רק במפלגה כמו הליכוד מי שהצביע נגד ההתנתקות נחשב 0מולני

ainy

New member
אני לא יודע אם סטילהוק שמאלני - אבל אני מהשמאל

ואני חושב שבמוקדם או במאוחר לא תהיה ברירה אלא להתייחס לערביי יהודה ושומרון הקוראים לעצמם פלשתינאים.
לדעתי ישראל עושה שגיאה קשה לעצמה שהיא דוחה את התייחסותה לסוגיה זו העלולה להתפוצץ לנו בפרצוף.
אני גם חושב שזו שגיאה להתייחס לערביי ישראל על פי הגישה של ראש הממשלה ואנשי ימין כיום, כחלק מאזרחי ישראל וגם במקרה זה אנו עלולים למצוא עצמנו מול תסכול מתפרץ כפי שקרה בשנת 2000 ....

סטילהוק

New member
ערביי יהודה ושומרון הם בשום פנים ואופן לא עם

הם יכולים לקרוא לעצמם מה שהם רוצים, אך זה לא אומר שאנחנו הישראלים חייבים להסכים עם זה. מדינה פלסטינית בלב מדינת ישראל תהיה סופה של מדינת ישראל, בדיוק כמו שמדינת הלכה במקום מדינת ישראל הדמוקרטית תהיה סופה של מדינת ישראל.

ainy

New member
אתה יכול להחליט שהם לא עם, אבל הם נמאים בשטח.

אלה הקוראים לעמם פלשתינאים נמצאים כיום בלב מדינת ישראל וזו עובדה קיימת.
מי שחושב שיוכל עד קץ הדורות להתעלם מקיומם טועה ודווקא טעות זו עלולה להביא לסופה של מדינת ישראל ...

סטילהוק

New member
אז מה אם הם נמצאים בשטח? גם דאעש נמצאים בשטח

האם אנחנו צריכים לארגן גם להם מדינה? מה דעתך לארגן לכל ערבי מדינה משלו? לא מספיק שכבר יש להם 22 מדינות, אנחנו צריכים לתת להם עוד מדינות, ולוותר להם רק בגלל שהם רוצים גם את המדינה היחידה שלנו?

ainy

New member
תרצה או לא, תצטרך להחליט אם הם חלק ממך או מחוצה לך ....

או בקיצור, האם הם חלק מן המדינה שבין הירדן לים או במדינה לצד מדינת ישראל ...
&nbsp
הם קיימים בשטח ואם תרצה להתייחס אליהם כמישהו שהוא לא באמת נמצא בשטח תיכשל בסופו של יום כישלון חרוץ ...
&nbsp
השאלה איזה מחיר תצטרך מדינת ישראל לשלם עד שלמישהו ייפול האסימון.

סטילהוק

New member
תמשיך להתאבד בשביל נתניהו ליכודניק, אתה עושה את זה מצויין

ואני שמאלני כמו ששותפך הטבעי ליצמן ציוני וגם נאסראללה.

ainy

New member
צורי, אני מבקש עזרתך, הוא לא מאמין שאני לא מהליכוד ....

ובכן סטילהוק אני מצהיר כי בשתי הבחירות האחרונות הצבעתי למרץ / המחנה הדמוקרטי וכך אעשה גם בבחירות הקרובות ....

סטילהוק

New member
הוא עובר בקו ישר דרכך, וזה אומר שאני הגבתי למי שאתה הגבת

ולא לך. כפי שכבר אמרתי, תלמד לקרוא שרשורים.

למעלה