הפראזיט מבלפור במתקפה גועלית על יו"ר הכנסת אדלשטיין

ainy

New member
הוא כיושב ראש הכנסת חייב להיות נאמן לכנסת, לא למפלגה שלו

תפקיד יושב ראש הכנסת אינו תפקיד מפלגתי אלא תפקיד ממלכתי מחייב.
יולי אדלשטיין חייב קודם כל להיות נאמן לכנסת, לכלליה ולנוהלים רבי השנים שלה.
בכנסת אין אין מלמה בין אויבים אלא ויכוח בין בעלי דעות שונות כאשר כולם "באותה סירה".
מי שטוען כי לא אכפת לו, אל יבקש גם מאחרים שלא יהיה אכפת להם ....

עכשיו גם אתה באת לי עם ה "ממלכתיות"

השקר הזה כבר לא עובד עלינו יותר הכנסת היא גוף פוליטי ויו"ר הכנסת הוא תפקיד פוליטי
הדבר היחידי שאדלשטיין חייב בו הוא לליכוד ולבוחריו בלעדהם הוא לא היה מגיע לשם
ואל תזכיר לי נוהלים מקובל היה שכנסת שכבר התפזרה לא מקבלת החלטות גורליות
אתם רוצים להחליט החלטה גורלית בקשר לראש ממשלה
ואנחנו לא התחלנו את המלחמה אלא אתם אז אל תבוא אלי בטענות

כלומר הכנסת והממשלה הן כנסת וממשלה רק של בוחרי מפלגות

הרוב.
אין בעיה. המיעוט ידרוש אוטונומיה.
אתם תקימו על אמת את מדינת תל אביב.
בתקופת המקרא היה פיצול ליהודה וישראל. בתקופה הנוכחית יהיה פיצול לירושלים ולתל אביב.
במלחמה כל אחד מהצדדים יכול להפתיע.

אתה כותב כאילו יש לך בטחון מלא שלעולם הממשלה תהיה שלכם

ותמיד יהיה לכם רוב בכנסת.
כרגע למשל אין לכם רוב.
האם אתה רוצה את כללי "המלחמה" שלך גם אם תהיה במיעוט?

מקובל גם היה שמקבל מנדט להרכבת ממשלה שנכשל מחזיר את המנדט לנשיא.
והכלל שרשמת לא הזיז לכם את קצה הציפורן כשרציתם מאוד את חוק המצלמות.
אבל כלל אחד לליכוד וכלל אחר לאחרים. לליכוד ולנתניהו מותר תמיד לשבור את מה שהיה מקובל. לאחרים אסור.

אתה שוב מטיף לי מוסר על דמוקרטיה

אני מבין את הליהטות שלך להסביר ל"מנשק קמעות" כמוני את "הנאורות השמאלנית"
אז לא צריך
אני לא רוצה לקבוע שום כללים כי אתם כבר שברתם את כול הכללים מאז הכרזת המלחמה של גרבוז עלינו
אני בכלל לא התחלתי עם הכללים והממלכתיות זה אתם
אני רק מדגיש שהשקר הזה של הממלכתיות לא מחזיק עוד מים

הכרזת המלחמה של האזרח גרבוז הייתה הרבה שנים אחרי הכרזת

המלחמה של ראש הממשלה המכהן נתניהו.
אתה בוחר להדביק את גרבוז לכל מי שלא מוצא חן בעיניך, שיבושם לך.
אבל מכריז המלחמה נגד כל מי שלא תומך בו זה בנימין נתניהו.

ועם תגובות רפלקסיביות של "מטיף מוסר" ו"מנשק קמעות" אני לא יכול וגם לא רוצה להתמודד.
אתה תעביר את המסרים שלך, לא משנה מה אכתוב ולא אכתוב.
אז שוב, שיבושם לך.

בהצלחה במלחמה שלך.

הכרזת המלחמה של גרבוז הייתה המשך

להכרזת המלחמה של רובנשטיין
לא יודע אם נצליח או לא אבל לא נכנע ללא קרב

לא יודע לאיזה רובינשטיין אתה מתכוון

וגם לא ברור לי מה תחשיב כהצלחה בקרב / מלחמה.
להפיל את גרבוז ואותו רובינשטיין מראשות הממשלה?
אתה מתייחס לאנשים שהם אזרחים מחוץ למערכת הפוליטית ומחוץ לשלטון.
גרבוז ואותו רובינשטיין מול ראש ממשלה מכהן נתניהו.

