לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1324613,246 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*כלכלה חופשית ושוות זכויות

הפורום מאפשר החלפת דעות וחידוד עמדות, תוך שמירה על כבוד הדדי ותרבות שיח וויכוח 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת הליכוד

פורום "הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד
*יהדות גאה
*אהבת המולדת
*אחווה לאומית

x
הודעה מהנהלת הפורום

ממשלה חדשה - ישראל מרוצה

לחצו "המשך"

פורום "מפלגת הליכוד" במה לשיח פוליטי בנושאים החרוטים בדגלה של תנועת הליכוד

*אהבת המולדת
*אחווה לאומית
*גאווה יהודית

תקנון הפורום    http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=291&MessageId=80638471

המשך >>

לצפיה ב-'זה בהחלט נראה רע'
זה בהחלט נראה רע
<< ההודעה הנוכחית
15/01/2020 | 11:18
75
399
אחרי החיבור בין מרצ לעבודה מצד אחד,
והחיבור-פיצול השגוי מימין,
נראה שלכחול לבן יש סיכוי לא רע לגוש חוסם עם הערבים בלי ליברמן.

מימין לליכוד היה צריך שתי מפלגות, אחת תורנית ואחת ליברלית. הכילאיים שנוצרו רק יעבירו קולות בתוך הגוש ויתכן שיפילו את אחת מהן מתחת לאחוז החסימה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה לא חושב שהיה נכון שבנט, שקד וכהנא היו בליכוד ואז ממילא'
אתה לא חושב שהיה נכון שבנט, שקד וכהנא היו בליכוד ואז ממילא
15/01/2020 | 11:24
6
13
הייתה מימין לליכוד רק רשימה אחת (כולל עוצמה יהודית) שבודאות הייתה עוברת את אחוז החסימה?
נתניהו מנסה לאלץ את בנט, שקד וכהנא לחבור לאיתמר בן גביר רק בגלל שהוא ומשפחתו לא רוצים אותם בליכוד.
כל הבעיה של שתי רשימות מימין לליכוד נובעת מהבעיה של משפחת נתניהו עם שקד ועם בנט.

זה מגיע עד כדי אבסורד שיש המציעים שנתניהו ישריין את בן גביר בליכוד, במקום לעשות את החיבור המתבקש והטבעי באמת.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הפעם יש גם סיבה נוספת שהוא החליט שלא יהיו פרימריז נוספים '
הפעם יש גם סיבה נוספת שהוא החליט שלא יהיו פרימריז נוספים
15/01/2020 | 21:11
1
5
ולכן כדי להכניס אותם הוא חייב לשריין להם והליכודניקים לא רוצים להידחק אחורה ברשימה והוא סקפטי שהם יוסיפו לפחות את שלושת המנדטים שישוריינו. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כחלון פינה מקום ואת גדי יברקן לא הייתה לו בעיה לשריין'
כחלון פינה מקום ואת גדי יברקן לא הייתה לו בעיה לשריין
15/01/2020 | 21:15
4
לצפיה ב-'לא, מימין לליכוד צריכות להיות שתי רשימות.'
לא, מימין לליכוד צריכות להיות שתי רשימות.
15/01/2020 | 21:46
3
7
אחת שמרנית יותר ואחת ליברלית יותר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עם אחוז חסימה של 3.25 אין מאגר מנדטים גדול מספיק לפרנס'
עם אחוז חסימה של 3.25 אין מאגר מנדטים גדול מספיק לפרנס
15/01/2020 | 22:05
2
9
שתי רשימות כאלה.
הרשימה הליברלית מתחרה על קולות לא רק עם הרשימה היותר שמרנית אלא גם ובעיקר עם הליכוד.
מה שקרה באפריל 2019 לא היה מקרי.
בציבור הדתי המתון יותר ויותר מצביעים מצביעים לליכוד ואפילו שמאלה מהליכוד ולא למפלגת ציונות דתית מגזרית.
המגזר החרדי יכול לפרנס בבטחה שתי רשימות. המגזר הציוני-דתי יכול לפרנס בקושי רשימה אחת.
ורשימה ימנית מתונה שתקרוץ או תנסה לקרוץ גם למסורתיים ולחילונים מתנגשת עם האלקטורט של הליכוד.

אין בגוש הימין-חרדים מהליכוד וימינה מקום לחמש מפלגות.
שים לב שבין ישראל ביתנו לרשימה המשותפת יש כעת לקראת הבחירות הקרובות ארבע רשימות בלבד (כולל הקצוות).
גם בימין צריך להתאים את הרשימות לאחוז החסימה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'זה תלוי אם הליכוד מנסה לקחת להם מנדטים'
זה תלוי אם הליכוד מנסה לקחת להם מנדטים
15/01/2020 | 23:42
1
6
אם ימשיכו להפיץ את המיתוס שחשוב שהליכוד תהיה גדולה מכחול לבן, אז ימצאו הקולות הקריטיים שיקפצו ברגע האחרון להצביע לליכוד, לפי עמית סגל, אפילו הכיר אלה שתכננו להצביע יחד של אלי ישי עם עוצמה יהודית ולא בגלל אלי ישי ברגע האחרון הצביעו לליכוד.

אז לצערי את המסורתיים והחילוניים שתמכו בבית היהודי בתקופת בנט ואת בוחרי הימין החדש קל להפחיד אם קמפיין הגוועלד שאנחנו במרחק יריקה מממשלת שמאל עם הרשימה המשותפת בתוכה והדרך היחידה לעצור את זה היא פתק מחל.

ב-2015 בנט טעה לא הציונות הדתית שכבה על האלונקה כדי להציל את שלטון הליכוד אלא דווקא הציבור שהוא הוסיף למפלגה של חילוניים ומסורתיים שאוהבים את הגישה של ישראל שלי, התחיה, הימין החדש ומולדת. הציבור שבנט ושקד גייסו למפלגה ב-2013 חזר לליכוד ב-2015 בעקבות קמפיין הערבים נוהרים לקלפיות ואיימן עודה דוהר לממשלת בוז'י הרצוג.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למפלגה שרוצה שלטון תמיד יש אינסטינקט לקבל כמה שיותר מנדטים'
למפלגה שרוצה שלטון תמיד יש אינסטינקט לקבל כמה שיותר מנדטים
15/01/2020 | 23:51
6
לא תמיד זה נשלט רצונית.
וברגע שמסתמכים על "תלוי" המשמעות היא שאין מקום לקחת סיכון.
רשימה שמתמודדת בבחירות (למעט הרשימות הקיקיוניות חסרות המשמעות) צריכה להתמודד בבטחון שתיכנס לכנסת ולא במתח של קמפייני גוועלד.
אם הערבים הצליחו להתאחד לרשימה אחת, החרדים האשכנזים הצליחו להתאחד לרשימה אחת, חוסן לישראל ויש עתיד ותל"ם הצליחו להתאחד לרשימה אחת, העבודה-גשר ומרצ הצליחו להתאחד לרשימה אחת, אז גם כל מי שבין הליכוד לעוצמה יהודית יכולים להתכנס לשתי רשימות - הליכוד ורשימה אחת שמימין לליכוד.
רשימות כאלה לא יחששו מאי מעבר אחוז החסימה.
ברגע שיש חשש הכי קטן מאי מעבר אחוז החסימה (כפי שהיה כעת עם העבודה-גשר ומרצ) המשמעות שצריך להתאחד או לפרוש מהתמודדות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'במקום לצרף את בנט ושקד לליכוד ובכך למנוע את התחרות בינם'
במקום לצרף את בנט ושקד לליכוד ובכך למנוע את התחרות בינם
15/01/2020 | 11:39
4
14
לבין הרשימה הדתית על קולות (תחרות שמסכנת את שתי הרשימות) ולאחד את קולות הימין החדש וקולות הליכוד תחת הליכוד.
נתניהו צירף לרשימת הליכוד דווקא את כולנו שהייתה המפלגה היחידה בגוש שלו שהייתה לה יכולת לשאוב קולות משמאל לליכוד ולא הייתה לה לעומת זאת יכולת להביא את אותם קולות לתוך הליכוד.

