טעם חמוץ-מתוק

צורי80

New member
טעם חמוץ-מתוק

מצד אחד נגמר הלופ הבלתי פוסק של הבחירות האלו.
מדינת ישראל תקבל ממשלה נבחרת לשלוש שנים שבחצי מהזמן נתניהו יהיה ראש הממשלה.
מצד שני משרד המשפטים הולך למפלגה מגוש המרכז-שמאל,
ישראל מאבדת בשלב קריטי את בנט שר הביטחון שפעל בצורה מ-ד-ה-י-מ-ה במשבר הקורונה, כל מה שיש לי לקוות זה שיקח עוד זמן עד השבעת הממשלה.
גם תיק החוץ בנוסף לביטחון ילך למפלגת מרכז שמאל, נקווה שיחזור לליכוד בעוד שנה וחצי.

שתי נחמות קטנות, הטעות של חקיקת פסקת ההתגברות לא תקרה, הסיפוח הזוחל כנראה ממשיך.

גם משרד המשפטים וגם משרד התקשורת

משום מה חוסן לישראל התבייתה דווקא על התיקים הכי חשובים לליכוד. והאמת שאני לא ממש מבין מה יש לה לעשות איתם.

גם אני הייתי מעדיף שבנט יישאר בביטחון, אבל אם יחליף את רפי פרץ במשרד החינוך, זה גם ישמח אותי.
בנט אכן מוכיח שיש לו ראייה מערכתית מצויינת והוא ראוי גם להיות ראש ממשלה.
הוא התעקש בצוק איתן על הטיפול במנהרות והוא מתעקש בימים אלה על הגדלת מספר הבדיקות ומבצע מהלכים נפלאים במאבק נגד הקורונה ובהסברה לגביה (לדעתי באופן יעיל בהרבה מנתניהו) ובנוסף הוא גם מתנגד לסגר מלא ולא ממהר ללכת שבי אחר הכסת"ח של משרד הבריאות.

דיברגנט חדש

Well-known member
קבל דוגמה להסברה שלו -

סרטון שהעלה שר הביטחון בנושא בידוד אוכלוסייה בסיכון, זכה לשיתוף על ידי לא אחר מאשר ריבאלדו. אגדת העבר של נבחרת ברזיל וברצלונה בחר לפנות ל-2.1 מיליון עוקביו באינסטגרם וכתב: "נדאג לאוכלוסיות בסיכון, בחכמה וללא פאניקה, שכן עכשיו זה זמן להתאחד ולדאוג לאלו שעלולים להפיגע מווירוס הקורונה. אלוהים תמיד נמצא בשליטה על הכל". הפרסום זכה לקרוב ל-100 אלף צפיות עד כה.

אני לא צריך לקבל דוגמה, הרי שיבחתי אותו על ההסברה

משמע כנראה ידועה לי ההסברה שהוא עושה...

אני לא בטוח שלגנץ אין אינטרס

לעשות רפורמות בבית משפט לדעתי הוא אתמול הבין יש כאן חציית קו אדום
מה שקרה אתמול והיום מוכיח לאיזה מצב אבסורדי הגענו אליו בגלל בג"ץ הוא היה צריך להציע את עצמו ליו"ר הכנסת כדי שתוכל לקום ממשלה
הבג"ץ לא היה צריך להתערב

למעלה