עוד כמה...
23/01/2010 | 21:55
1
20
היי, אני מבולבלונת.

כאן מיולי 09' כשמי כן הייתי, מבולבלת לגבי מיקומי ביקום בכלל ובועת הדת והחרדים בפרט.
רציתי להיות מבולבלת, אבל גם לא רציתי מספרים ומסתבר שיש עוד כמה מבולבלות בתפוז. משם הדרך היתה קצרה להתפתחות יצירת המופת של הניק שלי.

כ3 שנים מכירה את תפוז, 4 ניקים ברזומה באתר. האחרון היחיד הפעיל כיום.
כמו המציגה גם אני לא אדבר עליהם יותר מידי...

אני תוהה אם יהיה לי ניק נוסף עם חלוף הסער או שמא יונצח שמי בבלבלת סלה.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'יונצח יונצח'
יונצח יונצח
23/01/2010 | 22:11
15
הכי כיף להתבלבל!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
23/01/2010 | 21:10
1
18
פתחתי אותו עוד בהיותי בפונביז, פרסר זה כינוי למי שאוכל הרבה.יש לי עוד ניקים,אבל אינם בשימוש ממזמן
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הא והייתי פה פעם בעוד ניק'
הא והייתי פה פעם בעוד ניק
23/01/2010 | 21:16
14
לפני איזה שנתיים קופיפלה וגם הייתי בטישים אבל זה כבר ימים עברו
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לא מאוד עמוק'
לא מאוד עמוק
23/01/2010 | 21:27
1
14
הייתי אז גר במושב, והרגשתי ממש מושבניק וצעיר בגיל 17. ממרומי ה21 שלי אני באמת הייתי אז צעיר!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בדיוק היום'
בדיוק היום
23/01/2010 | 22:15
10
אמרתי למישהו "אתה יוצא עם בחור בן 19? קטין!"

והוא ענה "כן, גברת 21, את לא קטינה".

כנראה שכמה שנגדל נהיה קטנים יותר.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'המייל שלי בכל העבודות שעבדתי בהם '
המייל שלי בכל העבודות שעבדתי בהם
23/01/2010 | 21:56
4
23
בכל חברת מחשבים ו/או מוסד ציבורי שאתה מתחיל לעבוד בהם, נותנים לך מייל שהוא השם שלך כרוכית (שטרודל) הדומיין של העבודה. אבל מכיוון שבדרך כלל יש כבר איזה אלי אחד בחברה, לוקחים את האות הראשונה של שם המשפחה שלך.  אה כן. זה תמיד באנגלית.

eli zvik זה השם שלי, ובאופן טבעי בכל מקומות העבודה המייל שלי היה eliz@xxxx.com . בלי שביקשתי, זה פשוט ככה בכל המקומות.

אז לקרוא לניק שלי "אליז" לא ממש עבד (עשיתי את זה קצת פה ושם) כי זה שם של בחורה, ולא סתם בחורה אלא כוסית, ולא סתם כוסית אלא מחוץ לארץ. ואני ? אני בכלל בחור, מבני ברק (במקור) אז עשיתי Eli Z והתוצאה היא אליזד.

מליון פעמים חשבתי להחליף את הניק שלי למשהו בעל משמעות מתוחכמת, משהו שיהפוך אותי לחית אינטרנט שנונה עדכנית ומגניבה. משהו שיישב עלי כמו סניקרס אופנתיות על יודה לוי. אבל כבר הכירו אותי בתור אליזד, ולא התחשק לי לבלבל את קהל הקוראים הוירטואלי שלי שהלך וגדל ככה שאני הלכתי וקטנתי (באמת, בתחילה הייתי מטר שבעים וחמש והיו לי שישה קוראים...) אז נשארתי עם הניק האפור הלא מובן וחסר ההשראה הזה: אליזד

וכך כנראה זה יהיה לעולם  

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ואני דווקא חשבתי שזה ניק מיוחד לפורום יוצבשים'
ואני דווקא חשבתי שזה ניק מיוחד לפורום יוצבשים
23/01/2010 | 23:19
2
17
מין שם מתוחכם שכזה של מי שמרגיש שהוא עבר לצד של ה"זדים" וקורא לעצמו דווקא בשם בסגנון הדוסי...

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מתברר שאפשר להיות מטומטם .'
מתברר שאפשר להיות מטומטם .
24/01/2010 | 06:27
1
18
ועדיין להשאר חיית אינטרנט שנונה וכ'ו.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
24/01/2010 | 17:16
13
מה ג'קל עשה שאתה קורה לו מטומטם? ועוד ע"ג דפי הפורום?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ואני חשבתי שה"זד" זה בפתח ולא בסגול...'
ואני חשבתי שה"זד" זה בפתח ולא בסגול...
24/01/2010 | 09:38
14
תמיד שיעשע אותי שמישהו יוסיף את המילה "זד" לשמו, כי למיטב ידיעתי משמעותו ברוסית "חלק אחורי של הגוף" (ומתכוונים לרוב לישבן).

מה לעשות, אצלי Z זה "זי" ולא "זד".

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'די פשוט'
די פשוט
23/01/2010 | 23:25
15
את הניק פתחתי בתקופה שבה התעניינתי באפשרות לעשות דוקטורט בארה"ב. לא רציתי שמישהו מהאוניברסיטה בה עשיתי תואר שני או מהעבודה יידע על התכנית הזו, ולכן חשבתי שאני צריך להסתתר ממש היטב ולא לחשוף פרטים.

חילקתי את עצמי לשניים - אני ה"אמיתי" והניק שלי בתפוז, ומכאן - מאחורי המקלדת ישב "מיסטר הייד", ולכן, הדמות שהשתקפה בעולם התפוזי היא מן הסתם ד"ר ג'קיל.

בתקופה מסויימת, לאחר הגירושין והיציאה בשאלה, חזרתי לתפוז לאחר זמן רב ללא שימוש. קראתי לעצמי "מתחיל בהתחלה", כי ממש כך הרגשתי.
אלא מאי, כשנפגשתי עם האנשים שמאחורי הניק הדיאלוג היה כזה:
- שלום, אני מתחיל בהתחלה.
- נעים מאוד, ומה הניק שלך?

