יברקן עבר מהשמאל לימין, והופ מתפרסמות פרשות שחיתות

צורי80

New member
יברקן עבר מהשמאל לימין, והופ מתפרסמות פרשות שחיתות

אחרי זה עוד ירצו שנקח ברצינות את הטענות נגד נתניהו.

תל"ם זה שמאל? או שהשיוך לשמאל ולימין הוא לפי הנוחיות?

תל"ם היא ימין לצרכים מסויימים ושמאל לצרכים אחרים?

תל"ם זה לא ימין ולא שמאל אלא

רק אוסף אופורטוניסטים שהאידאולגיה היחידה שלהם היא "רק לא ביבי"
כמו כול כחול לבן
והעובדה הכי טובה היא כשמתחילים לדבר לא על "כן נתניהו לא נתניהו"
כמו סיפוח הירדן לדוגמא הם מתחילים להתבלבל אחד אומר כן סיפוח השני אומר לא סיפוח השלישי אומר סיפוח לא רשמי
היום שרון גל העלה סרט שממחיש את זה

או שתוקפים על חוסר דמוקרטיה בכחול לבן או שתוקפים על ריבוי

דעות בכחול לבן.

דמוקרטיה זה לא רק בחירות. דמוקרטיה זה גם פלורליזם מחשבתי ועמדות מגוונות.

אחסוך לך את התגובה:
"אל תטיף לי מוסר על דמוקרטיה"...

מעניין אם בליכוד יש עמדה אחידה בקשר להסכם האימוץ שנחתם היום עם רוסיה...

ומה שלום האופורטוניסט שפעם היה "רק לא ביבי" ובשביל מקום 20 היה מוכן להיות אתמול כוכב בבמה לצד נתניהו?
היחיד מרשימת הליכוד שנתניהו הציג בפתיחת קמפיין הליכוד אתמול היה האופורטוניסט שעד לפני שבוע היה "רק לא ביבי"...

זה לא קשור בכלל לדמוקרטיה

כשמקמים מפלגה יש לה בסיס אידאולוגי לא חייבים להסכים על הכול
אבל בסיס להסכמות צריך להיות וזה אין לכחול לבן
והסיפור של בקעת הירדן מוכיח זאת
החיבור בן תל"ם ליש עתיד זה בדיוק כמו החיבור בין הימין החדש למרץ
תאר לך עם נפתלי בנט במקום להתאחד עם סמוטריץ והורביץ במקום עם אמיר פרץ היו מתאחדים ביחד בנט והורביץ כול התקשורת היית לועגת להם
הסיבה שהתקשורת לא לועגת לחיבור הנדל גרמן היא שיש לזה סכוי להפיל את נתניהו
ובקשר לאופורטוניסט שפעם היה "רק לא ביבי" בימים ככתוקנם הייתי מציע לנתניהו להעיף אותו לכול הרוחות אבל אנחנו לא בימים כתקונם אלא בימי מלחמה
וכול עריקה ממחנה האוייב תתקבל בברכה
ואני משער שאת רוצה לאחל לי בהצלחה במלחמה שלי

יש המון בסיס להסכמות בין חיים כץ לשרן השכל...

לכחול לבן יש בסיס להסכמות שבא לידי ביטוי במצע כתוב ומפורט.
מה הבסיס האידיאולוגי המוסכם של הליכוד?
היכן אפשר לראות אותו?
בהסכם האימוץ עם רוסיה?

בסיס לא צריך להיות המון

לכחול לבן אין מצע יש תפריט כול אחד מוצא ממנו את מה שהוא מבקש
את בעד היפרדות ונגד סיפוח יש במצע (יעל גרמן )
אתה בעד סיפוח ונגד היפרדות יש במצע (יועז הנדל )
אם אתה בעד חוק הלאום ואפילו נסחת אותו יש במצע (צבי האוזר)
אם אתה סבור שחוק הלאום הוא מפלה וגזעני ויש לבטלו גם זה יש במצע (עופר שלח )
הכול מכול כול יש במצע של כחול לבן
לביא עוד דוגמאות או שהנקודה ברורה
הבסיס האדאולוגי של הליכוד כתוב בחוקת הליכוד שם פרק ב מטרות אתה מוזמן לראות
ההסכם האימוץ עם רוסיה בגלל שברוסיה יש החוקים הנוקשים ברוסיה אז מתפשרים אנחנו לא יכלים לכתיב לרוסיה ערכים שלנו