נתניהו עושה בשנה האחרונה שגיאות פוליטיות קולוסליות, חלקן ממניעים לא ענייניים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-''
15/01/2020 | 21:14
5
לצפיה ב-'אתה צודק אבל...'
אתה צודק אבל...
15/01/2020 | 22:27
2
5
יש ימניים שלא רוצים להצביע לביבי אבל רוצים להשאר בימין אז כרגע יכולים להצביע לימין החדש שזה ימין ליברלי כמו הליכוד
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אז הנה עוד הסבר לקיום רשימה שנובע מבעיה אחת: נ-ת-נ-י-ה-ו'
אז הנה עוד הסבר לקיום רשימה שנובע מבעיה אחת: נ-ת-נ-י-ה-ו
15/01/2020 | 22:35
1
6
אתם שמים לב שאתם משתמשים בהסברי "לא ביבי" כדי להצדיק מערך רשימות בתוך הגוש של נתניהו?
זו בדיוק האנומליה שקיימת כיום במערכת הפוליטית בישראל שבגללה קיימת התופעה השנואה עליכם של "רק לא ביבי".
תוציאו מהתמונה את הסיבה הזו ותראו איך המערכת הפוליטית מעוצמה יהודית ועד הרשימה המשותפת תסתדר מחדש בחלוקה נורמלית.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הבעיה שלי היא לא רק ביבי'
הבעיה שלי היא לא רק ביבי
15/01/2020 | 23:47
3
לא סלחתי לליכוד על זה שאפשר לשרון להמשיך לעמוד בראשו לאחר שהפסיד במשאל המתפקדים ולא כיבד את התוצאות ולפי הסקרים של חנן קריסטל, שרון גם עמד לנצח בפרימריז אם היה מתמודד. וישראל כ"ץ, צחי הנגבי ודני נווה התכוונו להצביע לשרון בפרימריז למרות שהתנגדו להתנתקות (אבל הצביעו בעד כדי להישאר בממשלה). אז יש לי בעיה עקרונית עם מפלגה שלא יודעת להעמיד במקום מנהיג שסוטה מהדרך ומוכנה לוותר על האני מאמין שלה בשביל מנדטים. שזה ממש חרפה שאיך שמתנגדי ההתנתקות כשהדגש על צחי הנגבי היו מוכנים לתמוך בשרון רק כי לפי הסקרים הוא מביא אותם ל-40-50 מנדטים ולא היה אכפת להם שאלה 40-50 מנדטים למצע מר"צ שיושם על ידי שרון.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני מנעריך שמה שיפגע יותר מכל בליכוד - נתניהו'
אני מנעריך שמה שיפגע יותר מכל בליכוד - נתניהו
15/01/2020 | 12:03
5
9
להערכתי, אם היו בליכוד יוזמים את החלפת נתניהו אדם אחר, הליכוד היה גובר די בקלות על כחול לבן.

עד כמה שאני שומע מאנשים שדעתם ימנית משלי, הם לא מתכוונים להצביע לליכוד לבן בגלל מה שקורה עם נתניהו מצד אחד ולדעתם כחול לבן בדעותיה לא כל כך רחוקה מדעות הליכוד ולכן הם מעדיפים להצביע כחול לבן.

לדעתי כל המצב אליו נקלעה הפוליטיקה הישראלית היה  נמנע כאשר אילו היה מוחלף נתניהו, כאשר ראש הממשלה היה חבר כנסת מן הליכוד ...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אם הליכוד היו מחליפים את נתניהו, לא הייתה כחול לבן'
אם הליכוד היו מחליפים את נתניהו, לא הייתה כחול לבן
15/01/2020 | 12:08
4
12
כחול לבן לא תשרוד במתכונת הנוכחית אחרי שנתניהו יפרוש או יוחלף.
רק המטרה להחליף את נתניהו מחזיקה את כל מרכיביה יחד.
משלושת מרכיבי כחול לבן רק ליש עתיד יש בסיס קיום גם ללא קשר לנתניהו.
לתל"ם אין בסיס קיום נפרד מהליכוד ללא נתניהו.
לחוסן לישראל אין בסיס קיום נפרד ממפלגת העבודה והדבר היחיד שנותן לה כוח זו המטרה להחליף את נתניהו.

לא בכדי המצע של כחול לבן זה בעיקר המצע של יש עתיד, כי רק לה יש בסיס כמפלגה מעבר למטרת החלפת נתניהו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני חושב שאתה מחזק את דבריי ...'
אני חושב שאתה מחזק את דבריי ...
15/01/2020 | 13:43
1
5
לצפיה ב-'בהקשר הזה, נכון. לא הייתה לי כוונה אחרת.'
בהקשר הזה, נכון. לא הייתה לי כוונה אחרת.
15/01/2020 | 13:46
5
לצפיה ב-'דווקא לפי הסקרים כחול לבן הייתה עוברת את ה-30 גם אם '
דווקא לפי הסקרים כחול לבן הייתה עוברת את ה-30 גם אם
16/01/2020 | 01:16
1
4
בראשות הליכוד היה עומד גדעון סער. לא הייתה היחלשות משמעותית של כחול לבן בסקרים במידה והיריב הוא לא ביבי אלא גדעון סער, לפחות לא לפי הסקרים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'העניין זה לא המנדטים, אלא האנשים ברשימה עצמם'
העניין זה לא המנדטים, אלא האנשים ברשימה עצמם
16/01/2020 | 01:22
3
אין מה שיחזיק את אנשי יש עתיד, חוסן לישראל ובמיוחד תל"ם יחד, אחרי שנתניהו יוחלף.
הסקרים מול גדעון סער התייחסו לעובדה הקיימת של רשימת כחול לבן ובדקו תיאורטית מה היה קורה בהתמודדות של כחול לבן מול הליכוד בראשות סער, אבל אחרי שעידן נתניהו יסתיים תהיה דינמיקה שתסדר את המערכת הפוליטית מחדש.
האוזר והנדל לא יישארו יחד עם שלח, גרמן ושוסטר.
יעלון לא יישאר יחד עם ניסנקורן.
וכנראה גם לפיד לא יישאר יחד עם גנץ ואשכנזי.
הם יכולים להמשיך יחד אולי קדנציה אחת במידה ויהיו בשלטון (אם יצליחו להסכים על אג'נדה משותפת בתחומים המדיני והכלכלי) אבל אם יהיו באופוזיציה או לפני הבחירות הראשונות אחרי שנתניהו יוחלף הם לא ישרדו יחד.

כחול לבן זו פלטפורמה זמנית ויותר מזה - חוסן לישראל ותל"ם הן מפלגות זמניות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לך תספר את זה ביביסט לנתניהו שמאיים על בנט וסמוטריץ''
לך תספר את זה ביביסט לנתניהו שמאיים על בנט וסמוטריץ'
15/01/2020 | 12:12
14
11
כמו אחרון המאפיונרים שאם לא יתאחדו עם פרץ ובן גביר ידאג לפטרם מתפקידם. והעיקר אל תשכח להמשיך ללקק לנתניהו ולהצדיק את כל מעשיו/כשלונותיו/מחדליו/שקריו/עבירותיו/איומיו והפרות הבטחותיו כהרגלך בקודש.

נתניהו איים על בנט וסמוטריץ': איחוד או פיטורים

ראש הממשלה שיגר מסר לשרים בנט וסמוטריץ' כי הם עלולים לאבד את התיקים שבידיהם במידה ולא יחברו למפלגה עם הבית היהודי ועוצמה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תגיד, כסף זר מממן את הדברים הפאתטים האלה?'
תגיד, כסף זר מממן את הדברים הפאתטים האלה?
15/01/2020 | 21:51
13
6
אני כותב שוב ושוב נגד עמדת נתניהו.
הוא חושב שצריך רשימה אחת מימין לליכוד ואני מתעקש שחייבים שתי רשימות.

איזה סיבה יש לך לרשום שוב ושוב שאני ביביסט?
יש הסבר אחר מלבד כסף זר שאתה מקבל בשביל זה?
אם אכן מדובר בכסף זר, מאיזה מדינה זה מגיע? שבדיה? הולנד? גרמניה?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מי שתומך בביבי, מצדיק את ביבי ומצביע לביבי הוא ביביסט.'
מי שתומך בביבי, מצדיק את ביבי ומצביע לביבי הוא ביביסט.
15/01/2020 | 23:49
12
4
בדיוק כמו ריקלין שאפילו מתגאה בכך ולא מתבייש להודות בכך שהוא ביביסט גאה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ריקלין התמודד על מקום ברשימה של בנט לא נבחר למקום '
ריקלין התמודד על מקום ברשימה של בנט לא נבחר למקום
16/01/2020 | 01:23
1
7
ריאלי והפך לביביסט גם בעימותים בין ביבי לבנט תמיד עמד לצידו של ביבי. מי שהציע לבנט לאסוף אליו את רסיסי כולנו וזהות כדי לעבור את אחוז החסימה עם הימין החדש ולא לרוץ עם החרד"לים, ממש בגישה מנוגדת לזו של ביבי שממוצ"ש תובע בתקיפות מבנט, סמוטריץ' ורפי פרץ לרוץ ברשימה אחת וגם מרשה לעצמו לדבר בשמי וטוען שאנחנו הבוחרים שלהם לא נסלח להם אם לא יתאחדו.