אז החלטתי ש"מתחיל בהתחלה" זה לא רעיון כזה טוב, וחזרתי לד"ר ג'קיל - למרות שהפעם כבר יצא גם מיסטר הייד למפגשים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'משחק מילים משעשע'
משחק מילים משעשע
23/01/2010 | 23:44
1
12
או שלא, תחליטו אתם.

משמש אותי גם ביומיום, יחד עם 'בתאלה' ו'בתוּשה'.

(אבל בנינו, מה זה משנה הניק, העיקר שאת החתימה שלי לא שוכחים)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
24/01/2010 | 02:06
לצפיה ב-'סתם בלי משמעות'
סתם בלי משמעות
24/01/2010 | 00:03
13
חבר מהישיבה, 'בחור שקצת מכיר את העלם', הכיר לי לראשונה את האינטרנט, וכחלק מההיכרות נרשמתי למספר אתרים, וה'מייבין' המליץ לי לבחור ניק קליל, משהו כמו פינגו. באתר הראשון זה עבד, בשני כבר היה תפוס. כיוון ש"על ד' דברים נגאלו ישראל ממצרים: שלא שינו את שמם" וכו', הוחלט לשמור על השם, ורק להוסיף הצהרת גבריות. מאז זה הפך לניקי באתרים רבים, ולא פסק פומיה מגירסא גם כשנרשמתי לתפוז.
לפורום הגעתי לאחר שחבר שלמד איתי במכינה הכיר לי אותו. אותו חבר היה נכנס לכאן "בשביל הקטע", ואני הוקסמתי מהקטע והתחלתי לקרוא באופן קבוע. הצצתי ונפגעתי. אחרי תקופה, בראש השנה 2009, רציתי להגיב להודעה, וכך נולד הניק.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'השם של הוא שם של גן מגניב'
השם של הוא שם של גן מגניב
24/01/2010 | 00:03
7
17
(כלומר השם מגניב הגן קצת פחות).

בהתחלה קראו לי just chip בגלל שאת הכרטיס פתחתי לפורום ביולוגיה והיתי בתקופה בה עשיתי פרוצדורה בשם Chromatin immunoprecipitation (בקיצור ChIP) בקביעות.

אני יודעת אני בן אדם משעממם
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אוף, בא לי לבקר אותך במעבדה'
אוף, בא לי לבקר אותך במעבדה
27/01/2010 | 01:39
3
5
לצפיה ב-'זאת לא המעבדה העכשווית שלי'
זאת לא המעבדה העכשווית שלי
27/01/2010 | 02:41
2
11
ולא המחקר הנוכחי.
עכשיו עובדת על התפתחות לב, אבל את תמיד מוזמנת (בפורום ביולוגיה אפילו העלתי פעם לינק למלגה למימון קולברציה בין מעבדות בארה"ב וישראל)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'את בארה"ב'
את בארה"ב
27/01/2010 | 10:28
1
2
לצפיה ב-'לכן הלינק'
לכן הלינק
27/01/2010 | 19:19
3
לצפיה ב-'ניפצת לי מיתוס'
ניפצת לי מיתוס
26/01/2010 | 06:41
1
16
רק אני הייתי בטוחה שמדובר בדמות המצויירת?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הגן קרוי על שם הדמות המצויירת'
הגן קרוי על שם הדמות המצויירת
26/01/2010 | 09:28
13
אבל בדמות המצויירת יש The כלומר Sonic the hedgehog
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'כי אני הכי טובה בלשקר את עצמי'
כי אני הכי טובה בלשקר את עצמי
24/01/2010 | 00:32
12
לא באמת נמאס לי.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'דתילוני, זה ברור'
דתילוני, זה ברור
24/01/2010 | 00:40
1
21
פעם הייתי דתי, והיום חילוני

היה לי ניק נוסף "קסדה בראש טוב" שבאותה תקופה התניידתי לכל מקום על אופניים. וניק נוסף בשם "החוליות החלשות" שהוא היה הניק הראשון
אין שום כוונה לשנות את הניק, ואין לי שום ניק נוסף

הגעתי לפורום באוקטובר 2002 (הגענו)

בעקבות המלצה מחבר שהוא גם בן משפחה, חודש אחר כך כבר הגדרנו את עצמנו חילונים

ההודעה הראשונה

השבת הראשונה
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'נורבגי זה החלום שלי להיות נורבגי. '
נורבגי זה החלום שלי להיות נורבגי.
24/01/2010 | 01:09
12
פולני מתוסכל..
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'גם אני צריך לענות?'
גם אני צריך לענות?
24/01/2010 | 01:11
2
3
לצפיה ב-'אהם, כן'
אהם, כן
24/01/2010 | 02:39
2
לצפיה ב-'אתה מזכיר לי את אלה...'
אתה מזכיר לי את אלה...
24/01/2010 | 10:03
9
עם ניקים מוזרים  כמו : "שונא חרדים"
או
"יש לי ניק ארוך ארוך ארוך, והכנסתי אליו את המילה כפירה ואת המילה לבלות"

הבעיה לא מתחילה שכותבים למה זה, הבעיה מופיעה שנפגשים ומנסים להסביר לאנשים מי אתה
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'פשוטו כמשמעו...'
פשוטו כמשמעו...
24/01/2010 | 01:20
12
לא התחשק לי להצטרף עם כולם לקריאת המגילה, חיפשתי תעסוקה חילופית, מצאתי אותה בדמות הצ'ט של תפוז, ובחרתי בכינוי...
לימים הגיע שרשור (אודות ברית מילה אאל"ט) מהפורום לראשי...
ואני עדיין כאן...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'זאת המילה היחידה שידעתי באנגלית..'
זאת המילה היחידה שידעתי באנגלית..
24/01/2010 | 01:12
4
לצפיה ב-'היה היה פעם, בארץ רחוקה רחוקה...'
היה היה פעם, בארץ רחוקה רחוקה...
24/01/2010 | 01:41
3
16

עם הניק הנוכחי אני רץ כבר למעלה משנתיים. לפני כשנה בערך נשאלתי למשמעותו, וכה אמרתי:

אז זה הניק החדש שלי. יש גם סיפור עליו...
התחלתי להתכתב בשבוע שעבר עם מישהי. את אומרת שלך לא הלך להתכתב עם מישהו אחר, לי דווקא נחמד בינתיים- למרות שאין סיכוי שזה יתקרב למה שהיה "לנו".
הבוקר היא שאלה על הניק שלי. שאלה "מה זה לעזאזל הניק שלך", ושזה "טורד את מנוחתה מזה כמה ימים".

