נתניהו כבר תוקף את בנט, שקד וסמוטריץ' ומבטיח לרפי פרץ

צורי80

New member
עוד לא נולד שטוף המח שזיהה זאת על עצמו

לא פלא שלא שמת לב ששטפו לך את המוח.

evglev1

Well-known member
מנהל
הבעיה היא לדעת מתי הטיפולים נעשים מרצונו החופשי של המטופל

ומתי המשפחה או הקהילה או המוסד בו הוא לומד אונסים אותו לעבור את הטיפול. אם החד מיני לא מקבל את עצמו וחושב שזאת מחלה שצריך לרפא זאת זכותו, אבל כשהוא רואה בכך נטייה נורמאלית ומוכן לעבור טיפולי המרה כדי לא להיות מוחרם על ידי משפחתו זה נורא.

סטילהוק

New member
נתניהו כמו נתניהו, היה ונשאר דיקטטור שרלטן

מדהים שכל השפוטים האלה לא מתאחדים נגדו ומשפילים ראש כאילו הוא אל.
עכשיו הוא גם רואה בסמוטריץ' בוגד פוטנציאלי לחבור עם בנט ושקד לכחול-לבן. ושים לב שהוא מבקש מבן גביר מה שהוא טען שביקשו ממנו. קרי נאה דורש, נאה לא מקיים. ושוב כהרגלו בקודש. אבל זה מה שמגיע לשפוטים שלו שאין להם דעה ומחשבה עצמאית, ביצים ועמוד שדרה, והם פשוט רכיכות ששרלטן משחק בהם כרצונו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני נשארתי פעור פה מכך שהח"כים בליכוד לא חתמו ליולי אדלשטיין

ב-21 יום כשאפילו היה להם את ששת המנדטים של מפלגת העבודה-גשר והם העדיפו ללכת לבחירות שלישיות מלהחליף את נתניהו בח"כ אחר מהליכוד.

כי לא הייתה התארגנות של קבוצת בכירים בליכוד לעשות את זה

אף אחד לא רצה להיות הראשון או המוביל והם חששו מזעם האנשים במפלגה שה DNA שלה זה לראות בפעולות כאלה בגידה בלתי נסלחת.
את יו"ר הליכוד ומועמדו לראשות הממשלה אפשר להחליף רק על ידי הבוחרים בבחירות הכלליות שיכולים לגרום למתפקדים לבחור יו"ר חדש.
אין דרך אחרת.
אם רוצים שנתניהו יוחלף זה צריך לבוא לידי ביטוי בתוצאות הבחירות.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא אכפת לו מי שלא מבקר את ביבי על מדיניות

יכול לדבר גם על סקילת הומואים וגם עונש מוות על חילול שבת, העיקר לא לבקר את הוד רוממותו. מכיוון שתמיד באיזשהו שלב גם בנט, גם שקד וגם סמוטריץ' ביקרו את ביבי מימין וטענו שהוא מבליג על הטרור ודברים כאלה, אז הוא אומר במילים האחרות המקום של רפי פרץ במשרד החינוך מובטחת גם אם ימינה לא תעבור את אחוז החסימה כפי שליברמן אומר שאני לא יודע מעין לקח את זה, בערך כמו להגיד שרשימת השמאל המאוחדת לא תעבור את אחוז החסימה, ואילו בנט, שקד וסמוטריץ' אם רק תעיזו לפרלטט בצורה כלשהי עם גנץ לאחר הבחירות אני אנסה להקים ממשלת אחדות ולהשאיר אתכם בחוץ. כי לדבר נגד ציבורים בישראל זה לא ענייני, אבל אנשי ימין שמבקרים את ביבי מימין אוי ווואי לכם!!! זה לא יעבור לכם בשקט!!! ביקורת על מדיניות של ביבי זאת בגידה במחנה הלאומי!!!

סטילהוק

New member
זה למה אני טוען שביבי דיקטטור, מי שמבקר אותו מיד הופך לאויב

בגלל זה גם צורי נמנע מלבקר אותו, כי הוא רועד מפחד שיהפוך בעיניו לאויב. וכך גם כל חותמות הגומי שלו, שאף אחד מהפחדנים מוגי הלב האלה לא ייעז להגיד לדיקטטור מה הוא באמת חושב עליו והתנהגותו והתנהלותו. ובמקום זה מתחרים ביניהם מי מלקק לדיקטטור השרלטן יותר עמוק. בדיוק מו בסיפור בגדי המלך החדשים, עד שהגיע אותו ילד קטן וחצוף והעז לצעוק לכולם שהמלך בעצם עירום. ורק אז הבינו כולם שהם יכולים להשתחרר משפיטותם ולהגיד כולם שהילד הקטן בעצם צודק.

צורי לא נמנע מלבקר אותו ומה יש לצורי בכלל לחשוש מנתניהו?

מה נתניהו יכול לעשות לו?
יפטר אותו מהממשלה? יפעל נגדו בפריימריס לרשימה?
אתה נסחף למחוזות מוזרים מאוד.

