דברים ששמוליק כתב וכמה עובדות

בקצב הזה אצטרך לקרוא לתפילת רבים

גם עבורך למען שובך לשפיות. תרגיע, אתה כרגע לא בסיפור על עצמך. אל תסחף ואל תשמיץ, ומהיכרות אישית קרובה כל מה שכתבת שטויות במיץ, פשוט לא יודע אם לצחוק או לבכות. ואם כבר מדברים, אז מה שקרה הוא שישראל עזב בגיל צעיר יחסית והסתכסך קשות עם י. מהלל מכל מיני סיבות, אני לא רוצה להוסיף ולשפוך עוד שמן על המדורה זה הכל, ודדדדדאאאאאאאאאאאאייייייייי סוף להשמצות האישיות וסוף לשרשור המאפן הזה.. קורא לכולם להצטרף לשרשור תפילת הרבים למען שובו של האסטרולוג וריפוי הפורום מחולייו שנבעו ככל הנראה מהתערבות רגשית חזקה מדי בקשר לפוליטיקה ואח"כ הסיפור העצוב על שמוליק. די מה שקרה קרה, צריך להמשיך הלאה..

אל תשקר בגלוי,,,

אני לא כתבתי בשם משה פיש, ומעולם לא כתבתי בשם זה אז תעשה לי טובה אל תשקר,לא מתאים לך, וחוץ מזה אם אתה רוצה לדעת אני שמעתי בטלוויזיה לפני חודש על הגברת הזאת וגם ירון סיפר לי עליה,,, ואגב אני לא יודע אם היא עוזרת או לא, מה שאני יודע זה שהיא הייתה מתנדבת בהילל והיא פרשה מהילל והיום כל אירגון מאשים את האירגון השני בחוסר עזרה מקצועית מה עוד שאני מכיר כמה יוצאים שיש להם קשר עם שני האירגונים,,, עכ"פ אני לשמחתי חוזר ללימודים ואני לא יוכל ליכתוב הרבה בפורום,,, [וגם לך אני ממליץ אם אתה רוצה לשפר את הזיכרון שלך ואת ההצלחה שלך בלימודים תלמד יותר ותכתוב פחות] ובקשר להתאבדות של שמוליק ,אני כבר החלטתי לא להתיחס לזה, ואולי אשמור יותר על נטילת ידיים {כמו שאביו ביקש בלוויה הכ"כ עצובה שלו,,,}

עובדות על תמר דרור

להלן מס' עובדות מידיעה אישית: בשנת 1998 הצטרפה תמר דרור לאגודת ה.ל.ל. היא באה עם מרץ רב וניסתה לשכנע שצריך להקים הוסטל. בישיבת הנהלה שבה השתתפתי ניתנה לה האפשרות להציג הנושא. הצעתה נדחתה פה אחד כולל נציגי היוצאים וזאת בעיקר משום שהובהר לה שאין שום סיכוי להשיג את הסכום הנדרש ( שהיה אז כפול מכלל התקציב של ה.ל.ל). כשלא קיבלו את הצעתה פרשה הגברת הנכבדה והחליטה להקים את עמותת דרור על מנת להקים את ההוסטל. לעמותה זו משאבים דלים והיא מסייעת למעט מאד יוצאים. זהו למעשה ארגון של איש אחד. אין ספק שקשריה הרבים של תמר דרור עם אנשי שמאל שונים מאפשרים לה להשיג משאבים מסויימים אך אילו היתה אדם המסוגל להשתלב במסגרת בטוחני שיכולה היתה לגייס את אותם המשאבים ואף יותר עבור ה.ל.ל. הגברת דרור נוהגת להציג עצמה בפני גורמים שונים כארגון העיקרי שעוסק בסיוע ליוצאים בשאלה בעוד היא יודעת שלא אלה פני הדברים. באשר לבריאותה הנפשית, אני יכול להעיד שהיא ניסתה לשכנע כמה וכמה אנשים לעבור אליה. אחד מהם, אדם אמין ביותר אמר לי שהיא סיפרה לו בשיחה הזויה למדי על הבעיות הנפשיות שלה. אגב, ההוסטל שלה נשאר בגדר חלום. לעומת זאת, ה.ל.ל לא זנחה את הרצון לסייע בנושא הדיור ולאחרונה יזם עבדכם הנאמן שכירת דירה שתשמש כמקלט ראשון ליוצאים. הנושא נבחן לעומקו על ידי צוות הכולל יוצאים ומתנדבים ובימים אלה משופצת הדירה ובקרוב יכנסו אליה מס' יוצאים. אני מקווה שאם ימצא התקציב המתאים יפתחו עוד כמה וכמה דירות. ותמר דרור - היא תמשיך לחלום על הוסטל.

נורא עצוב לי לראות שאתה ממשיך

בסגנון המשתלח, אני פשוט המום כמה נמוך אתה מסוגל לרדת. הפעם חצית את כל הגבולות, לפרסם על אשא שהיא חולת נפש באינטרנט? אני נגעל ממך! אני לא מאמין למה שאני רואה! ואם אתה רוצה לדעת מי מזיק להל"ל, פשוט תסתכל בראי...

אני מאמין שמה שעשית כאן ../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif

לאותה גברת אצילה ויקרה, יותר גרוע מאונס!!!

למעלה