זה המן להיכנע ולקבל את הצעתו של חה"כ בר-לב

צורי80

New member
זה המן להיכנע ולקבל את הצעתו של חה"כ בר-לב

בחירות טובות לכחול לבן ולכן על הליכוד להימנע מבחירות גם במחיר של כניעה לפוטש המשפטי שנעשה לנתניהו.
אומנם די ברור שברגע שהימין יכנע לפוטש, המערכת המשומנת תתחיל במהירות לתפור תיק לאדלשטיין,
אך כעת צריך לקדם את סיפוח הבקעה, ועם החקירות נגד אדלשטיין נתמודד.

סטילהוק

New member
איזה חקירות נגד אדלשטיין ליכודניק? למה שיחקרו אדם ישר והגון?

לא כולם כמו נתניהו.

צורי80

New member
שקוף

את כל זה אומרים כל עוד נתניהו בשלטון, ברגע שמישהו מהימין יחליף אותו, מיד המתפרות יתחילו לעבוד.
כבר התפרסם שמכינים לסער תיק, למקרה שיחליף את נתניהו. אחפש את הקישור.

לסער אולי הבן של ראש הממשלה מכין תיק

הוא הרי הטיח בו האשמות כשנחקר במשטרה.
היו בעבר שמועות נגד סער (אם אני זוכר נכון "הארץ" עשה איזה תחקיר עליו) אבל לא יצאה מהן חקירה.

אותו בן כבר הספיק הערב לצאת גם נגד יואב קיש.

סטילהוק

New member

יש לי הרגשה שלא ניתן לתפור תיקים לאדלשטיין

בשביל כל תיק עם עשן צריך איזושהי אש.
נתניהו סיפק לא מעט אש.

אבל לא ברור לי למה ההצעה של ח"כ עומר בר-לב ממפלגת העבודה טובה יותר ממהצעה של ח"כ גדעון סער מהליכוד.
עדיף להחתים 61 חברי כנסת עבור חבר כנסת אחר מהליכוד ללא החלטה מפלגתית מאשר לקיים פריימריס מהירים לראשות הליכוד?
היום כבר לא רלוונטי לערוך פריימריס מהירים, אבל מה היה נכון יותר משהליכוד עצמו יבחר את המועמד שלו? ואם נתניהו היה נבחר שוב אז זה היה אשרור לתמיכה המפלגתית בנתניהו.
יש משהו מעוות בכך שחברי כנסת ממפלגות אחרות יכתירו אדם מהליכוד שאינו המועמד של הליכוד.
לחברי מפלגות אחרות יש זכות מלאה להחליט לא לשתף פעולה בקואליציה עם מועמד מסויים מהליכוד, אבל אין להם זכות לקבוע עבור הליכוד את המועמד של הליכוד.

ההצעה של חבר הכנסת בר-לב יכולה להתקבל אך ורק אם מפלגת הליכוד תקבל אותה רשמית באופן מפלגתי.

כל קואליציה ללא השחורים ונתניהו תהיה טובה לישראל.

ובמילים אחרות:
כל קואליציה שתהיה נטולת טפילות/השתמטות/סחטנות ו/או טפילות, תהיה טובה לישראל.
אבל החשוב הוא שבקווי היסוד הולכים על כינונה של חוקה שמפרידה בין הדת לקופת המדינה וכמובן משנה את שיטת הבחירות.

אמירה של הפרדה בין הדת לקופת המדינה זו אמירה אנטישמית

לרצות הפרדה בין הדת למדינה במובן שהדת לא תכתיב לאזרחים את חייהם זה דבר אחד.
אבל להדגיש הפרדה בין הדת לקופת המדינה, כאילו שהבעיה היא כספים שעוברים לטובת שירותי דת זו אנטישמיות.

אין בעיה עם כך שחלק מכספי המדינה היהודית או מדינת היהודים (איך שתרצה להגדירה) מיועדים לשירותי דת ליהודים.
במדינת הלאום של העם היהודי יש מקום למימון של שירותי ומוסדות דת יהודיים על ידי המדינה.
כמה? איזה חלק מהתקציב? זו כבר שאלה של סדרי עדיפויות.
אבל אין מקום במדינת ישראל לקבוע (ועוד בחוקה) שהמדינה לא תממן כלל שירותי דת.

