זה בהחלט נראה רע

צורי80

New member
תגיד, כסף זר מממן את הדברים הפאתטים האלה?

אני כותב שוב ושוב נגד עמדת נתניהו.
הוא חושב שצריך רשימה אחת מימין לליכוד ואני מתעקש שחייבים שתי רשימות.

איזה סיבה יש לך לרשום שוב ושוב שאני ביביסט?
יש הסבר אחר מלבד כסף זר שאתה מקבל בשביל זה?
אם אכן מדובר בכסף זר, מאיזה מדינה זה מגיע? שבדיה? הולנד? גרמניה?

סטילהוק

New member
מי שתומך בביבי, מצדיק את ביבי ומצביע לביבי הוא ביביסט.

בדיוק כמו ריקלין שאפילו מתגאה בכך ולא מתבייש להודות בכך שהוא ביביסט גאה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ריקלין התמודד על מקום ברשימה של בנט לא נבחר למקום

ריאלי והפך לביביסט גם בעימותים בין ביבי לבנט תמיד עמד לצידו של ביבי. מי שהציע לבנט לאסוף אליו את רסיסי כולנו וזהות כדי לעבור את אחוז החסימה עם הימין החדש ולא לרוץ עם החרד"לים, ממש בגישה מנוגדת לזו של ביבי שממוצ"ש תובע בתקיפות מבנט, סמוטריץ' ורפי פרץ לרוץ ברשימה אחת וגם מרשה לעצמו לדבר בשמי וטוען שאנחנו הבוחרים שלהם לא נסלח להם אם לא יתאחדו.

וגם לי קראת ביביסט בעוד אני מאשים את ביבי בכך שבנט ושקד לא עברו את אחוז החסימה באפריל. אני מאשים את משפחת נתניהו שבנט ושקד לא בליכוד, אני מאשים את נתניהו שהוא מכריז על מכרזי בנייה באיו"ש אבל לא בונה בפועל, אבל רק ביקורת קטנה שלך על ביבי אני לא מקבל ואני כבר הופך לביביסט.

סטילהוק

New member
קראתי לצורי ביביסט, לא לך, אני יודע שאתה דווקא אובייקטיבי

בניגוד אליו ושכמותו, שלא משנה מה בכלל נתניהו יעשה הם יגידו אמן ויצדיקו אותו ויתמכו בו וכמובן יצביעו לו. וזו בדיוק ההגדרה לביביסט.

סטילהוק

New member
אני לא מצביע לטיבי ביביסט, אני מצביע לכחול-לבן

ולא משנה כמה תשקרו ותנסו הציג את כחול לבן כמי שתקים ממשלה עם הרשימה המשותפת ובל"ד, שנינו הרי יודעים שאין מצב שזה יקרה גם אם זה אומר סבב רביעי וחמישי ושישי וכו', עד שמשפיטך נתניהו יעשה את מה שהיה צריך לעשות כבר מזמן ויילך להוכיח את חפותו בבית משפט, ואם הוא לא חף מפשע יילך לכלא כמו כל שאר בני האדם לפניו שפשעו, נמצאו אשמים בפשע ושילמו על פשעיהם, ובניגוד לנתניהו לא האשימו את כל העולם ואשתו ובטענה שכולם אשמים ורק הם שבאמת אשמים טלית שכולה תכלת. במדינה דמוקרטית ותכניס את זה לעצמך טוב טוב לראש ביביסט, אף אחד לא נמצא מעל החוק, גם לא ראש ממשלה. ובטח ובטח שלא ראש ממשלת מעבר שלא קיבל את אמון הציבור והכנסת ומתנהג כאילו כל המדינה הצביעה לו.

צורי80

New member
רק טיביסט שונא את הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם.

עם אמתלות ותירוצים של ציטוטים של ג'יי סטריט ואחרים.
תמשיך לירות לכל כיוון עם משפטים לא קשורים "שפוט, ביביסט וכו' ", הכסף הזר לא יגיע.

סטילהוק

New member
לנשיא הכי אנטישמי אתה קורא הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם

חכה שהוא יפיל עלינו את תוכנית המאה שפוטין הבוס שלו בקרמלין יהיה האחראי עליה ותראה כמה הוא "טוב לישראל". וזה שאתה ביביסט שפוט של נתניהו זו עובדה, ולא משנה כמה תנסה להכחישה, כולם רואים ויודעים את זה. שאלת את עצמך איך זה שאין אף ליכודניק בפורום הזה של הליכוד שאותו אתה מנהל חוץ ממך?

צורי80

New member
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר

רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בירושלים כבירת ישראל - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בגולן כשטח ישראלי - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בזכות של היהודים וישראל לבנות ביו"ש - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בפגיעה בעם היהודי כפשע שנאה - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכירשביטל את השגרירות של אש"פ - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שביטל את הסכם הגרעין עם אירן - אנטישמי.

שמענו מכם כבר שלוש שנים "חכה ש..."
אנחנו עדיין מחכים גם להבטחות שלכם בשמאל ש"עוד תתגעגעו לאובמה"

הפתאטיות של ההודעות נגד טראמפ מתחרות בפתאטיות של ההודעות שאני שפוט של נתניהו,
מעניין מי ינצח ויזכה בתואר.

