נתניהו וליצמן לא עצרו עד שלא הביאו את נגיף הקורונה לישראל

סטילהוק

New member
נתניהו וליצמן לא עצרו עד שלא הביאו את נגיף הקורונה לישראל

ועכשיו יש מקרה ראשון של חולת קורונה בישראל שנכנסת החל מהבוקר לרשימה השחורה של המדינות הנגועות בנגיף הקורונה COVID-19 הקטלני.

הקורונה הגיע לישראל: אחת מנוסעות הספינה נדבקה בנגיף
https://www.israelhayom.co.il/article/735479

חודשיים מאז התפרצות הווירוס בסין הגיע הנגיף הקטלני גם לישראל: אחת מ-11 נוסעי "ספינת הקורונה" ששבו ארצה נמצאה חיובית בבדיקה לגילוי הנגיף

ייתכן שהקורונה נמצאת כבר בישראל בהיקף הרבה יותר רחב ממה

שסבורים:
תשעה חולי קורונה בדרום קוריאה שבו מטיול בישראל בשבוע שעבר
דרום קוריאנים שנדבקו בקורונה ביקרו בישראל

בהיקף הקשרים הכלכליים, עסקיים, מסחריים, תיירותיים ועוד שיש כיום בין ישראל למדינות במזרח הרחוק, אין שום דרך למנוע את התפשטות הקורונה גם בישראל.
אין שום אפשרות מעשית, לא בישראל ולא בשום מדינה אחרת, לאתר ולזהות, שלא לדבר על לבודד, כל אדם שנושא את הנגיף.

אבל הינה אתה יכול לכתוב פוסוט

בשבת ואף שליח של סומטריץ לא בא לעצור אותך
וגם לא יבוא לעולם
הליכוד שמר שומר וגם ישמור על חופש הדת שלך

לא סומך על הליכוד

ולא כותב פוסט בשבת בזכות הליכוד.
החופש שלי מהדת היה, הווה ויהיה לא רק בביתי אלא בכל רחבי מדינת ישראל.
אחרת יצטרכו להכניס אותי לכלא למאסר עולם או להרוג אותי.

על הליכוד אתה לא סומך

על כחול לבן אתה ספק סומך
נשארה רק העבודה-מרץ-גשר שאולי הפעם לא ישבו עם החרדים אבל ברקורד שלהם יש ישיבה עם החרדים פעמים

אני חושש מסמוטריץ' ומרפי פרץ הרבה יותר מאשר מהחרדים

כבר כתבתי, הפוליטיקאים החרדים ברובם, דואגים בעיקר לשמור על האוכלוסיה החרדית ולא להפצת הדת מעבר לגבולות האוכלוסיה החרדית.
ליצמן וגפני לא מיסיונרים. עם דרעי הבעיה היא בעיקר כשהוא שר הפנים ולא בתפקידים אחרים. לא הייתה לי שום בעיה כשדרעי היה שר הכלכלה.
אבל סמוטריץ' ורפי פרץ הם מיסיונרים שיפעלו במיסיונריות בכל תפקיד ממשלתי.

המפלגות החרדיות לא הכריזו על שאיפה להחיל את משפט התורה ולא שמעתי אף פוליטיקאי מהמפלגות הללו שאמר "אלה שעדיין לא דתיים" ו"אפשר לשנות פה הכל".

מנסים לסגור את האורווה אחרי שהסוסים כבר ברחו

משרד הבריאות: מי שבא במגע ישיר עם התיירים הדרום קוריאנים נדרש להיכנס לבידוד
עם כמה עשרות או מאות אנשים אותם אנשים שבאו במגע ישיר עם התיירים הדרום קוריאנים כבר הספיקו לבוא במגע לאחר מכן?
ועם כמה אלפי אנשים אותם אנשים שבאו במגע עם האנשים שבאו במגע ישיר עם הדרום קוריאנים כבר הספיקו לבוא במגע לאחר מכן?

על התיירים הדרום קוריאנים יודעים, אבל כמה אנשים יש שלא יודעים עליהם?

תחשבו כמה עובדים מהמזרח הרחוק בכלל ומסין ותאילנד בפרט יש בישראל. כמה מהם הגיעו אחרי שהוירוס התחיל להתפשט ולפני שעובדת קיומו פורסמה בעולם?