אין שום סתירה במצע בקשר לסיפוח ולהיפרדות

"
על ישראל, הכוח החזק באזור, להוביל. כחלק מתפיסת הביטחון הגורסת שעוצמה תלויה בשליטה בתהליכים, נעצב מציאות חדשה אשר תְּקַבֵעַּ את הרוב היהודי בישראל ואת הזהות היהודית של מדינת ישראל. נחזק את גושי ההתיישבות ונאפשר חיים נורמליים בכל מקום שבו חיים ישראלים. בקעת הירדן תהיה גבול הביטחון המזרחי של ישראל. נאפשר פיתוח כלכלי מואץ בשטחי הרשות הפלסטינית ונשמור על אופק פתוח להסדרה מדינית בעתיד. ירושלים המאוחדת תהיה בירת ישראל הנצחית. לאור עקרונות אלה נבחן את תוכנית השלום של הנשיא טראמפ, לכשתוצג.
לא תהיה התנתקות שנייה. מהלך המבוצע באורח חד-צדדי מוביל את האויב בהכרח למסקנה שההתנגדות האלימה שלו הכריעה אותנו. לא נחזור על הטעות הזו. כל החלטה מדינית היסטורית תובא להכרעת העם במשאל עם או תאושר בכנסת ברוב מיוחד.
"

זה ממש לא תפריט אלא מצע מפורט שלא מתייחס לנגוהות ולבקעת הירדן כמקשה אחת ותומך במהלכים מדיניים מוסכמים ולא חד-צדדים, בין אם מדובר בויתור על נגוהות ובהיפרדות מהפלסטינים ובין אם מדובר בסיפוח של בקעת הירדן, או מעלה אדומים, או גוש עציון וכו'.

[URL]https://www.facebook.com/BlueWhiteIDC/photos/a.2503032336431472/2620118028056235/?type=3&theater[/URL]

היכן במצע כחול לבן מופיע ביטול של חוק יסוד הלאום? אתה יכול להביא ציטוט כזה מהמצע?
הנה ציטוטים מהמצע של כחול לבן:
"נעגן בחוק יסוד את עקרון השוויון בזכויות הפרט בישראל – חוק הלאום עיגן את היותה של מדינת ישראל מדינת הלאום של העם היהודי, שבה הוא מממש באופן ייחודי את זכותו להגדרה עצמית לאומית. אולם, עקרון השוויון בזכויות הפרט נעדר ממנו, ועל כן נחוקק אותו בחקיקת יסוד, ברוח מגילת העצמאות."
"נחוקק את ערך השוויון בחוק יסוד – כמפורט בפרק משפט וחקיקה במצע."

היכן ביטול חוק הלאום?

מה הבסיס האידיאולוגי של הליכוד כפי שמופיע במטרות הרשומות בחוקה, אותן אני מכיר היטב וזוכר כמעט בעל פה?
[URL]https://www.likud.org.il/%D7%A2%D7%9C-%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%93/%D7%97%D7%95%D7%A7%D7%AA-%D7%94%D7%9C%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%93[/URL]
מה משמעות הבסיס הזה למשל בקשר ליחס הליכוד לזרמים הרפורמים והקונסרבטיבים ביהדות? מה סעיף א במטרות מתכוון בקשר לכך?
מה משמעות סעיף ד' בקשר לשמירה על מוסר וטוהר המידות?
סעיף ה' זה בכלל סעיף מאוד אהוב עלי. אשמח לדעת כיצד זה בא לידי ביטוי בהתנהלות הליכוד בשנים האחרונות.
את ההתייחסות לסעיף י' אשאיר לליצמן, גפני ודרעי מצד אחד ולליברמן ולפיד מצד שני.

להביא עוד דוגמאות או שהנקודה ברורה?

"מחנה האוייב"

אין צורך להוסיף...

אחרי ההודעה האחרונה שלך, אני בהחלט מאחל לך בהצלחה במלחמה שלך, כדי שאוכל לראות מה תעשה באוייבים במקרה שתנצח.

מה אתה נכנס לי לסמטיקה עכשיו

רק אתמול אנשי תל"ם כינו את גרמן פיגוע חבלני
מה אני אעשה באובים אחרי שאנצח זה מאוד פשוט מבצע יברקן אני מכנה את זה
אם אני נתניהו ויש לי 61 אני קודם כול מקים ממשלה אבל משאיר את הביטחון וחוץ אצלי עובר חצי שנה אני מציע את החוץ והביטחון לגנץ ויעלון
וכך מפרק את כחול לבן לרסיסים

תפרק את כחול לבן לרסיסים, לא תוכל לפרק את מצביעיה

את זה אתה לא מבין.
מצביעי כחול לבן / המחנה הציוני ויש עתיד / קדימה קיימים ללא קשר למפלגה ואותם לא תוכל לפרק.
המנדטים האלה עוברים מפלגות אבל לא מגיעים ולא יגיעו לנתניהו.