עניתי בזו הלשון-

<
אז הניק שלי לעזאזל זה שם של פתיחה בשחמט לעזאזל.
הפתיחה שהמסעים הראשונים שלה הם 1 C6 E4

היה היה לי פעם ניק אחר, בזמנים רחוקים בהם כתבתי בפורום אחר.
ואז... אני לא יודע בדיוק מה לא היה בסדר, אבל העניינים התגלגלו לכדי כך שאני לא סבלתי אותו, והוא כנראה גם לא סבל אותי. השתעממנו ביחד. שתקנו, לא היה מה לומר. (מערכת יחסים מורכבת)

שלחתי אותו לדרכו ואימצתי לי ניק אחר. והוא? הוא בטח ממשיך לכתוב באותו פורום.

קארו-קאן. אני אוהב את הצליל הזה. משעשע משהו, ולדעתי גם בעל גוון מעט אצילי (כשמבטאים במלרע).

יאללה, מה אני מקשקש.
לילה טוב.

>

ולילה טוב גם לך...
יאיר

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ואני חשבתי שזה קשור לר' יוסף קארו..'
ואני חשבתי שזה קשור לר' יוסף קארו..
24/01/2010 | 02:42
2
16
יענו קארו כאן.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'היית קרוב.'
היית קרוב.
24/01/2010 | 04:19
1
4
לצפיה ב-'הייתי קארוב'
הייתי קארוב
24/01/2010 | 05:45
5
לצפיה ב-'היתה לי חברה שניהלה את פורום שלמה ארצי'
היתה לי חברה שניהלה את פורום שלמה ארצי
24/01/2010 | 03:32
12
והבטחתי לה לכתוב שם. אז פתחתי ניק וכתבתי שם כמה הודעות.
וכמובן שהייתי אז ילד טוב ודתי מחמד, אהוב על כל האמהות והדודות.

ואז, כעבור כמה שנים, דברים השתנו והתפקרתי, והחלטתי יום אחד לכתוב בפורום הזה. וכשבאתי לכתוב כאן, נזכרתי שיש לי כבר ניק מפעם ואין צורך לפתוח ניק חדש.
נו, אמרתי לעצמי, גם ככה אני כותב הודעה אחת ובטח לא אחזור לפורום הזה שוב.

ומאז אני כותב כאן בניק המוזר הזה שאני ממש לא מזדהה איתו, אבל מצד שני לא מתחשק לי לפתוח ניק חדש.

אז לשאלתך, הניק הזה בעצם לא אומר לי כלום...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הניק שלי הוא מחאה נגד מלחמת האזרחים בארה"ב.'
הניק שלי הוא מחאה נגד מלחמת האזרחים בארה"ב.
24/01/2010 | 06:06
13
מהמאה ה19. לכן לא הוזכרה כלל.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'pokeret'
pokeret
24/01/2010 | 06:21
5
14
היה היה לי ניק עצוב כלוא ורוצה חופש.
לימים נתברר לי שאנשים שאינם אנשים יודעים מיהי בעלת הניק, אז עדיין פחדתי מהם.
לכן בקשתי מברר לחסום אותי (שתגיד תודה שלא השתמשתי בזה נגדה בסערה האחרונה) וככה הוא כלוא שם עד היום המסכן.

התלבטתי מאד בין נסיכה קטנה לפוקרת ששניהם מאפיינים חשובים מאד בישותי.

אני אוהבת פוקרים ומאוהבת בפוקרות ובכלל פריקת עול זה דבר מקסים ולכפור בכל זה נהדר.

מציעה בזאת חגיגית להחליף את שם הפורום ובמקום פורום יוצאים בשאלה יהי זה פורום פוקרות (אפשר לקרוא את זה בחולם, שורוק, שורוק)

בהזדמנות זו אמחה על השובניזם שבקריאת הפורום ליוצאים- לש' זכר, אח"כ מתפלאים שבקושי יש כאן בנות.

( זה כ ל כ ך חרדי שאתם שובניסטים כולכם, למה לא נשארתם כבר חרדים מודרנים?)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'"שאלה" זו נקבה'
"שאלה" זו נקבה
24/01/2010 | 09:46
11
"יוצאים" זה בשביל לאזן.

אפשר לפתוח פורום "יוצאות בשאל".
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ההודעה הראשונה שלי נכתבה בניק אחר'
ההודעה הראשונה שלי נכתבה בניק אחר
24/01/2010 | 21:11
3
16
הלכתי לקרוא אותה ואז העתקתי את החתימה מהניק ההוא.

זהו מכתב שכתב פלובר לספק ידידה ספק מאהבת.

האנשים השטחיים המוגבלים בעלי הנשמות
היומרניות והלהוטות
מבקשים מסקנה בכל דבר
הם מחפשים את המטרה בחיים
ואת מימד האינסוף.

הם נוטלים בידם הקטנה והמסכנה
קומץ גרגרי חול
ואומרים לאוקיינוס:
"אני הולך לספור את הגרגרים
שעל חופיך"

אבל היות שהגרגרים נושרים בין אצבעותיהם
והחישוב הוא ארוך
הם רוקעים ברגליהם ובוכים.
כן כן  הם בוכים.
את יודעת מה צריך לעשות
על החול?
צריך לכרוע עליו
או לצעוד עליו.