הכרזת מלחמה אמיתית הייתה ב-4 בנובמבר 1995. אתה מתייחס לגרבוז כאילו הוא לפחות כמו מכריז המלחמה בלילה ההוא.

ainy

New member
זהו? נגמרה הממלכתיות?

יו"ר הוא תפקיד פוליטי ממלכתי, אם נוח לך עם זה או לא.
אין זה מקרי שיו"ר הכנסת גם מחליף את הנשיא בהעדרו, בגלל תפקידו הממלכתי.
&nbsp
אם ראש הממשלה יכול לקבל החלטות דרמטיות בזמן ממשלת מעבר אזי הכנסת יכולה לקבל החלטות דרמטיות גם כן ....
&nbsp
אתה מזכיר את גרבוז?, הוא אדם פרטי. וקיים הבדל מהותי בין דבריו של אדם פרטי לביו דבריו של פוליטיקאי מכהן, אני מקווה שאתה מסוגל להבין את העניין הזה!!!
אז גרבוז האדם הפרטי דיבר על מנשקי קמעות ובנימין נתניהו הפוליטיקאי אמר לרב כדורי כי השמאל שכחו להיות יהודים, לא אנחנו, אלא הוא, נתניהו זה שהחל בגועל נפש ...

דיעה של איש ליכוד מיו"ש, לא של "סמולני" כמוני:

[URL]https://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/20240[/URL]
"
תמשיכו לתקוף את יולי, תעלו את השמאל לשלטון
מי שרוצה בניצחון הימין צריך להפסיק מהקטלוג המכוער של בכירים במחנה כשמאלנים, עורקים ובוגדים.
שבח שטרן , כ"ג בטבת תש"פ 20/01/20 20:07

ל"גורמים" האנונימיים בליכוד שאחראיים מטעם עצמם על החלוקה לאנשי ימין ושמאל, יש לאחרונה הרבה עבודה. כל כמה ימים הם צריכים לעבור על רשימת הפוליטיקאים, המשפטנים והפקידים ולהכריז מי עכשיו הוא "חלק מהשמאל".

אבל לא ינום ולא ישן שומר הימין; רק הבוקר הוכרז מצטרף חדש לרשימה הזו: יושב-ראש הכנסת יולי אדלשטיין. כן, הוא ולא אחר. מי שישב שנים ועונה בכלא הסובייטי בגלל פעילות ציונית במחתרת; מי שעבר לגוש-קטיף חודשים לפני ההתנתקות, היה מראשי "המורדים" והתמיד בהתנגדותו לגירוש עד הסוף; מי שקידם לכל אורך שנות כהונתו בכנסת את ההתיישבות היהודית ביהודה ובשומרון והיה מהראשונים בליכוד שקרא להחיל את החוק ביו"ש – הוא, מהיום, שמאלני עם תעודות. שמאלן מארץ השמאלנים. כך לפחות קבעו ה"גורמים".

מה גרם למהפך הקיצוני הזה באישיות הפוליטית של יושב-ראש הכנסת? אה, זה פשוט. הוא לא התחיל פתאום להתנגד להריסת בתי מחבלים, לא צידד בהקמת מדינת פלסטינית ולא ויתר על תמיכתו העקבית בחוק יסוד הלאום. הוא רק החליט לא לצאת למאבק משפטי אבוד מראש ולאפשר את כינוס מליאת הכנסת לפי דרישתם של עשרים וחמישה חברי כנסת, כפי שמחייב החוק.

אם לאותם גורמים עלומים בליכוד היתה טיפה של תחכום פוליטי, הם היו מבינים שבנסיבות שנוצרו יולי אדלשטיין שיחק את הקלפים שניתנו לו בצורה הטובה ביותר – לימין בכלל, ולראש הממשלה נתניהו בפרט. מה היה עדיף - שכחול לבן היו מחליפים אותו במאיר כהן ומאבדים את המשלט הכי חשוב בכנסת? האם זה היה עוזר במשהו להשגת החסינות? ברור שלא. "בסדר", היו כנראה עונים לי אותו גורמים, "אבל לפחות שאדלשטיין היה נותן לבג"ץ להכריח אותו לכנס את המליאה ולעשות לו את העבודה המלוכלכת".