איפה הליכודניקים?
אולי בפורום של המפלגה שלך - כחול לבן.
אהה, אין לכם פורום? גם אתם כנראה מבינים שזו מפלגה זמנית, עד שביבי יסיים את תפקיד ראש הממשלה.

סטילהוק

New member
טראמפ אנטישמי ומריונטה של פוטין

וכמו שלא הבנת ולא קלטת הרבה דברים שאני הבנתי הרבה לפניך ביביסט, כך תבין ותקלוט גם את זה בסופו של דבר כשתראה את זה במו עיניך. טראמפ של הקדנציה הראשונה שכבר בה החל להראות סימנים של אנטישמיות כמו באותו נאום בפלורידה ועוד לפני זה כשיהודיה נדרסה ע"י נאצי בעירה כשנהפגינה נגד תהלוכת הנאצים בעירה, זה ממש לא יהיה הטראמפ של הקדנציה השנייה שבה הוא כבר לא יצטרך את הקול היהודי של הרפובליקנים (30% מקולות יהודי ארה"ב) ואת קלם של האוונגליסטים ויוכל להרשות לעצמו לחשוף את פרצופו האנטישמי האמיתי במלוא כיעורו. חכה ותראה. בתקווה שלא תצטרך לראות זאת בעצמך, כי הוא לא ייבחר לקדנציה נוספת.

צורי80

New member
התירוצים הקודמים היו יותר משכנעים

זה התחיל מ"חכה כשהוא ייבחר, במסע הבחירות הוא סתם מבטיח"
זה המשיך ב"הוא לא באמת יעביר את השגרירות"
זה המשיך ב"הוא לא יכיר בזכותה של ישראל להתיישב ביו"ש "
עכשיו התירוץ עבר ל"חכה לקדנציה השניה שלו"

אחר כך יבוא "חכה אחרי בחירות האמצע ב-2022"
ואז יגיע "חכה עד הבחירות של 2024, שאז הוא לא יהיה מחוייב לכלום בחודשיים האחרונים"
ואז תגמר הקדנציה שלו, ויהיה אפשר לתמוך באיש שמאל חדש עם אותם תירוצים.

המלצה שלי, תחפש תירוץ יותר טוב מאשר שטראמפ עושה דברים בשביל 24% ההצבעה היהודית אליו, כש-76% רוצים שהוא יעשה דברים אחרים.
76 גדול מ-24.

רק טיביסט יכול לקרוא לכורש של 2020 אנטישמי.

סטילהוק

New member
כורש 2020? להזכיר לך מי היה כורש ביביסט שפוט?

רק עיוור וצבוע לא רואים מי זה באמת טראמפ. יש מולך את כל הסימנים לפרצופו האמיתי של טראמפ, אך אתה כהרגלך בקודש בדיוק כמו עם משפיטך השרלטן נתניהו (שפתאום נזכר שקיימת בכלל בקעת הירדן, איפה הוא היה 11 שנים? על מאדים?) בוחר להתעלם, לשקר לעצמך ולהמציא מיליון ואחד תירוצים למה אתה משקר לעצמך ולאחרים. יום אחד כשתפכח משטיפת המוח שעשו לך נתניהו וחבר מרעיו אתה תבין בדיוק מי הם היו ומה אתה אתה היית, עכשיו אתה לא מסוגל להבין כי כשפוט ששטפו את מוחו אתה תחת השפעה ואחיזה של שוטפי המוחות שלך. אבל בעתיד כשתשחרר מאחיזתם הלופטת ומשטיפת המוח שלהם אתה תבין הכל בעצמך. בדיוק כמו נשותיו השפוטות והחרופות של גואל רצון שסגדו לו כמו לאל, עד שהוא נכנס לכלא ובהדרגה השתחררו מאחזיתו ושטיפת המוחות שלו,וחזרו להיות נשים נורמליות, שהיום אף נזהרות הרבה יותר. כי מי שנכווה ברותחין נזהר בקרים. ואתה עוד תבין על מה אני מדבר יום אחד. בתקווה שעד אז עוד תהיה לנו מדינה ובעבור מה להילחם.

צורי80

New member
אני יהודי מישראל, לא טיביסט!

כמו 90% מהיהודים בישראל, אני תומך בטראמפ.
כולנו כמובן עיוורים וצבועים,
רק אתה רואה את האמת.

או שאתה פשוט כמו ערביי המזרח התיכון, ערביי יש"ע וערביי ישראל - פחות מתחבר לטראמפ.
טיביסט כבר אמרנו?

המערך של שתי רשימות כאלה יכול להפיל גם את שתיהן מתחת לאחוז

החסימה.
במערך כזה סמוטריץ' ישתה קולות מרשימת פרץ-בן גביר והליכוד (במקרה הפחות רע מבחינת הימין) וישראל ביתנו וכחול לבן (במקרה הגרוע מבחינת הימין) ישתו קולות מבנט ושקד. "שתיות" כאלה יכולות להביא למצב ששתי הרשימות יחד לא יעברו את אחוז החסימה.