סטילהוק

New member
אם עוד לא הבנת צורי לא חילוני ולא ליבראל, הוא כיפה סרוגה

מהציונות הדתית שמצביע לליכוד. וככזה הוא לא יכול להרשות לעצמו לבקר את נתניהו, כי אז הוא יהיה מוקצה בקרבם. לא מנתניהו הוא מפחד, הוא מפחד מהסביבה והקהילה שהוא חי בה, שכולם שם שפוטים של הדיקטטור. ובגלל זה גם הבאתי את הדוגמא של בגדי המלך החדשים. כי בבגדי המלך החדשים זה לא שכולם ראו את המלך לבוש, כולם ראו אותו עירום, אך מכיוון שכל אחד פחד שאם הוא יגיד מה הוא באמת רואה אז יגידו שהוא משגע, כולם העדיפו לזרום עם השקר הזה וךהחמיא למלך על "בגדיו" החדשים. עד שהגיע הילד הקטן והחצוף ושבר את השפיטות שכולם היו בתוכה. כי אם ילד קטן מעז לצעוק שהמלך הוא עירום וכולם רואים ויודעים שהמלך הוא עירום אין יותר שום סיבה לצאת מפגרים כולם מול ילד קטן. וזה מה ששחרר אותם מהשפיטות שאחזה בכולם. וכנ"ל קורה לליכודניקים. זה לא שהם לא יודעים שנתניהו הוא שרלטן שקרן ומפר הבטחות סדרתי, הנאשם ב 3 כתבי אישום פליליים חמורים נושאי אות קלון, זה שכל אחד מהם מפחד להודות בזה, שלא יראו בו אויב, 0מול או אלוהים יודע מה... וזו הדוגמא הכי טובה ללחץ חברתי ולתופעת העדר העיוור. אנשים מפחדים לאמר מה הם באמת חושבים מהפחד שישפטו אותם וינדו אותם מהחברה שבה הם חיים.

מצטער, אבל אתה כותב שטויות. אין דתיים מצביעי ליכוד שמבקרים

את נתניהו?
מאיפה אתה מביא את החירטוטים הללו?

צורי מבקר את נתניהו לא מעט.

evglev1

Well-known member
מנהל
אפילו שמעון ריקלין הרשה לעצמו לבקר את המו"מ שביבי ניהל עם

אבי גבאי במאי כשהציע תיקים בכירים ביותר לשלי יחימוביץ' וסתיו שפיר, אפילו שמעון ריקלין הרגיש נבגד אחרי מו"מ מכוער שכזה.

סטילהוק

New member
באמת? ומה הוא עשה לגבי זה? קשקש את עצמו לדעת והצביע מח"ל?

ריקלין היה ונשאר ביביסט שפוט של נתניהו שגם אם השרלטן מבלפור יירה בראשו השפוט ימשיך להצביע לו, בגלל שהוא סוגד לו כמו לאל ומעריץ את העפר שעליו הוא דורך, בדיוק כמו צורי שיכול להכחיש זאת מפה ועד יפן.

צורי80

New member
תגיד, אתה קורא לפעמים הודעות בפורום?

לפי איך שזה נשמע משלמים לך רק על לכתוב ולא על לקרוא, ולכן אתה לא קורא הודעות בפורום.
כבר למעלה משבוע אני כותב שמימין לליכוד צריך להקים שתי מפלגות, בניגוד מוחלט לכל מה שנתניהו קידם ויצר.
אבל עובדות לא מעניינות אותך, אולי כי אתה מקבל משכורת לפי מספר הפעמים שאתה כותב "שפוט" ו"ביביסט".

סטילהוק

New member
ברור שאני קורא, אחרת איך הייתי עונה על מה שאני לא קורא?

וכבר אמרתי לך שזה שאתה לא חושב כמו נתניהו ממש לא מפריע לך להבכים עם נתניהו ולהצדיק את כל מעשיו, אמירותיו ומחדליו,שלא לדבר בכלל על להמשיך לתמוך במה שאתה עצמך לא מסכים. ולזה בדיוק קוראים שפוט.

חחחחחחחחחחחחח, צריך הרבה פופקורן למערכת הבחירות הזו:

במיוחד מצד ימין כנראה הולך להיות הרבה בידור...
[URL]https://twitter.com/bezalelsm/status/1217902339920748544[/URL]
"
נתניהו בשיחות סגורות היום חושש שסמוטריץ':
* יצביע בעד הגירוש מגוש קטיף.
* ישא את נאום בר אילן.
* ישחרר אלפי מחבלים בעסקת שליט.
* יקפיא את הבניה ביהודה ושומרון.
* יגן עשר שנים עם מערכת המשפט וימנע בגופו כל תיקון הכרחי בה.
* ימנע את פינוי חאן אל אחמר.
חתיכת שמאלני הסמוטריץ' הזה...
"

סטילהוק

New member

כחול לבן והעבודה-גשר-מרצ יכולות לחסוך כסף ולא להשקיע בתעמולה

במערכת הבחירות הנוכחית.
מספיק לתת לגורמים השונים בימין לאכול אלה את אלה.
את התבלינים ליברמן יוסיף.

מה ששנים ארוכות בשלטון עושות...

כבר שנים ארוכות אומרים שהשמאל לא יכול לנצח את הימין. רק הימין יכול להפסיד לעצמו.

evglev1

Well-known member
מנהל
נו אם זה יהיה כמו בבחירות האחרונות לנשיאות צרפת

שגם לעבודה-גשר-מר"צ, גם לכחול לבן, גם לליכוד וגם לימינה יהיו 20-30 מנדטים מה זה יעזור לשמאל, אם עדיין יצטרכו לשלב את ישראל ביתינו והרשימה המשותפת כדי להגיע ל-61?

למעלה