התמיכה בגדעון סער בתוך הליכוד מתגברת

סטילהוק

New member
התמיכה בגדעון סער בתוך הליכוד מתגברת

ח"כים נוספים תומכים בסער והתמיכה בגדעון סער בתוך הליכוד מתגברת
https://www.20il.co.il/חכים-נוספים-תומכים-בסער/

חבר הכנסת חיים כץ הודיע על תמיכתו בגדעון סער בפריימריז לראשות הליכוד. משמעות התמיכה של כץ היא כי מתפקדי הליכוד מהתעשייה האווירית יצטרפו גם הם למחנה סער. גם חברת הכנסת אתי עטיה הודיעה כי תתמוך בסער.

משמעות התמיכה של חיים כץ היא שאדם עם כתב אישום תומך בסער

יש לך אולי משהו לומר על זה?
שחי___ משהו?

מעניין אם סער יתמוך בחסינות לחיים כץ...

סטילהוק

New member
המשמעות שגם לא נמאס מהשרלטן מבלפור

ולחיים כץ, בניגוד לנתניהו השרלטן בעל 3 כתבי האישום הפליליים החמורים נושאי אות הקלון, שלמרות זאת נשאר במשרד ראש הממשלה ומכתים אותו ביחד עם כל המדינה, אין כתב אישום עדיין.

לחיים כץ יש כתב אישום עוד לפני נתניהו, תתעדכן:

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3767894,00.html
שכחת שהוא נאלץ להתפטר בגלל כתב האישום?

יותר מזה - חיים כץ, בניגוד לנתניהו, כבר ביקש חסינות (עוד לפני הבחירות בספטמבר).
https://www.maariv.co.il/news/politics/Article-718653

מו__ת שמבקש חסינות תומך בגדעון סער.
מה דעתך על זה?

סטילהוק

New member
אם הוא התפטר אין שום בעיה עם זה, וזכותו לבקש חסינות

הוא לא ראש ממשלה שמחזיק מדינה שלמה ואת כל אזרחיה בני ערובה כבר יותר משנה. חוץ מזה, לא מפליא אותי כלל שבליכוד יש כל כך הרבה ח"כים עם כתב אישום, זו מפלגה מושחתת והמרכז שלה הכי מושחת מבין כל המפלגות בארץ, ולכן המפלגה הזאת גם מייצרת מושחתים או תומכי ומצדיקי שחיתות. זה דפוס שחוזר על עצמו כבר שנים. ועל כן אין בכלל מה להתפלא.

ainy

New member
גם של חבר כנסת ערבי ....

ח"כ שרן השכל מתכוונת לתמוך בגדעון סער וזו תמיכה חשובה

[URL]https://www.facebook.com/sharren1/posts/2853649674646214[/URL]
"
חברי ליכוד יקרים
כשנבחרתי לכהונה בכנסת, לפני כ-4 וחצי שנים, התחייבתי לפעול על פי שלשה עקרונות: טובת המדינה ואזרחיה, טובת הליכוד, והאפשרות לקדם את האידיאולוגיה הלאומית ליברלית שבה אני דוגלת.
לאורך הדרך היו גם מקרים שבהם נאלצתי להתפשר על דברים שאני מאמינה בהם, כי זו היתה טובת הליכוד, אך בכל החלטה שקיבלתי, בכל פעולה שנקטתי, בכל הצבעה ובכל יוזמה, אלה היו הקווים שהנחו אותי.
אחר הצהריים נפגשתי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו לשיחה מלב אל לב, והודעתי לו כי בכוונתי לתמוך בח"כ גדעון סער בבחירות המקדימות (פריימריז) שיתקיימו בסוף החודש.
ההחלטה הזו לא היתה קלה עבורי, היות ויש לי הערכה רבה לראש הממשלה. אני בטוחה שבדפי ההיסטוריה, בנימין נתניהו ירשם כמי שהביא לישראל הישגים רבים בתחום המדיני בטחוני וגם בתחום הכלכלי.
מצד שני, בתוך שנה נקלענו למשבר שלטוני קשה ולמערכת בחירות שלישית, לאחר שפעמיים ניתנה לליכוד האפשרות להקים ממשלה, ופעמיים לא הצלחנו בכך.
בין שתי מערכות הבחירות הימין איבד מכוחו, וכעת נראה שיש סיכון ממשי שנאבד גם את השלטון. הימין כולו עשוי למצוא את עצמו באופוזיציה, והסיכוי שבפעם השלישית נצליח לעשות את מה שכשלנו בפעמיים הקודמות הוא נמוך.
אני מאמינה כי טובת המדינה מחייבת את היותו של הליכוד מפלגה מובילה, מפלגת שלטון.
אני מאמינה שגדעון סער יוכל לשמור על כוחו של הליכוד כמפלגה מובילה, מפלגת שלטון.
גדעון סער מייצג באופן נאמן ביותר את עקרונות הליכוד, המפלגה הלאומית-ליברלית, ואני רואה בו שותף לערכים הלאומיים והליברליים שבשמם נבחרתי לכנסת ואותם התחייבתי לקדם.
אני בטוחה שגדעון סער יצליח להוציא את המדינה מהמשבר השלטוני והשיתוק שבא היא נמצאת.
הפריימריס הקרובים אינם מתרחשים בחלל ריק, יש קולות רבים בתוך הליכוד שתוהים שמא לא הגיע הרגע בו עלינו לחשב מסלול מחדש.
אני מאמינה שמאבק דמוקרטי על ההנהגה הוא תעודת כבוד לליכוד, ושזה סימן לעוצמה. לכן אינני נבהלת מתהליכים דמוקרטיים.
יש בכנסת מפלגות שבהן ראש המפלגה ממנה את עצמו לעשרות שנים ובוחר את חברי סיעתו בהחלטת יחיד, או מפלגות שבהן כולם נדרשים לחשוב באופן אחיד, ללא ביקורת וללא אופוזיציה.
הליכוד מעולם לא היה מפלגה כזו − ההיפך הוא הנכון: מיום שנוסדה ע"י מנחם בגין ז"ל, מפלגת הליכוד היא המפלגה הדמוקרטית ביותר, זה תמיד היה סוד כוחנו.
אני בטוחה שלאחר שהתהליכים הדמוקרטיים הפנימיים בתנועה יסתיימו, יצא הליכוד מחוזק, מאוחד ונחוש, ויתגייס כולו להביא להצלחה בבחירות.
ותרשו לי מספר מילים אישיות: בשבועות האחרונים הופעלו עלי לחצים קשים ואף איומים מפעילים ב"חיסול פוליטי". מצד שני, הוצעו הצעות שבנסיבות אחרות הייתי שמחה לקבל.
כשם שלא נכנעתי ללחצים, כך גם לא התפתיתי לכיבודים.
מה שמנחה אותי זה לא סידור עבודה או תפקיד כזה או אחר, אלא שלשה עקרונות בלבד: טובת המדינה ואזרחיה, טובת הליכוד, והאפשרות לקדם את הערכים והאידיאולוגיה הלאומית ליברלית שבה אני דוגלת.
זו השליחות שלי ואני מתחייבת להמשיך ולפעול להגשמתה גם בעתיד.
שלכם,
שרן השכל

