משפטו של ראש הממשלה נתניהו ייפתח ב-17 במרץ

השמאל בישראל רק מביא חוקים פפולסטים

שמגברים את הבעיה ולא פותרים אותה
כמו לדוגמא החוק המטופש שאחרי שנה עובדי קבלן נהפכים לעובדים קבועים של החברה אז מה קרה העובדים מפוטרים לפני שנה נגמרת ומתקבלים עוד פעם אחרי שהשנה נגמרת
אני לא בעד לבטל את חברות כ"א אלא בעד לפתור את הבעיה מתחילים בקטן נניח
אני יודע לעזור להם לנוח בשבת
ומי מלין? אתה שואל אני עונה
משרדי הממשלה הם לא של ממשלת הימין הטהורה הכלל לצערי שנקבע במדינת ישראל הוא שממשלה באה וממשלה הולכת אבל הפקיד (השמאלני) נשאר (את הימני אפשר להעיף)
בקשר לעובדים הזרים אני לא מודאג אני בטוח שארגוני זכויות של האדם הלא יהודי ידאגו להם הרי יש להם ים של כסף אנטישמי

ותודה שאתה חושף את הכוונות של גוש נתניהו לסגור מסעדות בשבת

טוב לדעת את זה לפני הבחירות...

אם "ישראל הראשונה והשניה זה סיפור של כול הבחירות האלה"

אז כיצד לדעתך צריך להצביע אדם שאתה משייך לכל אחת מ"ישראל" הללו?

אם לדעתך צריך להצביע באותו אופן גם אדם שאתה משייך ל"ישראל הראשונה" וגם אדם שאתה משייך ל"ישראל השניה", אז "ישראל הראשונה והשניה זה" לא "סיפור של כול הבחירות האלה"...
אם זה הסיפור, משמע שאופני ההצבעה לשיטתך צריכים להיות שונים.
ובאופן מפורש יותר: אופן ההצבעה של מי שאתה משייך ל"ישראל הראשונה" צריך להיות שונה מאופן ההצבעה של מי שאתה משייך ל"ישראל השניה".

אגב, פסילה של הרשימה המשותפת רק תעזור לגוש שאתה נגדו

כי אז חלק גדול מהקולות של המשותפת יעברו למפלגות שאותן לא תוכלו לפסול מלהרכיב ממשלה או לתמוך בה.
כל מנדט שיעבור מהרשימה המשותפת לעבודה, למרץ או לכחול לבן רק יעזור לגוש המרכז-שמאל ויזיק לגוש הימין.
גוש הימין הרי משתמש במנדטים של הרשימה המשותפת נגד הרכבת כל ממשלה של גוש המרכז-שמאל.
תפסלו את הרשימה המשותפת - תאבדו את הטיעון החזק ביותר שלכם נגד הגוש הנגדי.

ואם כן אז מה? אני לא עושה את החשבונות

האלה כמוך פסילת המשותפת זה עניין עקרוני מעבר לגוש כזה או אחר
לא יתכן שתומכי טרור האלה יהיו בכנסת
ואולי בלי המסתים האלה הצבור הערבי יבין שהוא חלק מישראל השניה ויצבע בהמוניו לליכוד
הרי לפי הנדל יש לנו תרבות דרבוקה משותפת

בבקשה, תנסו. בהצלחה. אולי כך תשיגו את המנדטים שחסרים לכם

בינתיים כל מה שהליכוד בכלל ונתניהו בפרט עושה בשנה האחרונה רק מעודד את הציבור הערבי להצביע בהמוניו לרשימה המשותפת.
על כל מנדט שהליכוד יצליח להעביר מהרשימה המשותפת לעצמו אני רק אשמח.

סטילהוק

New member
נתניהו זה לא הסיפור?

הרי שהיה מדובר באולמרט זה לא ענייין אתכם, וכך לגבי כל אחד אחר ששמו לא נתניהו. רק כשמדובר בנתניהו פתאום עדר הביביסטים השפוטים שלו טוען שצריך לחקור את החוקרים, את הפרקליטות, את השופטים, לחוקק חוק שחיתות מיוחד שיאפשר למושחתים להמשיך לעסוק בשחיתות כל עוד הם מכהנים בתפקידם הציבורי ולשדוד את הקופה הציבורית של כולנו אחרי שכבר שדדו את כל משאבי הטבע של המדינה ואזרחיה.

אז תמכרו למישהו אחר שנתניהו זה לא הסיפור.

אני כבר התייחסתי לאולמרט בשרשור

אחר שלך סמולנצ'יק טיפש אז מכוון שלא טרחת לקרוא אז שוב

כתב האישום נגד אולמרט לא היה
אזרח פשוט3
13/02/2020 | 22:16
הפיכה שלטונית אלא הענשת עבד שסרח מכוון שאולמרט כבר ביום הראשון שלו כראש ממשלה היה עבד נרצע של הפרקליטות והקרן לישראל חדשה
ופעם אחת כשהעבד נרצע אולמרט סרח מדרך אדוניו בפרקליטות וחזר בו מתוכנית ההתכנסות נענש ע"י אדוניו
נתניהו אמר מה שאמר על אולמרט כי הוא הבין שהעבד הנרצע לא יעמוד מול בלחץ הפרקליטת ויפנה יהודים

סטילהוק

New member
גם נתניהו זו לא הפיכה שלטונית, כי מי שפיזר את הכנסת זה הוא

עצמו, ולא אף אחד אחר. הוא זה שפיזר את הכנסת ומאז ועד היום לא נבחר מחדש ולא זכה למנדט ציבורי ואמון הציבור והכנסת. וסמולנצ'יק טיפש תקרא לחברים שלך, ואני בטח לא אחד מהם ביביסט שפוט ועיוור.

החקירות התחילו הרבה לפני פיזור הכנסת

ונתניהו הוא נשאר בתפקידו כי לא נבחר אחר במקומו וזה ישאר עד שלא תושג הכרעה
ואני אמשיך לקרוא לך סמולנצ'יק טיפש כול עוד אתה תקרא לי ביביסט שפוט
והיית מת להיות חבר של חכם כמוני

סטילהוק

New member
גם פרשות השחיתות של השרלטן מבלפור התחילו הרבה לפני

ואם זה היה תלוי בך ביביסט שפוט ועיוור היה צריך לחכות עד שאדונך השרלטן השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי הנאשם בפלילים חמורים נושאי אות קלון ייצא לפנסיה, ואפילו אז לא בטוח שהיה מזיז לך ושכמותך משחיתותו.

למעלה