קודם נואמים - אחר כך מתנצלים

קודם נואמים - אחר כך מתנצלים

[URL]https://twitter.com/netanyahu/status/1220025462002520065[/URL]
"
בדבריי אמש כיוונתי לכך שלבני גנץ אין הישגים, אין לו מה להציע ואין לו מה לומר לאזרחי ישראל. בניגוד לדרך שבה הדברים הוצגו בתקשורת, בוודאי שדבריי לא התייחסו לאנשים בעלי מוגבלויות כלשהן ואם יש מי שנפגע מדבריי אני מאוד מצטער על כך.
"

ההתנצלות הראשונה של נתניהו בקמפיין בחירות 2020
סביר להניח שלא האחרונה...

ainy

New member
האם יש כאן כאלה שיש להם איזה קשר ללשכת נתניהו? ...

כי אם יש, אנא בקשו ממהו שיפסיק לבזות את עצמו, בהתנהלותו כיום הוא מביא לידי בושה וקלון את פרקי חייו ופשוט חבל ...

אולי אתה יכול לעזור לנתניהו למצוא אג'נדה בקשר למשרד החינוך?

מה האג'נדה? להחזיק את תיק החינוך בליכוד או להשאיר אותו בכל מקרה בידי המומחה לחינוך "נורמלי" שנשאר למעשה ללא מפלגה מתפקדת?

חילוקי דיעות בין אנשים שונים זה דבר אחד, "חילוקי דיעות" בנושא מסויים אצל אותו אדם זה כבר דבר אחר לגמרי.

יש אנשים טפשים (לא רק אנשי ימין) שלא כל כך מצליחים להבין מה האג'נדה של נתניהו ושל מפלגת השלטון שלו. אולי יש אנשי ימין חכם שיכולים לעזור להם להבין?

אתה מפספס את הנקודה

דעות שנות גם באותה מפלגה זה בסדר אם כי כאן לא דעות שונות אלא קוטביות
אבל בוא נעזוב את זה רגע
אם כבר כותבים מצע אז המצע צריך לכלול את ההסכמות או פשרה בין הנוגדות
אם כותבים מצע סופר מרקט אז לאיזה מטרה כתבתי את המצע לכתחילה ?

המצע אינו סופר מרקט

אתה כותב סיסמאות.
אני הבאתי לך ציטוטים מדויקים, מפורטים ומפורשים מהמצע והסברתי למה אין שום סתירה.
אין שום סתירה בין תמיכה בבקעת הירדן כגבול המזרחי לבין תמיכה בהיפרדות מערביי יהודה ושומרון והתנגדות לסיפוח של כל הישובים שיגרום לסיפוח דה פקטו של ערביי יהודה ושומרון ולמדינה אחת.
אין שום סתירה בין תמיכה בחקיקת השוויון בחוק יסוד לבין השארת חוק הלאום כפי שהוא וממש לא ביטולו כפי שאתה כתבת אבל לא יכול וגם לא יכול כעת להביא ציטוט שמגבה את מה שכתבת.

אם כבר סופר מרקט, אז הליכוד זה סופר מרקט שמסווה את מגוון הדיעות בו תחת מצע עם מילה אחת: נתניהו (וכיום אפילו המילה הזו כבר לא מאגדת מאחוריה את כל הליכוד).
כשאין מצע מחפשים להשמיץ בבדותות מצע של מפלגה אחרת.

מה שאתה עושה עם המצע של כחול לבן והאין מצע של הליכוד דומה מאוד למה שחלק מהתומכים של כחול לבן עושים עם הדמוקרטיה של הליכוד והאין דמוקרטיה של כחול לבן.

אז בסגנון שלך - אל תטיף מוסר על המצע של כחול לבן, וכדאי שתתמקד במצע הליכוד.
בסגנון שלי - אני לא באמת מתכוון לזה ואין לי שום בעיה שאתה כותב על המצע של כחול לבן, אבל אם אתה עושה את זה לפחות תעשה את זה בהגינות ותתייחס למה שכתוב במצע ולא למה שבראש שלך לגבי המצע.

אתה באמת סבור שמצע

הסופר מרקט של כחול לבן מעניין אותי?ממש לא מטיף שום מוסר על מצע הסופר מרקט שלכם
אני השבתי לך ולמתנשא השחצן מישראל הראשונה ainy על הטפת המוסר המתנשאת והשחצנית והצבועה שלו

הוא לא מעניין אותך אבל אתה כותב על מה שכביכול יש בו...

כפי שכתבתי - אתה כותב סיסמאות.

הציטוטים וההסברים העניינים לא מעניינים אותך - כלומר אתה בא עם סיסמאות מוכנות מראש ומשגר אותן. דיון ענייני ממש לא מעניין אותך.

אדם שכותב סיסמאות על משהו שתוכנו האמיתי לא מעניין אותו הוא המתנשא השחצן והצבוע.

אני לא כתבתי שום דבר על המצע

אלא רק העלתי סרטון בתוגבה לפוסט המתנשא של השחצן מישראל הראשונה התייחס בוז וזלזול גם כלפי ראש הממשלה( שאפשר להעביר עליו ביקורת אבל לכבד אותו צריך מעניין הממלכתיות נעלמת כשהמדובר בנתניהו.)וגם כלפי בוחריו מישראל השניה
אז השבתי לו כגומלו

לא כתבת שום דבר...