צעדי

>פוקרת מאוהבת בחוכמה הטמונה במילות המכתם הנ"ל<
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'טוב,'
טוב,
25/01/2010 | 00:00
2
13
פלובר היה בנורמנדי ולא בחוף המעפעפעפן של תל אביב. אצלנו יש מעט מאוד חול, אז קל לספור אותו גרגר גרגר.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'סתם מתחכם אתה'
סתם מתחכם אתה
25/01/2010 | 05:46
1
13
השבת כנראה אבוא לעיר הקדש שלכם האם אחזה בזיו ספאגך?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'המממ'
המממ
24/01/2010 | 07:07
11
מה הניק שלכם אומר?
    כלום
באיזה נסיבות הוא קם?
    נרשמתי באפריל 2001  כשהייתי עדיין בצבא.
למה קוראים לו ככה?
    סתם משהו דפוק
כמה יש לכם בכלל ?
    מאות ניקים
ועוד פרטים...
    אין
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'השם שלי, והאזור חיוג שצריך להוסיף כשאני מתקשר'
השם שלי, והאזור חיוג שצריך להוסיף כשאני מתקשר
24/01/2010 | 07:23
3
14
לצפיה ב-'You are so predictable Avi972'
You are so predictable Avi972
24/01/2010 | 09:01
2
2
לצפיה ב-'אר, עד כמה שזכור לי'
אר, עד כמה שזכור לי
25/01/2010 | 14:42
1
12
ולגמרי לא סגורה על זה (אפשר לזמוך על הזיכרון שלי כמו על טחינה בפיתה), זה היה ניק שלו עוד מלפני שעבר לגור בנכר.

>ספל חמאה זוכרת קוקו אדום וטרנטה תואמת<
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
28/01/2010 | 05:54
7
אז ל972 היה משמעות יותר מקומית

>נשאר האדום, הלך הקוקו<
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ישנם כאלה שעדיין קוראים לי נוי, וזה בסדר מאוד'
ישנם כאלה שעדיין קוראים לי נוי, וזה בסדר מאוד
24/01/2010 | 09:09
4
13
הניק שלי נקרא על שם ילדה מתוקה, בת של חברים מישראל, וכשנרשמתי לתפוז, רציתי שיהיה ניק יפה, נזכרתי בה ויצא נוי- שזה גם משמעות של יפה.

יש לי 2, השני נוצר בשביל לכתוב בפורום תעופה, אך הוא לא ממש בשימוש.

עוד פרטים:
הניק הוא בן 7 שנים וחודש אחד, אף על פי שבפורום יוצאים בשאלה קראתי מאז שהוא נוסד
זה חמוד לפעמים לשמוע שקוראים לי נוי, ואני לא מנסה לתקן את זה.

בוקר אור לאזרחי ישראל

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בטח, חמוד כשקוראים לך נוי'
בטח, חמוד כשקוראים לך נוי
24/01/2010 | 13:07
3
10
תחשבי איך היית מרגישה אם היו קוראים לך כבשה...

סתם, גם לי לא אכפת, דווקא מצחיק אותי שכשאני מזדהה בשם הפרטי שלי אנשים מרימים גבה אבל כשאני אומרת כבשה תוהה אנשים עושים כזה 'אהההה'.

יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הם לא עושים "אהההה"'
הם לא עושים "אהההה"
24/01/2010 | 14:07
8
הם מנסים לדבר איתך בשפת הכבשים...

הם עושים "מאאאאאא"
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'כי הניק שלך זה באמת הברקה!'
כי הניק שלך זה באמת הברקה!
25/01/2010 | 10:11
1
לצפיה ב-'אני איתך. פעם'
אני איתך. פעם
25/01/2010 | 14:38
9
כשהייתי באוניברסיטה מישהי שאלה אותי "שייקספיר?"

וחברים שלי הסתכלו עליה כאילו שהיא נפלה מהשמיים.

הם היו הרבה יותר מופתעים כשאמרתי "כן!"
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שינוי צורה'
שינוי צורה
24/01/2010 | 12:04
11
היה הניק שנכנסתי איתו לראשונה לתפוז כשהייתי חברה רק בפורום אמנות הפנטזיה או משהו כזה, דרך חברה שלי.
בכל מקרה זה נשאר, ואני כותבת איתו מאז בבלעדיות.
כמו שאתם כבר יודעים אני אולי לא מחליפה ניקים אבל אני בהחלט חברה בפורומים שהקשר של הנושא שלהם אלי לא כל כך ישיר לעיתים

כן יצא לי ששאלו אותי על הניק כמה פעמים אז אני חושבת שהוא מוצלח בכל פורום
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'נרניה על שום'
נרניה על שום
24/01/2010 | 12:40
9
אותו זמן שפתחתי את הכרטיס , יצא הסרט נרניה לקולנוע ....אז אסוציאטיבית זה מה שעלה בראש ....
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אז עכשיו נזכרתי'
אז עכשיו נזכרתי
24/01/2010 | 18:54
18
20
(מה לעשות, מבחנים וזה...).

טוב, אז בשביל הניק יש לכם את החתימה שלי, אין צורך לטרוח להסביר (נראה לי שראיתי את הסרט מעט זמן לפני ההודעה הראשונה. האמת היא שעבר זמן רב מאז שצפיתי בסרט והתחלתי להשתמש בניק עד שחזרתי לראות אותו והבנתי עד כמה אני אוהב אותו, לומשנה).

הודעה ראשונה לפניכם (למרות שאחרי שראיתי אותה התביישתי כל כך, ששקלתי להתעלם לגמרי מהשרשור. אני טוען שם שהייתי שיכור כשכתבתי אותה אז כדאי שתאמינו לי, למרות שאני לא מצליח להבין מתי ולאיפה יצאתי ברגילה ההיא).
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

וכתשובת המשקל שוטטתי מעט בארכיון למצוא עוד הודעות שלי, ומצאתי את הקטע המגחיך הזה. היו ימים שחשבתי שאני יודע לכתוב, עצוב...
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'השתפרת ילד'
השתפרת ילד
24/01/2010 | 19:58
2
לצפיה ב-'אני עדיין ממתין למובי און דיסק און קי'
אני עדיין ממתין למובי און דיסק און קי
25/01/2010 | 00:01
14
4
לצפיה ב-'אני באמת לא זוכר על מה אתה מדבק'
אני באמת לא זוכר על מה אתה מדבק
25/01/2010 | 01:04
13
11
לא יודע מה איתך, לי יש מבחנים על הראש בתקופה הזו.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'*מדבר'
*מדבר
25/01/2010 | 01:05
12
2
לצפיה ב-'אני מדבק על שאחרי המבחנים'
אני מדבק על שאחרי המבחנים
25/01/2010 | 08:00
11
13
אתה מגיש לי דיסק און קי שיש עליו את הסרט שכל הזמן צץ בחתימה שלך.

