תודה (לא צינית) לכחול לבן

צורי80

New member
תודה (לא צינית) לכחול לבן

מכאן אני רוצה להודות לכחול לבן שממצבת את יולי אדלשטיין, בעמדת יורש ראוי לנתניהו.
מבחינתנו הליכוד נתניהו יכול להמשיך להיות ראש ממשלה עד גיל 80 לפחות,
אבל מבין כל המועמדים שעולים על הפרק להחליפו בבוא היום, אדלשטיין הראוי ביותר, וכעת הוא זוכה בנקודות, ואם יודח מהתפקיד, גם יש סיכוי שיהיה בסוף שר, דבר רצוי, כי עוד לא יצא לו להיות שר בכיר.

סטילהוק

New member
אותו אדלשטיין שחירפתם קיללתם וגידפתם לו את הצורה ביביסט?

האם זכרונך כל כך קצר שכבר הספקת לשכוח איך חירפתם קיללתם וגידפתם אותו כשהחליט לאפשר דיון בחסינותו של אדונך השרלטן מבלפור? זה היה ממש לא מזמן.

צורי80

New member
טיביסט, האם אין גבול לשקרים?

כבר שנתיים לפחות אני אומר שמבין חברי הליכוד, המתאים ביותר לרשת את נתניהו אחרי 120 שלו (או 101 כמו אבא שלו), הוא יולי אדלשטיין.
אם בנט או שקד יצטרפו לליכוד, יש על מה לדבר שהם ירשו את נתניהו, אבל עד אז, אדלשטיין המתאים ביותר, כך אמרתי וכך אני ממשיך לחשוב.

סטילהוק

New member
שקרים ביביסט שפוט, האם הספקת לשכוח איך איימו על חייו?

אז אני מבין שכמו כל ביביסט שפוט מהעדר העיוור גם הזיכרון שלך סלקטיבי ואתה זוכר רק מה שנוח לך לזכור, אבל העובדות לא משקרות והכל מתועד ביביסט.

"יולי מכר אותנו בזול; לא נתמוך בו לנשיאות"
https://www.srugim.co.il/411420-יולי-מכר-אותנו-בזול-לא-נתמוך-בו-לנשיאו

אחרי שהודיע על כוונתו לכנס את מליאת הכנסת בשבוע הבא - מהלך שיאפשר את הקמת ועדת הכנסת שתדון בחסינות של נתניהו - בליכוד תוקפים את יו"ר הכנסת: "אם היה לו איזה חלום להיות נשיא, את הליכוד הוא איבד"

צבועים זה השם הנרדף שלכם ביביסטים. חבורה של צבועים שאפילו לא לוקחים אחריות על צביעותכם.

סטילהוק

New member
לא דיברתי עליך ספציפית, דיברתי על החברים הביביסטים שלך

על העדר של הביביסטים השפוט העיוור שגם אתה משתייך אליו. אתה הרי לא מכחיש שאתה ביביסט.

צורי80

New member
שיקרת כשאמרת ש"קיללתם וגידפתם"

יכולת לכתוב את האמת ש"היו בודדים שמתחו ביקורת חריפה",
אבל רצית להתלהם.

אתה ממציא דמות דמיונית בשם הביביסטים, בכדי להכשיר את קואליציית השמאל.

צורי80

New member
אנא הבא ציטוט מריקלין שחירף וגידף את אדלשטיין

או שתכתוב התנצלות,
אחרת אני מזמין אותו לתבוע אותך בתביעת דיבה.

סטילהוק

New member
איפה ראית שטענתי שריקלין חירף וגידף את אדלשטיין?

טענת שהביביסטים זו אגדה ואמרתי לך שתשאל את ריקלין שקורא לעצמו ביביסט גאה לגבי הביביסטים שאתה טוען שהם אגדה. מה זה בכלל קשור לאדלשטיין?

evglev1

Well-known member
מנהל
אבל אתה טוען שהביביסטים גידפו את אדלשטיין

והנה צור לא גידף, ריקלין לא גידף ונראה לי אף אחד בפורום לא גידף, וכנראה אלא שגידפו זה רק מירי רגב ודוד ביטן ועוד כמה ח"כים לקקנים שמקנאים בו, אבל לא נראה שמצביעי ביבי גידפו אותו.

צורי80

New member
טענת שגידפנו וחרפנו את אדלשטיין

כשהצבתי לפניך את העובדה שאני בכלל תומך שלו,
אמרת שזה נכון לגבי הביביסטים,
אחרי זה הגדרת את רייקלין כביביסט, ועכשיו את הודתה שבעצם הוא לא מקלל כלל וכלל.

סטילהוק

New member
ריקלין קורא לעצמו ביביסט גאה, אך ייאמר לזכותו שלא שמעתי אותו

אף פעם מקלל ומגדף. קרי משמש בלשון לוכלכת, בניגוד למשל לשפכטל הביביסט שאצלו הלשון המלוכלכת לא מפסיקה ללכלך ואפילו אמש הוא קרא לשופטי העליון הרוצחים מהקרמלין. לצערי יש עדיין אנשים שהרייטינג ותאוות הבצע חשובים להם יותר מלשמור על שפה נקיה והגינות ויושר ונותנים לאנשים כמוהו שאפילו לרוכל בשוק יש לשון יותר נקייה מהם במה. אבל מה לעשות שאלה הזמנים שאנחנו חיים בהם היום, שאנשים ישרים והגונים נדחקים הצידה ונרמסים ואילו אנשים וולגרים ודוחים מבפנים ומבחוץ מקבלים במה. וזה לא שריקלין טלית שכולה תכלת, גם הוא מדי פעם תוקף את מי שלא מסכים ובטח לא בצד של אדונו נתניהו, כולל את בנט כשנתניהו אדונו הציג אותו כבוגד לאורך כל קמפיין הבחירות, וריקלין גם הוא ירה בו צרורות בכל הזדמנות. את התוצאות ראינו כולנו, נתניהו שתה לו ולשקד את המנדטים כהרגלו בקודש, וריקלין בהתקפותיו עליהם בכל הזדמנות בתוכניתו בערוץ המתחרד שבינתיים הספיקה לרדת בגלל הקורונה, תרם לא מעט לזה. אך עדיין ייאמר לזכותו שהוא לפחות לא משתמש בלשון מלוכלכת. אבל זה הדבר היחיד הטוב אצלו.

למעלה