חותמת גומי חדש באוצר שלא יודע אפילו מחירים של מוצרים בסיסיים

סטילהוק

New member
"מריונטה של הקרן לישראל החדשה" כבר לא עובד עלינו ביביסטים

נסו לחפש לעצמכם תירוץ מפגר אחר כהגלכם בקודש. כי חוץ מביביסטים שפוטים עיוורים וצבועים כמוך אף אחד כבר לא קונה את השטויות המפגרות שלכם עדר שפוט ועיוור ושל אדונכם השרלטן השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי בכל הזמנים.

ו"חותמת גומי" כבר לא עלינו טיביסט

רק טיבסטים שפוטים וטיפשים כמוכם נותנים לשרלטן הטיפש מהמימד החמישי
לנהל מדינה אז כך עדר שפוט של כבשה עיוורת
מדינת ישראל היא לא שפן הנסיונית של השרלטן הטיפש מהמימד החמישי

סטילהוק

New member
מעניין ביביסט שפוט שאתה מאשים ללא בדל של ראיה את גנץ

אבל מצדיק ותומך במושחת האמיתי שיש נגדו 3 כתבי אישום פליליים חמורים נושאי אות קלון, אינספו ראיות, עדויות, הקלטות ומה לא... זה רק מוכיח עד כמה אתם הביביסטים חבורה של שפוטים צבועים.

מה יש כאן להוכיח? טיביסט שפוט

המדובר בכישורי ניהול גנץ אחראי באופן ישיר כמנהל הוביל חברה לפשיטת רגל
נתניהו לא צריך להוכיח כשורי נהול
הוא כבר מנהל את המדינה בהצלחה עשר שנים
בקשר לכתבי אישום אני מציע שתשאל את
שתשאל את ברוך קרא כמה לקקני גנץ בתקושרת מסתירים את השיחתות של מנדבליט

סטילהוק

New member
השיחתות של מנדבליט לא קשורות כלל ביביסט שפוט לשחיתות של ביבי

שלא לדבר בכלל על העובדה שנתניהו אדונך ידע הכל אודותן בזמן שהוא מינה אותו לתפקידו במחשבה אחת בלבד: שהוא ישמש רק חותמת גומי של השרלטן ויסגור את כל תיקיו. בגלל זה נתניהו אדונך השרלטן מינה את מנדלבליט ידידו ומזכ"לו הקואליציה שלו ופרקליטו האישי לתפקיד, ולא משום סיבה אחרת. אך מנדלבליט החליט שלא לשמש חותמת גומי של השרלטן ולבצע את עבודתו נאמנה וכראוי לנושא בתפקיד כל כך חשוב כמו התובע הכללי ושומר הסף. ואני מודה שדווקא בגלל שנתניהו השרלטן הנאשם בפלילים עצמו מינה אותו לתפקידו וכל ניגוד העניינים שהיה לו מולו מכתחילה, לא ממש האמנתי שהוא ימלא את תפקידו כראוי והייתי בטוח שהוא ישמש כחותמת גומי של השרלטן מבלפור, ולשמחתי הוא הצליח להפתיע אותי לטובה כשלא הסכים לשמש חותמת גומי כמו אוחנה הפאפי וכל שאר חותמות הגומי שהשרלטן השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי מינה.

נתניהו לא מינה את מנדלבליט

סמלנצ'יק טיפש אלה ועדת איתור בולשבקית אחרי המנויים של אוחנה אי אפשר להשתמש בטיעון השקרי הזה
אני מתפלה שאדונך בקרן החדשה איבי אברהם לא עדכן אותך בעניין ואכן מנדבליט הוא חותמת גומי של שי ניצן והקרן החדשה והוא תפר תיקים לנתניהו

סטילהוק

New member
מינה ועוד איך מינה ועל פרקליט המדינה אפילו התעקש

אבל תמשיך להאמין לשקרים שמוכרים לך שוטפי המוחות שלך ביביסט שפוט ועיוור של נתניהו השרלטן השקרן ומפר ההבטחות הסדרתי מבלפור. עם המוח החלול והשפוט שלך כנראה שתקלוט מי זה נתניהו רק כשזה יגיע אליך עצמך.

לא מינה ולא התעקש יש ועדת איתור

אבל תמשיך סמולנצ'יק טיפש להאמין לשקרים של המנהל הכושל שאשכנזי קרא לו
חמור וברק קרא לאשכנזי שקרן הבנת סמולצ'יק חלול מוח איזה "מחמאות" הם נותנים אחד לשני

למעלה