בהצלחה במבחנים.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני יכולה לספק לך את הסרט. הוא עלי לרוב'
אני יכולה לספק לך את הסרט. הוא עלי לרוב
25/01/2010 | 22:21
10
2
לצפיה ב-'סבבה, אני מחכה לאספקה '
סבבה, אני מחכה לאספקה
26/01/2010 | 08:17
1
8
ודרך אגב - הגשתי את הסמניריון שכתבתי לך עליו, אם את זוכרת.
היה אחלה, ציון גבוה. עכשיו אני כמעט ביולוג.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בכיף.. תביאו דיסק גדול קחו עוד כמה סרטים '
בכיף.. תביאו דיסק גדול קחו עוד כמה סרטים
27/01/2010 | 01:01
5
האמת, שכחתי מה היה הנושא. שמחה שהלך טוב.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'גמני רוצה ואני קודמת'
גמני רוצה ואני קודמת
26/01/2010 | 19:20
7
4
לצפיה ב-'ואני עוד יותר מלפנייך'
ואני עוד יותר מלפנייך
26/01/2010 | 19:56
4
3
לצפיה ב-'נראה לי שכבר העתקת אותו ממני'
נראה לי שכבר העתקת אותו ממני
27/01/2010 | 01:45
3
2
לצפיה ב-'רק נדמה לך'
רק נדמה לך
27/01/2010 | 06:38
2
6
בסוף לא העתקתי כלום.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'וואלה..אז תביא דיסק גדול'
וואלה..אז תביא דיסק גדול
27/01/2010 | 10:29
1
1
לצפיה ב-'הלוואי היה בו מקום..'
הלוואי היה בו מקום..
27/01/2010 | 18:46
1
לצפיה ב-'יאלה, בכיף'
יאלה, בכיף
27/01/2010 | 01:42
1
לצפיה ב-'פוקרת'
פוקרת
27/01/2010 | 07:12
10
תביאי את זה על דיסק בשישי?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אהבתי את הברוך הבא שעשית לעצמך'
אהבתי את הברוך הבא שעשית לעצמך
25/01/2010 | 22:39
8
אפשר היה על פיו לנחש שמדובר בבחור מתוחכם.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בואנה ההודעה השניה שלך'
בואנה ההודעה השניה שלך
26/01/2010 | 15:22
6
הזכירה, סיכמה, העלתה בי הרבה זכרונות. אתה חברונער אמיתי ואגב לא השתנה שם כלום.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לא יודע אם אני יוצא ידי חובת חברות בפורום'
לא יודע אם אני יוצא ידי חובת חברות בפורום
24/01/2010 | 21:10
2
12
בטח לא כשבדרך כלל כשאני כבר כותב הודעה אני צריך לחכות לאישור (זה מראה כמה זמן עובר בין הודעה לזו שבאה אחריה:)...

ובכל זאת אהיה חוצפן:
הצטרפתי לתפוז בשנת 2000 וכשהחל תהליך הרישום רציתי בכינוי שלא ימשוך תשומת לב לעצמו כך שאם אקבל תשומת לב זה יהיה בזכות מה שאני כותב (פומפוזי קצת לא? זה מה יש!).

וכמו שציינתי קודם, אני בדרך כלל קורא סמוי ולעיתים רחוקות משתתף בעצמי בדיונים. עברו הרבה שנים (24 ליתר דיוק) מאז היציאה שלי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לי הניק שלך תמיד הזכיר'
לי הניק שלך תמיד הזכיר
24/01/2010 | 21:12
1
17
את סיפור פשוט של שי עגנון.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ש"י עגנון היה אומן של מילים ושמות'
ש"י עגנון היה אומן של מילים ושמות
24/01/2010 | 21:58
8
אני עד היום זוכר את מנשקה בזפרוזבאני (שפירוש השם הוא- כלומניק, כנראה...) אבל תהרגי אותי אם אני זוכר באיזה סיפור זה היה (ואולי זכרוני מטעני וזה בכלל לא סיפור של עגנון...

אגב, הנה ניק פנוי: כלומניק (והמהדרין יכולים ללכת על כלומNICK), מי לוקח/ת?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ניקי'
ניקי
24/01/2010 | 22:14
7
14
אני מאמין אדוק של מפלצת הספגטי המעופפת ומכריז על אמונה זו בתקוה שעוד אנשים יראו את האור.

אני קורא בפורום כבר כשנתיים במינונים משתנים.
בחודשים האחרונים התחלתי גם לכתוב מעט (ממש מעט).
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אבל ספגטי זה רק סוג אחד של פסטה.'
אבל ספגטי זה רק סוג אחד של פסטה.
24/01/2010 | 22:18
1
12
יש הרבה סוגי פסטה שהם לא ספגטי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אמריקאים... מה הם מבינים בפסטה?'
אמריקאים... מה הם מבינים בפסטה?
24/01/2010 | 23:33
10
וחוצמזה, זה מן משחק מילים על rastafarians...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הכניסיני תחת כנפך'
הכניסיני תחת כנפך
25/01/2010 | 00:05
4
11
הנה האלוהים שתמיד חיפשתי - מפלצת הספאגטי!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
25/01/2010 | 00:32
לצפיה ב-'Oh my god! '
Oh my god!
26/01/2010 | 15:15
1
לצפיה ב-'BTW - ספאג'
BTW - ספאג
26/01/2010 | 15:24
1
6
אני עדיין זוכר את היום ההוא, ישבנו על בירה קרירה כשעינינו צדו זוג עלמות חן על הבר. סגרנו שאני הולך על אחת ואתה על רעותה, קמנו ביחד וצעדנו לעברן. אני ניגש אליהן ומגלה שאתה ממשיך בנונשלנטיות לשירותים. בן ****.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'על זה נאמר'
על זה נאמר
26/01/2010 | 16:57
5
ספאג, האיש והאגדה.
ספאג, האיש ללא העלמה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'עצלנות נטו'
עצלנות נטו
24/01/2010 | 22:22
1
14
חסכתי לי שתי אותיות כי uriel כי כבר היה תפוס, 80 כי היה צריך להשלים לחמישה תוים אם אינני טועה.
מאז נגזר עלי שאנשים קוראים לי אורי ויש המהדרין ביורי.