וגם לי קראת ביביסט בעוד אני מאשים את ביבי בכך שבנט ושקד לא עברו את אחוז החסימה באפריל. אני מאשים את משפחת נתניהו שבנט ושקד לא בליכוד, אני מאשים את נתניהו שהוא מכריז על מכרזי בנייה באיו"ש אבל לא בונה בפועל, אבל רק ביקורת קטנה שלך על ביבי אני לא מקבל ואני כבר הופך לביביסט. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'קראתי לצורי ביביסט, לא לך, אני יודע שאתה דווקא אובייקטיבי'
קראתי לצורי ביביסט, לא לך, אני יודע שאתה דווקא אובייקטיבי
16/01/2020 | 11:50
4
בניגוד אליו ושכמותו, שלא משנה מה בכלל נתניהו יעשה הם יגידו אמן ויצדיקו אותו ויתמכו בו וכמובן יצביעו לו. וזו בדיוק ההגדרה לביביסט.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עדיף מאשר להיות בגוש של אחמד טיבי ולהיות טיביסט.'
עדיף מאשר להיות בגוש של אחמד טיבי ולהיות טיביסט.
16/01/2020 | 21:53
9
3
לצפיה ב-'אני לא מצביע לטיבי ביביסט, אני מצביע לכחול-לבן'
אני לא מצביע לטיבי ביביסט, אני מצביע לכחול-לבן
17/01/2020 | 11:32
8
5
ולא משנה כמה תשקרו ותנסו הציג את כחול לבן כמי שתקים ממשלה עם הרשימה המשותפת ובל"ד, שנינו הרי יודעים שאין מצב שזה יקרה גם אם זה אומר סבב רביעי וחמישי ושישי וכו', עד שמשפיטך נתניהו יעשה את מה שהיה צריך לעשות כבר מזמן ויילך להוכיח את חפותו בבית משפט, ואם הוא לא חף מפשע יילך לכלא כמו כל שאר בני האדם לפניו שפשעו, נמצאו אשמים בפשע ושילמו על פשעיהם, ובניגוד לנתניהו לא האשימו את כל העולם ואשתו ובטענה שכולם אשמים ורק הם שבאמת אשמים טלית שכולה תכלת. במדינה דמוקרטית ותכניס את זה לעצמך טוב טוב לראש ביביסט, אף אחד לא נמצא מעל החוק, גם לא ראש ממשלה. ובטח ובטח שלא ראש ממשלת מעבר שלא קיבל את אמון הציבור והכנסת ומתנהג כאילו כל המדינה הצביעה לו. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רק טיביסט שונא את הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם.'
רק טיביסט שונא את הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם.
18/01/2020 | 23:24
7
1
עם אמתלות ותירוצים של ציטוטים של ג'יי סטריט ואחרים.
תמשיך לירות לכל כיוון עם משפטים לא קשורים "שפוט, ביביסט וכו' ", הכסף הזר לא יגיע.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לנשיא הכי אנטישמי אתה קורא הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם'
לנשיא הכי אנטישמי אתה קורא הנשיא הטוב ביותר לישראל אי פעם
19/01/2020 | 16:34
6
2
חכה שהוא יפיל עלינו את תוכנית המאה שפוטין הבוס שלו בקרמלין יהיה האחראי עליה ותראה כמה הוא "טוב לישראל". וזה שאתה ביביסט שפוט של נתניהו זו עובדה, ולא משנה כמה תנסה להכחישה, כולם רואים ויודעים את זה. שאלת את עצמך איך זה שאין אף ליכודניק בפורום הזה של הליכוד שאותו אתה מנהל חוץ ממך? 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר '
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר
19/01/2020 | 22:34
5
2
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בירושלים כבירת ישראל - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בגולן כשטח ישראלי - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בזכות של היהודים וישראל לבנות ביו"ש - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכיר בפגיעה בעם היהודי כפשע שנאה - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שהכירשביטל את השגרירות של אש"פ - אנטישמי
רק טיביסט יכול לקרוא לנשיא שביטל את הסכם הגרעין עם אירן - אנטישמי.

שמענו מכם כבר שלוש שנים "חכה ש..."
אנחנו עדיין מחכים גם להבטחות שלכם בשמאל ש"עוד תתגעגעו לאובמה"

הפתאטיות של ההודעות נגד טראמפ מתחרות בפתאטיות של ההודעות שאני שפוט של נתניהו,
מעניין מי ינצח ויזכה בתואר.

איפה הליכודניקים?
אולי בפורום של המפלגה שלך - כחול לבן.
אהה, אין לכם פורום? גם אתם כנראה מבינים שזו מפלגה זמנית, עד שביבי יסיים את תפקיד ראש הממשלה.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'טראמפ אנטישמי ומריונטה של פוטין'
טראמפ אנטישמי ומריונטה של פוטין
20/01/2020 | 15:11
4
3
וכמו שלא הבנת ולא קלטת הרבה דברים שאני הבנתי הרבה לפניך ביביסט, כך תבין ותקלוט גם את זה בסופו של דבר כשתראה את זה במו עיניך. טראמפ של הקדנציה הראשונה שכבר בה החל להראות סימנים של אנטישמיות כמו באותו נאום בפלורידה ועוד לפני זה כשיהודיה נדרסה ע"י נאצי בעירה כשנהפגינה נגד תהלוכת הנאצים בעירה, זה ממש לא יהיה הטראמפ של הקדנציה השנייה שבה הוא כבר לא יצטרך את הקול היהודי של הרפובליקנים (30% מקולות יהודי ארה"ב) ואת קלם של האוונגליסטים ויוכל להרשות לעצמו לחשוף את פרצופו האנטישמי האמיתי במלוא כיעורו. חכה ותראה. בתקווה שלא תצטרך לראות זאת בעצמך, כי הוא לא ייבחר לקדנציה נוספת.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'התירוצים הקודמים היו יותר משכנעים'
התירוצים הקודמים היו יותר משכנעים
20/01/2020 | 23:45
3
3
זה התחיל מ"חכה כשהוא ייבחר, במסע הבחירות הוא סתם מבטיח"
זה המשיך ב"הוא לא באמת יעביר את השגרירות"
זה המשיך ב"הוא לא יכיר בזכותה של ישראל להתיישב ביו"ש "
עכשיו התירוץ עבר ל"חכה לקדנציה השניה שלו"

אחר כך יבוא "חכה אחרי בחירות האמצע ב-2022"
ואז יגיע "חכה עד הבחירות של 2024, שאז הוא לא יהיה מחוייב לכלום בחודשיים האחרונים"
ואז תגמר הקדנציה שלו, ויהיה אפשר לתמוך באיש שמאל חדש עם אותם תירוצים.

המלצה שלי, תחפש תירוץ יותר טוב מאשר שטראמפ עושה דברים בשביל 24% ההצבעה היהודית אליו, כש-76% רוצים שהוא יעשה דברים אחרים. 
76 גדול מ-24.

רק טיביסט יכול לקרוא לכורש של 2020 אנטישמי.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כורש 2020? להזכיר לך מי היה כורש ביביסט שפוט?'
כורש 2020? להזכיר לך מי היה כורש ביביסט שפוט?
22/01/2020 | 12:50
2
2
רק עיוור וצבוע לא רואים מי זה באמת טראמפ. יש מולך את כל הסימנים לפרצופו האמיתי של טראמפ, אך אתה כהרגלך בקודש בדיוק כמו עם משפיטך השרלטן נתניהו (שפתאום נזכר שקיימת בכלל בקעת הירדן, איפה הוא היה 11 שנים? על מאדים?) בוחר להתעלם, לשקר לעצמך ולהמציא מיליון ואחד תירוצים למה אתה משקר לעצמך ולאחרים. יום אחד כשתפכח משטיפת המוח שעשו לך נתניהו וחבר מרעיו אתה תבין בדיוק מי הם היו ומה אתה אתה היית, עכשיו אתה לא מסוגל להבין כי כשפוט ששטפו את מוחו אתה תחת השפעה ואחיזה של שוטפי המוחות שלך. אבל בעתיד כשתשחרר מאחיזתם הלופטת ומשטיפת המוח שלהם אתה תבין הכל בעצמך. בדיוק כמו נשותיו השפוטות והחרופות של גואל רצון שסגדו לו כמו לאל, עד שהוא נכנס לכלא ובהדרגה השתחררו מאחזיתו ושטיפת המוחות שלו,וחזרו להיות נשים נורמליות, שהיום אף נזהרות הרבה יותר. כי מי שנכווה ברותחין נזהר בקרים. ואתה עוד תבין על מה אני מדבר יום אחד. בתקווה שעד אז עוד תהיה לנו מדינה ובעבור מה להילחם. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני יהודי מישראל, לא טיביסט!'
אני יהודי מישראל, לא טיביסט!
22/01/2020 | 19:46
1
1
כמו 90% מהיהודים בישראל, אני תומך בטראמפ.
כולנו כמובן עיוורים וצבועים,
רק אתה רואה את האמת.

