נדב העצני איש הציונות הדתית

נדב העצני איש הציונות הדתית

המתנשאת והשחצנית כלפי מתפקדי ובוחרי הליכוד (תרבות הדרבוקה) אומר שבלי נתניהו גוש הימין היה זוכה ליותר מנדטים קשקוש מוחלט אבל זכותו של אדם להיות טיפש
אבל כשמזכירים לו שנתניהו נבחר ע"י מתפקדי הליכוד הוא עונה שנתניהו נבחר רק בגלל שמתפקדי הליכוד הם נחותים .
ואני קורא לנתניהו אתה לא צריך את 6 המנדטים של הגזענים המתנשאים עלובים האלה
תן להם מה שראוי בעיניך לתת להם ירצו יקבלו לא ירצו תעיף אותם לכל הרוחת שילכו להתחבק עם יזבק ושיקחו איתם את הגזען העלוב הנ"ל שינקה את השטיח מתחת רגליה של יזבק .

זה לא משנה לו. מבחינתו כל מי שלא מתישר בדיוק לסגידה מוחלטת

לנתניהו הוא יזבק.
או שאתה מלקק לנתניהו או שאתה מלקק ליזבק.
אין שום אופציה אחרת.

הוא זה שקרא לי נחות לא אני

ועוד הוא מסביר לי בשחצנות שאני לא מבין שקבלתי ממשלת שמאל
בסדר אז אם לא נוח לאדון העצני ולנצגיו בכנסת בנט ושקד לשבת עם נציג הנחותים כדבריו אז לא צריך יזבק מחכה לו
החינוך ישאר בידי פרץ וזה מאוד "ישמח" את מקור ראשון וערוץ 7 הלאליטסטים

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל זה נכון לא אכפת לך שאין בנייה לא באיו"ש ולא במזרח

ירושלים, בשבילך חשובים המכרזים ולא חשוב שהם לא יוצאים לפועל. לא אכפת לך שאין תגובות צבאיות על יריות על הדרום וגם לא בטוח שיהיה אכפת לך אם במהלך השנה וחצי של נתניהו לא יסופח אפילו מילימטר מאיו"ש. חשוב לך מה ביבי אומר וזה גורם לך לעצום עיניים למה שביבי עושה בפועל.

evglev1

Well-known member
מנהל
וגם ההפיכה השלטונית של בג"צ שאתה מתלונן נגדה

היא השלכה של כך שבקדנציה של ביבי של 2009-2013 ביבי היה קיר הברזל ששמר על בג"צ גם מפני צדיקים בסדום במפלגתו כמו זאב אלקין, יריב לוין, ציפי חוטובלי ומירי רגב ושמר על הכוח של בג"צ ולא נתן ליעקב נאמן ז"ל לקדם את הרפורמות של פרידמן.

לא אכפת לי מה הוא צריך לכבד

הכרעה דמוקרטית של מתפקדי הליכוד מבחינת גזענות כלפי בוחרי מתפקדי הליכוד אין הבדל בינו לגרבוז

צורי80

New member
פייק ניוז

נדב העצני בכלל לא שייך לציונות הדתית,

הציונות הדתית כבר לא שק החבטות של אף אחד.

אליקים העצני היה במועצת ישע

ונדב אמר את מה שכתבתי היום בבוקר בתוכנית של אבי רצון

זה מה שחשוב עכשיו? הוא קרא לי ולך

נחותים בשדור חי ברדיו אותה עם הכן שייך לא שייך

צורי80

New member
אתה מלכלך על הצינות הדתית מיד בתחילת ההודעה

אז וודאי שזה חשוב.

evglev1

Well-known member
מנהל
הסקרים הראו שגדעון סער מביא פחות לליכוד אבל יותר לגוש הימין

ובעיקר בלי נתניהו תל"ם בגוש הימין ועם נתניהו תל"ם בגוש השמאל וגם אלה שבזים לשחיתות נשארים בבית או מצביעים כחול לבן או ימינה עם נתניהו. לא רק זה גם לולא ביבי היה מפזר את הכנסת במאי, מי שהיה יכול לקבל את המנדט זה לווא דווקא גנץ אלא ח"כ אחר מהליכוד ואז הייתה ממשלה מתפקדת שנה ורק כדי שביבי יישאר הלכנו לשתי מערכות בחירות נוספות וזה לא אומר רק אני ולא רק נדב העצני אלא גם עיתונאי שמקורב לחרדים טוען שביבי חושב שהמדינה לא יכולה בלעדיו ומוכן לגרור את המדינה לעשרות מערכות בחירות כדי להישאר בשלטון.

גדעון סער היה זוחל לממשלת שמאל יזבק

הרי כתבתי את זה אתמול ואם אתה לא מאמין לי אז כך

הו...גם לזה חיכיתי באמת - תהיתי מתי יגיע הקישור של גדעון סער

ליזבק, מצד נציג הכת בפורום.

כפי שכתבתי כבר : אצל נציג הכת יש או נתניהו או יזבק. אין שום דבר אחר.

לא הפעלת את הסרטון נכון ?

היא אומרת את זה שם במפורש ובלי קשר נתניהו נתן הזדמנות לסער להתמודד
וסער הפסיד בהוגנות
אז אז אם היה חשוב לאדון העצני שסער יזכה היה מתפקד לליכוד ועוזר לסער ואולי הוא מנצח הוא לא עשה את זה . אז מה הוא בא בטענות עכשיו
זכותו של העצני לבקר את נתניהו אבל לא זכותו לבטל הכרעה דמורקרטית
זה קיים רק אצל השותפים שלו החברה של יזבק

evglev1

Well-known member
מנהל
הליכוד זה לא הבית היהודי לפני הקמת הימין החדש

צריך להיות לפחות שלוש שנים חבר ליכוד כדי להצביע בפרימריז.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא לא יכל לצפות שיהיו בחירות גם ב-2019 וגם ב-2020

מה גם שביבי דאג לקבל את ראשות המפלגה כבר ב-2016 ובכך מנע פרימריז ליו"ר לבחירות 2019 ולמעשה סער כפה את ההתמודדות ביבי חשב שהוא מספיק טוב כדי שלא יעיזו להתמודד מולו וטענתם שעצם זה שגדעון סער התמודד זאת סכין בגב.

למעלה