ניק אחד זה די והותר והוא מלווה אותי שנים ארוכות. לא מחבב את תופעת ריבוי הניקים ועוד הרבה פחות מכך את תופעת העברת ביקורת על אנשים וחברים בשם עלום. אם אדם מתבייש לכתוב משהו בניק הקבוע שלו - כנראה שיש לו סיבה טובה לכך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לגבי ריבוי הניקים'
לגבי ריבוי הניקים
25/01/2010 | 00:58
12
קבל בהבנה את העובדה שיש אילוצים, כפי שציינה הפוקרת למשל... וזה רק למשל.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
24/01/2010 | 23:04
4
12
הניק שלי נבחר בתקופה בה התאמתי ניק לאתר, במקרה הזה הגעתי לאתר עין הדג (זכרו ברוך) והוא תרגום מילולי לשם גיבורת סרט הקאלט הנסיכה הקסומה.
שבוע לאחר מכאן הסבתי את כל ניקיי לנוכחי (חוץ מהיותו מושלם מכל בחינה, מסובך (לי) לזכור ניקים וסיסמות) ובא לרצון גואל.

>ספל חמאה שמחה לגלות שעדיין מזהה לא מעט ניקים בקה"ק (ושותה לחיי הניתור)<
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני לא מאמין! '
אני לא מאמין!
24/01/2010 | 23:59
1
10
לפני איזה מיליון שנה, כמה שבועות או חודשים אחרי שהפורום נוסד,  מישהוא סיפר לי שיש איזה פורום באינטרנט של יוצאים בשאלה ואני מוכרח לראות מה כותבים שם ואיך  הם עושים צחוק מהכל ...  בעיקר איזו אחת שקוראת לעצמה ספל חמאה ...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'לכבודולי'
לכבודולי
25/01/2010 | 14:46
1
לצפיה ב-'for real? :)'
for real? :)
26/01/2010 | 00:04
1
2
לצפיה ב-'no, for the soul'
no, for the soul
26/01/2010 | 19:50
2
לצפיה ב-'אז ככה, היו 2 כדורגלנים שהגיעו לגמר'
אז ככה, היו 2 כדורגלנים שהגיעו לגמר
24/01/2010 | 23:27
2
9
בני מקארתי ו-וולטר פנדיאני. שניהם שיחקו אז בליגה הספרדית כמדומני, לפחות פנדיאני ששיחק בלה-קורוניה. שניהם לא היו כדורגלנים מאוד פופולריים אבל בחרתי בהם בגלל הצליל המתנגן של שמם.

רצה הגורל ולימים ומכבי חיפה -  קבוצתי האהודה - הוגרלה באיזה מוקדמות ליגת האלופות / גביע אופ"א לפני כשנתיים-שלוש מול קבוצה ספרדית בה שיחק פנדיאני. לא זוכר את שם הקבוצה (וולנסיה?), אבל פנדאיני הנ"ל התכבד בכיבוש אחד מארבעת השערים שלא נענו ע"י מכבי חיפה. אם זוכרני נכון זה גם היה בנגיחה.

למעשה, אני לא זוכר אף אדם שידע מי זה או מה זה פנדיאני לפני שנתקל בניקי, למעט איזה דתל"ש שעבד איתי בפלאפון, שהיה מכור להימורי ספורט. כשסיפרתי לו על הפורום ושאל לניקי, השבתי "פנדיאני", והוא מיד שאל: "מה, על שם וולטר פנדיאני?!".

זהו.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'זו היתה אספניול'
זו היתה אספניול
25/01/2010 | 09:43
2
לצפיה ב-'לך תבין בנים, ואח"כ אומרים שבנות קשה להבין'
לך תבין בנים, ואח"כ אומרים שבנות קשה להבין
25/01/2010 | 22:36
2
לצפיה ב-'Learning To Love בגלל שיר (פירוט מלא בפנים)'
Learning To Love בגלל שיר (פירוט מלא בפנים)
25/01/2010 | 07:34
8
יש את השיר Just Be של Tiesto שאם מתעמקים במילים אפשר לשייך אותו לכל אחד ואחת
ואני ממש מרגיש כאילו השיר הזה מדבר עליו
והחלק החשוב ביותר זה ללמוד לאהוב את עצמך ומכאן הניק

רצ"ב מילות השיר

You can travel the world
But you can't run away
From the person you are in your heart
You can be who you want to be
Make us believe in you
Keep all your light in the dark
If you're searchin for truth
You must look in the mirror
And make sense of what you can see
Just be
Just be

They say learning to love yourself
Is the first step
That you take when you want to be real
Flying on planes to exotic locations
Won't teach you
How you really feel
Face up to the fact
That you are who you are
Nothing can change that belief
Just be
Just be

'cause now I know
It's not so far
To where I go
The hardest part
Is inside me
I need
To just be
Just be

Just be
Just be
Just be

I was lost
And I'm still lost
But I feel so much better

'cause now I know
It's not so far
To were I go
The hardest part
Is inside me
I need
To just be
Just be
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'בחב"ד, עם שם כמו שלי'
בחב"ד, עם שם כמו שלי
25/01/2010 | 09:01
10
אין בעייה להשתמש בשם הפרטי. אין חשש שמישהו יגלה את זהותך...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אני לא חמוצה ולא מומחית בלהפוך לימון ללימונדה'
אני לא חמוצה ולא מומחית בלהפוך לימון ללימונדה
25/01/2010 | 09:17
13
בילדותי היתה לי בובה קטנטנה, שילוב של בד וגומי, בצורת לימון.
נראה לי שעד היום גופה כרות הראש מסתובב בארגז המשחקים בבית הוריי.
יהי זכרה ברוך.
אין לי ולא יהיה לי ניק נוסף מלבדה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אצלי זה באמת ברור'
אצלי זה באמת ברור
25/01/2010 | 09:33
1
14
"אחר" הוא כינויו של אלישע בן אבויה, התנא האלוקי שיצא בשאלה.

