לא ממש נחמד. בלשון המעטה...

לא ממש נחמד. בלשון המעטה... ../images/Emo123.gif

אני לא יודעת או זו רק התחושה שלי, אבל ממש מגעיל להיות פה בפורום לאחרונה. כולם עצבנים על כולם, אין סבלנות, אין קבלת אורחים, מתיחסים בזלזול. לא סתם יותר ויותר אנשים מודיעים על פרישה לגמלאות. אז גם אני פורשת, המקום הזה היה פעם הבית של כולם, והיום הוא הפך לסתם מועדון חברתי מצומצם מאד, שאף אחד לא יכול להתקבל אליו. חשבתי שיש פה אנשים עם ראש פתוח, חשבתי שאנשים פה ליברלים. ואני לאט לאט מגלה שמי שלא בדיוק מתאים לסטנדרטים המקובלים, עף מכאן בדהרה. זהו. לי נמאס.

גל נעים

New member
מי שמרגיש בבית-יודע שזה הבית שלו.

ולפעמים בני הבית רבים קצת, הבעל הולך לישון בסלון, האישה ננעלת בחדר, הילדים עושים רעש. אבל בית נשאר בית וכנראה שמי שלא מרגיש בבית כאן,כנראה שמעולם המקום הזה לא היה בית עבורו. ותחשבי על זה

אני לא רוצה להיות פראנואידית../images/Emo3.gif

אז לא אגיד שאולי אתה אומר את דעתך האישית. אבל אמרתי. אווופס.

אמרתי כבר שאני אוהבת לנהוג ב150 קמש

לא כן? <מיכלי, שכמעט הרגה את עצמה אתמול בתאונה קטלנית>.

Le Fay

New member
גמני, אבל בבקשה סעי בזהירות -

הכבישים חלקים והראות מוגבלת (גם בפורום, אבל או-טו-טו אביב).

גל נעים

New member
את יודעת מה דעתי האישית-ודיברנו...

על זה בטיש... לדעתי לא היה שום פגם ב-"מחפשת דרך" (השם הזה נהיה כמו CROCKER או LEVI´S). ואמרתי לך את זה. מה שכתבתי ל-אפי משוטטת נכתב לפני שידעתי שזאת את...
.

אותנו לבד נאשים אותך באשמה כבידה ש

של הרס ביתך זיכרי כמה חברי הפורום הגנו עלייך מכל תוקף ונוגס בך

זה בראש שלך וזה רק נדמה לך

טוב, לא ממש נדמה לך, הרי ידוע שלפורום יש גלים, לפעמים מעניין פה, לפעמים לא, לפעמים עצבני, לפעמים לא. אבל מה שאת מרגישה שהפורום מקרין משקף את ההרגשה הפנימית שלך. וזה לגמרי בסדר. גם לי נמאס (אני פשוט לגמרי מכורה...)
תרגישי טוב! אוהבת אותך! >פ.ב.<

זעליג

New member
דווקא את?

זה באמת לא בסדר, אולי, לפעמים. ככה זה בכל הפורומים, ולא משנה מה הנושא, זוגיות או בישולים, פילוסופיה או זיונים. נוצרת חבורה של קבועים, עם הווי פנימי והומור סודי וכולי. איך הם מתייחסים לחדשים או לאורחים או לטרולים, זה מאוד משתנה, ותלוי במזג האויר באותו רגע, במצב הרוח של הוותיק, בתוכן ההודעה של החדש, בשרשור הצפציפי שהוא התחבר אליו... אבל את מהוותיקים! את בין קובעי הטון! את המלכה! אז את מתלוננת לעצמך?!

גיברלטר

New member
הסבר ליחס פה

אנשים פה מגעילים ומתייחסים לא יפה. יש להם טראומות מזה שהם הוצאו מהחברה שלהם והם פורקים את זה על אחרים.

קשוט עצמך תחילה ../images/Emo4.gif

אני חושב שאם תתן יחס של כבוד לאנשים, תופתע לראות שתקבל גם בחזרה. תראה, מכיון שהאינטרנט זה דבר חדש, הרבה אנשים לא מודעים לכללי התנהגות. אתה יכול כאנונימי להכנס לכל פורום ולכתוב מה שאתה רוצה, אבל במקרים רבים הפורומים הם מעין מועדון כזה אינטימי. לכן אל תצפה שיקבלו אותך מיד, בזמן שאתה בכלל לא קשור להווי של הפורום. לדוגמה תתאר לך שהיית נכנס לפורום צה"ל, מזדהה כבחור ישיבה חרדי, ומתחיל להביע דעות על יחדות בצבא הנחלאים הם כאלה... גולני הם כך וכו´ וכו´ איזה יחס אתה חושב שהיית מקבל?!

יאללה יאללה, פסיכולוג בגרוש...

מי שמגעיל תמיד רואה גם את האחרים כמגעילים. <נמאס מאנשים שחושבים שהם חכמים!>

בנוגע קבלת אורחים מיכלי צודקת

מאה אחוז לדעתי הקבלת האורחים גרוע מאוד , חוץ מאיזה גבינות , ושלום , לא מקבל חבר חדש יותר משהו - יחס חם - חיזוק ,וכדומה , ואני מדבר מניסיון , בפעם ראשונה שכתבתי פה בפורום אחרי שהיה לי ספיקות , בדת , קיבלתי קבלת פנים קרה - מקלחת צוננת , אבל לא משנה עכשיו , וכן ה"ה לגבי מפגשים הפורום , דיברתי לאחרונה עם מישהו בצאט , והוא סיפר לי שהוא יוצא בשאלניק כבר שנתיים , אז שאלתי אותי , למה אתה לא כותב בפורום ? , ולמה אתה לא בא למפגשים ? ענה לי , כי הוא ביישן , והוא היה במפגש הפורום לפני חצי שנה (או יותר), שהיה ברמת גן , (או בהגלילות ) וחוץ משלום , אף אחד לא דיבר איתו , לא יחס חם , לא כלום , הוא אמר לי שהוא היה משועמם , ומבוזה , שעתיים , עד שהוא גמר בליבו , די , והוא הולך הביתה , צריכין לעשות חשבון הנפש ! <מדבר עכשיו רציני , לא כרגיל >

יקירי היקר,

אני חושבת שזה הכל בראש. מי שבא, תוקע את עצמו בפינה ומחכה שיבואו לדבר איתו, אף פעם לא ישיג חברים. אין מה לעשות, בשביל להשתלב צריך להיכנס קצת בכוח. אז למרות שלא נעים, באים מציגים את עצמך, ומתחילים להשתלב. עובדה היא שיש המון חדשים שנהנים פה עד מאד. הם לא חיכו עד שמישהו יואיל בטובו לדבר איתם, אלא התחילו לדבר בעצמם. ואפילו אני, שכולם מכירים אותי, למרות שלא היה לי נעים, באתי בפגישה הראשונה , התחלתי לדבר עם כולם, וכך השלבתי. אז מספיק עם הרחמים העצמיים. <מדברת זו שאתמול ביכתה על מר גורלה>

למעלה