בטענה הזו שוב מתגלה בפנינו הילדותיות קצרת הרואי של אותם "לוחמים" גדולים: אם בג"ץ היה מכריח את יו"ר הכנסת לכנס את המליאה, היתה חוות הדעת של היועץ המשפטי לכנסת הופכת למחייבת בצורה תקדימית – כלומר מהלך של אקטיביזם שיפוטי שלא נראה כמותו. את זה יושב ראש הכנסת מנע, בכך שלא דרדר את המצב לתביעה משפטית. איזה שמאלן, לא?

במהלכים מחושבים הצליח יושב-ראש הכנסת לדחות בכמעט חודש את הקמת ועדת הכנסת שאמורה לדון בחסינות ראש הממשלה. זהו חודש יקר מפז, התוצאה הכי טובה שנתניהו היה יכול לפלל לה. בדרך הבהיר אדלשטיין שהוא מתנגד בתוקף לחוות הדעת שהוגשה לו, חיזק בתודעה הציבורית שהמהלך של כחול לבן פסול מבחינה מנהלית ומוסרית, ואפילו הצליח לשמור על הממלכתיות שלפעמים נראה שכה חסרה בשורות הליכוד. על ההצלחה הזו הוא היה צריך לקבל שבחים בשורות מפלגתו, ולא התקפות מכוערות ומוגות לב מ"בכירים" נטולי שם.

אותם בכירים שמרכזים את המאמצים בפגישה ביושב-ראש הכנסת אדלשטיין, שנבחר במקום הראשון בפריימריס של הליכוד רק לפני כמה חודשים, מבזבז לימין כולו אנרגיות יקרות. אם מישהו עוד לא הפנים – זה הזמן: אל סבב הבחירות השלישי הימין מגיע כשידו על התחתונה. תסתכלו על הסקרים, הם לא מטעים: כחול-לבן פותחת פער בפסגת המנדטים, ובליכוד – במקום לרכז מאמץ בלשכנע מצביעים ולהעפיל לפסגה גבוהה יותר, עסוקים במלחמות פנימיות מיותרות וביריות מסוכנות בתוך הנגמ"ש.

מי שרוצה בניצחון הימין צריך להפסיק מהקטלוג המכוער של בכירים במחנה כשמאלנים, עורקים ובוגדים. שום דבר לא יצא לנו מכך, חוץ מהגדלת הסיכוי לקבל מקום של כבוד בשורות הראשונות של ספסלי האופוזיציה.
"

שבח שטרן
ממייסדי שילה שבחבל בנימין בו הוא מתגורר כ-42 שנה. עבד כ- 20 שנה בתנועת ההתיישבות "אמנה" בהקמת יישובים ובבניין בתים. חבר מרכז הליכוד ומועמד הליכוד לכנסת ממחוז יו"ש.

תגובה של יולי אדלשטיין עצמו:

[URL]https://www.inn.co.il/News/News.aspx/424883[/URL]
"
יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין הגיב בשיחות סגורות למתקפה נגדו מצד בכירים בליכוד ותומכי ראש הממשלה, שזועמים על הסכמת אדלשטיין לכנס את מליאת הכנסת כדי לדון בהקמת ועדה שתעסוק בחסינות של נתניהו.
''אני שלם עם דרך פעולתי ולא מתרגש מהמתקפות", אמר אדלשטיין על פי הדיווח בחדשות 13. ''לא היתה לי ברירה חוקית אחרת. תמיד הייתי נאמן לערכיי וגם כעת. ההתנהלות הממלכתית שלי חשובה וקריטית לליכוד''.
עוד טען יו"ר הכנסת כי ''ההתנהלות שלי יכולה לעזור לליכוד מול קולות שמתלבטים בינינו לבין כחול לבן. הם יותר יולי אדלשטיינים ממיקי זוהרים''.
"

מה גם הוא מנסה עכשיו למכור לנו לוקשים?

מה כך הוא מזלזל בבחורים שלו? נראה לי שבפריימיז הבאים צרכים להויד אותו למקום ה50
ואז הוא ילמד את הלקח ולא ינטוש חברים באמצע קרב

למעלה