כיום לא ניתן לאתר את כל נשאי הנגיף אלא אם כן יחייבו את כל תושבי המדינה, העובדים הזרים בה והתיירים בה (ובעצם את כל אוכלוסיית העולם) לעבור בדיקה לגילוי הנגיף. דבר לא מעשי לא מבחינה כלכלית, לא מבחינה לוגיסטית ולא מבחינה חוקית.
הקורונה כאן וצריך להתייחס לזה כעובדה.

משרד הבריאות צריך לשנות פאזה ולעבור מתדרוכי מניעה בלבד לתדרוכי התמודדות - כיצד חיים עם הקורונה.

שני מבזקים ב YNET שממחישים את יכולת ההתפשטות:

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5682229,00.html
"
רשות הטבע והגנים: ניתנו הנחיות לעובדי האתרים שהיו במגע עם הקוריאנים
רשות הטבע והגנים מסרה כי מסלול הביקור של התיירים מדרום קוריאה שתשעה מחבריה נדבקו בנגיף הקורונה נוטר, ונמצא כי ביקרו בשלושה אתרי רשות הטבע והגנים תל באר שבע, מצדה וקיסריה. עוד נמסר כי ניתנו הנחיות לעובדי האתרים שהיו איתם במגע בהתאם להנחיית משרד הבריאות.
"

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5682249,00.html
"
כ-70 אלף מטיילים פקדו היום את שמורות הטבע והגנים הלאומיים
כ-70 אלף מטיילים פקדו השבת את שמורות הטבע והגנים הלאומיים. מרשות הטבע והגנים נמסר כי האתרים המובילים היו מצדה וקיסריה עם כ-3,500 מטיילים בכל אחד מהם, שמורת הבניאס עם 3,000 מטיילים ושמורות עין גדי ותל דן עם כ-2,000 מטיילים בכל אחת.
"

התלמידים הונחו להישאר בבידוד, ומה עם ההורים שלהם, אחים

ואחיות שלהם, חברים שלהם, קרובים אחרים שהיו איתם במגע?
אי אפשר לבודד את הנגיף במצב כזה אלא אם כן מכריזים על עוצר.

משרד הבריאות וכלל משרדי הממשלה צריכים להחליף דיסקט: הנגיף כבר נמצא ומסתובב בישראל.

דיברגנט חדש

Well-known member
מי אילץ אותו להביא?

התשקורת הדפוקה שלך שמייצגת את דעותך, טיביסט מושתן, כשם שאילצו אותו להביא את נעמה.

סטילהוק

New member
דגנרט עם תעודות

עכשיו התקשורת אשמה בקורונה? תמיד מאשימים אחרים, כהרגלכם בקודש, עדר ביביסטים שפוט ועיוור.

דיברגנט חדש

Well-known member
בצדק מאשימים אותך ואת עמיתך ל0מול, טיביסט מושתן

טענתם שמפקירים אותם ועכשיו אתם באים בטענות.

סטילהוק

New member
מי טען שמפקירים אותם ביביסט שקרן ומנוול?

אני הראשון שטענתי שאסור להביא אותם לארץ בשום פנים ואופן. ואפילו רבתי על זה בפורום אקטואליה עם ביביסטים אפסים כמוך.

ההבאה של 11 האנשים מהספינה זו לא הבעיה

הקורונה תתפשט בישראל לא מהם ולא בגללם.
הם הוחזרו במבצע מבוקר ונמצאים תחת בידוד ופיקוח כאשר רק אחת מהם התגלתה כנשאית של הנגיף.

הבעיה היא שהסתובבו וכנראה מסתובבים גם כעת נשאים של הנגיף שלא ידוע בכלל שהם נשאים וכשמדינה פתוחה לקשרים עם מדינות אחרות זה בלתי נמנע.
רק סגירה הרמטית של גבולות המדינה הייתה יכולה למנוע את זה ומדינת ישראל לא יכולה להרשות לעצמה סגירה כזו.

אגב, המדינה לא יכולה למנוע מאזרחיה לחזור לתחומי המדינה.
אם הם לא היו חוזרים כפי שחזרו הם היו חוזרים עצמאית ברגע שיפן הייתה מאפשרת להם לצאת.
ובודאי היה עדיף שהם יוחזרו בצורה מבוקרת מאשר שכל אחד מהם יחזור עצמאית איך שבא לו.

דיברגנט חדש

Well-known member
נא הראה לי שרבת עימי בנושא זה

זאת הייתה דרישה שלכם, ה0מולנים, מלקקי טיבי.

דיברגנט חדש

Well-known member
בקיצור, רבת עם טיביסטים כמותך

איזה מזל שהכל מתועד ולא צריך להסתמך על מילתך

למעלה