או שאתה פשוט כמו ערביי המזרח התיכון, ערביי יש"ע וערביי ישראל - פחות מתחבר לטראמפ.
טיביסט כבר אמרנו?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'המערך של שתי רשימות כאלה יכול להפיל גם את שתיהן מתחת לאחוז'
המערך של שתי רשימות כאלה יכול להפיל גם את שתיהן מתחת לאחוז
15/01/2020 | 12:38
15
9
החסימה.
במערך כזה סמוטריץ' ישתה קולות מרשימת פרץ-בן גביר והליכוד (במקרה הפחות רע מבחינת הימין) וישראל ביתנו וכחול לבן (במקרה הגרוע מבחינת הימין) ישתו קולות מבנט ושקד. "שתיות" כאלה יכולות להביא למצב ששתי הרשימות יחד לא יעברו את אחוז החסימה.

מערך כזה מהווה התאבדות פוליטית של הימין, אבל הפתרון לו אינו בלחץ על בנט לחבור לבן גביר, אלא להשאיר רשימה אחת דתית יחסית הומוגנית ולמנוע את הרשימה השניה על ידי הטמעתה בליכוד.
רק כך הימין לא יאבד קולות למחוץ לגוש או למתחת לאחוז החסימה.

מה ההבדל בין ציפי חוטובלי וזאב אלקין לבין נפתלי בנט ומתן כהנא?
מה ההבדל בין יריב לוין לבין איילת שקד?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'תמיד יש סיכון, אבל גם בלא לקחת סיכונים יש סיכון.'
תמיד יש סיכון, אבל גם בלא לקחת סיכונים יש סיכון.
15/01/2020 | 21:55
14
8
רשימה ימנית ליברלית יכולה לקחת קולות מישראל ביתנו וכחול לבן,
הליכוד כנראה שלא.

אין סיכוי כנראה להגיע ל-61 מנדטים אם תהיה רשימה אחת מימין לליכוד, 
עם שתי רשימות, יש סיכוי קטן (למרות שלאחר האיחוד בין מרצ לעבודה הסיכוי קטן באופן משמעותי.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'הליכוד לא יכול לקחת היום רק בגלל סיבה אחת'
הליכוד לא יכול לקחת היום רק בגלל סיבה אחת
15/01/2020 | 22:12
8
6
נ-ת-נ-י-ה-ו

אבל רשימה ימנית ליברלית מתנגשת עם האלקטורט של הרשימה הדתית השמרנית וגם עם האלקטורט של הליכוד.
וכל עוד רשימה כזו מזוהה עמוקות עם גוש נתניהו וגוש נתניהו מזוהה מאוד עם חרדים וחרד"לים, היכולת שלה לקחת קולות מישראל ביתנו ומכחול לבן מוגבלת ביותר.
ללא סיבת נתניהו היכולת של הליכוד להשיג קולות כאלה גדולה יותר משל רשימה כזו.

אז ההצדקה שלך לקיום רשימה כזו חושפת למעשה את המכשול הגדול של הליכוד בפרט ושל הימין בכלל במצב הנוכחי - מכשול נתניהו.
רק בגלל נתניהו אתם רואים הצדקה למערך מעוות כזה של רשימות.
כי הרי אתה לא באמת יכול לתאר את ההבדל המשמעותי בין יריב לוין לאיילת שקד או בין ציפי חוטובלי וזאב אלקין לבין נפתלי בנט ומתן כהנא.
אתה עצמך רואה בבנט ובשקד יורשים פוטנציאלים לנתניהו בליכוד.
וגם את המקום הטבעי של פייגלין אתה רואה בליכוד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'גדעון סער יצא מגדרו כדי להוכיח שהוא ימני מנתניהו '
גדעון סער יצא מגדרו כדי להוכיח שהוא ימני מנתניהו
16/01/2020 | 01:29
1
4
והוא יכול לקחת קולות מהמרכז? גם ישראל כ"ץ ניסה לתקוף את ביבי מימין, עד שהבין שביבי נטוע חזק בליכוד ועוד מוקדם מדי עם קרבות הירושה. כל היורשים הפוטנציאלים רוצים למשוך ימינה יותר והם יכולים להביא קולות מהמרכז או שאתה מתכוון לקולות של ישראל ביתינו ותל"ם?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כן, כי לא הנושא המדיני מונע את ההצבעה של אנשי מרכז או אנשי'
כן, כי לא הנושא המדיני מונע את ההצבעה של אנשי מרכז או אנשי
16/01/2020 | 01:52
5
ימין מתון לליכוד.
למעשה הנושא המדיני בדרך כלל לא נמצא בראש סדר העדיפויות של בוחרי מרכז.
תראה כמה מנדטים לא ימניים קיבל כחלון ב-2015 למרות שמבחינה מדינית הוא נץ יותר מנתניהו.
מי שמעדיף לבחור בכחול לבן ולא בליכוד לא עושה את זה בגלל הנושא המדיני, אלא בגלל נושאים אזרחיים והחיבור ההדוק (מדי) של נתניהו לחרדים ולחרד"לים, נושאי ממלכתיות (יחס לבתי משפט, אכיפת החוק וכד') ובגלל מיאוס וסלידה מנתניהו ושיטות ההפרד ומשול שלו.

אני כנראה לא אעבור מכחול לבן לליכוד גם לאחר עידן נתניהו ואשאר במרכז - שמאל מתון, אבל יהיו רבים שכן יעשו את זה.
ולגבי ישראל ביתנו - לא יודע להעריך מה יכול להשאיר אותה בחיים לאורך זמן כשעידן נתניהו יסתיים. סביר להניח שישראל ביתנו תתנדנד סביב אחוז החסימה עד אשר תישחק וכבר לא תוכל לשרוד עצמאית.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ההבדל בין חוטובלי ולוין לשקד ובנט הוא טקטי, לא אסטרטגי.'
ההבדל בין חוטובלי ולוין לשקד ובנט הוא טקטי, לא אסטרטגי.
17/01/2020 | 01:01
5
6
הם לא שונים באידיאולוגיה, הם שונים בטקטיקה כיצד להשיג אותה.
חוטובלי ולוין יתמכו בנתניהו גם אם יצהיר שהוא תומך בעסקת המאה שתכלול צפרדעים רבות, כל עוד הוא משאיר את זה על הנייר.
בנט ושקד עלולים לפרוש מהקואליציה אם נתניהו יצהיר שהוא מקבל את תוכנית המאה כבסיס למשא ומתן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'מי יודע אם התוכנית של ג'ון קרי הייתה נשארת רק על הנייר '
מי יודע אם התוכנית של ג'ון קרי הייתה נשארת רק על הנייר
17/01/2020 | 01:41
2
8
אם גם אבו מאזן היה מקבל אותה, כשציפי לבני הייתה שרת משפטים היה נראה שנאום בר אילן בהחלט לא מס שפתיים וביבי הולך בדיוק באותם הצעדים שהלכו ברק ובן עמי בשטוקהולם ועד לקמפ דיוויד. אני לא בטוח שביבי ידע שמחמוד עבאס כל כך טיפש כשהוא נתן הסכמה שבשתיקה למפה של ברק בקמפ דיוויד.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'המזל שלנו שהמתקראים פלסטינים מצילים אותנו בכל פעם מחדש'
המזל שלנו שהמתקראים פלסטינים מצילים אותנו בכל פעם מחדש
17/01/2020 | 12:09
3
כי אם זה היה תלוי רק בנתניהו תהיה בטוח שכבר היתה קמה בלב מדינת ישראל מדינה פלסטינית שבירתה מזרח ירושלים. למזלנו הם אלה שתמיד אומרים לא, גם כשברק בזמנו הציע להם את הכי הרבה שאפשר לתת, ואפילו יותר עם חולות חלוצה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לי ולאחרים בליכוד זה בהחלט היה נראה מס שפתיים'
לי ולאחרים בליכוד זה בהחלט היה נראה מס שפתיים
17/01/2020 | 13:07
4
אני זוכר ראיון שעשו עם איוב קרא יומיים שלושה אחרי נאום בר אילן,
הוא אמר שביבי היה צריך להגיד את זה בשביל להשביע את רצונו של אובמה, אבל זה לא יקרה.
גם אני טענתי על גבי פורום זה שנאום בר אילן הוא מס שפתיים וטוב עשה נתניהו שנאם אותו.
לשם הגילוי הנאות, אני לא זוכר אם אמרתי את זה מייד או אחרי כמה חודשים שראיתי מה קורה.
לאובמה לקח שנתיים להבין שעבדו עליו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני מניח שאתה מבין שהבדל כזה לא יכול להחזיק בידול בין'
אני מניח שאתה מבין שהבדל כזה לא יכול להחזיק בידול בין
17/01/2020 | 11:52
1
5
רשימות כאשר אחוז החסימה הוא 3.25.
חוץ מהבדלים טקטיים בתחום המדיני, יש עוד הבדלים מהותיים יותר?
או שאנחנו שוב חוזרים להבדל האחד והיחיד שסביבו סובבת כל המערכת הפוליטית כיום - היחס לנתניהו?
שזו בעצם הסיבה היחידה לכך שבנט ושקד מחוץ לליכוד ושאתה מנסה בכלל להצדיק רשימה שלהם מחוץ לליכוד.
הרי שנינו יודעים שלא היית כותב את כל ההסברים הללו אם נתניהו לא היה מונע את צירופם לליכוד.