יש לי עוד ניק אחד, שאני לא משתמש איתו בפורום הזה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'יצתה בת קול ואמרה "שובו בנים שובבים חוץ מאחר"'
יצתה בת קול ואמרה "שובו בנים שובבים חוץ מאחר"
25/01/2010 | 11:52
6
תמיד אהבתי את סיפורי אלישע בן אבויה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'זה השם שלי'
זה השם שלי
25/01/2010 | 11:35
8
זה די בנאלי, אבל השם שלי איזי  ו- R זה האות הראשונה של שם משפחתי. פשוט IZZY לא היה פנוי
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'גם אני וגם אני...'
גם אני וגם אני...
25/01/2010 | 12:09
2
9
פשוטו כמשמעו

ועכשיו ברצינות-

עשיתי "שינוי שם/ניק" כשהמהות שלי היתה תלויה בלשקוע  או לקרוע את עצמי כדי ללמוד להגשים את החלקים בי שניתנים להגשמה.

הנסיבות --- סיפור ארוך שלא בא לי להכנס אליו.

ויש לי רק עוד אחד שאני משתמשת בו אולי פעם בשנה כדי לברר דברים מסויימים בפורומים אחרים (כשאני לא רוצה שיגיבו לי לפי היסטורית הכתיבה שלי בתפוז).

ו-זהו!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אם שינוי הניק'
אם שינוי הניק
25/01/2010 | 12:51
1
6
משקף את השינוי שעברת בחיים, הריני מוריד את הכובע בפנייך.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'קודם כל- תודה!'
קודם כל- תודה!
25/01/2010 | 13:52
4
אבל אתה יודע... שינוי זה לא משהו שאנחנו עושים ואחר כך הולכים לשבת רגל על רגל על חוף הים.

כשאנחנו מוכנים לשינוי זה אומר שאנחנו פותחים את הלב ואת החיים לבחון כל דבר, כל תפיסת עולם שלנו, כל קיבעון מחשבתי, כל אמונה וכל צורת חיים. לעבור שינוי זה אורח חיים, זה רק לרכוש כלים כדי שנוכל להמשיך לרכוש כלים כדי להגשים את עצמנו.

אז- אני עדיין בתהליך שינוי. כבר עשיתי דברים שהיו מוגדרים בעיניי (ובעיניי הסביבה) כבלתי אפשריים והפכתי אותם לאפשריים. אני עדיין לא סגורה על עצמי אם המחיר ששילמתי היה ריאלי או גבוה מידי. אבל אני לא מתחרטת אפילו על רגע אחד בתהליך, כי אני לומדת ומתפתחת ומגלה עוד ועוד צדדים על עצמי.

ושוב, תודה על הפירגון!!!
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'היי ניקים! '
היי ניקים!
25/01/2010 | 14:35
7
הגעתי בעקבות אחותי. שהייתה כאן ממש מההתחלה.
כמה חודשים טובים קראתי ולא כתבתי (בזמנו חשבתי שזה ממש ביג דיל לבחור ניק ולהתחיל לכתוב בפורום).

באותה תקופה הצ'אט היה פעיל מאוד, אז הייתי נכנסת לשם.
בחרתי בניק שלי (בתור ניק זמני לצ'אט) בגלל הערכה ואהבה למחזות של שייקספיר.
אחרי קצת זמן כבר כמה אנשים הכירו אותי, אז החלטתי שאין טעם לבחור ניק אחר לפורום.

וידוי: מזמן מזמן היה לי ניק נוסף, שבו העזתי לכתוב הודעות שהתפדחתי לכתוב שלא באנונימיות. זה היה כדי לפתוח הודעות חדשות ולא בתוך דיונים. בכ"מ אפחד לא זוכר את ההודעות האלו.. היו בודדות.
יוצאים בשאלה >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'על שם הספר של דוקינז כמובן'
על שם הספר של דוקינז כמובן
25/01/2010 | 22:34
15
14
זה קרהלפני מיליון ושבע מאות אלף שנים בערך, שקראתי לעצמי בניק הזה. כיום אני לא בטוחה שאני זוכרת הרבה מהספר, אבל אני כן זוכרת, שכשקראתי את הספר אמרתי לעצמי, שהיה שווה לסבול את כככלללל  גיל ההתבגרות המעצבן,  ולו רק בשביל להנות כל כך מספר כזה. מאז זה קרה לי עם עוד כמה ספרים בודדים.
את הספר קראתי לפני שהיה לי מושג ירוק בביולוגיה.
יש מישהו בתפוז שקוראים לו גן אנוכי - אני מסמפטת אותו רק בגלל השם, בכל מקרה אחר הייתי חושבת שהוא תוקפני ולא מעיזה לדבר איתו.

