לא ממש נחמד. בלשון המעטה...

../images/Emo45.gif היא כבר השלישית ,3:0 טובתינו

לא ירחק היום ומספר המאמינים יגבר על מספר היוצאים פה בפורום חפשו לכם פורום אחר להשיח בו את הבלכם

אחי, זה הרעיון.

הרעיון שיהיו כאן כמה שיותר מאמינים, ממינים שמשוטטים פה, אמונת חלה על זמן שאול. וכמו שלמדנו. "דבר העומד להעשת כעשוי דמי" - אז מבחינתי אתה כבר כופר.

קשקשן ../images/Emo123.gif

מה זה כל ההכרזות האלו? אתה במלחמה? אתה במאבק? ואולי אתה סתם טמבל.

אהבתי

מזכיר את ההשתלטות החרדית על הרבה מקומות בארץ. בסוף מרוב חרדים כל היוצאימניקים יברחו.

על הגדר

New member
ואני לא אהבתי דביקות יתר

אלה החיים. אני דוקא קיבלתי כמה הודעות חמות בפרטי וזה הרתיע אותי, ואפילו כתבתי על זה. ככה זה, אחד מצפה להרבה חום, השני רוצה שיתנו לו להיכנס בשקט ולאט לאט להתרגל....

נראה לי שאת סובלת מציפיות יותר |חיז

אני חושב שאנשים שחוזרים בשאלה\יוצאים בתשובה\מתנצרים\מתאסלמים\מצטרפים להארי קרישנה וכו´ הם אנשים שלא טוב להם נקודה! אז הם חושבים שהדשא של השכן ירוק יותר ואז פתאום הם מגלים שזה - מה לעשות - לא ככה, והמקור לתחושתם השלילית - היא פנימית, מנותקת מהסביבה החברתית או השפעותיה. אז מה אני יכול לעשות כדי לגרום לך להרגיש יותר טוב? אני ממש לא יודע. בכל אופן, אני מאד מקווה שתשארי, ואני אצטער מאד אם לא, כי אחרי שבוע של הכרות וירטואלית, אני מאד מחבב אותך. שימו לב לתמונה! זה אחד מניו יורק שהיה חרדי חסיד חב"ד, עבר לסאטמאר, המשיך לליטאי... עשה עלייה, הפך לחסיד של הרב עובדיה, ובסוף התאסלם! היום הוא גר במזרח ירושלים עם אשתו(בעלת תשובה מרוסיה) וילדיו - אותם הוא שכנע להצטרף אליו.הוא תומך בחמאס רח"ל, כשנשאל מה דעתו על הפיגועים התחמק מתשובה ברורה.

המלצה

את התמונה הקודמת רצוי להגדיל, כי אז היא הופכת למונפשת!(למי שלא יודע מזה תבדקו ותראו) <אסטרו מאד מקווה שאפי משוטטת(מיכל) לא תצא בחוץ!!>

היה נשיא אמריקני שאמר

We have to fear nothing but fear itself (נדמה לי רייגן,יתכן גם שזה מרטין לוטר קינג ג´ונייר(לא נשיא אמריקני, אבל עולה על כל הנשיאים מבחינת שיעור קומה לענ"ד)) <אסטרו מזדקן
לא זוכר מי אמר מה ומתי>

אין מביאים ראייה מן השוטים!

אמרת חסיד חבד אמרת הכל. גם חסידי שבתאי צבי התאסלמו אחרי שהמשיח מת. לא?

../images/Emo6.gif ההוכחה הניצחת!

<העובדה שלא יוצאת אש משמים ושורפת את כל הליטאים! היא ההוכה הניצחת ביותר שהרבי משיח שקר!...
>

הי מיכליתוש.