תראה איזה בלאגן נתניהו גורם לכל הימין.
אם בנט ושקד וכהנא היו בליכוד, הייתה מימין לליכוד רשימה אחת עם פרץ וסמוטריץ' ובן גביר והימין לא היה מאבד קולות.

דווקא את הבידול שכן הייתם צריכים לשמר מחקתם - את הבידול מכולנו שיכלה לקחת קולות מהמרכז וגם אם לא הייתה עוברת את אחוז החסימה הייתה שורפת לגוש של כחול לבן קולות.

פשוט טעויות קולוסליות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'דווקא ההבדל בין הימין בליכוד למפלגות מימין לליכוד זה בקרדיט '
דווקא ההבדל בין הימין בליכוד למפלגות מימין לליכוד זה בקרדיט
17/01/2020 | 17:20
3
שנותנים לכל ראש ממשלה ולא רק לביבי. גם גאולה כהן ז"ל ושאר מפלגת התחייה ורחבעם זאבי הי"ד לא היו מוכנים לקבל שוועידת מדריד זה מס שפתיים שאפילו אריה אלדד אומר שיצחק שמיר ז"ל הוא יוצא מהכלל שעמד על האידיאולוגיה שלו ובניגוד למיתוס לא התקפל גם לא בוועידת מדריד. אבל תחיה ומולדת חשבו ששמיר ז"ל הולך להמשיך את דרכו של בגין ז"ל ולהמשיך עם הנסיגות והעקירות והפילו אותו. כך גם בהסכם וואי הליכודניקים נשארו להיאבק מבפנים והמפד"ל וצומת פרשו ובני בגין ומיכאל קליינר פרשו כבר בהסכם חברון.

כך שקשה לדעת עם בנט ושקד כחברי ליכוד היו מפנימים את כללי המשחק והיו נוהגים כמו חוטבלי בלוין, או שהיו נוהגים כמו בני בגין ומיכאל קליינר והיו פורשים מהממשלה ואולי אחר כך מהליכוד בעקבות הסכמה טקטית למהלך מדיני. מה גם שאצל ביבי אי אפשר לדעת מה טקטי ומה אסטרטגי כי הסכם חברון כן יצא לפועל ובחסות ממשלת נתניהו הראשונה הישוב היהודי בחברון וקריית ארבע מוקפים בשטחי A. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אני רוצה להבהיר: התסריט ששתי הרשימות לא תעבורנה את אחוז'
אני רוצה להבהיר: התסריט ששתי הרשימות לא תעבורנה את אחוז
15/01/2020 | 22:22
4
8
החסימה מתייחס למערך המעוות של רשימת בנט-שקד-סמוטריץ' ורשימת פרץ-בן גביר.
בחלוקה של הרשימות לרשימה ליברלית ורשימה חרד"לית ברור שאחת מהן לפחות כן תעבור את אחוז החסימה.

לגבי ה-61, אין כנראה סיכוי בשום מקרה ל-61. אין כיום בגוש התומך בנתניהו גוף פוליטי שיכול לקלוט קולות שכולנו קלטה ב-2015 ובאפריל.
אתם מתעלמים מכך שאין כיום שום רשימה משמאל לליכוד ששייכת לגוש של הליכוד.
תנסה לבדוק מתי היה מצב שלגוש הימין היו לפחות 61 מנדטים כשהליכוד היה המפלגה השמאלית ביותר בו ללא ישראל ביתנו (לצורך העניין נתייחס לישראל ביתנו כמפלגה משמאל לליכוד למרות שבעבר לעיתים הייתה ימינה מהליכוד).
באפריל הגוש הזה עם כולנו וללא ישראל ביתנו הגיע ל-60, ב-2015 ל-61.
בספטמבר לא הייתה כבר כולנו והגוש ירד ל-55.

אם היה סיכוי של איבוד קולות משמעותי בשמאל זה היה יכול לקרות. אבל בשמאל לא יהיה איבוד קולות ולכן הימין חייב קולות מחוץ לימין כדי להגיע ל-61 ואין היום גוף שיכול לקלוט קולות כאלה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לפני הופעת קדימה ב-2003 הליכוד הייתה המפלגה השמאלית ביותר '
לפני הופעת קדימה ב-2003 הליכוד הייתה המפלגה השמאלית ביותר
16/01/2020 | 01:33
3
5
בגוש והגוש קיבל 69 מנדטים, אבל זה היה לפני שהליכוד התפצל לימין ומרכז ולפני שלמפלגות המרכז הייתה עליונות על מפלגת העבודה. 
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אתה מתייחס לתקופה של הליכוד בראשות שרון'
אתה מתייחס לתקופה של הליכוד בראשות שרון
16/01/2020 | 01:45
2
6
זה לא רלוונטי לתקופת הליכוד בראשות נתניהו ואחרי הפיצול הגדול בליכוד.
מאז 2009 גוש הימין לא הצליח להשיג רוב ללא ישראל ביתנו או מפלגה משמאל לליכוד כמו כולנו.
והמספרים מדברים בעד עצמם.
ללא ישראל ביתנו ב-2015 הגוש השיג יחד עם כולנו רק 61 מנדטים ובאפריל 2019 רק 60 מנדטים.
ב-2013 כשהליכוד וישראל ביתנו התמודדו ברשימה אחת היו לגוש הימין-חרדים 61 מנדטים בלבד.
ב-2009 היו לגוש 65 מנדטים, כאשר 15 מתוכם לישראל ביתנו.
המספרים הללו מראים בבירור מה היכולת של גוש הימין-חרדים להשיג רוב ללא ישראל ביתנו. יכולת כזו קיימת רק אם יש בגוש מפלגה משמאל לליכוד שמקבלת מנדטים מהמרכז.

