יחסיו "הטובים" של הבוגד הסדרתי יברקן עם נתניהו ובנו

סטילהוק

New member
יחסיו "הטובים" של הבוגד הסדרתי יברקן עם נתניהו ובנו

ממפלגת העבודה ערק יברקן לליכוד, משם הוא ערק לתל"ם שאיתה הוא הצטרף לכחול-לבן, ועכשיו שוב הוא ערק (או יותר נכון הודח לפני שהספיק לערוק אחרי הבחירות עם גניבת קול מכחול-לבן לנתניהו) בחזרה לליכוד ולשרלטן מבלפור.

אלו הם כמה מהפוסטים של יברקן בהתכתבותו בטוויטר עם בנו של נתניהו, שימו לב איזו "אהבה" ו"כבוד" שוררים בין השניים. ממש להתענג על ה"דיון" ביניהם.

יברקן Vs יאיר נתניהו
https://twitter.com/GYevarkan/status/1147559065335345153

צורי80

New member
כאוב לך הלב שיש מישהו שלא מסכים להיות שבוי של טיבי?

וואלה, לא מתאים לו שטיבי יקבע אם מספחים את בקעת הירדן או לא.
ג'יי סטריט מתנגדת, אז בטח שאתה לא חושש מזה.

אז למה הוא לא עבר לליכוד לפני חודשיים? למה אתמול?

למה בכלל עזב את הליכוד ועבר לתל"ם והצטרף יחד עם תל"ם לכחול לבן?
נראה לך שבאמת טיבי מפריע לו? הוא בסך הכל רצה מקום גבוה יותר ברשימה שיבטיח לו כסא במידת ודאות גדולה יותר.

הוא עצמו בכלל טוען שהובטח לו להיות שר. אבל את זה בליכוד הכחישו.

צורי80

New member
נראה שהליכוד הולך לאופוזיציה

מקום 20 בליכוד פחות שווה ממקום 33 בכחול לבן.
אין לתל"ם מה לחפש בגוש שמאל-ערבים-מרכז, חבל שלא הצטרף קודם לכן.

אני לא רואה איך תקום קואליציה אחרת אחרי הבחירות

למרות שליברמן הבטיח (שוב) היום בנחרצות שלא יהיו בחירות רביעיות.

ליברמן כבר לא מדבר על ממשלת אחדות, אלא על ממשלה עם כל המפלגות הציוניות (מבלי לפרט מהן המפלגות הציוניות).

אני לא רואה שהבחירות הבאות מובילות לאפשרות להקים קואליציה שלא תלויה בגחמות של ליברמן.

נראה שדי נישאר באותו מצב.
ההבדל היחיד יהיה בקשר לחסינות של נתניהו. אם לא יצליחו לעשות את זה בכנסת הנוכחית (ואני מקווה שלא יצליחו), בכנסת הבאה בטוח תקום ועדת כנסת שלא תאשר את החסינות (אלא אם יהיו 61 וכנראה לא יהיו) ואז נתניהו יהיה במצב חדש שיעקר את המוטיבציה שלו ללכת שוב ושוב לעוד ועוד בחירות.

לפי מצב המנדטים שמסתמן נראה שהאפשרות היחידה להקים קואליציה מבלי ללכת שוב לבחירות תהיה רק אם נתניהו יחליט לשים סוף למצב מיוזמתו ויפרוש. אז הליכוד יוכל להקים קואליציה בוריאציות שונות.

סטילהוק

New member
רואים שאתה תלמיד של נתניהו, למדת לשקר בדיוק כמוהו

לנתניהו משפיטך ביביסט היה יותר מעשור לספח את בקעת הירדן, כשלפחות 3 שנים ממנו עם טראמפ כנשיא בבית הלבן, ומה הוא עשה בדיוק? כלום, גורנישט, נאדה. עבד עליכם בעיניים וימשיך לעבוד. כי נתניהו השרלטן השקרן יודע היטב עם מי יש לו עסק. שפוטים חסרי דעה ומחשבה עצמאית, ביצים ועמוד שדרה. בדיוק מה שמגדיר רכיכה.

למעלה