די מוזר לי לקרוא את ההודעה שלך ומשום מה נראה לי שאת טועה ובגדול! לא רק טועה אלא כפוית טובה! כן ממש ככה. הפורום הוא מקום של אנשים שהתגבשו כבר זאת עובדה קימת, בדרך כלל מקבלים יפה חדשים אבל כמובן זה תלוי גם בחדש! בצורה שהוא מציג את עצמו ובזמן. את נכנסת בשבוע ממש סוער שהיו פה כמה שרשורים שעשו הרבה רעש וזה כנראה הוריד טיפה מהדרמה של כניסתך. את רגילה לפופולריות תחת השם מחפשת שזה נורמלי כי אנו מכירים אותך טוב ואת יודעת שמי שכבר מוכר זה אחרת, זה טבעי, לגיטימי ונורמלי! תחשבי רגע יש אדם שאת מכירה אותו ממש, מדברת איתו ויש אדם שרק כותב פה ושם, ברור שהיחס יהיה שונה. את נכנסת בניק חדש וציפית ליחס שווה אז סורי! מחפשת היא אייטם, היא פעילה, פועלת, יוזמת וברור שיש לה מקום של כבוד, על ניק חדש ולא מוכר של אפי. אני חושבת שאת היית בפורום הרבה זמן, הוא תרם לך המון, האנשים תרמו לך המון ואם לא ידעת לשים לעצמך גבולות ולדעת מה לקחת ומה לא ואם לא ידעת לאזן את החיים שלך עם הפורום אז זאת הבעיה שלך ואת צריכה לבדוק, מה כדאי לך לשנות. אני אוהבת אותך ואת יודעת את זה! אבל אני באמת חושבת שזה קצת מוגזם, לא הביקורת! אלא ההתנשאות, כאילו כולנו עשינו לך עוול וכאילו כל מה שהיה לנו פה היה סתם משחק. את יכולה לפרוש אבל תודי לפחות על התרומה שקיבלת פה, אני לא יודעת מה את, אני מצאתי פה אנשים מדהימים!! אני יודעת שאי אפשר להכליל פה אף אחד כל אחד הוא מקרה לעצמו. אני למדתי לראות פה אנשים שאכפת להם, אנשים שרוצים לעזור למי שרוצה לקבל עזרה. אני נעזרתי מהאנשים פה ועל זה אני אכיר להם טובה כל חיי. פרישה זה לא הפואנטה!! השאלה היא איך לפרוש. ובמה להודות. וחבל ממש חבל לי שאת ככה רואה את זה, אני מנסה לראות מה גורם לך להתנהג בצורה הקיצונית הזאת של יום אחד מכורה בטרוף יום אחד סולדת ופורשת ומקווה שזה סתם מצב רוח חולף של יום אחד ותתפסי את עצמך ותשובי אלינו כמחפשת. שנכון אולי באמת היתה קצת ברוטלית לפעמים אבל היא היתה אמיתית, פעילה, ישרה, מוסרית. לא פוחדת להודות בטעויות שלה ובלבטים שלה. ואני אותך אוהבת פשוט ככה לא משנה מה תעשי ואיך ותדעי את זה.

אלוהימית, את צודקת ../images/Emo127.gif

אני מרגישה צורך לפרוש לא בגלל כל השטויות שכתבתי קודם, שזה סתם תוצאה של מצב רוח רע מאד שנחת עלי. ההרגשה שלי לאחרונה רעה מאד ולא בגלל הפורום בכלל. אני אוהבת את האנשים פה עד מאד, ומודה להם על כל הדרך הארוכה שהם הלכו איתי. אני לא כפויית טובה, ואת יודעת שאני מאד מאד מעריכה את האנשים פה. העצבנות שלי נובעת ממשהו אחר לגמרי. לאחרונה הגעתי למסקנה שאני צריכה פסק זמן מהכל ומכולם (כולל הפורום), ומצד שני- אני מכורה למקום הזה בטרוף. אני יודעת שהצעד הכי טוב עבורי הוא פשוט ללכת, לנתק, להסתגר. וכ"כ קשה לי. וזה מתסכל אותי נורא. ואני מצטערת שאני מוציאה עליכם את כל התוקפנות שנובעת מהדברים הנ"ל.
מיכל

גל, גל מה הייתי עושה בלעדיך?../images/Emo24.gif

כל פעם אני מגיעה למקום הזה, והכל נ-ט-ו-ש. ורק אתה נמצא פה תמיד להגיב לי מייד. גל לשלטון!

מוכן לשמור לי עותק? ../images/Emo92.gif

המכורים האמיתיים אינם מנסים לצאת מההתמכרות, כי הם יודעים שאין סיכוי.

למעלה