המצב היום מבחינת מפת המפלגות לא שונה מהותית מזה שהיה בספטמבר 2019, אז הגוש השיג רק 55 מנדטים. מה יביא עוד 6 מנדטים?
זה לא יקרה. להיתלות באלה שנשארו בבית זה חלום באספמיה כי בכל בחירות יש את אלה שנשארים בבית או נמצאים בחו"ל. נניח שיצליחו לדרבן עוד כמה רבבות להצביע. אז יהיו עוד מנדט או שניים (תלוי כמובן גם במידת מוטיבציית ההצבעה מחוץ לגוש), לא שישה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לכן רציתי שסער יינצח בליכוד '
לכן רציתי שסער יינצח בליכוד
16/01/2020 | 02:13
1
5
כי בחירות נוספות זה בזבוז זמן והתוצאות ישתנו אולי ב-2 מנדטים וגם אם בן גביר היה נכנס לימינה זה לא היה מגדיל את הגוש מעבר ל-58-59 וזה עוד בנס. מנהל הפורום צדק, התקווה היחידה הייתה שהימין החדש תגייס לתוכה את שרידי כולנו וזהות שלא מוכנים להיטמע בליכוד ואת בוחרי תל"ם שלא סלחו לגנץ את הפלירטוט עם הרשימה המשותפת וכך תוכל לגדול ואולי לקחת מישראל ביתינו. כשימינה הוקמה מחדש, מר"צ והעבודה התאחדו וסתיו שפיר פרשה כך שלא יישרפו מנדטים של השמאל, חלום ה-61 נגוז. בשנה האחרונה ביבי מבקיע שערים עצמאיים ללא הרף ולא רואה איזה נזק הוא גורם למחנה הלאומי.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ימין חדש וכולנו לא הולכים ביחד'
ימין חדש וכולנו לא הולכים ביחד
16/01/2020 | 02:45
3
שים לב מה כתבת: שהימין החדש תגייס לתוכה את שרידי כולנו וזהות...
הימין החדש וזהות מייצגות את הקצה הימני של האידיואלוגיה הכלכלית ואילו כולנו הייתה מפלגה חברתית. מה יש למצביעי כחלון לחפש אצל איילת שקד ומתן כהנא ומה להם ולתומכי זהות?

מעבר לכך שחלק גדול ממצביעי כולנו ב-2015 היו אנשי מרכז ואפילו שמאל מתון שהימין החדש תומכת נתניהו לא מתקרבת אליהם בכלל, גם אנשי ימין חברתי שתמכו בכחלון לא באמת יכלו למצוא מענה בימין החדש.

המחשבה שהימין החדש לבדה כמפלגת ימין ליברלי אבל שתומכת באופן מוצהר בנתניהו יכולה לסחוף אחריה מצביעים רבים של ישראל ביתנו או של כחול לבן הייתה מאוד מופרזת.

גם אם היו שתי רשימות מימין לליכוד, לאחר שהשמאל נערך באופן שמונע איבוד קולות, מעשית אבד הסיכוי לגוש הימין-חרדים להשיג 61 מנדטים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'סתיו שפיר החליטה לא לבזבז קולות לשמאל'
סתיו שפיר החליטה לא לבזבז קולות לשמאל
15/01/2020 | 16:29
1
4
האם יש בימין "שפירים" ו"לבנים" שיחליטו שלא לבזבז קולות לימין עדיף על מאבק על כסא בכנסת?
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'לצערי הגרעין הקשה של בן גבירים סולדים מבנט ושקד'
לצערי הגרעין הקשה של בן גבירים סולדים מבנט ושקד
16/01/2020 | 01:38
3
אם בן גביר היה בחמישיה הראשונה הם היו בולעים כדור נגד בחילה ומצביעים כדי להכניס את בן גביר לכנסת בתקווה שינהג כמו בנט ושקד אחרי בחירות ספטמבר ויתפצל מיד לאחר הבחירות. אבל נראה שגם אם בן גביר יגיד להם להצביע לימינה כדי להציל את הגוש הם לא יהיו מסוגלים לכך נפשית. כי הם טהרנים ושמו איקס על כל מי שישב בממשלה כלשהי שביצעה נסיגות או פינוי מאחזים ומבחינתם בנט מייצג את ההידבקות לכיסא בממשלה בכל מחיר והם גם לא סלחו לבנט ושקד את הגיבוי שנתנו לשב"כ בחקירת הפיגוע בדומא.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למה שהליכוד לא יחבור לשחורים ברשימה אחת?'
למה שהליכוד לא יחבור לשחורים ברשימה אחת?
15/01/2020 | 17:52
2
5
כך לא ילכו מנדטים...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'למה שכחול לבן לא תחבור לעבודה-גשר-מר"צ כך כל גוש אנטי ביבי'
למה שכחול לבן לא תחבור לעבודה-גשר-מר"צ כך כל גוש אנטי ביבי
16/01/2020 | 01:41
1
3
יתאחד לרשימה אחת וזה יביטיח את היותם המפלגה הגדולה ביותר וכך גם כל הסולדים גם מהשמאל וגם מביבי ילכו לליברמן וכך זה יבטיח למפלגת השמאל-מרכז + ליברמן 61 מנדטים בלי הרשימה המשותפת.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'עמיר פרץ הציע את זה אבל הנדל וזנדברג לא יכולים להיות ברשימה'
עמיר פרץ הציע את זה אבל הנדל וזנדברג לא יכולים להיות ברשימה
17/01/2020 | 11:57
4
אחת.
החלוקה צריכה להיות אחרת:
יש עתיד (בלי שלח וגרמן) וישראל ביתנו יחד
חוסן לישראל והעבודה-גשר יחד
מרצ עם שלח וגרמן ואולי באיחוד עם חד"ש ותע"ל כאשר רע"ם ובל"ד נשארות בנפרד.
הבעיה זו תל"ם שלא באמת שייכת לגוש המרכז-שמאל ונמצאת שם רק בגלל נ-ת-נ-י-ה-ו.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בנט בדקות האחרונות:'
בנט בדקות האחרונות:
15/01/2020 | 18:22
2
6
"
כיושב ראש מפלגת הימין החדש שמתמודדת לכנסת,
וכשר החינוך לשעבר של מדינת ישראל,
לא אכלול ברשימה שלי מי שמחזיק בסלון ביתו תמונה של אדם אשר רצח 29 איש חפים מפשע.
זה כל-כך מובן מאליו, שאני נדהם שאני נדרש להסביר זאת בכלל.
דמיינו חבר קונגרס אמריקאי שהיה תולה על קיר ביתו תמונה של מי שרצח עשרות יהודים בבית כנסת בזמן התפילה.
זה נשמע לכם הגיוני?
לא אכפת לי כמה ילחצו עליי.
זה בכלל לא עולה על דעתי.
זה לא יקרה.
זו החלטתי הסופית.
**
אני יהודי. ישראלי. ימני.
הוריי עלו לארץ מבחירה, מתוך אידיאלים. מתוך ציונות.
הם חינכו אותנו, שלושת הבנים, לאהבת הארץ, העם והתורה.
הם חינכו אותנו לאהבה עמוקה למדינת ישראל.
הם החדירו בנו את ההבנה שמדינה יהודית זה דבר ממש לא מובן מאליו,
וצריך לשמור עליה מכל משמר.
הם נחרדו מהסכמי אוסלו לחלוקת הארץ, והם יצאו להפגין כל יום שישי, בשמש ובגשם, במרכז אחוזה בחיפה.
גם כאשר זלזלו בהם או לעגו להם.
הכל כדי למנוע מסירת סנטימטר מאדמת הארץ לאויב.
הם נפעמו בכל פעם מחדש מהיופי של ארץ ישראל שלנו.
הם לימדו אותנו לעמוד זקופים בכל שבת בעת שהחזן אמר את המילים: ״אבינו שבשמיים, צור ישראל וגואלו, ברך את מדינת ישראל, ראשית צמיחת גאולתנו״.
עד היום אני מתרגש ממילים אלו.
בזכות הערכים שאבא ז״ל ואמא נטעו בי, התנדבתי לשרת כלוחם וכמפקד ביחידה מובחרת.
בזכות הוריי הטובים בחרתי חיים לא פשוטים בפוליטיקה, כדי לשרת את עם ישראל ואת המדינה שאני כל כך אוהב.
**
ישנם שאוחזים קו אידיאולוגי הפוך.
במקום לבנות, שוברים.
במקום לתקן, מתפרעים.
זו תפיסה של בוז עמוק למדינת ישראל ולמוסדותיה.
זלזול במפקדי צה"ל ובאנשי כוחות הביטחון.
לתפיסתם, אלימות זה בסדר.
להעביר סדנאות לפורעי חוק כיצד להתל בחוקרים זו ברכה.
חברים, זה איום ונורא.
**
לא שבנו מהגלות לארץ ישראל בשביל לחיות כמו מיליציות פרועות שעושות דין לעצמן.
**
זה לא ימין. זו אנרכיה.
לטעמי אין הבדל בין עברייני תג מחיר שתוקפים חיילים לבין עברייני השמאל האנרכיסטי שזורק אבנים על חיילי צה"ל בגדר.
**
אנחנו מאמינים במדינת ישראל, גם כשאנו רואים את פגמיה.
אנחנו פועלים לתקן את המדינה; לא להחריב אותה.
**
צריך לתקן את מערכת המשפט, דבר שלא קרה משך 40 שנות הליכוד עד שהגיעה איילת שקד.
צריך לבטל את נאום בר אילן להקמת פלסטין, ולהחיל את הריבונות על ארץ ישראל.
צריך להחזיר את רוח הניצחון וההכרעה להנהגת המדינה.
לא שוברים את המדינה; מתקנים אותה.
**
אכן, יש פלונטר פוליטי.
אך יש לכך פתרון פשוט ומיידי: שראש הממשלה יזמן אליו את ידידי הרב רפי פרץ, יסייע לו להצטרף אלינו, ושיקרא לבן גביר להסיר את התמודדותו לכנסת.
אם רה"מ יצליח, הימין לא יאבד אף קול.
אם בן גביר יחליט בכל זאת לרוץ, ראש הממשלה יבהיר לציבור שהפעם שאין לבן גביר שום סיכוי לעבור את אחוז החסימה.
יהיו מעט מאד אנשים שיבזבזו את קולם.
זכרו: בבחירות הקודמות ראש הממשלה פעל הפוך.
הוא סבר שיש לבן גביר סיכוי טוב לעבור, ולכן הוא דווקא עודד אנשים להצביע לבן גביר.
רבבות אכן נרתמו בתמימות "להצביע בן גביר כדי להציל את הימין", ושרפו את קולותיהם.
בן גביר לא התקרב בכלל לאחוז החסימה. חסרו לו 60,000 קולות שזה המון.
הפעם אפשר למנוע את בזבוז הקולות.
זה בידי ראש הממשלה, ורק בידיו.
**
הקריאה של הליכוד כלפיי להכניס לרשימה בהנהגתי את בן גביר אינה ראויה.
חבריי בליכוד—אם אתם כל כך רוצים אותו, שריינו אותו אצלכם!
**
חברים יקרים,
אם אתם רוצים את איילת שקד, את בצלאל ואותי—תצביעו לנו ותנו לנו כוח גדול.
אם לא, זו זכותכם.
אמשיך להילחם על ערכיי.
**
יש לנו בחירות לנצח.
הרימו את הראש.
אנחנו הולכים להילחם ולנצח!
"