רק הוכחת שוב שמה שמפריע לך בכחול לבן זה האתגר האלקטורלי שהיא מציבה בפני נתניהו ואין לו יותר נצחונות קלים.

ואנשי תל"ם לא כינו את גרמן כפיגוע חבלני אלא את ההתבטאות שלה בקשר לסיפוח בקעת הירדן.

אתה כתבת "מחנה האוייב". אם זו סמנטיקה מבחינתך כאשר מגיבים לך על כך - זה די דומה להתנצלות של נתניהו על הנאום המפואר שלו אתמול.

לכנות מחנה כמחנה האוייב זו לא סמנטיקה כלל. זה הלך מחשבה.
זו סמנטיקה בדיוק כפי "שמנשקי הקמעות" של גרבוז וה"צ'חצ'חים" של דודו טופז זו סמנטיקה.

מי רוצה לפרק את מצביעיה

שילכו לאן שירצו
כחול לבן לא מציבה שום אתגר אלקטורלי שאפילו את מודה שאין לבסיס אדאולגי ואפשר לפרק אותה חבורה של אפסים שיכלנו להביס בקלות
הבעיה היא כחול לבן אלא הגופים שעומדים מאחורי הרשימה הזאת
וזה הפקרליטות והבג"ץ שמבצעים הפיכה שלטונית במסווה משפטי בגיבוי מחולט של התקשורת והקרנות שממומנות מהאיחוד האירופי האנטישמי במליוני דולרים
זה היריב הפוליטי האמיתי שלנו

הפרקליטות, בג"צ והקרנות שממומנות מהאיחוד האירופי

לא מביאים לכחול לבן 33-35 מנדטים, אלא מצביעיה.
המנדטים הללו לא יתמכו בנתניהו. אם לא לכחול לבן, הם יצביעו לרשימה אחרת שתתייצב מול נתניהו.
אבל אני די בטוח שלא משנה איזו רשימה זו תהיה, התגובה שלך לכל רשימה כזו תהיה דומה.
כבר כתבת קודם לא רק כחול לבן אלא גם קדימה וגם אהוד ברק.
בקיצור, כל מי שהציב אתגר אלקטורלי מול נתניהו.

סטילהוק

New member
מצביעיה ידאגו לחסום את משפיטך השרלטן מבלפור בכל דרך אפשרית

עם כחול לבן ובלי כחול לבן, גוש חוסם נתניהו/שחיתות/כפייה דתית חרדית בואכה מדינת הלכה חשוכה דיקטטורית מפגרת ונחשלת נוסח איראן במקום מדינת ישראל הציונית והדמוקרטית ימשיך לחסום את הגוש החרדי-מתחרד-משיחי-ביביסט-מושחת-שפוט של נתניהו.

אגב, שים לב למילה המשוקצת שמופיעה בסעיפים ה' ו-ט' במטרות

בחוקת הליכוד.
"קיום משטר ממלכתי-דמוקרטי במדינה..."
"אחריות ממלכתית לרמה סבירה של..."

אוי ואבוי, "ממלכתי" בחוקת הליכוד.
מה צריך לשנות קודם? ערך בויקיפדיה או את חוקת הליכוד?

בקשר לסעיף ה כתוב ממלכתי ודמוקרטי

כך שאני יכל לחיות עם זה
בקשר לסעיף ט נכון אני לא מסכים איתו
בעניין הממלכתיות אני מודה שאני בעמדת מיעוט המפלגה שלי
מה צריך קודם חוקת הליכוד או וקיפדיה ברור חוקת הליכוד
זה לצערי לא הולך לקרות בזמן הקרוב
אבל אני נושא תפילה
שיבוא יום וכולם ישתחררו משתפת המוח של מפא"י ואשליית הממלכתיות תחלוף ממדינת ישראל
וזה יקרה אני לא יודע מתי אבל זה יקרה

סטילהוק

New member
האידיאולוגיה היחידה שלכם ביביסטים זה טובתו של נתניהו

וכל מה שהוא אומר ויגיד אתם אומרים אמן כמו כל עדר שפוטים עיוור.

האידאולגיה שלנו היא מעבר להבנתך סומלנצ'יק טיפש

יש פתגם שאומר שהחמור כמוך לא יודע את הערך של הזעפרן

למעלה