רק מצע סופר מרקט
תפריט
ביטול חוק הלאום
מי שרוצה ימצא סיפוח ומי שרוצה ימצא היפרדות

מרוב סיסמאות, אתה כבר לא מודע למה שאתה כותב.

ואולי תפסיק להשתמש בישראל הראשונה וישראל השניה לפחות כאשר אתה מגיב לי? אפשר לבקש ממך דבר כזה?
"ישראל השניה" היא כבר מזמן ישראל הראשונה ו"ישראל הראשונה" בעיני "ישראל השניה" (שהיא כיום הראשונה) לא נחשבת כלל לישראל כיום אלא ל"ערב רב" ("הם שכחו מה זה להיות יהודים"...).
שימוש בכינויים וסטיגמות לצרכי תעמולה כל אחד יכול לעשות.
אז אני לא נוהג להשתמש בסיסמאות כאלה ואשמח אם לפחות בתגובות אליי תשתדל לא להשתמש בלכסיקון תעמולתי מוכן מראש.

ainy

New member
משום מה, למרות היותו ירוק, הוא נשמע יותר "יציב" מתניהו

או אם תרצה, אצל נתניהו ההבטחה לנושא כזה או אחר לעומת קיום אותה הבטחה הם ממש חסרי אג'נדה, יעני הוא מזגזג באומנות של כן ולא אפילו הרבה יותר טוב מפרס ז"ל ...., ואול לזגזג ולא לומר את האמת ברף זו האג'נדה שלו ??!!!....

לא יודע מה נשמע או לא נשמע יציב

ודיון הוא לא על נתניהו
העלתי סרטון שבו חברי כנסת מכחול לבן מביעים דעות קוטביות זה לא חלוקי דעות שקיימים בכול מפלגה אלא דיעות קוטביות
אך מפלגה עם דיעות קוטביות תוכל לנהל את המדינה

הדיעות לא קוטביות וצורי כבר הביא ראיון עם הנדל שמוכיח שהן

לא קוטביות.
הבדלים בהחלט יש.
אף אחד גם לא מסתיר את העובדה שבכחול לבן יש אנשים עם אוריינטציה מדינית ימנית, אנשים עם אוריינטציה מדינית מרכזית ואנשים עם אוריינטציה מדינית שמאלית.
אבל בפועל כיום ההבדלים הללו לא באמת רלוונטים.
אין כמעט אף אחד בכחול לבן שיתנגד להחלת ריבונות בבקעת הירדן במסגרת תוכנית טראמפ או בתיאום איתו ואין אף אחד בכחול לבן שיתמוך בסיפוח של נגוהות ומבוא דותן. איפשור חיים נורמלים בישובים הללו כל עוד אין הסדר מדיני - כן. סיפוח - לא.

עובדה שהחיבור התלת-מפלגתי הזה מחזיק מעמד כבר מערכת בחירות שלישית עם עריקה יחידה של אופורטוניסט מצוי שערק לא בגלל אידיאולוגיה אלא בגלל שיפור מקום ברשימה והבטחה (על הקרח) לתפקיד שר.

הראיון שהביא צורי עוד יותר מחמיר עם הנדל

כי בקלטת הוא יותר נחרץ מבראיון
אם עד עכשיו הוא היה ימין טיפש אז עכשיו הוא גם ימין פחדן כנראה שאחרי
הסיפור שלו עם טיבי נתנו לא הוראה להוריד פרופיל אז הוא הוריד פרופיל
מה שעוד מחזק את ההעניין שהוא אידיוט שמושי של כחול לבן כדי כאלו הסמן הימני בכחול לבן אבל הוא רק פריט תצוגה העוד שאת הטון האמיתי ברשימה הזאצ זה יש עציד

הנדל אינו פריט תצוגה. הוא נמצא כיום בכחול לבן לא בגלל

יהודה ושומרון ובקעת הירדן, אלא בגלל סיבות אחרות לגמרי שלגביהן מה לעשות הוא כיום הרבה יותר קרוב ליש עתיד ולחוסן לישראל מאשר לליכוד.
הנדל הצליח להשפיע משמעותית על ההכרעות בכחול לבן בעת שהמנדט להרכבת הממשלה היה בידי גנץ כך שפריט תצוגה הוא ממש לא.

לגבי הטון האמיתי - הטון האמיתי נקבע בסופו של דבר על ידי הבוחרים ומה לעשות שהרוב המוחלט של הבוחרים של כחול לבן הם בוחרי יש עתיד וחוסן לישראל (בוחרי חוסן לישראל אלה רוב בוחרי המחנה הציוני ב-2015). תל"ם מביאה חמישה חברי כנסת אבל היא ממש לא מביאה חמישה מנדטים. היא אולי מביאה מנדט אחד.
לפני החיבור בין חוסן לישראל לתל"ם הסקרים הראו מה (אין) כוחה האמיתי של תל"ם. ולכן אנשי תל"ם צריכים להתאים עצמם למרכז הכובד בכחול לבן.
אם וכאשר זה לא יתאים להם יותר, הם ייפרדו מכחול לבן.

למעלה