"
חבריי בליכוד—אם אתם כל כך רוצים אותו, שריינו אותו אצלכם!
"
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'פעם ראשונה בחיים שלו שבנט מגדל ביצים ועמוד שדרה מול השרלטן'
פעם ראשונה בחיים שלו שבנט מגדל ביצים ועמוד שדרה מול השרלטן
15/01/2020 | 18:31
2
לצפיה ב-'התגובה של איתמר בן גביר:'
התגובה של איתמר בן גביר:
15/01/2020 | 18:58
3
"
נפתלי שלום.

קראתי את דבריך. הסברתי אינספור פעמים כי אני נגד פגיעה בחפים מפשע.

לאור העובדה שגורל עם ישראל וארץ ישראל מונח על כף המאזניים, ועל הפרק סכנה של הקמת ממשלה שתגרש יהודים מהבית, אני מודיע כי לטובת האחדות וניצחון הימין בבחירות אני מסיר את התמונה בסלון.

אני קורא לך ולשר סמוטריץ' לגלות אחריות ולהציל את שלטון הימין.
"
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'נראה שביבי לא הקשיב לך, לי, למיקי זוהר, לדוד ביטן'
נראה שביבי לא הקשיב לך, לי, למיקי זוהר, לדוד ביטן
15/01/2020 | 21:10
4
5
וממש דרש מבנט להתאחד ומצד שני פייגלין מנע מבנט להתחסן מאחוז החסימה על ידי צירוף זהות לבלוק טכני של ימין ליבראלי. נראה שביבי רוצה להוריד את מפלגת הימין המאוחדת ל-4-6 מנדטים שבקושי יאפשרו לנציג אחד מכל מפלגה כי הוא מתכנן כהרגלו את המשתה הגדול, הוא רוצה להגיע ל-40 מנדטים ולא מוכן להשאיר לאלה שמימינו יותר משישה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'את ביבי תמיד עניין רק ביבי ותמיד יעניין רק ביבי.'
את ביבי תמיד עניין רק ביבי ותמיד יעניין רק ביבי.
15/01/2020 | 21:57
3
3
לצפיה ב-'את ביבי מעניין רק ביבי כמו שאותך מעניין רק ג'יי סטריט'
את ביבי מעניין רק ביבי כמו שאותך מעניין רק ג'יי סטריט
15/01/2020 | 23:26
2
4
לצפיה ב-'תמשיך לשקר ביביסט, זה מה שלמדת ממשפיטך נתניהו'
תמשיך לשקר ביביסט, זה מה שלמדת ממשפיטך נתניהו
15/01/2020 | 23:32
1
3
לצפיה ב-'היחיד שמשקר זה אתה, יתכן בהשפעת כסף זר.'
היחיד שמשקר זה אתה, יתכן בהשפעת כסף זר.
16/01/2020 | 00:33
4
אתה כמו הרשימה המשותפת, ומרצ מתנגד לטראמפ.
שזה הקול דומיננטי בג'יי סטריט.

אני חוזר ומדגיש היכן אני רואה שנתניהו טועה, כך שביביסט אני לא.
לעומת זאת, אתה אומנם לא לפידיסט, כי אתה לא מסכים איתו בעניין טראמפ,
כך שאתה אולי אפילו טיביסט או זועביסט.

מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אז חזרנו למצב של ספטמבר בימין'
אז חזרנו למצב של ספטמבר בימין
15/01/2020 | 22:54
12
8
ימינה ועוצמה יהודית לבדה.
בהצלחה לכל מה שמימין ומשמאל לישראל ביתנו.
העיקר שלא יהיו בחירות רביעיות.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אל תמהר כל כך, בן גביר ירוץ לבדו אחרי תקיעת הסכין של נתניהו '
אל תמהר כל כך, בן גביר ירוץ לבדו אחרי תקיעת הסכין של נתניהו
15/01/2020 | 23:58
3
6
ופרץ בגבו. ומעניין כמה קולות הוא ישרוף הפעם לגוש החרדי-מתחרד-משיחי-ביביסט-שפוט של נתניהו.

שלא לדבר בכלל על כך שחילונים וליבראלים לא ביביסטים לא יצביעו לרשימה המאוחדת שכוללת את סמוטריץ' ופרץ. וגם לא בטוח שהחרד"לים יצביעו לרשימה שכוללת את שקד ובנט אחרי 3 בגידות שלהם בבית היהודי.

בקיצור הולך להיות מעניין במרץ...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ומה כתבתי? "עוצמה יהודית לבדה"'
ומה כתבתי? "עוצמה יהודית לבדה"
16/01/2020 | 00:04
2
4
הבנת הנקרא...
זה בדיוק המצב שהיה בספטמבר בגוש הימין-חרדים:
ליכוד
ימינה
עוצמה יהודית
יהדות התורה
ש"ס

ההבדל המשמעותי היחיד לעומת ספטמבר זה האיחוד של העבודה-גשר ומרצ.
כל שאר הרשימות הרלוונטיות נשארו כפי שהיו בספטמבר עם שינויים פרסונליים מינוריים.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'ותוסיף לזה גם את המפלגה של טרימבובלר'
ותוסיף לזה גם את המפלגה של טרימבובלר
16/01/2020 | 00:22
1
3
שתשרוף להם עוד כמה קולות על הדרך.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'יש הרבה רשימות קיקיוניות. אני לא מתייחס אליהן'
יש הרבה רשימות קיקיוניות. אני לא מתייחס אליהן
16/01/2020 | 00:27
4
רשימות משמעותיות יש רק תשע:
ליכוד
כחול לבן
הרשימה המשותפת
ש"ס
יהדות התורה
ישראל ביתנו
העבודה-גשר-מרצ
ימינה
עוצמה יהודית

מספר הרשימות בכנסת ה-23 יהיה כנראה הנמוך ביותר - שמונה בלבד.
לעוצמה יהודית אין סיכוי לעבור את אחוז החסימה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רפי פרץ בגד לא רק בבן גביר אלא גם במוטי יוגב שהחליט לפרוש'
רפי פרץ בגד לא רק בבן גביר אלא גם במוטי יוגב שהחליט לפרוש
16/01/2020 | 00:11
7
5
אפשר לומר שהבית היהודי די חוסל (מפז"ל).