מערך כזה מהווה התאבדות פוליטית של הימין, אבל הפתרון לו אינו בלחץ על בנט לחבור לבן גביר, אלא להשאיר רשימה אחת דתית יחסית הומוגנית ולמנוע את הרשימה השניה על ידי הטמעתה בליכוד.
רק כך הימין לא יאבד קולות למחוץ לגוש או למתחת לאחוז החסימה.

מה ההבדל בין ציפי חוטובלי וזאב אלקין לבין נפתלי בנט ומתן כהנא?
מה ההבדל בין יריב לוין לבין איילת שקד?

צורי80

New member
תמיד יש סיכון, אבל גם בלא לקחת סיכונים יש סיכון.

רשימה ימנית ליברלית יכולה לקחת קולות מישראל ביתנו וכחול לבן,
הליכוד כנראה שלא.

אין סיכוי כנראה להגיע ל-61 מנדטים אם תהיה רשימה אחת מימין לליכוד,
עם שתי רשימות, יש סיכוי קטן (למרות שלאחר האיחוד בין מרצ לעבודה הסיכוי קטן באופן משמעותי.

הליכוד לא יכול לקחת היום רק בגלל סיבה אחת

נ-ת-נ-י-ה-ו

אבל רשימה ימנית ליברלית מתנגשת עם האלקטורט של הרשימה הדתית השמרנית וגם עם האלקטורט של הליכוד.
וכל עוד רשימה כזו מזוהה עמוקות עם גוש נתניהו וגוש נתניהו מזוהה מאוד עם חרדים וחרד"לים, היכולת שלה לקחת קולות מישראל ביתנו ומכחול לבן מוגבלת ביותר.
ללא סיבת נתניהו היכולת של הליכוד להשיג קולות כאלה גדולה יותר משל רשימה כזו.

אז ההצדקה שלך לקיום רשימה כזו חושפת למעשה את המכשול הגדול של הליכוד בפרט ושל הימין בכלל במצב הנוכחי - מכשול נתניהו.
רק בגלל נתניהו אתם רואים הצדקה למערך מעוות כזה של רשימות.
כי הרי אתה לא באמת יכול לתאר את ההבדל המשמעותי בין יריב לוין לאיילת שקד או בין ציפי חוטובלי וזאב אלקין לבין נפתלי בנט ומתן כהנא.
אתה עצמך רואה בבנט ובשקד יורשים פוטנציאלים לנתניהו בליכוד.
וגם את המקום הטבעי של פייגלין אתה רואה בליכוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
גדעון סער יצא מגדרו כדי להוכיח שהוא ימני מנתניהו

והוא יכול לקחת קולות מהמרכז? גם ישראל כ"ץ ניסה לתקוף את ביבי מימין, עד שהבין שביבי נטוע חזק בליכוד ועוד מוקדם מדי עם קרבות הירושה. כל היורשים הפוטנציאלים רוצים למשוך ימינה יותר והם יכולים להביא קולות מהמרכז או שאתה מתכוון לקולות של ישראל ביתינו ותל"ם?

כן, כי לא הנושא המדיני מונע את ההצבעה של אנשי מרכז או אנשי

ימין מתון לליכוד.
למעשה הנושא המדיני בדרך כלל לא נמצא בראש סדר העדיפויות של בוחרי מרכז.
תראה כמה מנדטים לא ימניים קיבל כחלון ב-2015 למרות שמבחינה מדינית הוא נץ יותר מנתניהו.
מי שמעדיף לבחור בכחול לבן ולא בליכוד לא עושה את זה בגלל הנושא המדיני, אלא בגלל נושאים אזרחיים והחיבור ההדוק (מדי) של נתניהו לחרדים ולחרד"לים, נושאי ממלכתיות (יחס לבתי משפט, אכיפת החוק וכד') ובגלל מיאוס וסלידה מנתניהו ושיטות ההפרד ומשול שלו.

אני כנראה לא אעבור מכחול לבן לליכוד גם לאחר עידן נתניהו ואשאר במרכז - שמאל מתון, אבל יהיו רבים שכן יעשו את זה.
ולגבי ישראל ביתנו - לא יודע להעריך מה יכול להשאיר אותה בחיים לאורך זמן כשעידן נתניהו יסתיים. סביר להניח שישראל ביתנו תתנדנד סביב אחוז החסימה עד אשר תישחק וכבר לא תוכל לשרוד עצמאית.

צורי80

New member
ההבדל בין חוטובלי ולוין לשקד ובנט הוא טקטי, לא אסטרטגי.

הם לא שונים באידיאולוגיה, הם שונים בטקטיקה כיצד להשיג אותה.
חוטובלי ולוין יתמכו בנתניהו גם אם יצהיר שהוא תומך בעסקת המאה שתכלול צפרדעים רבות, כל עוד הוא משאיר את זה על הנייר.
בנט ושקד עלולים לפרוש מהקואליציה אם נתניהו יצהיר שהוא מקבל את תוכנית המאה כבסיס למשא ומתן.

למעלה