אתה הולך יותר מדי רחוק למחוזות שגם ליברמן ואפילו לפיד ותמר זנדברג לא יעלו על דעתם ולא יעזו ללכת אליהם.

כשאתה משרבב את הביטוי "אנטישמי", אתה מזנה את השואה

מי שרוצה שירותי מסאז' משלם בעצמו.
מי שרוצה (כמוני) שירותי יוגה, או חדר כושר, משלם בעצמו.
שום קשר ל"אנטישמיות" וכך גם יהיה כאשר הדתיים ישלמו עבור שירותי הדת בהם הם מעוניינים, בעצמם.

אז יקומו גופים פרטיים שיציעו שירותי דת והם יתחרו בינהם על מתן שירות והציבור יבחר בהתאם אם להשתמש בשרותיהם או לא.
בדיוק כמו כל השירותים האחרים במדינה.
שום "אנטישמיות" ושום הקשר לאנטישמיות.
אנטישמיות זה עניין גזעני ואין כאן שום גזענות.

אני לא הזכרתי שואה. אתה הזכרת אותה, כלומר אתה זה שמזנה אותה

ביטויי אנטישמיות לא קשורים רק לשואה. אנטישמיות הייתה הרבה לפני השואה וקיימת גם הרבה אחריה.
היחס שלך ליהודים דתיים כפי שבא לידי ביטוי בהודעותיך בפורום הזה זה יחס אנטישמי.

אנטישמיות זה "אנטי" (נגד) "שמיות" (הגזע השמי).

איך אתה קושר את הודעותי לעניינים הקשורים לגזע השמי?
אין קשר.
השואה בהחלט קשורה בראש ובראשונה לאנטישמיות, מכאן שכשאתה קושר בעניינים "לא קשורים" לאנטישמיות, אתה בהחלט מזנה את השואה.

צורי80

New member
אתה באמת לא נגד ערבים שהם שמים

רק נגד יהודים שומרי מצוות ונגד היהדות.
אז מה אתה מעדיף? אנטי-יהדות יותר מדוייק?

אני נגד טפילים/משתמטים/סחטנים ו/או מושחתים. לא נגד דתיים.

יש לי חברים דתיים רבים, משפחה דתית, אני מאוד מכבד אותם גם בגלל שהם עובדים/תורמים ומשרתים בצה"ל.

מדבריך ומהתנהלותו של הליכוד אפשר להבין שהליכוד בעת טפילות, הליכוד בעד השתמטות, הליכוד בעד סחטנות, הליכוד בעד שחיתות...
וכך אתה רוצה שהליכוד יילך לבחירות...
איזו התרסקות צפויה! זה בדיוק חטא היוהרה.
יקרה לליכוד מה שקרה למפלגת העבודה ובצדק.

צורי80

New member
כשזה מצטרף לביטויים אנטישמים כגון "טפילים" וכו' זה כבר מעורר

חשד.

יותר מדי קווי דמיון לאנטישמיות.

אתה מכחיש שהחרדים מאופיינים כטפילים בפקודת כוהני הדת שלהם?

ברור שלא!!!
ועל זה הדיון.
הליכוד במשך שנים שילם שוחד של ממש בצורת איפשור טפילות/השתמטות/סחטנות, זאת על מנת להבטיח שלטון ימין בישראל.
לא נעים, אבל לא היתה אז ברירה.
כעת לא כך המצב!!!!
ואם לא כך המצב, מכאן שבצדק הציבור "מרים גבה" לנוכח ההתעקשות של הליכוד להמשיך את ה"איפשור" הזה, בצדק הציבור חושב שבסיס האיפשור הזה הוא "שחיתות".
גם את זה תכחיש?

צורי80

New member
הם אחד הציבורים הכי תורמים, תפסיק עם ביטויים אנטישמים

אחת המלחמות העיקריות כאן היא הדמוגרפיה.
והציבור החרדי הוא התורם הכי גדול למלחמה הזאת.
וזה בלי שדיברנו על העזרה לזולת כמו האירגונים של הרב פירר וכו'.
את מי שלא צריך זה 'ישראל ביתנו', ולכן בכל קונסטלציה היא תשב באופוזיציה, ממשלת אחדות, ממשלת שמאל-חרדים או ממשלת ימין-חרדים.

למעלה