צורי80

New member
למה שנתמוך במי שהמתחרים שלנו רוצים שירוץ?

שאלה פשוטה שעד היום לא ענית עליה.

סטילהוק

New member
אני מעדיף שתתמכו דווקא בנתניהו ליכודניק, ככה תפסידו

התרסקות ל 50-51 מנדטים זה מחיר שבהחלט מגיע לכם על הנהירה העיוורת של העדר העיוור והשפוט שלכם אחרי נתניהו שיוביל אתכם להתרסקות. ואז נטפל בשחיתות ובמושחתים, כמו גם בשוטפי המוחות ובכייה הדתית חרדית שלהם כמו שצריך.

זה ברור שכל מי שרוצה שנתניהו יוחלף יתמוך במתמודד היחיד מולו

בליכוד.
אם היה יותר ממתמודד אחד מול נתניהו, התמיכה במתמודדים הייתה מתפזרת.

יש מחנה פוליטי גדול שהמטרה (לא האמצעי, אלא המטרה) העיקרית שלו כרגע היא החלפת נתניהו. המטרה הזו יכולה להיות מושגת גם על ידי החלפה מבפנים ולכן מי שתומך בגנץ שיחליף את נתניהו תומך גם בסער שיחליף את נתניהו.

אם יריב לוין היה המתמודד היחיד מול נתניהו, הוא היה מקבל את התמיכה הזו.
כנ"ל בנט.
יש מעט אנשים בליכוד שאולי לא היו זוכים לתמיכה כזו.
זו לא תמיכה באדם מסוים אלא התנגדות לאדם מסוים אחר.
כך מתחלקת היום הפוליטיקה בישראל - בעד נתניהו ונגד נתניהו.

צורי80

New member
לא אם הוא מאמין שנתניהו ירסק את הליכוד וגוש הימין.

הוא טוען שנתניהו ירסק את גוש הימין,
ומצד שני הוא מתחנן שנתמוך בסער,

אז כנראה הוא מבין שטוב לימין שנתניהו ישאר.

זה לא משנה מה הוא מבין שטוב לימין. אם אחרי שתי מערכות

הבחירות האחרונות והסקרים האחרונים, הימין מבין שטוב לימין שנתניהו ישאר, אז שהימין יתמוך בנתניהו.
ומה שיהיה יהיה...

אני עוד לא שמעתי אף אחד מחברי הכנסת של הליכוד או של הימין שטוען שסער פוגע בימין. כל מה ששמעתי נגד סער זה שהוא פוגע בנתניהו.
אם נתניהו הוא המטרה של הליכוד ושל הימין, אז שיתמכו בנתניהו.
אם הליכוד והימין הם המטרה, אז לא בטוח שאובייקטיבית כדאי לתמוך בנתניהו.
השאלה האם האינטרסים של נתניהו משרתים כיום את האינטרסים של הליכוד ושל הימין.

למעלה