רפי פרץ לא ראוי להיות בפוליטיקה. אבי גבאי של המפד"ל.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בשבעת המקומות הראשונים ברשימת ימינה נציג אחד בלבד'
בשבעת המקומות הראשונים ברשימת ימינה נציג אחד בלבד
16/01/2020 | 00:58
6
6
לבית היהודי - רפי פרץ עצמו.
"
זו הרשימה המאוחדת שהציגו הימין החדש-הבית היהודי והאיחוד הלאומי לכנסת:
1. נפתלי בנט.
2. הרב רפי פרץ.
3. איילת שקד.
4. בצלאל סמוטריץ'.
5. מתן כהנא.
6. אופיר סופר.
7. עידית סילמן.
8. שרה ב"ק.
9. שירלי פינטו.
10. אורית סטרוק.
11. מוטי יוגב.
12. שולי מועלם.
13. יוסי כהן.
14. שי מימון.
15. הרב אלי בן דהן.
16. רוני ססובר.
17. יום טוב כלפון
"

ימין חדש: בנט, שקד, כהנא, וסילמן (שעברה היום לימין החדש מהבית היהודי)
איחוד לאומי: סמוטריץ' וסופר

בעשרת המקומות הראשונים אין אף נציג ותיק מהבית היהודי. רפי פרץ ושרה ב"ק חדשים (וגם סילמן די חדשה). ומוטי יוגב הותיק פרש מהמקום ה-11.
בכך הגיעה המפד"ל ההיסטורית לסופה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'אם שרה ב"ק הצטרפה לבלוק של בית יהודי עוצמה יהודית '
אם שרה ב"ק הצטרפה לבלוק של בית יהודי עוצמה יהודית
16/01/2020 | 02:20
5
5
והולכת בימינה ולא בעוצמה יהודית אז שרה ב"ק היא מספר 2 בבית היהודי. העשירייה הראשונה:
ימין חדש - 5 
האיחוד הלאומי - 3 
הבית היהודי - 2
 בהמשך הרשימה עוד 3 מהימין החדש ונראה ש-2 לאיחוד הלאומי ו-2 לבית היהודי.

לסיכום חצי מהרשימה זה הימין החדש אז מי שנוטש את הימין החדש בגלל החרד"לים הוא פרייאר.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'שרה ב"ק היא מספר 2 בבית היהודי אבל היא רק במקום השמיני'
שרה ב"ק היא מספר 2 בבית היהודי אבל היא רק במקום השמיני
16/01/2020 | 02:58
1
3
ברשימה.
ספק אם זה מקום ריאלי.

בבחירות עצמן תהיה התכנסות למפלגות הגדולות ולאור הבלאגן שהיה לפני גיבוש הרשימה הזו גם יכולה להיות הצבעת מחאה לליכוד של חלק ממצביעי הציונות הדתית או אפילו החרמת הבחירות.
למי יצביעו למשל תומכים של מוטי יוגב? למי יצביעו אנשים שכועסים מאוד על בנט ועל סמוטריץ' או על רפי פרץ?

תנאי הפתיחה של הרשימה הזו בראשות בנט נחותים מאלה של ימינה בראשות שקד בספטמבר שבסופו של דבר קיבלה 7 מנדטים.
קשה להצביע על אדם אחד ברשימה הזו שקרנו הפוליטית עלתה מאז ספטמבר.
אצל בנט יש מגמות מעורבות - מצד אחד הוא כעת שר הבטחון והראה מחדש ניצני מנהיגות, אבל מצד שני "זכה" לעוד סולדים רבים מאופן התנהלותו.
המניות של שקד בירידה.
רפי פרץ נמצא בשפל כמעט חסר תקדים לראש מפלגה, אולי נמוך מהשפל שהגיע אליו אבי גבאי.
וסמוטריץ' גם כן סופג ביקורת קשה על התנהלותו.

הליכוד יכול להרוויח מזה לא רק קולות של הימין החדש אלא גם קולות חרד"לים.
והרשימה הזו לא תצליח לקחת קולות מישראל ביתנו וכחול לבן.
לכן אם הרשימה הזו תצליח לקבל יותר מ-7 מנדטים זה יהיה הישג עבורה.
אני לא אופתע אם תקבל פחות.
וכמובן שככל שהרשימה יותר ימין חדשית כך גם המוטיבציה של נתניהו לשתות ממנה יותר גבוהה.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'רפי פרץ אמנם חדש אבל בגלל המצב האבסורדי'
רפי פרץ אמנם חדש אבל בגלל המצב האבסורדי
16/01/2020 | 05:31
4
הוא כבר סיים קדנציה שנייה בכנסת ומתמודד על קדנצייה שלישית כשהוא אם להוציא את הפגרות בחירות של הכנסת בקושי חצי שנה כח"כ מכהן.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'בשביל לשלב את שרה ב"ק ברגע האחרון פרץ השתמש במפלגת אח"י'
בשביל לשלב את שרה ב"ק ברגע האחרון פרץ השתמש במפלגת אח"י
16/01/2020 | 13:10
2
4
שבאפריל שימשה את נתניהו כדי להכניס את בן דהן לרשימת הליכוד.
לא היה לפרץ מספיק זמן להעביר את השריון שלה במרכז הבית היהודי אז הוא שילב אותה ברשימה באמצעות מפלגת אח"י.
פוליטיקה יצירתית מבית היוצר של נתניהו וזה מראה  עד כמה רפי פרץ הוא תלמיד נאמן של מורו ורבו בנימין נתניהו.
לא אתפלא אם רפי פרץ הוא בכלל מושתל של נתניהו בבית היהודי. נתניהו הרי הציע להחליף את המושתל שלו במושתל אחר הרב דרוקמן...
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'כך זה נראה'
כך זה נראה
16/01/2020 | 14:15
1
5
כי גם רפי פרץ בספטמבר התנה את האיחוד עם הימין החדש בהמלצה על ביבי, בעוד שבנט ושקד לא רצו להיות בכיס של ביבי וגם שרה ואשתו של רפי פרץ דנו ביניהן מי צריך לעמוד בראש רשימת ימינה בתקווה ללחוץ על הבעלים שלהן.

ועכשיו בן גביר נוצל כדי שרפי פרץ יוכל להישאר בראשות הבית היהודי ולא יצטרך להתמודד בפרימריס כפי שהציעו סמוטריץ' ואיילת שקד, אז בגלל שגם סמוטריץ' וגם שקד רצו לפרימריז לכל הקהל של כל המפלגות אז הפנה עורף לשניהם והלך עם בן גביר, אז כנראה הוא מחויב להישאר בראשות המפד"ל/הבית היהודי בכל מחיר ולא מוכן לסכן את מקומו בפרימריז ובזכות בן גביר השיג את המקום השני ברשימת ימינה, כשפרימריז אולי ורק אולי היה משיג מקום רביעי או חמישי.

וגם אצל ביבי בליכוד הפכו את גדעון סער לאויב העם והימין בגלל שהעז להתמודד נגד המלך ביבי פרימריז וניסה לאתגר את הליכוד כמפלגה פרטית של משפחת המלוכה הישראלית.
מפלגת הליכוד >>
לצפיה ב-'והעונש זה שעכשיו בנט שולט בימינה ורפי פרץ נתון לחסדיו'
והעונש זה שעכשיו בנט שולט בימינה ורפי פרץ נתון לחסדיו
16/01/2020 | 14:23
3
ולחסדי סמוטריץ' ונותר למעשה ללא מפלגה משלו.
הבית היהודי נמחקה באופן מעשי אלא אם כן יוגב ופעילים אחרים של המפלגה יקימו אותה מהקרשים ללא רפי פרץ.

בנט הצליח באחת המטרות שלו לעמוד בראשות מפלגה שנסמכת על קולות הציונות הדתית מבלי שהוא תלוי במרכז הבית היהודי וברבנים שלה.
רפי פרץ נשאר דחליל שנשלט מבחוץ על ידי נתניהו ומבפנים על ידי בנט וסמוטריץ'.
כשמוחזקים מצד אחד על ידי נתניהו ומצד שני על ידי בנט אי אפשר שלא להיקרע...
מפלגת הליכוד >>

הודעות אחרונות

14:22 | 25.02.20 עמוד השדרה
07:57 | 25.02.20 סטילהוק
02:16 | 25.02.20 כוס אליהו
22:31 | 24.02.20 סטילהוק
21:11 | 24.02.20 כוס אליהו
06:13 | 23.02.20 אילן סקלי
04:57 | 23.02.20 סטילהוק
02:26 | 23.02.20 סטילהוק
22:37 | 22.02.20 סטילהוק
13:41 | 21.02.20 סטילהוק
04:09 | 21.02.20 סטילהוק
11:34 | 20.02.20 עמוד השדרה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