לעיתים קרובות אני שוקלת לשנות את הניק, אולי לשם של גן התפתחותי (דוגמת ביקואיד, sonic-hedgehog, nanog, oct4 וכדומה - - -nanog nanog nanog), או תהליך התפתחותי מסויים (גסטרולציה) - כי - אין !! אין!!  אין -!! על ביולוגיה התפתחותית (כמעט).
בעצם.. אימורטליטי צריך להיות השם שלי.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'את מי קשה להבין? את הגברים?'
את מי קשה להבין? את הגברים?
25/01/2010 | 23:23
3
3
לצפיה ב-'אתה כאילו משווה כדורגל לביולוגיה? פאק מן..!? '
אתה כאילו משווה כדורגל לביולוגיה? פאק מן..!?
27/01/2010 | 01:41
2
3
לצפיה ב-'רק אל תגידי'
רק אל תגידי
27/01/2010 | 01:50
1
9
שלא הבנת שהתלוצצתי, כי אז איאלץ להודות שבאמת קשה להבין גברים... (ייצוג הגברים ע``ד עצמי...)
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-''
30/01/2010 | 18:44
לצפיה ב-'את סוניק את לא יכולה לקחת הוא שלי'
את סוניק את לא יכולה לקחת הוא שלי
26/01/2010 | 02:18
11
את יכולה להיות the gene formerly known as Pokemon
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
26/01/2010 | 08:22
9
8
שאימורטליטי שייך לעולם המושגים הסותר ביולוגיה התפתחותית.

אבל מה אני מבין? כולה עשיתי סמינריון  D-:
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'מזמינה אותך להרצאה שאני מעבירה בכנס הקרוב'
מזמינה אותך להרצאה שאני מעבירה בכנס הקרוב
27/01/2010 | 01:05
1
10
של הטרנסהומניסטים. נראה מה תגיד אז.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הכוונה היתה'
הכוונה היתה
27/01/2010 | 07:12
7
סותר - כי אימורטלטי ימנע התפתחות אבולוציונית נוספת.
אבל מי אני וכו' כנ"ל

האם ההזמנה היתה רצינית?
האם אבין משהו בהרצאה הזו, או שהיא לאנשי מקצוע? (הידע שלי הוא ברמת תיכוניסט שלא מקשיב בשיעורים)
איפה? מתי? כמה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ראש היחידה למדעי המח בויצמן מסכים איתך'
ראש היחידה למדעי המח בויצמן מסכים איתך
27/01/2010 | 01:29
6
12
הוא שלח אותי ללמוד פילוסופיה כשאמרתי שאני רוצה לעשות אצלו רוטציה (הוא עוסק ברדיקלים חופשיים במח ואנטיאוקסידנטים). אבל בקיימברידג', אחחח קיימברידג'....שם מתכנסים בספטמבר אחת לשנתיים החברה הרציניים מהעולם שחושבים כמוני, ושעובדים לכיוון השגת אימורטליטי בגוף חי וצעיר. ואני אוהבת אותם (אבל זה לא קשור,גם לא קשור שאוברי בעצמו עשה לי מסאג' בלי שאבקש, וזה ממש ממש מרגש - אלו סתם חרוזים, אחרת הייתי מוחקת את המשפט הזה).
אני מזמינה אותך להרצאה שלי בכנס הטרנסהומניסטים הקרוב, שם אני מסכמת את הכנס האחרון מקיימברידג'. אחרי ההרצאה לא תוכל להגיד שאימורטליטי לא קשור לביולוגיה התפתחותית. דברים מדהימים הועברו בכנס
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'הייתה לי בעיה בתפוז, מה שכתבתי לפוקרת פינג '
הייתה לי בעיה בתפוז, מה שכתבתי לפוקרת פינג
27/01/2010 | 01:35
7
וסוניק, לא עבר. חשבתי שגם זו. אי לכך, תבוא פעמיים לכנס
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'עוד פעם אוברי '
עוד פעם אוברי
27/01/2010 | 05:57
1
9
תתחתנו כבר, יאלללה.
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'א. הוא נשוי'
א. הוא נשוי
27/01/2010 | 10:31
7
אוברי הוא גורו בתחום האנטי אייג'ינג.זה לא אומר כלום על דברים אחרים
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'ההזמנה רצינית?'
ההזמנה רצינית?
27/01/2010 | 07:16
2
9
האם אבין משהו? (בהנחה שהידע שלי הוא של תיכוניסט שלא מקשיב בשיעורים)
מתי? איפה? כמה?
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'אוף, אינטרנט דפוק.'
אוף, אינטרנט דפוק.
27/01/2010 | 07:21
4
לצפיה ב-'ההזמנה רצינית מאד. אתה תבין חלק ותוכל לשאול ל'
ההזמנה רצינית מאד. אתה תבין חלק ותוכל לשאול ל
27/01/2010 | 10:32
5
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
26/01/2010 | 00:35
15
מוטב מאוחר מיותר מאוחר, וכל זמן שהשרשור נעוץ אפשר עוד לשרשר.

מה הניק שלכם אומר? מכירים את הטטריס הקטן הזה? איך מסבירים? טאמאגוצ'י זה טאמאגוצ'י.

באיזה נסיבות הוא קם? הייתי בצ'אט בליפ זצ"ל ורציתי לבחור לי כינוי. הטטריס הנ"ל היה לי מול העיניים ועל כן נבחר.

למה קוראים לו ככה? אנא ערף?! צריכים לשאול את היצרן.

כמה יש לכם בכלל? יש אותו ואת dudig19.

ועוד פרטים...
מה משותף בין טאמאגוצ'י למערכת ההפעלה חלונות? תשובה: שניהם דורשים טיפול יום יומי...

אה, אני פה מאפריל 09. איך הזמן עף...
יוצאים בשאלה >>
לצפיה ב-'סיטרא'
סיטרא
27/01/2010 | 17:18
10
זה בגלל הקונוטציה האפלה, אך יחד עם זאת המשעשעת.

וגם יש להקת מטאל עם השם הזה, אבל הם התפרקו מזמן, ואני כבר לא אוהב מטאל.

פתחתי את הניק לכבוד הפורום הזה באופן מיוחד, כי זה קשור ליוצאים בשאלה (כך חשבתי אז), והניק הקודם שלי - "תחתית שאול", שהיה לא פחות קריפי, אבל ללא הקריצה השובבה שבסיטרא, נזנח.

כמו כן, יש לי רק צד אחד.

יוצאים בשאלה >>

הודעות אחרונות

13:33 | 17.01.16 אורחים בפורום
01:59 | 04.01.16 אדום של יין
18:19 | 03.01.16 יוחאי1985
17:53 | 28.12.15 אורחים בפורום
10:54 | 21.12.15 ספרנו1
16:54 | 10.12.15 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